Meet Info
Sacred Heart Track Classic
May 4, 2012 to May 5, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (113.45 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for St. Maximilian Kolbe - Aurora
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
1037
Josh Bell
35.
Junior Male 800 Metre Run
NT
2:07.87
4
5
1038
Ross Benn
77.
Midget Male Shot Put
ND
11.18
12
1039
Ward Benn
91.
Senior Male Javelin Throw
73.
Senior Male High Jump
61.
Senior Male Long Jump
ND
NH
ND
39.54
DNF
DNS
7
2
1021
Morgan Benoit
31.
Midget Female 800 Metre Run
NT
3:08.00
15
1040
Liam Coll
23.
Junior Male 200 Metre Dash
25.64
NT
15
1023
Paige Crossley
100.
Female Outdoor Pentathlon
7.
Midget Female 300 Metre Hurdles
NT
NT
36:24.00
53.71
1
4
10
5
1041
Sasha Dajia
79.
Senior Male Shot Put
85.
Senior Male Discus Throw
ND
ND
12.47
35.78
5
3
4
6
1025
Kristen Drew
50.
Open Female 1500 Metre Steeplechase
39.
Senior Female 1500 Metre Run
3.
Senior Female 100 Metre Hurdles
NT
NT
NT
6:11.20
5:50.37
16.65
7
14
6
2
3
1026
Maxine Edos
1.
Midget Female 80 Metre Hurdles
74.
Midget Female Shot Put
NT
ND
17.68
7.88
24
7
2
1042
Joseph Famulari
28.
Midget Male 400 Metre Dash
NT
DNS
1027
Nicole Fiorini
33.
Senior Female 800 Metre Run
39.
Senior Female 1500 Metre Run
NT
NT
2:37.61
5:20.98
6
6
3
3
1043
Anthony Georgieff
59.
Midget Male Long Jump
77.
Midget Male Shot Put
ND
ND
5.16
11.25
6
11
3
1049
Michael Solomon
10.
Midget Male 300 Metre Hurdles
28.
Midget Male 400 Metre Dash
NT
NT
45.77
55.88
4
2
5
8
1044
Ryan Kenny
22.
Midget Male 200 Metre Dash
26.01
NT
11
1045
Adam Newell
34.
Midget Male 800 Metre Run
40.
Midget Male 1500 Metre Run
71.
Midget Male High Jump
NT
NT
NH
2:18.71
4:59.35
1.55
9
19
5
3.50
1028
Kathryn Owsiany
9.
Senior Female 400 Metre Hurdles
39.
Senior Female 1500 Metre Run
NT
NT
1:19.35
5:35.90
6
10
3
1046
Tim Pare
35.
Junior Male 800 Metre Run
41.
Junior Male 1500 Metre Run
NT
NT
2:02.72
4:24.79
2
1
8
10
1029
Hannah Park
37.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
5:50.11
16
1047
Daniel Rucella
29.
Junior Male 400 Metre Dash
NT
DNS
1048
Jared Sellayah
41.
Junior Male 1500 Metre Run
47.
Junior Male 3000 Metre Run
35.
Junior Male 800 Metre Run
NT
NT
NT
5:02.18
10:56.38
2:22.09
24
11
17
1024
Soungatulin Diana
56.
Midget Female Long Jump
ND
3.39
30
1032
Carley Steiner
3.
Senior Female 100 Metre Hurdles
27.
Senior Female 400 Metre Dash
NT
NT
17.47
1:05.46
7
7
2
2
1033
Laura Suominen
21.
Senior Female 200 Metre Dash
29.90
NT
9
1035
Worikhmina Yousufzai
56.
Midget Female Long Jump
ND
4.08
9
1036
Matina Zagas
19.
Midget Female 200 Metre Dash
7.
Midget Female 300 Metre Hurdles
1.
Midget Female 80 Metre Hurdles
28.68
NT
NT
28.94
51.47
14.79
4
3
8
5
6
1
1022
Victoria Craparotta
1.
Midget Female 80 Metre Hurdles
7.
Midget Female 300 Metre Hurdles
56.
Midget Female Long Jump
NT
NT
ND
17.04
1:05.34
DNF
18
12
1031
Taylor Robinson
56.
Midget Female Long Jump
ND
3.56
27
1030
Jerusha Retnakanthan
26.
Junior Female 400 Metre Dash
NT
1:06.89
6
3
1034
Jessica Tombari
14.
Junior Female 100 Metre Dash
14.29
NT
41
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Midget Female 4x100 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
54.69
3
6
Open Female 4x400 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
4:33.55
4
5
Midget Male 4x100 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
48.36
7
2
Open Male 4x400 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
3:39.58
3
6
Junior Female 4x100 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
57.85
12
Total Points:
123.5
Last updated Sat, 05 May 2012 19:59:38
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en