Meet Info
Jan 1, 1970
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Full Results PDF (164.38 kB)
Media Full Results (49.62 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for Brother Andre C H S
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
1112
Justin Ford
16.
Junior Male 400 Metre Dash
22.
Junior Male 800 Metre Run
28.
Junior Male 1500 Metre Run
NT
NT
NT
1:08.42
NT
5:52.07
14
13
1100
Byrnne Billings
13.
Midget Female 400 Metre Dash
NT
1:13.42
10
1106
Heather Rethy-Ragasz
44.
Junior Female Shot Put
ND
7.02
5
2
1116
David Masci
43.
Midget Male Shot Put
49.
Midget Male Long Jump
8.
Midget Male 60 Metre Dash
ND
ND
07.91
11.50
4.72
07.89
5
8
4
2
4
1117
Bryan Navasero
26.
Midget Male 1500 Metre Run
20.
Midget Male 800 Metre Run
NT
NT
5:32.56
2:39.57
6
8
1
1113
Ralph Jao
14.
Midget Male 400 Metre Dash
49.
Midget Male Long Jump
8.
Midget Male 60 Metre Dash
NT
ND
08.48
1:13.33
4.43
28
13
27
1114
Charles Mallalieu
14.
Midget Male 400 Metre Dash
20.
Midget Male 800 Metre Run
49.
Midget Male Long Jump
NT
NT
ND
1:02.93
DNF
5.00
11
4
4
1098
Eve Badana
21.
Junior Female 800 Metre Run
50.
Junior Female Long Jump
NT
ND
3:19.89
4.26
7
4
4
1115
Peter Mallalieu
53.
Senior Male Long Jump
12.
Senior Male 60 Metre Dash
ND
07.82
5.20
7
16
1108
Natalia Stefanovska
21.
Junior Female 800 Metre Run
27.
Junior Female 1500 Metre Run
50.
Junior Female Long Jump
NT
NT
ND
3:05.10
DNF
3.48
2
15
8
1110
David Craig-Ventura
16.
Junior Male 400 Metre Dash
51.
Junior Male Long Jump
63.
Junior Male High Jump
NT
ND
NH
DQ
ND
NH
1103
Marie Korte
1.
Midget Female 60 Metre Hurdles
60.
Midget Female High Jump
54.
Midget Female Triple Jump
NT
NH
ND
11.37
1.50
8.45
4
1
4
4
10
4
1101
Stephanie Fata
15.
Junior Female 400 Metre Dash
NT
NT
1109
Shauna Tanunagara
7.
Midget Female 60 Metre Dash
13.
Midget Female 400 Metre Dash
09.24
NT
1:15.50
16
11
1107
Peri Scheliga
15.
Junior Female 400 Metre Dash
50.
Junior Female Long Jump
NT
ND
1:10.27
4.08
1
5
10
2
1119
John-Paul Violant
22.
Junior Male 800 Metre Run
28.
Junior Male 1500 Metre Run
NT
NT
2:16.22
4:44.73
4
4
4
4
1104
Gabriela Martinez
17.
Senior Female 400 Metre Dash
23.
Senior Female 800 Metre Run
52.
Senior Female Long Jump
NT
NT
ND
1:11.64
NT
4.22
6
5
1
2
1105
Danielle Porter
2.
Junior Female 60 Metre Hurdles
NT
11.85
8
1111
Erik Davison
12.
Senior Male 60 Metre Dash
07.67
9
1099
Tracy Belle
7.
Midget Female 60 Metre Dash
48.
Midget Female Long Jump
08.80
ND
08.83
4.03
5
3
2
6
1118
Nicholas Tam
51.
Junior Male Long Jump
45.
Junior Male Shot Put
10.
Junior Male 60 Metre Dash
ND
ND
08.87
ND
ND
39
1102
Alysaa Karpouzis
9.
Junior Female 60 Metre Dash
08.97
9
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Midget Female 4x200 Metre Relay
Andre, Broth "A"
NT
NT
Midget Male 4x200 Metre Relay
Andre, Broth "A"
NT
1:48.33
5
2
Junior Female 4x200 Metre Relay
Andre, Broth "A"
NT
2:05.23
3
6
Junior Male 4x200 Metre Relay
Andre, Broth "A"
NT
1:51.75
6
1
Senior Male 4x200 Metre Relay
Andre, Broth "A"
NT
1:46.10
6
1
Total Points:
84
Last updated Mon, 20 Apr 2009 13:54:13
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en