Meet Info
Sacred Heart Track Classic
May 1, 2015 to May 2, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for Innisdale - Barrie
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
2908
Ireland Yearwood
25.
Midget Female 400 Metre Dash
37.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
DNS
2904
Madelyn Severs
25.
Midget Female 400 Metre Dash
37.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
DNS
2896
Sarah Law
39.
Senior Female 1500 Metre Run
NT
5:21.78
6
3
2890
Rebecca Clayden
31.
Midget Female 800 Metre Run
37.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
NT
DNS
DNS
2909
Jemini Archer
22.
Midget Male 200 Metre Dash
16.
Midget Male 100 Metre Dash
71.
Midget Male High Jump
25.63
11.63
NH
25.11
11.95
1.60
3
4
4
6
5
5
2928
Jacob Roberti
34.
Midget Male 800 Metre Run
40.
Midget Male 1500 Metre Run
NT
NT
DNS
DNS
2897
Grace MacMillan
75.
Junior Female Shot Put
81.
Junior Female Discus Throw
87.
Junior Female Javelin Throw
ND
ND
ND
10.03
27.35
23.51
2
2
5
8
8
4
2920
Allen Kwan
84.
Junior Male Discus Throw
90.
Junior Male Javelin Throw
ND
ND
23.53
FOUL
16
2894
Erin Hodge
3.
Senior Female 100 Metre Hurdles
15.
Senior Female 100 Metre Dash
NT
13.06
14.73
SCR
1
7
10
2910
Justice Archer
6.
Senior Male 110 Metre Hurdles
30.
Senior Male 400 Metre Dash
NT
15.23
53.96
3
7
6
2
2932
Sam Ward
4.
Midget Male 100 Metre Hurdles
59.
Midget Male Long Jump
71.
Midget Male High Jump
NT
ND
NH
16.88
DNS
1.60
3
5
6
4
2917
Chemar Hensley
22.
Midget Male 200 Metre Dash
16.
Midget Male 100 Metre Dash
59.
Midget Male Long Jump
12.99
ND
5.42
57
7
2
2912
Jalen Cooper
59.
Midget Male Long Jump
65.
Midget Male Triple Jump
89.
Midget Male Javelin Throw
ND
ND
ND
DNS
DNF
DNF
2929
Myles Strano
46.
Midget Male 3000 Metre Run
40.
Midget Male 1500 Metre Run
NT
NT
10:27.73
4:43.79
1
4
10
5
2889
Kirsten Cartwright
38.
Junior Female 1500 Metre Run
44.
Junior Female 3000 Metre Run
NT
NT
5:31.44
11:59.42
9
6
3
2892
Mackenzie Emmerson
14.
Junior Female 100 Metre Dash
20.
Junior Female 200 Metre Dash
57.
Junior Female Long Jump
12.86
28.53
ND
28.67
4.50
9
4
7
5
2
2887
Tyanna Best
13.
Midget Female 100 Metre Dash
19.
Midget Female 200 Metre Dash
12.76
27.58
12.92
27.81
2
4
8
5
2922
Landon Leone
30.
Senior Male 400 Metre Dash
36.
Senior Male 800 Metre Run
42.
Senior Male 1500 Metre Run
NT
NT
2:03.28
4:16.85
7
6
2
3
2923
Liam Leone
60.
Junior Male Long Jump
29.
Junior Male 400 Metre Dash
66.
Junior Male Triple Jump
ND
ND
DNF
11.29
3
6
2913
Max DeFrancisco
4.
Midget Male 100 Metre Hurdles
16.
Midget Male 100 Metre Dash
59.
Midget Male Long Jump
NT
DNF
ND
18.72
5.07
9
10
2914
Jacob Devine
4.
Midget Male 100 Metre Hurdles
10.
Midget Male 300 Metre Hurdles
28.
Midget Male 400 Metre Dash
NT
NT
DNS
DNS
2921
Colton Leihan
22.
Midget Male 200 Metre Dash
16.
Midget Male 100 Metre Dash
77.
Midget Male Shot Put
13.26
ND
10.36
65
7
2
2926
Curtis Rimkey
30.
Senior Male 400 Metre Dash
42.
Senior Male 1500 Metre Run
NT
4:40.24
18
2906
Alli Strath
27.
Senior Female 400 Metre Dash
2900
Madeline Rampton
3.
Senior Female 100 Metre Hurdles
70.
Senior Female High Jump
NT
NH
DNS
1.55
3
6
2916
Kaan Gozutok
41.
Junior Male 1500 Metre Run
47.
Junior Male 3000 Metre Run
NT
NT
DNS
DNS
2895
Sidney Kamerbeek
69.
Junior Female High Jump
87.
Junior Female Javelin Throw
NH
ND
DNF
24.70
2
8
2927
Joshua Rinaldo
84.
Junior Male Discus Throw
90.
Junior Male Javelin Throw
ND
ND
27.15
FOUL
10
2915
Mitchell Godin
24.
Senior Male 200 Metre Dash
18.
Senior Male 100 Metre Dash
27.08
12.60
32
57
2924
Griffin MacVicar
24.
Senior Male 200 Metre Dash
18.
Senior Male 100 Metre Dash
61.
Senior Male Long Jump
28.87
13.33
ND
DNF
38
71
2905
Alana Short
86.
Midget Female Javelin Throw
74.
Midget Female Shot Put
ND
ND
19.12
8.67
5
8
4
1
2898
Emma McReynolds
26.
Junior Female 400 Metre Dash
32.
Junior Female 800 Metre Run
NT
DNS
2930
Jaymee Turner
60.
Junior Male Long Jump
23.
Junior Male 200 Metre Dash
17.
Junior Male 100 Metre Dash
ND
12.15
DNF
17
2903
Hannah Sedore
26.
Junior Female 400 Metre Dash
32.
Junior Female 800 Metre Run
NT
DNS
2902
Ainsleigh Sedore
26.
Junior Female 400 Metre Dash
32.
Junior Female 800 Metre Run
NT
DNS
2901
Kendra Richardson
13.
Midget Female 100 Metre Dash
19.
Midget Female 200 Metre Dash
27.
Senior Female 400 Metre Dash
14.36
32.91
NT
1:03.17
41
30
5
4
2919
Liam Kinkade
41.
Junior Male 1500 Metre Run
NT
5:21.88
34
2925
Connor Rimkey
30.
Senior Male 400 Metre Dash
42.
Senior Male 1500 Metre Run
NT
4:38.18
16
2893
Trish Hall
14.
Junior Female 100 Metre Dash
12.73
13.44
6
3
2907
Devin Wall
63.
Junior Female Triple Jump
ND
8.90
7
2
2911
Coonor Brewer
41.
Junior Male 1500 Metre Run
47.
Junior Male 3000 Metre Run
49.
Open Male 2000 Metre Steeplechase
NT
NT
NT
5:05.50
DNS
DNS
30
2888
Mikaela Brewer
27.
Senior Female 400 Metre Dash
1:02.42
4
5
2891
Kayla Denes
2.
Junior Female 80 Metre Hurdles
8.
Junior Female 300 Metre Hurdles
87.
Junior Female Javelin Throw
NT
NT
ND
16.90
53.05
16.94
15
4
14
5
2899
Maria Novis
15.
Senior Female 100 Metre Dash
13.43
10
2931
Julian Walker
67.
Senior Male Triple Jump
73.
Senior Male High Jump
ND
NH
12.80
1.75
2
2
8
8
2918
Andre Ifill
79.
Senior Male Shot Put
ND
DNF
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Junior Female 4x100 Metre Relay
ISS - Barrie "A"
NT
52.58
2
8
Senior Female 4x100 Metre Relay
ISS - Barrie "A"
NT
51.76
4
5
Midget Male 4x100 Metre Relay
ISS - Barrie "A"
NT
49.64
6
3
Junior Male 4x100 Metre Relay
ISS - Barrie "A"
NT
DNS
Senior Male 4x100 Metre Relay
ISS - Barrie "A"
NT
46.100
11
Total Points:
190
Last updated Fri, 15 May 2015 21:13:03
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en