Meet Info
Cardinal Carter Track Classic
May 3, 2002 to May 4, 2002
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for Aurora
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
107
Nicole Abram
14.
Junior Female 100 Metre Dash
55.
Junior Female Long Jump
NT
ND
NT
ND
108
Victor Abrick
58.
Junior Male Long Jump
41.
Junior Male 1500 Metre Run
29.
Junior Male 400 Metre Run
ND
NT
NT
5.18
5:32.16
NT
12
78
110
Katie Bertenshaw
25.
Midget Female 400 Metre Run
31.
Midget Female 800 Metre Run
37.
Midget Female 1500 Metre Run
NT
NT
NT
1:13.50
3:05.55
6:02.93
6
26
14
1
111
Hakim Bnanji
16.
Midget Male 100 Metre Dash
22.
Midget Male 200 Metre Dash
NT
NT
NT
NT
112
Kristy Bolingbroke
62.
Senior Female Triple Jump
56.
Senior Female Long Jump
ND
ND
DNS
DNF
113
Matt Branning
64.
Junior Male Triple Jump
23.
Junior Male 200 Metre Dash
17.
Junior Male 100 Metre Dash
ND
NT
NT
DNS
NT
NT
114
Melissa Chittle
27.
Senior Female 400 Metre Run
33.
Senior Female 800 Metre Run
NT
NT
59.54
2:17.78
1
1
10
10
115
Carly Clattenburg
32.
Junior Female 800 Metre Run
38.
Junior Female 1500 Metre Run
NT
NT
2:33.83
5:26.67
9
16
116
Sarah Coney
31.
Midget Female 800 Metre Run
25.
Midget Female 400 Metre Run
NT
NT
3:10.44
NT
31
117
Adam DeFranza
17.
Junior Male 100 Metre Dash
23.
Junior Male 200 Metre Dash
NT
NT
NT
NT
118
Tyler French
16.
Midget Male 100 Metre Dash
22.
Midget Male 200 Metre Dash
57.
Midget Male Long Jump
13.10
28.32
ND
NT
NT
4.33
78
36
27
119
Josh Henry
63.
Midget Male Triple Jump
57.
Midget Male Long Jump
ND
ND
10.52
4.76
5
14
2
120
Nara Kim
17.
Junior Male 100 Metre Dash
29.
Junior Male 400 Metre Run
58.
Junior Male Long Jump
NT
NT
ND
NT
NT
ND
121
Stephanie Kreick
13.
Midget Female 100 Metre Dash
19.
Midget Female 200 Metre Dash
25.
Midget Female 400 Metre Run
15.70
34.82
NT
NT
NT
NT
93
41
122
Joe Landl
23.
Junior Male 200 Metre Dash
29.
Junior Male 400 Metre Run
58.
Junior Male Long Jump
28.41
NT
ND
NT
1:05.84
ND
53
37
123
Jessica Lister
13.
Midget Female 100 Metre Dash
19.
Midget Female 200 Metre Dash
14.05
30.31
NT
NT
26
15
124
Caitlin malone
32.
Junior Female 800 Metre Run
38.
Junior Female 1500 Metre Run
NT
NT
NT
4:55.74
3
6
125
David May
40.
Midget Male 1500 Metre Run
NT
5:20.53
45
126
Kyle Merkley
16.
Midget Male 100 Metre Dash
22.
Midget Male 200 Metre Dash
63.
Midget Male Triple Jump
NT
NT
ND
NT
NT
ND
127
Chris Moore
28.
Midget Male 400 Metre Run
22.
Midget Male 200 Metre Dash
34.
Midget Male 800 Metre Run
NT
28.82
NT
NT
NT
2:28.66
41
33
128
Alex Morrison
16.
Midget Male 100 Metre Dash
57.
Midget Male Long Jump
13.54
ND
NT
DNF
95
129
Nik Nikolic
34.
Midget Male 800 Metre Run
28.
Midget Male 400 Metre Run
NT
NT
NT
NT
130
Jamie Robertson
41.
Junior Male 1500 Metre Run
47.
Junior Male 3000 Metre Run
NT
NT
NT
NT
131
Scott Simon
28.
Midget Male 400 Metre Run
NT
1:02.38
15
132
Andrea Smith
39.
Senior Female 1500 Metre Run
45.
Senior Female 3000 Metre Run
NT
NT
5:06.26
11:00.28
1
1
10
10
133
Aaron Taylor
34.
Midget Male 800 Metre Run
40.
Midget Male 1500 Metre Run
46.
Midget Male 3000 Metre Run
NT
NT
NT
NT
NT
NT
134
Andrew Tutton
16.
Midget Male 100 Metre Dash
57.
Midget Male Long Jump
63.
Midget Male Triple Jump
NT
ND
ND
NT
FOUL
10.05
0
135
Jeff West
63.
Midget Male Triple Jump
57.
Midget Male Long Jump
ND
ND
ND
DNF
109
Rob Bader
24.
Senior Male 200 Metre Dash
65.
Senior Male Triple Jump
NT
ND
NT
DNF
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Midget Female 4x100 Metre Relay
Aurora "A"
NT
1:03.36
20
Open Female 4x400 Metre Relay
Aurora "A"
NT
NT
Junior Male 4x100 Metre Relay
Aurora "A"
NT
NT
Midget Male 4x100 Metre Relay
Aurora "A"
NT
51.24
9
Total Points:
49
Last updated Sat, 26 May 2007 22:27:27
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en