Meet Info
South Regionals
May 29, 2008 to May 30, 2008
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (261.64 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Open Female 4x400 Metre Relay
Final - Unofficial
Team/School
Seed
Final
Points
1
Abbey Park - Oakville
1.
Corinne Smith
2.
Jessica Tat
3.
Brooke Johnston
4.
Jade Johnson
5.
Ailey Jarvis
6.
Julia Friesen
4:15.32
4:09.18
2
Highland - Dundas
1.
Emily Shing
2.
Jessie Sawyers
3.
Carise Thompson
4.
Courtney Patterson
6.
Jacquie holmes
7.
Robyn Mildren
4:22.10
4:10.24
3
Cardinal Leger - Brampton
1.
Leah-Marie Ramalho
2.
Laura Sinclair
3.
Felicia Cotterell
4.
Diandra Forde
5.
Raquel McLaren
6.
Jennifer Barrow
4:12.30
4:13.50
4
Grimsby - Grimsby
1.
Heather Kurpe
2.
Olivia Vaughn
3.
Hillary Beattie
4.
Brittany Kadwell
4:22.73
4:14.29
5
Brampton Centennial - Brampton
1.
Shannon Hamilton
2.
Jennel Brooks
3.
Allison Morris
4.
Brittany Kerr
5.
Chante Wright
6.
Fatima Jammeh
4:30.13
4:14.85
6
Turner-Fenton - Brampton
1.
Ashley Deonarain
2.
Charissa Vogt
3.
Catherine Zidar
4.
Deanna Zidar
5.
Vanessa Towers
6.
Navi Aujla
4:18.42
4:17.28
7
Notre Dame - Burlington
1.
Molly McLaughlin
2.
Corinne Norris
3.
Allie Lucas
4.
Rachel Mather
5.
Liz Gauld
6.
Kristen Heizler
4:29.79
4:20.23
8
St Ignatius of Loyola-Oakville
1.
Alicia Knox
2.
Paulina Maher
3.
Catharina Sobotta
4.
Megan O'Neil
5.
Lindsay Bryant
6.
Courtney Heffernan
7.
Ashara Cadogan
8.
Marti Killeen
4:25.77
4:20.28
9
Thomas A. Blakelock - Oakville
1.
Jenn Hyland
2.
Cindy Quach
3.
Lianne Girard
4.
Jess Gallaher
5.
Hannah Reinholt
4:32.30
4:20.100
10
Westmount - Hamilton
1.
Erica Rasmussen
2.
Danielle Rastovac
3.
Lauren Aquilina
4.
Holly Drohomyrecky
5.
Jenel Ulman
6.
Heather Dumitru
4:26.95
4:22.71
11
Georgetown - Georgetown
1.
Alex Jarvis
2.
Leighanne Neilson
3.
Lauren Sokolowski
4.
Emily Driedger
5.
Allison Waters
4:34.15
4:23.33
12
St. Augustine - Brampton
1.
Ali McCart
2.
Chrisena Whyte
3.
Akua Osei
4.
Samantha Spike
5.
Tenyka Francique
6.
Michelle Miles
4:20.40
4:24.64
13
E. L. Crossley - Fonthill
1.
Karley Rempel
2.
Bronte Fudge
3.
Hilary Reid
4.
Kristen Johnson
5.
Charlene Hartwick
4:30.35
4:37.71
0
St. Joan of Arc - Mississauga
1.
Hilda Chmait
2.
Jessica Chambers
3.
Jashley Da Cruz
4.
Shanice Savary
5.
Moneca Nicols
6.
Dianne Fonseca
4:20.56
DNS
0
Waterdown - Waterdown
1.
Kristen Boonstra
2.
Sarah Weemhoff
3.
Amanda Weldon
4.
Jenna Rak
5.
Kerri Brownridge
4:23.65
DNS
c
Last updated Wed, 13 May 2009 22:06:15
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en