Meet Info
NEOAA Track & Field Championship
Championnat d'athletisme de l'AANEO
May 29, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
1
Alyssa Chapleau
Cochrane - Cochrane High Schoo
2
Reanne Chapleau
Cochrane - Cochrane High Schoo
3
Abby DeJosheph
Cochrane - Cochrane High Schoo
4
Skyla Martin
Cochrane - Cochrane High Schoo
5
Justice Roussel-Quachegan
Cochrane - Cochrane High Schoo
6
Bowe Shortt-Clarke
Cochrane - Cochrane High Schoo
7
Heaven Vaillancourt
Cochrane - Cochrane High Schoo
8
Jameth Dagenais
Cochrane - Cochrane High Schoo
9
Deakon MacDonald
Cochrane - Cochrane High Schoo
10
Darien Martin
Cochrane - Cochrane High Schoo
11
Dylan Brownlee
Englehart High School
12
Chanell Duffy
Englehart High School
13
Chantel Duffy
Englehart High School
14
Rowan Glover
Englehart High School
15
Jessie Graham
Englehart High School
16
Sydney LaCarte
Englehart High School
17
Claire Schill
Englehart High School
18
Alyssa Wheeldon
Englehart High School
19
Victor Belanger
Englehart High School
20
Hayden Black
Englehart High School
21
Jayden Brasard
Englehart High School
22
Josh Marshall
Englehart High School
23
Chris Martin
Englehart High School
24
Kevin Mikovitch
Englehart High School
25
Logan Parker
Englehart High School
26
Melanie Boulanger
ESP Renaissance-Timmins
27
Jasmine Groleau
ESP Renaissance-Timmins
28
Rebecca Lachance
ESP Renaissance-Timmins
29
Jenny Pare
ESP Renaissance-Timmins
30
Brandon Bennett
ESP Renaissance-Timmins
31
Jamahl Falardeau
ESP Renaissance-Timmins
32
Nicolas Harvey
ESP Renaissance-Timmins
33
Curran Richard
ESP Renaissance-Timmins
34
Jasmine Lessard
IroquoisFallsSecondarySchool
35
Michael Guy
IroquoisFallsSecondarySchool
36
Logan Nicholson
IroquoisFallsSecondarySchool
37
Blake Woods
IroquoisFallsSecondarySchool
38
Willow Fortin
Kapuskasing District High
39
Sierra Gravel
Kapuskasing District High
40
Holly Millette
Kapuskasing District High
41
Cassidy Roobroeck
Kapuskasing District High
42
Jennelle Veenstra
Kapuskasing District High
43
Levi Coombs
Kapuskasing District High
44
Isaac Ellis
Kapuskasing District High
45
Tristan La
Kapuskasing District High
46
Alex Passera
Kapuskasing District High
47
Clayton Veenstra
Kapuskasing District High
48
Cameron Weidhaas
Kapuskasing District High
49
Dominic Couture
Nordik - Hearst
50
Gabrielle Gratton-Damboise
Nordik - Hearst
51
Dominique Grondin
Nordik - Hearst
52
Mackenzie Larose
Nordik - Hearst
53
Andreanne Peck
Nordik - Hearst
54
Alissa Plourde
Nordik - Hearst
55
Kyana Poliquin
Nordik - Hearst
56
Brianne Provencal
Nordik - Hearst
57
Jacy Godbout
Nordik - Hearst
58
Sarah Plourde
Nordik - Hearst
59
Mariah Beitz
O'Gorman - Timmins
60
Emily Brunet
O'Gorman - Timmins
61
Ava Fregonese
O'Gorman - Timmins
62
Calee Hunter
O'Gorman - Timmins
63
Mackenzie Innes
O'Gorman - Timmins
64
Hailey Massicotte
O'Gorman - Timmins
65
Jadyn Weltz
O'Gorman - Timmins
66
Justin Andrews
O'Gorman - Timmins
67
Brian Beaven
O'Gorman - Timmins
68
Matt Bonsall
O'Gorman - Timmins
69
Jamie Brain
O'Gorman - Timmins
70
Dylan Brosseau
O'Gorman - Timmins
71
Jack Buhler
O'Gorman - Timmins
72
Connor Chenier
O'Gorman - Timmins
73
Harrison Clark
O'Gorman - Timmins
74
Dawson Cook
O'Gorman - Timmins
75
Caleb Culhane
O'Gorman - Timmins
76
John Dube
O'Gorman - Timmins
77
Colin Duizer
O'Gorman - Timmins
78
Brady Dwyer
O'Gorman - Timmins
79
Marc Guillmette
O'Gorman - Timmins
80
Regan Harper
O'Gorman - Timmins
81
Dante Hoksbergen
O'Gorman - Timmins
82
Connor Lehaie
O'Gorman - Timmins
83
Gavin Martel
O'Gorman - Timmins
84
Noah Rimmer
O'Gorman - Timmins
85
Jason Vien
O'Gorman - Timmins
86
Ethan Vincze
O'Gorman - Timmins
87
Zach Vincze
O'Gorman - Timmins
88
Tyler Whelan
O'Gorman - Timmins
90
Emma Brooks
Roland Michener - S. Porcupine
91
Kathleen Clarke
Roland Michener - S. Porcupine
92
Carissa Curley-Lalonde
Roland Michener - S. Porcupine
93
Lauren Deacon
Roland Michener - S. Porcupine
94
Kylie Krcel
Roland Michener - S. Porcupine
95
Caroline Mcleod
Roland Michener - S. Porcupine
96
Emily Michel
Roland Michener - S. Porcupine
97
Seija Rintimaki
Roland Michener - S. Porcupine
98
Mya Robitaille
Roland Michener - S. Porcupine
99
Carter Armitage
Roland Michener - S. Porcupine
100
Matias Chaloux
Roland Michener - S. Porcupine
101
Brecken Clark
Roland Michener - S. Porcupine
102
Declan Clark
Roland Michener - S. Porcupine
103
William Dampier
Roland Michener - S. Porcupine
104
Nathan Lloyd
Roland Michener - S. Porcupine
105
Owen Meunier
Roland Michener - S. Porcupine
106
Nico Palermo
Roland Michener - S. Porcupine
107
Hans Parnell
Roland Michener - S. Porcupine
108
Jamie Parnell
Roland Michener - S. Porcupine
109
Natalie Belanger
Ste. Marie - New Liskeard
110
Madison Boileau
Ste. Marie - New Liskeard
111
Samaira Caron
Ste. Marie - New Liskeard
112
Kasey Cote
Ste. Marie - New Liskeard
113
Lourena D'Hondt
Ste. Marie - New Liskeard
114
Marika Jodoin
Ste. Marie - New Liskeard
115
Alexis Lachapelle
Ste. Marie - New Liskeard
116
Hayley Leveille
Ste. Marie - New Liskeard
117
Kaitlin Thibault
Ste. Marie - New Liskeard
118
Alexander Bennett
Ste. Marie - New Liskeard
119
Jeremy Boucher
Ste. Marie - New Liskeard
120
Benoit Chouinard
Ste. Marie - New Liskeard
121
Jordyn Bartolomucci
Theriault - Timmins
122
Marguerite Bourdages-Cote
Theriault - Timmins
123
Morghan Byrnes
Theriault - Timmins
124
Alexa Caron
Theriault - Timmins
125
Sarah Delli Quadri
Theriault - Timmins
126
Alexi Dupuis
Theriault - Timmins
127
Maxine Dupuis
Theriault - Timmins
128
Sophie Harterre
Theriault - Timmins
129
Brooklyne Moore
Theriault - Timmins
130
Ashley Robitaille
Theriault - Timmins
131
Macy Turcotte
Theriault - Timmins
132
Erik Boissonneault
Theriault - Timmins
133
Jeffrey Bonsall
Theriault - Timmins
134
Desmond Brazeau
Theriault - Timmins
135
Carson Brunet
Theriault - Timmins
136
Maxim Caron
Theriault - Timmins
137
Vincent Chenier
Theriault - Timmins
138
Mathieu Delli Quadri
Theriault - Timmins
139
Matthew Dube
Theriault - Timmins
140
Justin Gagnon
Theriault - Timmins
141
Alexandre Lapointe
Theriault - Timmins
142
Benoit Morneau
Theriault - Timmins
143
Aleck Ratte
Theriault - Timmins
144
Keenan Roy
Theriault - Timmins
145
Alexie Berthelette
Timiskaming - New Liskeard
146
Megan Davies
Timiskaming - New Liskeard
147
Destiny Greyson
Timiskaming - New Liskeard
148
Madison McNaughton
Timiskaming - New Liskeard
149
Grace Millette
Timiskaming - New Liskeard
150
Shannon O'Reilly
Timiskaming - New Liskeard
151
Rebecca Ramsay
Timiskaming - New Liskeard
152
Cheyenne Robinson
Timiskaming - New Liskeard
153
Anna Walker
Timiskaming - New Liskeard
154
Lane Cote
Timiskaming - New Liskeard
155
Cameron Date
Timiskaming - New Liskeard
156
Braden Olson
Timiskaming - New Liskeard
157
Max Quick
Timiskaming - New Liskeard
158
Tristan Ridley
Timiskaming - New Liskeard
159
Kaden Sauve
Timiskaming - New Liskeard
160
Ethan Schultz
Timiskaming - New Liskeard
161
Jaeden Aitken
Timmins High
162
Abby Anderson
Timmins High
163
Summer Basaraba
Timmins High
164
Breanna Dore
Timmins High
165
Mia Duguay
Timmins High
166
Mackenzie Forest
Timmins High
167
Shaelyn Furtney
Timmins High
168
Jenna Mainville
Timmins High
169
Jayme Marcotee
Timmins High
170
Feona Melanson
Timmins High
171
Camyrn Parr
Timmins High
172
Katrina Reimer
Timmins High
173
Emily Rusenstrom
Timmins High
174
Emily Sinclair
Timmins High
175
Sara Stavre
Timmins High
176
Avery Vincze
Timmins High
177
Conrad Beirman
Timmins High
178
Mason Berthiaume
Timmins High
179
Ryan Dailey
Timmins High
180
Corbin Deblois
Timmins High
181
Jeremy Duguay
Timmins High
182
Joeseph Floreani
Timmins High
183
Ethan Gunner
Timmins High
184
Ryan Hodgins
Timmins High
185
Connor Laneville
Timmins High
186
Ian Little
Timmins High
187
Tyler Marcotte
Timmins High
188
Aidan McAuley
Timmins High
189
Sean Millar
Timmins High
190
Owen Robertson
Timmins High
191
Cole Rudell
Timmins High
192
Andrew Skinner
Timmins High
193
Jonah Taylor
Timmins High
194
Evan Watson
Timmins High
195
Emily Chenier
Timmins High
Last updated Thu, 30 May 2019 7:33:17
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en