Meet Info
Sacred Heart Track Classic
May 4, 2012 to May 5, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (113.45 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for Bishop Allen Academy-Etobicoke
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
163
Dejamar Bedward-Wellington
22.
Midget Male 200 Metre Dash
16.
Midget Male 100 Metre Dash
26.08
12.24
NT
NT
13
35
165
Luke Caccamo
28.
Midget Male 400 Metre Dash
NT
DNS
167
Oscar Grenda
28.
Midget Male 400 Metre Dash
4.
Midget Male 100 Metre Hurdles
NT
NT
1:02.10
19.16
16
18
168
Michael Krol
16.
Midget Male 100 Metre Dash
22.
Midget Male 200 Metre Dash
12.95
27.92
NT
NT
63
34
171
Shawn Medeiros
40.
Midget Male 1500 Metre Run
34.
Midget Male 800 Metre Run
22.
Midget Male 200 Metre Dash
NT
NT
28.48
5:16.59
2:23.51
NT
30
14
37
174
Timothy Mustard
46.
Midget Male 3000 Metre Run
40.
Midget Male 1500 Metre Run
23.
Junior Male 200 Metre Dash
NT
NT
10:48.25
4:40.61
NT
2
5
8
4
180
Ethan Watson
16.
Midget Male 100 Metre Dash
12.53
NT
46
133
Leticia Da Silveira
74.
Midget Female Shot Put
80.
Midget Female Discus Throw
ND
ND
6.65
18.41
12
5
4
135
Teah Domazet
1.
Midget Female 80 Metre Hurdles
19.
Midget Female 200 Metre Dash
NT
29.72
14.23
NT
5
9
4
131
Joyce Costa
19.
Midget Female 200 Metre Dash
13.
Midget Female 100 Metre Dash
31.03
14.34
NT
NT
13
34
140
Sofiya Goroshko
13.
Midget Female 100 Metre Dash
19.
Midget Female 200 Metre Dash
14.70
DNS
NT
NT
42
141
Natalia Hrynko
13.
Midget Female 100 Metre Dash
15.88
NT
56
161
Simon Andre
17.
Junior Male 100 Metre Dash
23.
Junior Male 200 Metre Dash
13.32
27.65
NT
NT
44
27
166
Carlos Fiel
23.
Junior Male 200 Metre Dash
26.19
NT
18
173
Alex Morris
23.
Junior Male 200 Metre Dash
29.
Junior Male 400 Metre Dash
24.34
NT
24.60
53.46
7
1
2
10
175
Rakshitha Satharakulasinghe
23.
Junior Male 200 Metre Dash
35.
Junior Male 800 Metre Run
26.53
NT
NT
2:19.01
21
16
130
Simone Cappozollo
14.
Junior Female 100 Metre Dash
DNF
NT
142
Emily Karolidis
20.
Junior Female 200 Metre Dash
DNS
NT
143
Cyanne Kim
14.
Junior Female 100 Metre Dash
13.67
NT
26
145
Gosia Lasota
2.
Junior Female 80 Metre Hurdles
NT
18.40
24
146
Alexandra Lucki
38.
Junior Female 1500 Metre Run
NT
5:05.43
1
10
147
Samantha Lyjak
2.
Junior Female 80 Metre Hurdles
NT
17.72
21
149
Emily Niskanen
8.
Junior Female 300 Metre Hurdles
2.
Junior Female 80 Metre Hurdles
NT
NT
57.87
16.29
8
12
1
151
Caroline Ochocinski
63.
Junior Female Triple Jump
8.
Junior Female 300 Metre Hurdles
2.
Junior Female 80 Metre Hurdles
ND
NT
NT
8.93
1:02.06
16.50
6
9
14
3
152
Alexandra Plos
20.
Junior Female 200 Metre Dash
14.
Junior Female 100 Metre Dash
29.06
12.70
29.20
13.25
4
5
5
4
153
Breanna Power
26.
Junior Female 400 Metre Dash
14.
Junior Female 100 Metre Dash
NT
13.20
1:09.13
NT
8
15
1
157
Sydney Surajram
57.
Junior Female Long Jump
63.
Junior Female Triple Jump
ND
ND
4.01
7.96
7
8
2
1
176
Jared Skeath
79.
Senior Male Shot Put
85.
Senior Male Discus Throw
ND
ND
14.78
44.19
2
1
8
10
182
Justin Williams
85.
Senior Male Discus Throw
79.
Senior Male Shot Put
ND
ND
24.51
10.48
11
12
129
Sabine Calleja
21.
Senior Female 200 Metre Dash
15.
Senior Female 100 Metre Dash
DNS
DNS
NT
NT
132
Ekua Cudjoe
15.
Senior Female 100 Metre Dash
3.
Senior Female 100 Metre Hurdles
13.90
NT
NT
16.55
12
5
4
137
Fernanda Estevez
82.
Senior Female Discus Throw
ND
22.80
3
6
148
Madeline Maio
27.
Senior Female 400 Metre Dash
NT
1:06.07
8
1
150
Lydia Notten
15.
Senior Female 100 Metre Dash
21.
Senior Female 200 Metre Dash
14.11
29.80
NT
29.77
15
6
3
155
Lianne Ralph
76.
Senior Female Shot Put
82.
Senior Female Discus Throw
ND
ND
DNS
16.95
17
156
Morgan Surajram
33.
Senior Female 800 Metre Run
NT
2:41.85
8
1
158
Amanda Tucciarone
82.
Senior Female Discus Throw
ND
DNF
159
Joelle Waugh
58.
Senior Female Long Jump
ND
3.92
18
160
Katie Zutatus
75.
Junior Female Shot Put
81.
Junior Female Discus Throw
ND
ND
DNS
DNS
144
Roxie Kulyasa
82.
Senior Female Discus Throw
ND
19.41
9
169
Ryan Lazslow
79.
Senior Male Shot Put
85.
Senior Male Discus Throw
ND
ND
12.03
27.89
7
10
2
177
Austen Swift
24.
Senior Male 200 Metre Dash
24.64
NT
14
164
Stefan Bilic
84.
Junior Male Discus Throw
ND
DNF
134
Laura DiFiore
45.
Senior Female 3000 Metre Run
NT
DNS
170
Luca Martin
34.
Midget Male 800 Metre Run
83.
Midget Male Discus Throw
NT
ND
2:13.69
30.48
5
5
4
4
178
Joseph Tenuta
22.
Midget Male 200 Metre Dash
16.
Midget Male 100 Metre Dash
26.63
12.30
NT
NT
22
37
128
Jennifer Bucci
74.
Midget Female Shot Put
80.
Midget Female Discus Throw
ND
ND
7.90
21.17
6
3
3
6
127
Aileen Agada
13.
Midget Female 100 Metre Dash
19.
Midget Female 200 Metre Dash
13.52
29.48
NT
DNS
20
6
136
Anita Dziecielski
14.
Junior Female 100 Metre Dash
20.
Junior Female 200 Metre Dash
14.04
31.01
NT
NT
36
12
179
Joshua Toguri
28.
Midget Male 400 Metre Dash
35.
Junior Male 800 Metre Run
NT
NT
1:03.64
22
162
Alexander Augimeri
34.
Midget Male 800 Metre Run
22.
Midget Male 200 Metre Dash
NT
25.58
2:13.36
NT
4
9
5
139
Marta Girina
1.
Midget Female 80 Metre Hurdles
NT
DNS
154
Katrina Power
37.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
5:47.97
14
138
Jacqueline Farrugia
32.
Junior Female 800 Metre Run
NT
2:51.76
6
3
172
Alexander Melo
16.
Midget Male 100 Metre Dash
DNF
NT
181
Joseph Waugh
18.
Senior Male 100 Metre Dash
24.
Senior Male 200 Metre Dash
12.97
DNS
NT
NT
63
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Open Male 4x400 Metre Relay
BAA - Etobicoke "A"
NT
DNS
Midget Male 4x100 Metre Relay
BAA - Etobicoke "A"
NT
50.35
11
Senior Female 4x100 Metre Relay
BAA - Etobicoke "A"
NT
DNS
Junior Female 4x100 Metre Relay
BAA - Etobicoke "A"
NT
53.30
4
5
Midget Female 4x100 Metre Relay
BAA - Etobicoke "A"
NT
DNS
Total Points:
124
Last updated Sat, 05 May 2012 19:59:38
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en