Meet Info
Toronto West Region Meet
Track and Field
May 16, 2012 to May 17, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for Etobicoke S of the Arts - twes
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
1064
Joel Pervis
38.
Junior Male 400 Metre Dash
40.
Junior Male 800 Metre Run
42.
Junior Male 1500 Metre Run
NT
NT
NT
DNS
DNS
NT
1057
Santiago Bessai
40.
Junior Male 800 Metre Run
42.
Junior Male 1500 Metre Run
NT
NT
2:17.43
4:50.00
1
2
10
8
1058
Eli Burley
40.
Junior Male 800 Metre Run
42.
Junior Male 1500 Metre Run
NT
NT
DNS
5:00.00
8
1061
Raymond Khan
36.
Junior Male 200 Metre Dash
38.
Junior Male 400 Metre Dash
26.71
NT
27.69
60.80
8
5
2
1065
Simon Phromchat
34.
Junior Male 100 Metre Dash
36.
Junior Male 200 Metre Dash
12.05
25.06
11.46
25.68
3
4
6
4
1063
Joshua Morrison
34.
Junior Male 100 Metre Dash
36.
Junior Male 200 Metre Dash
12.72
DNS
NT
NT
11
1059
Ned Carolan
24.
Midget Male Triple Jump
30.
Midget Male Javelin Throw
ND
ND
9.64
21.63
5
3
2
6
1062
Nathan McCoy
74.
Senior Male 1500 Metre Run
76.
Senior Male 3000 Metre Run
98.
Open Male 2000 Metre Steeplechase
NT
NT
NT
NT
10:15.47
7:37.19
4
4
4
4
1060
Zach Cetinic
36.
Junior Male 200 Metre Dash
38.
Junior Male 400 Metre Dash
DNS
NT
NT
DNS
1067
Amit Rakoff-Bellman
52.
Junior Male Pole Vault
ND
DNS
1066
Dante Pizzirusso
90.
Senior Male Shot Put
92.
Senior Male Discus Throw
ND
ND
DNS
DNS
1047
Inna Crocetti Klos
69.
Senior Female 400 Metre Dash
71.
Senior Female 800 Metre Run
NT
NT
DNS
DNS
1053
Kristin Metcalfe
45.
Junior Female 80 Metre Hurdles
47.
Junior Female 300 Metre Hurdles
53.
Junior Female Long Jump
NT
NT
ND
13.33
51.17
4.38
1
1
1
10
10
10
1046
Paige Court
25.
Midget Female Shot Put
27.
Midget Female Discus Throw
29.
Midget Female Javelin Throw
ND
ND
ND
6.90
18.04
17.17
3
2
4
6
8
4
1050
Terran Harlow
29.
Midget Female Javelin Throw
41.
Junior Female 1500 Metre Run
43.
Junior Female 3000 Metre Run
ND
NT
NT
DNS
7:31.08
14:42.07
5
2
2
1056
Dana Unninayar
25.
Midget Female Shot Put
27.
Midget Female Discus Throw
29.
Midget Female Javelin Throw
ND
ND
ND
DNS
DNS
DNS
1049
Jacqueline Glover
85.
Senior Female Long Jump
65.
Senior Female 100 Metre Dash
ND
15.00
4.19
14.05
5
7
2
1051
Sophie Lea
45.
Junior Female 80 Metre Hurdles
77.
Senior Female 100 Metre Hurdles
NT
NT
DNS
DNS
1052
Julia Liu
65.
Senior Female 100 Metre Dash
97.
Open Female 1500 Metre Steeplechase
DNS
NT
NT
6:59.08
3
6
1054
Shermelle Phillip
33.
Junior Female 100 Metre Dash
35.
Junior Female 200 Metre Dash
DNS
NT
DNS
1055
Alexandria Taylor
75.
Senior Female 3000 Metre Run
97.
Open Female 1500 Metre Steeplechase
NT
NT
DNS
DNS
1048
Cara DiGiovanni
75.
Senior Female 3000 Metre Run
97.
Open Female 1500 Metre Steeplechase
NT
NT
DNS
DNS
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Junior Male 4x100 Metre Relay
Etobicoke Sc "A"
NT
50.53
5
2
Open Male 4x400 Metre Relay
Etobicoke Sc "A"
NT
4:09.64
5
2
Junior Female 4x100 Metre Relay
Etobicoke Sc "A"
NT
DNS
Senior Female 4x100 Metre Relay
Etobicoke Sc "A"
NT
56.29
2
8
Total Points:
116
Last updated Thu, 17 May 2012 22:35:20
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en