Meet Info
2010 St Edmund Campion Invitational
May 4, 2010
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (162.96 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for St. Edmund Campion
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
692
Rashad Glasgow
8.
Midget Male 200 Metre Dash
2.
Midget Male 100 Metre Dash
24.83
12.00
24.67
11.80
2
3
701
TK Makwaira
2.
Midget Male 100 Metre Dash
8.
Midget Male 200 Metre Dash
12.51
25.49
NT
25.17
13
7
709
Daniel Palmer
2.
Midget Male 100 Metre Dash
12.21
12.05
8
682
Tiandre Alicock
8.
Midget Male 200 Metre Dash
28.85
NT
34
676
Kyanna Sancho
1.
Midget Female 100 Metre Dash
7.
Midget Female 200 Metre Dash
13.59
DNS
13.42
NT
3
656
Courtney Chambers
7.
Midget Female 200 Metre Dash
28.37
28.15
2
668
Naomi Kerr
9.
Junior Female 200 Metre Dash
25.90
25.21
1
678
Khadijah Thompson
3.
Junior Female 100 Metre Dash
14.38
NT
19
674
Moni Ogunsuyi
9.
Junior Female 200 Metre Dash
48.
Junior Female Long Jump
31.60
ND
NT
ND
22
667
Brittany Kerr
11.
Senior Female 200 Metre Dash
27.23
26.85
3
675
Nicole Picton
5.
Senior Female 100 Metre Dash
11.
Senior Female 200 Metre Dash
13.76
27.23
NT
DNS
12
3
655
Carrilee Bryant
5.
Senior Female 100 Metre Dash
11.
Senior Female 200 Metre Dash
13.57
DNS
NT
NT
9
683
Dillando Allotey
4.
Junior Male 100 Metre Dash
10.
Junior Male 200 Metre Dash
11.54
24.50
11.52
23.98
2
1
702
Dwayne March
2.
Midget Male 100 Metre Dash
25.
Midget Male Long Jump
12.28
ND
11.85
5.50
5
2
696
Tyler Hayle
6.
Senior Male 100 Metre Dash
12.
Senior Male 200 Metre Dash
11.05
22.97
11.12
DNS
3
2
708
Josh Miller
43.
Senior Male Javelin Throw
ND
SCR
691
Jordan Gayle
6.
Senior Male 100 Metre Dash
12.
Senior Male 200 Metre Dash
11.12
22.97
11.10
DNS
2
3
693
Domenic Greco
12.
Senior Male 200 Metre Dash
18.
Senior Male 800 Metre Dash
23.16
NT
DNS
2:01.77
4
3
663
Shanice Goulbourne
46.
Senior Female Shot Put
ND
9.05
3
697
Travis Johnson
10.
Junior Male 200 Metre Dash
25.
Midget Male Long Jump
26.21
ND
NT
ND
18
660
Adrianna Crawford
9.
Junior Female 200 Metre Dash
28.
Junior Female High Jump
29.15
NH
NT
1.30
9
7
672
Kashawna Mcleggon
28.
Junior Female High Jump
NH
1.35
6
699
Nyasha Katandawa
51.
Midget Male Shot Put
25.
Midget Male Long Jump
35.
Midget Male High Jump
ND
ND
NH
ND
4.39
NH
16
686
Kyle Brake
49.
Senior Male High Jump
NH
1.85
1
712
Nathan Presta
31.
Junior Male Javelin Throw
ND
ND
677
Eullesha Thompson
46.
Senior Female Shot Put
ND
10.87
1
698
Josh Joseph
25.
Midget Male Long Jump
35.
Midget Male High Jump
ND
NH
4.63
NH
12
713
Chris Reid
4.
Junior Male 100 Metre Dash
12.70
NT
20
659
Haley Cowan
36.
Midget Female High Jump
52.
Midget Female Shot Put
NH
ND
NH
6.22
11
671
Julia Mariani
26.
Midget Female Long Jump
ND
2.80
19
680
Janoyah Walters
52.
Midget Female Shot Put
ND
6.65
9
689
Johnathen Czerniawski
47.
Junior Male Long Jump
31.
Junior Male Javelin Throw
27.
Junior Male High Jump
4.
Junior Male 100 Metre Dash
ND
ND
NH
12.05
4.91
DNF
1.40
12.06
8
4
8
661
Cherika DeCaul
44.
Senior Female Javelin Throw
ND
ND
653
Sharon Ball
13.
Midget Female 800 Metre Dash
19.
Midget Female 1500 Metre Dash
NT
NT
DNF
SCR
658
Tashana Christie
14.
Junior Female 800 Metre Dash
9.
Junior Female 200 Metre Dash
NT
DNS
SCR
NT
710
Nathan Peters
27.
Junior Male High Jump
47.
Junior Male Long Jump
NH
ND
1.70
ND
1
651
Seyi Ajayi
5.
Senior Female 100 Metre Dash
48.
Junior Female Long Jump
15.65
ND
NT
ND
28
700
Jared Kerr
8.
Midget Male 200 Metre Dash
25.90
NT
10
718
Kevin Tennant
47.
Junior Male Long Jump
ND
ND
687
Beven Chiweshe
18.
Senior Male 800 Metre Dash
37.
Senior Male Long Jump
NT
ND
SCR
ND
673
Cynthia Ogujiuba
48.
Junior Female Long Jump
ND
4.20
6
662
Debora Giuliana
36.
Midget Female High Jump
52.
Midget Female Shot Put
NH
ND
NH
SCR
679
Kadija Tulloch
50.
Senior Female High Jump
38.
Senior Female Long Jump
NH
ND
1.35
4.30
4
8
664
Cowan Hayley
36.
Midget Female High Jump
52.
Midget Female Shot Put
NH
ND
NH
SCR
706
Leon Metchie
35.
Midget Male High Jump
NH
1.35
5
719
Peter Thomas
35.
Midget Male High Jump
NH
1.35
5
684
David Armolaren
27.
Junior Male High Jump
47.
Junior Male Long Jump
NH
ND
1.40
4.89
4
11
688
Shaquille Clarke
27.
Junior Male High Jump
NH
1.40
4
723
Adrian Wright
18.
Senior Male 800 Metre Dash
NT
2:26.63
15
669
Johnson Kristen
3.
Junior Female 100 Metre Dash
16.76
NT
37
665
Palmer Keiana
3.
Junior Female 100 Metre Dash
DNS
NT
654
Latece Blair
1.
Midget Female 100 Metre Dash
DNS
NT
666
Aisha Kerr
3.
Junior Female 100 Metre Dash
14.57
NT
24
652
Tanysha Altenor-Phillips
1.
Midget Female 100 Metre Dash
DNS
NT
685
Kwamina Boison
18.
Senior Male 800 Metre Dash
NT
2:30.12
17
721
Joshua Treter
24.
Senior Male 1500 Metre Dash
NT
5:36.80
20
703
Andrew McCulloch
16.
Midget Male 800 Metre Dash
22.
Midget Male 1500 Metre Dash
NT
NT
2:32.46
5:19.55
9
12
704
Conner McCulloch
16.
Midget Male 800 Metre Dash
22.
Midget Male 1500 Metre Dash
NT
NT
2:24.03
4:58.73
6
2
707
Arther Mielniczek
17.
Junior Male 800 Metre Dash
23.
Junior Male 1500 Metre Dash
NT
NT
2:22.72
5:16.76
6
11
711
Tristan Pinnok
17.
Junior Male 800 Metre Dash
23.
Junior Male 1500 Metre Dash
NT
NT
2:19.94
SCR
4
716
Yash Srivastava
17.
Junior Male 800 Metre Dash
23.
Junior Male 1500 Metre Dash
NT
NT
2:28.66
5:23.06
9
13
670
Stephanie Lindo
13.
Midget Female 800 Metre Dash
19.
Midget Female 1500 Metre Dash
NT
NT
3:19.49
6:46.65
17
15
657
Nembhard Channel
15.
Senior Female 800 Metre Dash
44.
Senior Female Javelin Throw
NT
ND
2:39.75
ND
3
717
Michael Sylvain
25.
Midget Male Long Jump
ND
4.48
15
715
Saivaran Sridhar
16.
Midget Male 800 Metre Dash
NT
SCR
722
Moneare Whyle
29.
Midget Male Javelin Throw
ND
ND
694
Christian Guevarra
10.
Junior Male 200 Metre Dash
25.44
NT
10
690
Vandross Eyong
4.
Junior Male 100 Metre Dash
12.24
NT
12
714
Marquise Richardson
10.
Junior Male 200 Metre Dash
26.18
NT
17
705
Marlon McGlashan
37.
Senior Male Long Jump
6.
Senior Male 100 Metre Dash
ND
DNS
5.57
NT
7
720
Peter Thomas
35.
Midget Male High Jump
NH
1.35
5
695
Jevon Guy
16.
Midget Male 800 Metre Dash
NT
2:23.12
5
681
Johnell Whyte
3.
Junior Female 100 Metre Dash
14.58
NT
25
833
Antown Asago
2.
Midget Male 100 Metre Dash
DNS
NT
835
ore Obitomi
16.
Midget Male 800 Metre Dash
NT
2:48.91
14
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Midget Female 4x100 Metre Relay
"A"
NT
56.29
4
Midget Male 4x100 Metre Relay
"A"
NT
48.77
3
Junior Female 4x100 Metre Relay
"A"
NT
50.69
1
Junior Male 4x100 Metre Relay
"A"
NT
DQ
Senior Female 4x100 Metre Relay
"A"
NT
DNS
Senior Male 4x100 Metre Relay
"A"
NT
44.81
1
10
Senior Female 4x400 Metre Relay
"A"
NT
4:11.96
1
Senior Male 4x400 Metre Relay
"A"
NT
DNS
No Entries for athlete(s)
ore Obiyomi
Total Points:
10
Last updated Fri, 07 May 2010 22:33:05
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en