Meet Info
2018 ZONE 4 Championship Meet
SOSSA Qualifier
May 16, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for Blessed Trinity H S
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
250
Kaia Schilte
1.
Midget Female 100 Metre Dash
7.
Midget Female 800 Metre Run
9.
Midget Female 1500 Metre Run
15.03
NT
NT
NT
3:04.18
6:09.01
9
9
10
235
Ella Krushelnic
1.
Midget Female 100 Metre Dash
3.
Midget Female 200 Metre Dash
13.73
NT
13.67
28.29
2
2
4
4
252
Drew Smith
1.
Midget Female 100 Metre Dash
5.
Midget Female 400 Metre Dash
13.
Midget Female 80 Metre Hurdles
14.41
NT
NT
14.11
1:06.07
16.28
5
1
8
1
6
238
Aeryn Mac Isaac
1.
Midget Female 100 Metre Dash
5.
Midget Female 400 Metre Dash
14.67
NT
14.33
1:11.36
7
4
2
243
Olympia Myers
5.
Midget Female 400 Metre Dash
9.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
NT
1:11.99
5:57.32
5
7
1
251
Nicholas Siena
6.
Midget Male 400 Metre Dash
8.
Midget Male 800 Metre Run
NT
NT
1:01.78
2:23.58
4
7
2
246
Michael Petropoulo
6.
Midget Male 400 Metre Dash
8.
Midget Male 800 Metre Run
NT
NT
1:07.74
2:38.81
8
10
242
Ella Muraca
7.
Midget Female 800 Metre Run
9.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
NT
2:41.61
5:41.37
4
4
2
2
218
Kiera Alderson
9.
Midget Female 1500 Metre Run
3.
Midget Female 200 Metre Dash
15.
Midget Female 300 Metre Hurdles
NT
NT
NT
5:43.33
30.31
57.14
5
5
4
1
1
2
247
Alexandra Philips
9.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
6:01.96
8
227
Carmen Garcia Baamonde Ledo
9.
Midget Female 1500 Metre Run
13.
Midget Female 80 Metre Hurdles
NT
NT
6:11.04
15.97
12
7
233
Hanna Jones
27.
Midget Female Discus Throw
29.
Midget Female Javelin Throw
ND
ND
21.73
19.78
4
8
2
223
Mathijs De Graaf
30.
Midget Male Javelin Throw
ND
30.21
5
1
221
Gavan Banga
36.
Junior Male 200 Metre Dash
38.
Junior Male 400 Metre Dash
40.
Junior Male 800 Metre Run
NT
NT
NT
DNS
DNS
DNS
241
Isabelle Messina
37.
Junior Female 400 Metre Dash
39.
Junior Female 800 Metre Run
NT
NT
DNS
DNS
258
Katie Wilcox
37.
Junior Female 400 Metre Dash
39.
Junior Female 800 Metre Run
41.
Junior Female 1500 Metre Run
NT
NT
NT
1:18.63
DNS
DNS
11
222
Nicole Beach
37.
Junior Female 400 Metre Dash
39.
Junior Female 800 Metre Run
NT
NT
1:09.89
2:42.29
4
1
2
6
226
Stefanie Franciosa
37.
Junior Female 400 Metre Dash
39.
Junior Female 800 Metre Run
NT
NT
1:15.94
3:23.16
10
8
224
Madeline Deboer
97.
Open Female 1500 Metre Steeplechase
41.
Junior Female 1500 Metre Run
NT
NT
6:32.08
6:11.30
7
3
3
260
Halle Zachar
41.
Junior Female 1500 Metre Run
47.
Junior Female 300 Metre Hurdles
53.
Junior Female Long Jump
NT
NT
ND
6:08.39
1:02.75
3.59
2
7
10
4
219
Cole Arnold
98.
Open Male 2000 Metre Steeplechase
44.
Junior Male 3000 Metre Run
NT
NT
8:05.11
10:45.72
7
4
2
255
Kristy-Lei Thom
45.
Junior Female 80 Metre Hurdles
33.
Junior Female 100 Metre Dash
NT
14.03
14.89
14.00
4
3
2
3
229
Olivia Hendriks
33.
Junior Female 100 Metre Dash
47.
Junior Female 300 Metre Hurdles
15.55
NT
NT
57.34
9
5
1
236
Maya Lacasse
35.
Junior Female 200 Metre Dash
47.
Junior Female 300 Metre Hurdles
NT
NT
32.53
57.25
8
4
2
220
Victoria Balassone
53.
Junior Female Long Jump
55.
Junior Female Triple Jump
ND
ND
3.25
8.80
14
5
1
253
Annalise Spratt
53.
Junior Female Long Jump
ND
3.53
11
237
Alyssa Leonard
53.
Junior Female Long Jump
33.
Junior Female 100 Metre Dash
ND
15.05
3.78
16.08
8
7
245
Corbin Paterson
62.
Junior Male Javelin Throw
ND
39.40
2
4
249
Iiena Ricker-Singh
65.
Senior Female 100 Metre Dash
67.
Senior Female 200 Metre Dash
13.54
NT
13.45
28.39
3
4
3
2
257
Victoria Wass
65.
Senior Female 100 Metre Dash
85.
Senior Female Long Jump
15.55
ND
NT
2.89
12
12
225
Lindsey Deptuck
65.
Senior Female 100 Metre Dash
67.
Senior Female 200 Metre Dash
69.
Senior Female 400 Metre Dash
14.54
NT
NT
14.75
DNS
12:00:01.02
7
10
248
Ava Ricker-Singh
97.
Open Female 1500 Metre Steeplechase
69.
Senior Female 400 Metre Dash
79.
Senior Female 400 Metre Hurdles
NT
NT
NT
DNS
11:59:54.75
1:15.06
8
3
3
230
Victoria Hendriks
69.
Senior Female 400 Metre Dash
71.
Senior Female 800 Metre Run
NT
NT
1:04.49
2:34.30
3
2
3
4
256
Logan Toldi
98.
Open Male 2000 Metre Steeplechase
70.
Senior Male 400 Metre Dash
80.
Senior Male 400 Metre Hurdles
NT
NT
NT
DNS
58.82
1:05.25
7
4
2
240
Alexander Memme
74.
Senior Male 1500 Metre Run
NT
5:40.73
9
232
Michael Huber
98.
Open Male 2000 Metre Steeplechase
76.
Senior Male 3000 Metre Run
86.
Senior Male Long Jump
NT
NT
ND
7:18.90
11:02.32
4.65
5
8
13
1
228
Jordan Hamilton
66.
Senior Male 100 Metre Dash
86.
Senior Male Long Jump
13.21
ND
13.25
4.54
8
14
234
Owen Jones
86.
Senior Male Long Jump
92.
Senior Male Discus Throw
ND
ND
4.80
30.69
11
1
6
244
Colby Paterson
91.
Senior Female Discus Throw
93.
Senior Female Javelin Throw
ND
ND
22.40
27.96
4
4
2
2
231
James Hilton
4.
Midget Male 200 Metre Dash
2.
Midget Male 100 Metre Dash
NT
12.77
26.21
12.51
4
3
2
3
254
Alyssa Stirpe
35.
Junior Female 200 Metre Dash
33.
Junior Female 100 Metre Dash
NT
15.39
34.30
15.22
10
6
259
Natasha Willett
33.
Junior Female 100 Metre Dash
14.68
14.80
5
1
239
Jason Mannella
68.
Senior Male 200 Metre Dash
66.
Senior Male 100 Metre Dash
NT
11.96
24.74
11.79
2
1
4
6
634
Daryl Donato
68.
Senior Male 200 Metre Dash
NT
25.79
5
1
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Midget Female 4x100 Metre Relay
Blessed Trin "A"
NT
57.06
2
4
Midget Male 4x100 Metre Relay
Blessed Trin "A"
NT
54.31
2
4
Junior Female 4x100 Metre Relay
Blessed Trin "A"
NT
57.80
2
4
Senior Female 4x100 Metre Relay
Blessed Trin "A"
NT
56.95
4
2
Senior Male 4x100 Metre Relay
Blessed Trin "A"
NT
48.98
2
4
Total Points:
124
Last updated Thu, 17 May 2018 18:55:19
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en