Meet Info
Campion Bears Invitational
May 1, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (145.15 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for Our Lady of Mount Carmel-Missi
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
0
Rachel Acheamfour
41.
Midget Female Long Jump
7.
Midget Female 200 Metre Dash
65.
Midget Female Shot Put
ND
NT
ND
3.15
32.26
5.48
11
15
5
0
Izabella Balcerzak
31.
Open Female 3000 Metre Run
NT
13:03.18
9
0
Lorran Courts
53.
Midget Female Javelin Throw
41.
Midget Female Long Jump
1.
Midget Female 100 Metre Dash
65.
Midget Female Shot Put
ND
ND
NT
ND
23.75
3.73
15.34
8.09
2
7
18
2
0
Jessica Foo
1.
Midget Female 100 Metre Dash
NT
14.75
11
0
Lauren Gilliece
13.
Midget Female 400 Metre Dash
NT
1:12.70
4
0
Danika Nunes
7.
Midget Female 200 Metre Dash
13.
Midget Female 400 Metre Dash
NT
NT
31.56
1:15.16
12
8
0
Tneesha Rider
1.
Midget Female 100 Metre Dash
NT
14.81
12
0
Sura Yekka
7.
Midget Female 200 Metre Dash
13.
Midget Female 400 Metre Dash
NT
NT
DNS
DNS
0
Sherif Ibrahim
2.
Midget Male 100 Metre Dash
54.
Midget Male Javelin Throw
NT
ND
14.30
20.27
29
4
0
Brady Liu
8.
Midget Male 200 Metre Dash
NT
30.54
24
0
David Robinson
8.
Midget Male 200 Metre Dash
NT
29.38
22
0
Madison Soun
20.
Midget Male 800 Metre Dash
NT
2:28.92
7
0
Andrew Venderkoen
2.
Midget Male 100 Metre Dash
NT
14.13
27
0
Damhali Barnard
2.
Midget Male 100 Metre Dash
8.
Midget Male 200 Metre Dash
12.56
NT
12.88
26.17
8
6
0
Deana Brown
11.
Senior Female 200 Metre Dash
NT
35.45
16
0
Leya Buchanan
9.
Junior Female 200 Metre Dash
3.
Junior Female 100 Metre Dash
NT
NT
25.86
12.42
1
1
0
Janine DSouza
15.
Junior Female 400 Metre Dash
21.
Junior Female 800 Metre Dash
NT
NT
DNS
3:07.12
12
0
Shyanne Eagle
5.
Senior Female 100 Metre Dash
NT
15.36
15
0
Nadine Edney
21.
Junior Female 800 Metre Dash
NT
2:39.12
2
0
Emilia Grala
43.
Junior Female Long Jump
61.
Junior Female Triple Jump
ND
ND
4.56
10.60
3
2
0
Sierra Kellar
31.
Open Female 3000 Metre Run
NT
11:50.01
2
0
Brieanna Lemonius
5.
Senior Female 100 Metre Dash
67.
Junior Female Shot Put
NT
ND
16.02
6.25
22
1
0
Jodi Maloles
15.
Junior Female 400 Metre Dash
NT
1:11.35
9
0
Victoria Miles
3.
Junior Female 100 Metre Dash
NT
14.08
9
0
Whitney Rodrigues
21.
Junior Female 800 Metre Dash
NT
DNS
0
Sarah Rowe
9.
Junior Female 200 Metre Dash
43.
Junior Female Long Jump
NT
ND
DNS
DNS
0
Denisha Sinclair
21.
Junior Female 800 Metre Dash
15.
Junior Female 400 Metre Dash
9.
Junior Female 200 Metre Dash
NT
NT
NT
2:50.51
1:11.02
DNS
4
7
0
Delaine Wright
3.
Junior Female 100 Metre Dash
67.
Junior Female Shot Put
NT
ND
14.53
5.87
15
4
0
Alexis Yang
21.
Junior Female 800 Metre Dash
NT
DNS
0
Monika Niebrzydowski
19.
Midget Female 800 Metre Dash
NT
DNS
0
Ejiroghene Mrabure
10.
Junior Male 200 Metre Dash
68.
Junior Male Shot Put
NT
ND
25.27
11.38
7
3
0
Pietro Carbone
4.
Junior Male 100 Metre Dash
NT
12.28
9
0
Shane Caulfeild
22.
Junior Male 800 Metre Dash
NT
DNS
0
Paul Galas
44.
Junior Male Long Jump
ND
5.15
9
0
Daniel Gillis
44.
Junior Male Long Jump
22.
Junior Male 800 Metre Dash
16.
Junior Male 400 Metre Dash
ND
NT
NT
4.35
DNS
DNS
16
0
Nick Luchak
56.
Junior Male Javelin Throw
ND
26.85
4
0
Denzel Mohimi
10.
Junior Male 200 Metre Dash
NT
25.49
11
0
Seun Ogunleye
10.
Junior Male 200 Metre Dash
NT
26.52
17
0
Sheldon Page
16.
Junior Male 400 Metre Dash
4.
Junior Male 100 Metre Dash
NT
11.95
DNS
12.08
5
0
CJ Williams
16.
Junior Male 400 Metre Dash
4.
Junior Male 100 Metre Dash
NT
NT
58.62
DNS
7
0
Alexander Zaranek
22.
Junior Male 800 Metre Dash
16.
Junior Male 400 Metre Dash
NT
NT
2:06.22
54.74
1
3
0
Ingrid Aloh
31.
Open Female 3000 Metre Run
69.
Senior Female Shot Put
NT
ND
13:13.08
6.42
11
3
0
Natalia Balcerzak
31.
Open Female 3000 Metre Run
NT
13:32.81
13
0
Kelly Gallagher
17.
Senior Female 400 Metre Dash
23.
Senior Female 800 Metre Dash
NT
NT
DNS
DNS
0
Shaniqua Knowles
45.
Senior Female Long Jump
ND
4.90
5
0
Jenna Macrae
17.
Senior Female 400 Metre Dash
NT
1:12.31
10
0
Shanice McLeish
11.
Senior Female 200 Metre Dash
69.
Senior Female Shot Put
NT
ND
31.66
7.50
12
1
0
Holly Pitters
45.
Senior Female Long Jump
ND
5.23
1
0
Theadora Whittaker
11.
Senior Female 200 Metre Dash
5.
Senior Female 100 Metre Dash
69.
Senior Female Shot Put
NT
NT
ND
30.53
14.18
7.29
9
9
2
0
Richard Ewen
12.
Senior Male 200 Metre Dash
6.
Senior Male 100 Metre Dash
NT
11.56
23.67
11.67
6
8
0
Matthew Gallant
32.
Open Male 3000 Metre Run
24.
Senior Male 800 Metre Dash
NT
NT
DNS
0
Andre Nicholas
64.
Senior Male Triple Jump
ND
FOUL
0
Mark Ramirez
58.
Senior Male Javelin Throw
46.
Senior Male Long Jump
64.
Senior Male Triple Jump
ND
ND
ND
36.00
SCR
10.39
5
10
0
Hanson Wainkem
18.
Senior Male 400 Metre Dash
12.
Senior Male 200 Metre Dash
NT
NT
54.85
24.86
3
13
0
Brandon Neil
12.
Senior Male 200 Metre Dash
6.
Senior Male 100 Metre Dash
NT
NT
25.14
12.31
15
19
0
Nick Kaufman
32.
Open Male 3000 Metre Run
NT
11:43.64
25
0
Philip Gatti
32.
Open Male 3000 Metre Run
6.
Senior Male 100 Metre Dash
NT
NT
DNS
13.47
32
7
Lewis Sherif
66.
Midget Male Shot Put
ND
9.26
4
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Midget Female 4x100 Metre Relay
"A"
NT
59.07
5
Midget Male 4x100 Metre Relay
"A"
NT
53.89
6
Junior Female 4x100 Metre Relay
"A"
NT
51.40
2
Junior Male 4x100 Metre Relay
"A"
NT
47.17
3
Senior Female 4x100 Metre Relay
"A"
NT
55.96
5
Senior Male 4x100 Metre Relay
"A"
NT
46.41
6
Open Female 4x400 Metre Relay
"A"
NT
4:32.75
2
Open Male 4x400 Metre Relay
"A"
NT
3:52.32
4
No Entries for athlete(s)
Christina Squadrilla
Cassandra Karpiuk
Novan Gray
Michael Byer
Stanislaus Elad
Total Points:
0
Last updated Thu, 03 May 2012 14:37:51
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en