trackdatabase.com logo







Ath#NameTeam
1Michelle MOLODYNIA,A N Myer
2Kate-Lyn KOWAL,Adam Scott C.V.I.
3Lea QUINIOU,Adam Scott C.V.I.
4Krista SHERMAN,Adam Scott C.V.I.
5Madeline BROWN,Adam Scott C.V.I.
6Kylee DOHERTY,Adam Scott C.V.I.
8Sarah LESPERANCE,Anderson CVI
9Jackie KURGAN,Appleby College
10Gabrielle MALETTE,Assumption
11Kaitlyn OLIVER,Aurora High School
12Julie LOPEZ,Beatrice Desloges
13Emilie HUOT,Beatrice Desloges
14Stephanie LAMB,Beatrice Desloges
15Kaitlin CARMANICO,Beatrice Desloges
16Lindsay DUNCAN,Birchmount Park CI
18Katy HENRY,Bradford District HS
19Patty GOHN,Bradford District HS
20Lisa JONES,Bradford District HS
21Michelle NIELSON,Bradford District HS
22Taylor OSTOICH,Branksome Hall
23Kirsten PETERSEN,Canterbury
24Ali GAUDIO,Cardinal Carter CHS
25Alessandra LAFRAMBOISE,Cardinal Carter CHS
26Courtney FANTIN,Cardinal Carter CHS
27Erin TOPPING,Cardinal Carter CHS
28Michelle BLOM,Cardinal Carter CHS
30Michelle SHEA,Cardinal Newman Toro
31Sierra WEBSTER,Cardinal Newman Toro
32Cassandra CORNACHIA,Cardinal Newman Toro
33Jeannette FORTIN,Cardinal Newman Toro
34Stephanie TREGENEF,Cardinal Newman Toro
37Kendra DELLER,Catholic Central Hig
38Laura MORRISON,Catholic Central Hig
39Jenalle VANHIE,Catholic Central Hig
40Laura VANLIESHOUT,Catholic Central Hig
42Tracy VINK,Catholic Central Hig
45Jocelyn COE,Cobourg West D.C.I.
46Rebecca GREY,Cobourg West D.C.I.
47Emily CHAPPLE,Cobourg West D.C.I.
48Melanie TOOPE,Cobourg West D.C.I.
49Danica CZIRANKA CROOKS,Cobourg West D.C.I.
50Nicole WEATHERALL,Collingwood CI
51Meaghan WESSEL,Collingwood CI
52Kaylin BURMISTER,Collingwood CI
53Tessa FRYER,Collingwood CI
54Ashlyn KAROSAS,Collingwood CI
56Kathryn TUCK,Colonel By
57Rachelle BEANLANDS,Colonel By
58Kathryn CYR,Colonel By
59Yolande WINEGARDEN,Colonel By
60Hanna SULLIVAN,Colonel By
62Courtney SANKEY,Courtice Secondary S
63Lisa MACDONALD,Courtice Secondary S
64Jennifer WALKER,Courtice Secondary S
65Emma GRAY,Courtice Secondary S
66Amanda DEVINE,Courtice Secondary S
67Alanna BATEMAN,De LaSalle
68Angelica BERTUCCA,De LaSalle
69Celia-Marie CASSIANI,De LaSalle
70Shannon WILSON,De LaSalle
71Orla CURRAN,De LaSalle
74Laura MOORADIAN,Denis Morris
76Karley REMPEL,E L Crossley
77Emily GEARING,E L Crossley
78Kayla WAKULICH,E L Crossley
79Marissa THALEN,E L Crossley
80Katie KALCHMAN,E L Crossley
81Macauly ALANA,Earl of March
82Lindsay ROTH,East Northumberland
83Debra KELSALL,Eastview SS
84Maryse PELLETIER,EC Georges-Vanier
85Hannah BRITTON-FOSTER,Elliot Lake Secondar
86Josee SABOURIN,ESC Theriault
88Kyra CALLI,Father John Redmond
89Natasha MILAVEC,Father John Redmond
90Bianca PENALAGAN,Father John Redmond
91Paolo MORENO,Father John Redmond
92Samantha ARRAIAL,Father John Redmond
94Hilary BEATTIE,Grimsby Secondary Sc
95Allie EASTERBROOK,Grimsby Secondary Sc
96Morgan BEACH,Grimsby Secondary Sc
98Casey DRAKE,Grimsby Secondary Sc
99Olivia SMITH,Grimsby Secondary Sc
100Moira HAGGARTY,Hammarskjold HS
101Tyler MCDOUGALL,Hammarskjold HS
102Emily OWER,Hillfield Strathalla
103Brianna LAPIERRE,Holy Cross Catholic
104Alyshia PHILLIPS,Holy Names
105Alex LUCCHETTA,Holy Trinity Oakvill
106Melissa CARUSO,Humberside CI
107Emily KRUGER,Ingersoll D.C.I.
108Jessica FORBES,Ingersoll D.C.I.
109Samantha DAVID,Ingersoll D.C.I.
110Jennifer SHIELDS,Ingersoll D.C.I.
111Mikayla DUNLOP,Ingersoll D.C.I.
113Kristi LESAGE,King City
114Erin QUEENAN,Kings Christian Coll
115Elisabeth BEARD,Kitchener CI
117Emma SPELT,Leaside HS
118Haily WILLIAMS,Leaside HS
119Heather KINSEY,Leaside HS
120Hilary MARTIN,Leaside HS
121Olivia LAPOINTE,Leaside HS
122Alannah MACLEAN,Lo-Ellen Park
124Julia CASEY,Loretto Abbey
125Emily DULHANTY,Loyola Catholic
126Sally MCINTYRE,Malvern CI
127Sarah EMILIO,Malvern CI
128Rachel SHIN,Malvern CI
129Paulina BOND,Malvern CI
130Tatum DOOLEY,Malvern CI
131Gabby ESPOSTO,Manitoulin SS
132Heide POENN,Manitoulin SS
133Rebecca OGBAMICHAEL,Manitoulin SS
134Delaney CAMPBELL,Manitoulin SS
135Deanna RITCHING,Manitoulin SS
136Lauren KANKO,Martingrove CI
137Erinn BROWN,Mayfield SS
138Kisrten VANSTONE,Mayfield SS
139Julia CAUDLE,Mayfield SS
140Ashley HUET,Mayfield SS
141Allison NEWTON,Mayfield SS
143Alex FERGUSON,Mentor College
144Amelie DE FENOYL,Michael Power
145Hannah LEMKAY,Northern Secondary S
146Pippa MCDOUGALL,Northern Secondary S
147Teya VITKO,Northern Secondary S
148Heather TAMMINEN,Northern Secondary S
149Caitlin LANKTREE,Northern Secondary S
150Kati DOMA,Notre Dame Burlingto
151Kaitlyn VELLENGA,Notre Dame Burlingto
152Victoria KOPCZYNSKI,Notre Dame Burlingto
153Bethany HERLIHEY,Notre Dame Burlingto
154Daria RUGINIS,Notre Dame Burlingto
156Karina MAGALHAES,Notre Dame CHS (Ajax
157Chenoa KOKE,Oakwood Collegiate
158Jessica CLOUTIER,O'Gorman HS
159Vanessa ROBIN,O'Gorman HS
160Jenna FREEMAN,Orillia District CVI
161Caileigh SMITH,Our Lady of Lourdes
163Stephanie LEGGAT,Paul Dwyer CHS
164Chantelle ADAMS,Pentanguishene SS
166Caitlin GROSE,Renfrew C.I.
167Danielle VALIQUETTE-CLARKE,Renfrew C.I.
168Mae DONOHUE,Renfrew C.I.
169Sheena BERRY,Renfrew C.I.
170Georgia COOKE,Renfrew C.I.
172Beth GODKIN,Resurrection CSS
174Tess BEVERIDGE,Resurrection CSS
175Sarah SANTOLINI,Resurrection CSS
176Melissa SANTOLINI,Resurrection CSS
178Alessia KAZAKOVA,Richview CI
179Brigid CALLAGHAN,Sacred Heart CHS
180Kayla DEIGHAN,Sacred Heart CHS
181Leah CLEMENT,Sacred Heart CHS
182Megan SIMPSON,Sacred Heart CHS
183Emily MEI,Sacred Heart CHS
185Kate NELLES,Sarnia Collegiate
186Katie FLEISCHER,Sarnia Northern
187Nikki ARTHUR,Sarnia Northern
188Kelsie ROBERTS,Sarnia Northern
189Anna BLYSNIUK,Sarnia Northern
190Sarah PARKER,Sarnia Northern
192Heather MURRAY,Sinclair Secondary S
193Meaghan SALMERS,Sinclair Secondary S
194Danielle LEHMKUHL,Sinclair Secondary S
195Samantha PARE,Sinclair Secondary S
196Lynnea LOBERT,Sir James Dunn
197Arianna CHRISTENSON,Sir James Dunn
198Catherine MALLINGER,Sir James Dunn
199Jennifer GLASSFORD,Sir James Dunn
200Maggie KIRKWOOD,Sir James Dunn
201Francki JULIA,Sir Wilfrid Laurier
203Natalie BEATON,St. Andrews JHS
204Riley ALLISON,St. Andrews JHS
205Ingrid CHEUNG,St. Andrews JHS
206Samantha HU,St. Andrews JHS
207Stephanie WONG,St. Andrews JHS
208Meghan GAUDETTE,St. Anne's High Scho
209Chelsey DROUILLARD,St. Anne's High Scho
210Julie PETRASOVIC,St. Anne's High Scho
211Claire THRASHER,St. Anne's High Scho
212Katie ELIAS,St. Anne's High Scho
213Julien FLYNN,St. Basil Secondary
214Riley SPEZIALE,St. Ignatius HS
215Haley KOSTREY,St. James - Guelph
216Deidra MCDERMID,St. John's - Brantfo
218Katelyn COLWELL,St. John's - Brantfo
219Kelly VANLEEUWEN,St. John's - Brantfo
220Karissa VANTOL,St. John's - Brantfo
221Kendra HABING,St. John's - Brantfo
222Philpott HOLLAND,St. Joseph's College
223Cynthia HILL,St. Joseph's H.S. St
224Jocelyn PIRKER,St. Marcellinus
225Sarah SAROLI,St. Marcellinus
226Evelyn CHAU,St. Marcellinus
227Danielle FITZPATRICK,St. Marcellinus
228Alexa FITZPATRICK,St. Marcellinus
231Sarah WILSON,St. Michael C.S.S. S
232Hannah LYNCH,St. Peter's S.S.
233Leigh SHILTON,St. Theresa's Second
234Juane ODENDAAL,St. Thomas Aquinas C
236Michela GOSSAGE,Sydenham HS
237Lacey TRYON,Sydenham HS
238Cassy CHESTER,Temiskaming District
239Emma NORMAN,Thousand Islands SS
240Kia OHORA,Thousand Islands SS
241Kaitlyn MCINTYRE,Thousand Islands SS
242Megan GRAHAM,Thousand Islands SS
243Brianna REDMAN,Thousand Islands SS
245Molly DYON,Toronto Waldorf Scho
246Kristin CARTER,Turner Fenton SS
247Katerina KERR,Villanova
248Courtney TIDONA,Villanova
249Laura CASULLO,Villanova
250Jessica RUKAVINA,Villanova
251Alessia CELENZA,Villanova
252Chelsea MACKINNON,Westdale
253Meg INMAN,Westdale
254Catherine HOWELL,Westdale
255Adisa DELIVOSKY,Westdale
256Rina CHARALAMPIS,Westdale
258Maggie DUMITRU,Westmount
260Heather DUMITRU,Westmount
261Rita ABDEL-BAKI,Westmount
262Madeleine MARSH,Westmount
264Sara STEWART,White Oaks SS
265Nicole DEMPSEY,White Oaks SS
266Sarah SHARP,White Oaks SS
267Lauren DOUGALL,White Oaks SS
268Mary BINKO,White Oaks SS
269Kevin JOHNSTON,A N Myer
270Tyler SEYMOR,A N Myer
271Kevin VITONE,A N Myer
272Stuart AINSLIE,A N Myer
273Colin DEMPSEY,A N Myer
274Daniel MATHIE,Abbey Park
275Kevin AHLIN,Abbey Park
276Brandon HAZINEH,Abbey Park
277Karun TANDON,Abbey Park
278Omar OTHMAN,Abbey Park
280Scott TUCK,Adam Scott C.V.I.
281Tim WARDLE,All Saints CSS (Whit
282Mark COGHLAN,All Saints CSS (Whit
283Grady VANPINXTEREN,All Saints CSS (Whit
284Mike MACGREGOR,All Saints CSS (Whit
285Patrick CHIN-CHEONG,All Saints CSS (Whit
286Conner DARLINGTON,Anderson CVI
287Dominic PIZZOLITTO,Assumption
288Robbie DENAULT,Aurora High School
289Eric MACPHERSON,Aurora High School
290Derek LATREMOUILLE,Aurora High School
291Logan WEBER,Aurora High School
292Graeme SMIENK,Banting Memorial HS
293Mark PROVOST,Birchmount Park CI
296Matt BOUDENS,Bishop Smith Catholi
297Dillon STODDARD,Brockville Collegiat
298Alec HUSSEY,Brockville Collegiat
299Matt STEEL,Brockville Collegiat
300Robert COOPER,Brockville Collegiat
301Steven YELDON,Brockville Collegiat
303Drew ANDERSON,C C.V.I. (Centennial
305James WOLFENDEN,Cardinal Leger
306Tyler MORGAN,Cardinal Leger
307Ian HAMILTON,Cardinal Leger
308Brett MORGAN,Cardinal Leger
309Mikey FRADE,Cardinal Leger
311Michael SALVATORE,Cardinal Newman Toro
313Kaelan PARKER,Centennial Secondary
314Shea MCGLONE,Country Day School
315Conor DENISON,Crescent School
316Wayne FU,Crescent School
317Jeremy WONG,Crescent School
318James MACVICAR,Crescent School
319Colin CHEUNG,Crescent School
322Daniel PETERS,Denis Morris
323Kevin ROOKE,Don Mills Collegiate
324Nicholas SMITH,Dr. G. W. Williams
325Braeden DURDLE,Dr. G. W. Williams
326Kevin TREE,Dr. G. W. Williams
327Wesley SEMINARA,Dr. G. W. Williams
328Daniel FUSCO,Dr. G. W. Williams
329Phil HERING,E L Crossley
330Joel HALLE,E S Marc Garneau
331Ben ALLIN,E S Marc Garneau
332Mathieu LECAVALIER,E S Marc Garneau
333Kevin HUDON,E S Marc Garneau
334Luke RIGHTMEYER,East Northumberland
335Jake MAYNARD,East Northumberland
337Cole HENDERSON,East Northumberland
338Taran SCHUBERT,East Northumberland
340Amit KADAN,East York CI
341Cam GILES,Eden High School
342Brendan DENOMME,Englehart HS
343Dominique AULAGNON,ESC de La Verendrye
344Jeremie BOURGET,ESC Theriault
345Martin SEGUIN,ESC Theriault
346Andre FECTEAU,ESC Theriault
347Steven GAGNON,ESC Theriault
348Daniel FOURNIER,ESC Theriault
349Kyle MCKELLAR,Frontenac SS
350Devon COOK,Georgetown
351Andres CARRANCO,Glebe Collegiate
352Chris LONG,Glebe Collegiate
353Raid NAJI,Glebe Collegiate
354James FREDA,Glebe Collegiate
355Nicholas GUOLLA,Glebe Collegiate
356John ANDREWS,East Northumberland
357Jacob WANUCH,Glenforest SS
358Dan KAUFHOLD,Grimsby Secondary Sc
359Tyler SAULNIER,Grimsby Secondary Sc
360Ian HODGSON,Grimsby Secondary Sc
361Dan TWEEDLE,Grimsby Secondary Sc
362Isaac KROGMAN,Grimsby Secondary Sc
364Joseph MCDONOUGH,Hammarskjold HS
365Austin FORBES,Highland Secondary S
366Taylor FORBES,Highland Secondary S
367David MACKIE,Highland Secondary S
368Stuart HUNTER,Highland Secondary S
369Chase KIVELL,Highland Secondary S
370Reid MITCHELL,Holy Names
372Dylan BROWN,Huron Heights
373Stephen ERICKSON,Korah CVS
375Brad PAWSON,Korah CVS
376Michael DIBERDINO,Korah CVS
377Adam HOPFGARTNER,Korah CVS
378Mike PARKER,Lawrence Park CI
379Griffin MOORE,Lawrence Park CI
380Tom MCCOMB,Lawrence Park CI
381Gavin KERR,Lawrence Park CI
382Bobby VANDEMARK,Lawrence Park CI
383John KOSAR,Lockerby Composite
384Conner BOYCE,Lockerby Composite
385Alex BOISSONNEAULT,Lockerby Composite
386Steve LAHTI,Lockerby Composite
390Nolan ANDERSON,Lorne Park
391Gabriel SKUPEK-MARTIN,Louis-Riel
392Shane O'HANLON,Loyola Oakville
394Jonathan SETTEMBRI,Mayfield SS
395Stuart LONEY,Mayfield SS
397Braden COPELAND,Mayfield SS
398Brendan REID,Mayfield SS
399Jamie CORBETT,Mayfield SS
401Salvador SINDONI,Michael Power
402Steve TYPA,Michael Power
403Daniel CANAS,Michael Power
404Connor NYCHUK,Michael Power
405Michael SPITZNAGEL,Michael Power
406Brandon WHETHAM,Midland SS
407Alex BROWN,Midland SS
408Kyle FORESTER,Midland SS
409Mike DALLOS,Midland SS
410Rodney VANCE,Midland SS
412Mick FINN-DUNN,Monsignor Doyle S.S.
413Ian TURNBULL,Mother Teresa C.S.S.
414Andrew COSTELLO,Neil McNeil
416Tristan HENRY,Neil McNeil
417Patrick OWEN,Neil McNeil
420Cameron DUFFIN,Nepean
421Andrew FAWCETT,Nepean
422Reme LAPRADE,Nepean
423Joel RIORDAN,Nepean
424Aaron THORNELL,Nepean
426Kyle BULGIN,North Middlesex D.H.
427Daniel SHEPPARD,Notre Dame Burlingto
428Nick DOSTANKO,Notre Dame Burlingto
429Codie CHISHOLM,Notre Dame Burlingto
430Aaron MANNING,Notre Dame Burlingto
431Matt ELLIOTT,Notre Dame Burlingto
433Tristan WOODFINE,Opeongo HS
434Brenden MCDOUGALL,Parry Sound HS
435Aaron MCGARVEY,Parry Sound HS
436Chris JONES,Parry Sound HS
437Dallas COULTER,Parry Sound HS
438Curtis MOORHOUSE,Parry Sound HS
439Ian WALTER,Pentanguishene SS
440Jordan FALLS,Pentanguishene SS
441Xavier KING,Pickering HS
444Andrew LANGILLE,R. S. McLaughlin CVI
445Jamie HOLT,R. S. McLaughlin CVI
446Nick REAY,R. S. McLaughlin CVI
447Graham BROWN,R. S. McLaughlin CVI
448Andrew CAPESKY,R. S. McLaughlin CVI
450Josh CAMERON,Resurrection CSS
451Will PEMBERTON,Resurrection CSS
452Jordan DUQUETTE,Resurrection CSS
453Jared NOLL,Resurrection CSS
454Chris JAKLITSCH,Resurrection CSS
456Kyle GRIEVE,Richview CI
457Blake WHITNEY,Richview CI
458Alex FISHER,Richview CI
459Jason MOODEY,Richview CI
460Max CORD,Richview CI
461Brandon HUZEVKA,Sarnia Northern
462Benji SCHAEFER,Sarnia Northern
463Kelly SAUL,Sarnia Northern
464Troy SAUNDERS,Sarnia Northern
465Mitch DOUGHTY,Sarnia Northern
466Brendan ALEXANDER,Senator O'Connor
467Ryan TAPLEY,Silverthorn
468Phil GRAF,Sir James Dunn
469Tyler DAVIE,Sir James Dunn
470Mateo PERUZZI,Sir Oliver Mowat
471Darryl HYLTON,Sir Oliver Mowat
472Brett HERON,Sir Oliver Mowat
473Tim COMMANDEUR,Sir Oliver Mowat
474Patrick DEGUZMAN,Sir Oliver Mowat
475Jake RUPERT,South Carleton
476Rodney NEWCOMBE,St Joseph
478Philippe PARROT-MIGAS,St. Aloysius Gonzaga
479Pat HARTMAN,St. Anne's C.S.S. Cl
480Matthew STEELE,St. Anne's C.S.S. Cl
481Craig THOMPSON,St. Anne's C.S.S. Cl
482Stephen LAMBERT,St. Anne's C.S.S. Cl
483Simon FERNANDES,St. Anne's C.S.S. Cl
485Kyle MCFARLANE,St. Benedict C.S.S.
486Justin POWER,St. Benedict C.S.S.
487Kyle SCHULTZ,St. Benedict C.S.S.
489Christian DELOS RIOS,St. Benedict C.S.S.
490Mark WITTMANN,St. Benedict C.S.S.
491Daniel LEBEL,St. Charles Garnier
492Matt HALL,St. Christopher
493Michael HOLLEY,St. Christopher
494Marcelo VILLANEUVA,St. Christopher
495Matt WONG,St. Christopher
496Dean FLYNN,St. Christopher
498Wallace KELLY,St. Francis
500Michael MARCHESE,St. Francis
501Matthew JESSOME,St. Francis
502Gerry CIPRIANO,St. Francis
506Brad WALSH,St. Mary's College
507DJ NEDELKO,St. Mary's Hamilton
508Brendan HYNES,St. Michael's Colleg
509Vashon ALEXANDER,St. Michael's Colleg
510Darcy WHITE,St. Michael's Colleg
511Matthew BADALI,St. Michael's Colleg
512Alex EMENEY,St. Michael's Colleg
514Ben BELLUZ,St. Patrick HS
515Andrew WHITE,St. Peter's S.S.
516Nate LAMB,St. Thomas Aquinas C
517Jordan DESUMMA,St. Thomas Aquinas C
518Kevin MILLER,St. Thomas Aquinas C
519Matt TRAVAGLINI,St. Thomas Aquinas C
520Rafael COLA,St. Thomas Aquinas C
522LIam MITRO,Stouffville DSS
523Michael BOURGEOIS,Stouffville DSS
524McKay WILSON,Stratford Central S.
525James TURNER,Temiskaming District
526Robbie DEEKS,Thousand Islands SS
527Chris CAULEY,Thousand Islands SS
528Dillon HERBISON,Thousand Islands SS
529Bradley BURTON,Thousand Islands SS
530Chris RICHMOND,Thousand Islands SS
532Paul RAYMOND,Timmins High & VS
534Martin SMITH,Upper Canada College
535Jackson GOYETTE,Ursula Franklin Acad
536Taylor MCARTHUR,Ursuline College
537Alex BEBIS,Vaughan Road Academy
538Thomas HUIJBERGTS,Vaughan Road Academy
539Russel SAFFREY,Vaughan Road Academy
540Miles COUCHMAN,Vaughan Road Academy
541Ryan BAILEY,Villanova
542John MCIVER,Windfield JHS
543John SKERRIT,Yorkland School
544Heather WATT,A B Lucas S.S. Londo
545Kayla ZAKRZEWSKI,A B Lucas S.S. Londo
546Emily TUSTIN,A B Lucas S.S. Londo
547Pauline SHAPTON,A B Lucas S.S. Londo
548Tegan WATSON,A B Lucas S.S. Londo
550Jade JOHNSON,Abbey Park
551Ailey JARVIS,Abbey Park
552Brooke JOHNSON,Abbey Park
553Paige ZENIUK,Abbey Park
554Jenna SEAGROVE,Abbey Park
556Laura HALIBURTON,Alexander Mackenzie
558Joanna BROWN,All Saints
559Jen ROSSI,All Saints
560Catherine MARITAN,All Saints
561Michelle CAPUTO,All Saints
562Caila PALMER,All Saints
564Victoria SAMYN,All Saints CSS (Whit
565Colleen WILSON,Ancaster High School
566Sara GREGORY,Ancaster High School
567Jessica ROSS,Ancaster High School
568Sarah RASMUSSEN,Ancaster High School
569Justine GOLDBERG,Ancaster High School
570Colleen HENNESSY,Aquinas Oakville
572Ania BATKO,Aurora High School
573Brittney NEALON,Aurora High School
574Brittney FINCH,Aurora High School
575Katie PETTES,Aurora High School
576Melissa JENNERY,Aurora High School
578Fiona CALLENDER,Bell
579Amanda MATTHEWS,Belle River District
580Shannon MISKETIS,Birchmount Park CI
581Kodee WILLIAMS,Birchmount Park CI
582Natalie SCHOTT,Birchmount Park CI
583Wendy MARSHALL,Birchmount Park CI
584Stephanie BARCLAY,Birchmount Park CI
586Erica PATE,Brantford C.V.I.
587Rebecca YARDLEY,Cameron Heights C.I.
588Simonne TOMASOVIC,Cameron Heights C.I.
589Brianna LEAHY,Cameron Heights C.I.
590Tara CAMPBELL,Cameron Heights C.I.
591Audrey MUELLER,Cameron Heights C.I.
593Valaine CONFESAR,Cardinal Newman Toro
594Victoria CICIRETTO,Cardinal Newman Toro
595Kelly GALLO,Cardinal Newman Toro
596Anna PARKER,Cardinal Newman Toro
597Mariah CAMPBELL,Cardinal Newman Toro
599Rachael QUICKERT,Centennial Secondary
600Morgan MCNEILLEY,Centennial Secondary
601Jaclyn HYDE,Centennial Secondary
602Amanda LOWTHIAN,Centennial Secondary
603Domi JAMNICKY,Cobourg West D.C.I.
604Emily CASSIDY,Colonel By
605Anneke WINEGARDEN,Colonel By
606Brittnay SINCLAIR,Colonel By
607Melissa LOVE,Colonel By
608Lea KAINDL,Colonel By
609Nicole EENLING,Courtice Secondary S
610Kaleigh ROBINSON,Courtice Secondary S
611Sara SINCLAIR,Courtice Secondary S
612Shauna LITTLE,Courtice Secondary S
613Vicky MARCH,Courtice Secondary S
615Vicky BORBELY,De LaSalle
616Clare HIGGINS,De LaSalle
617Maria DE SANCTIS,De LaSalle
619Danielle LUCCHESE,De LaSalle
620Stephanie MCLOUGHLIN,De LaSalle
621Kristen JOHNSON,E L Crossley
623Holly SALIGA,East Northumberland
624Emma LAFONTAINE,East Northumberland
625Rachel VISCONTI,East Northumberland
626Rachel RUMSAM,East Northumberland
627Jessica LOUCKS,East Northumberland
629Taylor SILLS,Ernestown SS
630Dominique CHRATRAND,ESC Algonquin
631Britney ALLARD,ESC Theriault
632Gabrielle LORANGER,ESC Theriault
633Kassandra FOURNIER,ESC Theriault
634Samantha DEMERS,ESC Theriault
635Jessica GAGNON,ESC Theriault
637Caroline EHRHARDT,Espanola HS
638Haley LAFRAMBOISE,Espanola HS
639Chantal POWERS,Espanola HS
640Melody FRASER,Espanola HS
641Olivia RUBY,Espanola HS
642Melissa JONES,Fellowes HS
643Jessica FICKEL,Fort Erie
644Emily DRIEDGER,Georgetown
645Allison WALTERS,Georgetown
646Marissa CLARKE,Georgetown
647Lauren SOKOLOWSKI,Georgetown
648Jennifer PETTIT,Georgetown
650Katie WOOKEY,Greenwood College Sc
651Julie HAMBLETON,Grimsby Secondary Sc
652Brittany HAMBLETON,Grimsby Secondary Sc
653Chelsea FRASER,Grimsby Secondary Sc
654Heather HICKS,Grimsby Secondary Sc
655Steph OXLAND,Grimsby Secondary Sc
656Deanna BRASZ,Heritage Christian C
657Carise THOMSON,Highland Secondary S
658Lauren BENTHAM,Highland Secondary S
659Jessica PASSANT,Highland Secondary S
660Rebecca HAYWARD,Highland Secondary S
661Anna PETERSON,Highland Secondary S
662Heather SLINN,Hillcrest
663Erin JOHNSON,Humberside CI
664Kelsey WATTS,Humberside CI
665Rebecca WETZEL,Humberside CI
666Kirsten MCELCHERAN,Humberside CI
667Jessica REW,Humberside CI
668Nicole DOUGLAS,Huron Park S.S.
669Jessica NEEDHAM,Huron Park S.S.
670Kristen DOYLE,Huron Park S.S.
671Brittany CHESNEY,Huron Park S.S.
672Katie GRAUER,Huron Park S.S.
674Rachel ISLAM,Innisdale SS
676Jen GRAY,Lambton Central CVI
677Jill STEPHENS,Lambton Central CVI
678Elise IKERT,Lambton Central CVI
679Kelsey DOBBIN,Lambton Central CVI
680Brittany CORE,Lambton Central CVI
682Morgan RAMMO,Leaside HS
683Cara LEW,Leaside HS
684Monica LEE,Leaside HS
685Katie GLASS,Leaside HS
686Alex LAWSON,Leaside HS
687Leah DITCHFIELD,London Central S.S.
689Sara CRANMER-BYNG,Loyola Catholic
690Lauren MCDONALD,Malvern CI
691Heather JEEVES,Manitoulin SS
692Sandy HU,Marc Garneau
693Katlin O'HAGAN,Markham District Hig
694Shannon KENNEDY,Martingrove CI
695Olivia KING,MentorCollege
696Aleyah WILLIAMS,MentorCollege
698Julianne WOOD,MentorCollege
699Kaitlyn BENNETT,MentorCollege
700Francis PAGACAR,Michael Power
702Sara WONG,Msgr Charbonnel
703Jonni GRAHAM,Nelson HS
705Kirsten STEWART,Newmarket
706Kayla KJELLMAN,Nipigon-Red Rock DHS
707Madelaine DAVIDSON,Northern Secondary S
708Danielle NORTON,Northern Secondary S
710Chloe CONTON,Notre Dame Brampton
711Marissa GOLDSMITH,Notre Dame Toronto
712Kelsey DAVIDSON,Notre Dame Toronto
713Erin MAITLAND,Notre Dame Toronto
714Sylvia KORDES,Notre Dame Toronto
715Hannah GAUGHAN,Notre Dame Toronto
716Erin MACFADYEN,Orillia District CVI
717Allison DANIEL,Orillia District CVI
718Lauren HOWARD,Orillia District CVI
719Sarah ROACH,Orillia District CVI
720Mary MEDYSKY,Orillia District CVI
722Jane BROWNLEE,Our Lady of Lourdes
723Emily CASE,Our Lady of Lourdes
724Rebecca COSTA,Our Lady of Lourdes
725Meghan DOUGLAS,Our Lady of Lourdes
726Sarah SPRIET,Our Lady of Lourdes
728Laura SHAW,Parry Sound HS
729Lauren LOVOLD,Parry Sound HS
730Danielle ROZON,Parry Sound HS
731Lindsay DIXON,Parry Sound HS
732Kylie DONEVAN,Parry Sound HS
734Bronwyn HODGINS,Perth and District C
735Rebecca MENDES,Pickering HS
736Leanna FERNADES,Pope JP II
738Katrina SMITH,Prince Edward Colleg
739Meghan ARMSTRONG,R. S. McLaughlin CVI
740Sabrina GROVE,R. S. McLaughlin CVI
741Laurel BORTHWICK,R. S. McLaughlin CVI
742Amy FLETCHER,R. S. McLaughlin CVI
743Julie GOVERDE,R. S. McLaughlin CVI
744Rachel FOLKEMA,Renfrew C.I.
745Rebekah FOLKEMA,Renfrew C.I.
746Alex FRASER,Renfrew C.I.
747Jessica SCHONNOP,Renfrew C.I.
748Katie CAMPBELL,Renfrew C.I.
750Emma ROEDER,Riverdale CI
751Kade HEAD-MARSDEN,Riverdale CI
752Jessica YOUNG,Riverdale CI
753Nicki FORSTER,Riverdale CI
754Emily DAWSON,Riverdale CI
755Jill MAKINS,Robert Bateman SS
756Pauline SKOWRON,Robert F Hall CSS
757Caleigh GLENN,Sacred Heart CHS
758Elizabeth O'REILLY,Sacred Heart CHS
759Micha GUTMANIS,Sacred Heart CHS
760Brooklyn AGANDUZZI,Sacred Heart CHS
761Erica FREEMAN,Sacred Heart CHS
763Sarah HARDING,Sarnia Northern
764Justine DAVIES,Sarnia Northern
765Jayde SIBBALD,Sarnia Northern
766Meghie SMIDS,Sarnia Northern
767Meghan HISLOP,Sarnia Northern
769Kirsten ALLEN,Saunders S.S. London
770Linnea SIGFRIDSSON,Sinclair Secondary S
771Karen LEITCH,Sir Frederick Bantin
772Carly WETZL,Sir James Dunn
773Rachel DICK,Sir James Dunn
774Brianne MANSON,Sir James Dunn
775Kendall BARBAN,Sir James Dunn
776Brooke JANZEN,Sir James Dunn
777Olivia FREEMAN-SHAW,Sir Winston Churchil
779Clara LAWS,St. Clement's School
780Courtney SPEZIALE,St. Ignatius HS
781Kim DAROSA,St. Ignatius HS
782Stephanie TRUELOVE,St. Joan of Arc HS
783Alyssa BEDARD,St. Joseph Scollard
786Olivia COLOSIMO,St. Patrick HS
787Jessica BARASKEWICH,St. Patrick HS
788Amanda MITHRUSH,St. Patrick HS
789Marcy COSTA,St. Patrick HS
790Danielle POLLARI,St. Patrick HS
791Stasia NEPOTIUK,St. Peter's S.S.
792Danielle ZAK,St. Peter's SS
793Deanna CALDWELL,Temiskaming District
794Courtney CHENIER,Temiskaming District
795MacKenzie ZELLER,Temiskaming District
796Raelene KNIGHT,Temiskaming District
797Alyssia ODO,Temiskaming District
799Lindsay OSSO,Thousand Islands SS
800Jillian HARPER,Thousand Islands SS
801Alyssa JENSEN,Thousand Islands SS
802Kaleigh KNOX,Thousand Islands SS
803Jessica DUNNINGTON,Thousand Islands SS
805Katherine HARVEY,Timmins High & VS
806Marina GOLINOWSKI,Timmins High & VS
807Liane OUELLET-GASTON,Trinity College Scho
808Rebecca RO,Trinity College Scho
809Paige STEWART,Trinity College Scho
810Lindsay WILLIAM,Trinity College Scho
811Nicole SCHMIDINGER,Trinity College Scho
812Yordanos TESSEMA,Turner Fenton SS
813Mary LIU,Turner Fenton SS
814Rebecca NEWMAN,Turner Fenton SS
815Laura MCCRACKEN,Turner Fenton SS
817Vanessa TOWERS,Turner Fenton SS
818Sydney WRIGHT,Villanova
819Zeinab BAYDOUN,Vincent Massey
821Krisinda ALEXANDER,Walkerton D.S.S.
822Charlotte MARCOTTE,Walkerville SS
823Anna NATIV,West Carleton
824Brooke KANMACHER,Widdifield Secondary
825Cara THORPE,Woburn Collegiate
826Jacob MARSH,A B Lucas S.S. Londo
827Max HOLDEN,A B Lucas S.S. Londo
828Scott ALTON,A B Lucas S.S. Londo
829Jimmy PHILLIPS,A B Lucas S.S. Londo
830Dylan KIESLER,A B Lucas S.S. Londo
832Bryan MOORE,Agincourt CI
833Muhammad BARZANJEE,Agincourt CI
834Tian YU ZHANG,Agincourt CI
835Anesh SRIKRISHNAKUMAR,Agincourt CI
836John DIAS,Agincourt CI
837Sahil MAHEJAN,Albert Campbell Coll
838Ramsay FRANKLYN,Appleby College
839Tait BECKE,Ashbury
840Sean SPILSBURY,Banting Memorial HS
841Nicolas ROWE,Barrie North CI
842Merid SELESHI,Birchmount Park CI
843Mark GOAD,Birchmount Park CI
844AJ DELSYNDER,Birchmount Park CI
845Justin LIENDO,Birchmount Park CI
846Adam KARAKOLIS,Birchmount Park CI
847Scott DERMOTT,Bishop Reding CSS
848Logan MONEY,Brantford C.V.I.
849Mike VANBAKEL,Cardinal Carter CHS
850Evan CASSELDON,Cardinal Carter CHS
851Mike CARAVELLA,Cardinal Carter CHS
853Eric DEROOS,Cardinal Carter CHS
854Josh PELLARIN,Cardinal Carter CHS
855Justin GRIMA,Cardinal Newman Toro
856Marek JURKIEWICZ,Cardinal Newman Toro
857Derek BROWN,Cardinal Newman Toro
858Dillan MARTIN,Cardinal Newman Toro
859Trevor LACOMBE,Cardinal Newman Toro
861Paul LAMARRA,Catholic Central Hig
862Chris PALMER,Centennial Secondary
863Connor MAHONEY-ASHBERR,Centennial Secondary
864Mac MORIN,Centennial Secondary
865Blaine WARREN,Centennial Secondary
866Shawn RAY,Centennial Secondary
868Stephan MCNAMARA,Chatham Christian
869Eric GROOTENBOER,Chatham Christian
870Daniel TAEKEMA,Chatham Christian
871Aaron HOEKSTRA,Chatham Christian
872Isaac BOKMA,Chatham Christian
873Zachary CZIRANKA-CROOKS,Cobourg West D.C.I.
874Dustin DOLLEY,Cobourg West D.C.I.
875Bud TINNEY,Cobourg West D.C.I.
876Michael TOOPE,Cobourg West D.C.I.
877Taylor FOX,Collingwood CI
878James CROCKER,Collingwood CI
879Rob ALSOP,Collingwood CI
880Ben MIGHTON,Collingwood CI
883BJ CUNLIFFE,Courtice Secondary S
884Evan ESSELINK,Courtice Secondary S
885Spencer MOORE,Courtice Secondary S
886Brendan MOSSING,Courtice Secondary S
887Tyler LEGGO,Courtice Secondary S
889Will JANETOS,Denis Morris
892Daniel HOWELLS,ESC de La Verendrye
893Brett PICHETTE,ESC Theriault
894Eric BOUDREAU,ESC Theriault
895Samuel MELANCON,ESC Theriault
896Zakk PELLETIER,ESC Theriault
897Robin SECORD,ESC Theriault
899Stuart WILSON,Glebe Collegiate
900Kieran HOOEY,Glebe Collegiate
901Liam COPELAND-DINAN,Glebe Collegiate
903Emilie ROY-FOSTER,Glebe Collegiate
904Eli VANDUZER,Glebe Collegiate
906Petri BAILEY,Hammarskjold HS
907Geoff CHAMBERS-BEDARD,Hammarskjold HS
908Jacob LACOSSE,Hammarskjold HS
909Leon HAGGARTY,Hammarskjold HS
910Denon START,Hammarskjold HS
911Patrick THOMSON,Heart Lake S
912Bertram ALEXANDER,Heart Lake S
913Alex BAILEY,Heart Lake S
914Lesean EBANKS,Heart Lake S
915Ryan BAUER,Heart Lake S
917Duke LLOYD,Highland Secondary S
919Shawn DAVIDSON,Holy Trinity HS
920Andrew MUNRO,Holy Trinity HS
921Thomas STEUBE-CHAPMAN,Holy Trinity HS
922Brennan VISSER,Holy Trinity HS
923Joshua VILLA,Holy Trinity Oakvill
924Bruno PARIC,Holy Trinity Oakvill
925Brandon BARBEAU,Holy Trinity Oakvill
926Oscar RIBEIRO,Holy Trinity Oakvill
927Christopher CERPNJAK,Holy Trinity Oakvill
928Justen EVARS,Humberside CI
929Joseph PALERMO,Humberside CI
930Justin FULLER-THOMPSON,Humberside CI
931Alan STANLEY,Humberside CI
933Michael PESCE,Innisdale SS
934Kevin AZOCAR,Iona
935Scott DOWNING,Iroquois Ridge SS
936Abdu ZAGHLOL,Jacob Hespeler S.S.
937Jason THORNTON,Jacob Hespeler S.S.
938Uthman HASAN,Jacob Hespeler S.S.
939Jonathan VALENCIA,Jacob Hespeler S.S.
940Wade METZ,Jacob Hespeler S.S.
941Justin GANDOZA,Jean Vanier
942Luca GEISER,John Cabot CSS
943Daniel GRDASIC,John Cabot CSS
944Jonathan CALDERON,John Cabot CSS
945Cyle ROBERTS,John Cabot CSS
948Brenden CARSON,Korah CVS
949Mike SINCLAIR,Lawrence Park CI
950Stephen HOSIER,Lindsay Collegiate &
951Ross PROUDFOOT,Lo-Ellen Park
952Thomas DEVRIES,London Central S.S.
953Rob BRANDL,London Central S.S.
954Chris LING,London Central S.S.
955Steve BARTHOLOMEW,London Central S.S.
956Joel SPRATT,London Central S.S.
958Christopher DULHANTY,Loyola Catholic
959Adam MURPHY,Markham District Hig
960Scott MURPHY,Markham District Hig
961Kane BANNON,Marshall McLuhan
962Sam MILLIKEN,Merivale
963Brandon HEBOR,Michael Power
964Fernado MENGE,Michael Power
965Jonathan VIERA,Michael Power
966Graham SPREY,Michael Power
967Lucas GRAVIELLIE,Michael Power
969Cedric WONG,Msgr Charbonnel
970Christian ANTONECCHIA,Newtonbrook CI
971Dimitry GALAMIYEV,Newtonbrook CI
972Sasha SAMS,Newtonbrook CI
973Arie VAN WIJNGARDEN,Newtonbrook CI
974Cameron MANNILA,Nipigon-Red Rock DHS
975Jacob BOONE,Northern Secondary S
977Jason LAPORTA,Notre Dame Burlingto
978Juan ARANGO,Notre Dame Burlingto
979Patrick O'HARA,Notre Dame Burlingto
980Joshua SCHORTEMEYER,Notre Dame Burlingto
981Sean MALIZIA,Notre Dame Burlingto
983Joseph HERON,Notre Dame CHS (Ajax
984Alex GERVAIS,O'Gorman HS
985Brandon WAY,O'Gorman HS
986Jeff HIGGS,O'Gorman HS
987Taylor LAMARCHE,O'Gorman HS
988Steve GAGNE,O'Gorman HS
989Rob GOMEZ,Owen Sound C.V.I.
991Ethan HENRY,Paul Dwyer CHS
992George HILL,Paul Dwyer CHS
993Branen O'MALLEY,Paul Dwyer CHS
994Tom HELLIWELL,Paul Dwyer CHS
995Joshua PULITO,Paul Dwyer CHS
997Jordon MILLER,Prince Edward Colleg
998Dakota HOLGATE,Quinte Secondary Sch
999Eric DILLON,R. S. McLaughlin CVI
1001Shawn WALTERS,Renfrew C.I.
1003Yoseph GREGREZGI,Rideau
1004Sam JASPERS-FAYER,Rideau District HS
1005Matt MCKAY,Robert Bateman SS
1006Connor OUTHIT,Rockway Mennonite
1007Makoto SCHRIEBER,Rosedale Heights
1008Colin SIMPSON,Rothwell-Osnabruck D
1009Kiyo CAMPBELL,Royal St. George's C
1010Peter HUCAL,Royal St. George's C
1011Julian CALDWELL,Royal St. George's C
1012Jack KEILTY,Royal St. George's C
1013Jonathan PEPPER,Royal St. George's C
1014Liam CALLAGHAN,Sacred Heart CHS
1015AJ PAULSON,Sacred Heart CHS
1016Jake CARTER,Sacred Heart CHS
1017Rob ABERNATHY,Sacred Heart CHS
1018Anthony PONZO,Sacred Heart CHS
1020Frank BASHAM,Sarnia Collegiate
1021Chris BALESTRINI,Saunders S.S. London
1022Deven BHATLA,Sir Robert Borden
1023Kevin WRIGHT,Sir Robert Borden
1024Matt ARNOTT,Sir Robert Borden
1025Ben OMAN,Sir Robert Borden
1026Meng MENG,Sir Robert Borden
1028Connor MURPHY,Sir Winston Churchil
1029Sebastian BIASE,St. Andrew's College
1031Jonathon VANDE GRAAF,St. Benedict C.S.S.
1032Dylan MCLEAN,St. Benedict C.S.S.
1033Andrew WORLEY,St. Benedict C.S.S.
1034Jordan KINGS,St. Benedict C.S.S.
1035Dan SMITH,St. Benedict C.S.S.
1038Denver SPEARMAN,St. Clair SS
1039Michael KESSLER,St. Francis
1040Aaron BOTELHO,St. Francis
1041Noah MACCALLUM,St. Francis
1042Joseph LASELVA,St. Francis
1043Nicholas FATTORE,St. Francis
1044Hai GILMORE,St. Ignatius HS
1045Devon CAVANAUGH,St. Mary's College
1046Matt FABBRO,St. Mary's College
1047Andrew DIPSELL,St. Mary's College
1048Hayden MURRAY,St. Mary's College
1049Zac DODDS,St. Mary's College
1050Adam CORNWALL,St. Marys D.C.V.I.
1052Jay BOYCHUK,St. Michael's Colleg
1054Andrew TONUS,St. Michael's Colleg
1055Nolan SHAW,St. Michael's Colleg
1056Christopher BARRY,St. Michael's Colleg
1059Thomas MCRAE,St. Paul
1060Simon MORIELLO,St. Paul
1061Jeffery RHODES,St. Paul
1062Jesse WOJRIESZKO,St. Paul
1063James DENNY,St. Theresa's Second
1064Paul JANIKOWSKI,St. Thomas of Villan
1065Imran GHAZNAWI,Stephen Leacock CI
1066Dylan O'SULLIVAN,Sydenham HS
1067Jeff ARCHER,Sydenham HS
1068Robert ASSELSTINE,Sydenham HS
1069Eliot LEYENHORST,Sydenham HS
1071Kyle HUARD,Temiskaming District
1072Sheldon WEST,Temiskaming District
1073John WYNANDS,Thousand Islands SS
1074Scott BAHM,Thousand Islands SS
1075Tyler NOLAN,Thousand Islands SS
1076Alex BAHM,Thousand Islands SS
1077Scott PERRY,Thousand Islands SS
1079Brandon BLAIS,Timmins High & VS
1080Jeff STONE,Turner Fenton SS
1082Devon LABIUK,Upper Canada College
1083Jordan BIEREMA,Uxbridge HS
1084Andrew KOWALSKY,Vincent Massey
1085Luke SPRAGUE,Vincent Massey
1086Dan PITICARU,Vincent Massey
1087Matt KREY,Vincent Massey
1088Simon GIROUX,Vincent Massey
1090Josh CALLAHAN,West Ferris SS
1091Daniel WALTERS,West Ferris SS
1092Jeremy KARN,West Ferris SS
1093Keifer UUKSULAINEN,West Ferris SS
1094Trent ROBINSON,West Ferris SS
1095Kyle VARLEY,Westlane Secondary S
1096Evan MANN,Westlane Secondary S
1097Kosta KRANJISNIK,Westlane Secondary S
1098Jeff HOLINATY,Westlane Secondary S
1100Sean PLUMLEY,White Pines
1101Hugh BOUSFIELD,York Mills CI
1102Julia FRIESEN,Abbey Park
1103Corinne SMITH,Abbey Park
1105Meaghan MCKEEN,Abbey Park
1106Alex MCCANN,Abbey Park
1107Kate SEAGROVE,Abbey Park
1108Jennifer BAKER,Alexander Mackenzie
1109Sarah HALIBURTON,Alexander Mackenzie
1110Cara GROVES,Alexander Mackenzie
1111Val RAMSAY,Alexander Mackenzie
1112Katherine GREEN,Alexander Mackenzie
1113Sarah BOYD,All Saints
1114Alex GATZA,Assumption Burlingto
1115Rachel DELINE,Bayside Secondary Sc
1116Elizabeth ROWLEY,Bayview
1117Julia BERGIN,Bear Creek SS
1118Jessica FULLERTON,Bear Creek SS
1119Amanda OADES,Bear Creek SS
1120Karen UGART-BRAVO,Bear Creek SS
1121Taylor FULLERTON,Bear Creek SS
1124Carol GRAHAM,Birchmount Park CI
1125Mariah ROBINSON,Birchmount Park CI
1126Sarah FODEN,Birchmount Park CI
1127Denise GILBERT,Birchmount Park CI
1128Carolyn BIALCYK,Bishop Allen
1129Andrea SECCAFIEN,Bishop MacDonnell
1130Chantelle MARYUEN,Brother Andre CHS
1131Meghan REIDY,Cardinal Leger
1132Feyisayo ONI,Cardinal Leger
1133Jennifer BARROW,Cardinal Leger
1134Leah Marie RAMALHO,Cardinal Leger
1135Diandra FORDE,Cardinal Leger
1136Vanessa PIACENTE,Cardinal Newman Toro
1137Caitlin GREEN,Cardinal Newman Toro
1138Sara ROSS,Cardinal Newman Toro
1139Kelly MASTERSON,Cardinal Newman Toro
1141Danielle SALVATORE,Cardinal Newman Toro
1142Jessica PARRY,Catholic Central Hig
1144Nell VANDERMEER,Chippewa SS
1145Kalli GREEN,Collingwood CI
1146Danielle GENOE,Collingwood CI
1147Kiri LANGFORD,Collingwood CI
1148Carolyn MICHON,Collingwood CI
1149Shannon PAULENKO,Collingwood CI
1151Lindsay ANDERSON,Colonel By
1152Sarah HEALY,Courtice Secondary S
1154Natasha ALI,Dunbarton HS
1155Kailey CHAPPELL,Dunbarton HS
1156Karin TOOMSALU,Dunbarton HS
1157Brittany NELSON,Dunbarton HS
1158Laura DONALDSON,Dunbarton HS
1160Meaghan BODDY,Earl Haig CI
1161Rachel WINDSOR,East Northumberland
1162Danielle HORSLEY,East Northumberland
1163Jessie BUCK,East Northumberland
1164Jennine BOYCE,East Northumberland
1165Keirstyn MORAN,East Northumberland
1167Heather STUIVE,Eden High School
1168Laura TWIDLE,Erindale SS
1169Andrea PAQUETTE,ESC Theriault
1170Elisa COLANTONIO,ESC Theriault
1171Sophie DELAROSBIL,ESC Theriault
1173Emily GARLOCK,ESC Theriault
1174Dominique MONGEON,ESC Theriault
1175Kim KALTESIS,Etobicoke CI
1176Jacqueline NEEDLER,Etobicoke CI
1177Ali WATERS,Etobicoke CI
1178Laura MAUNDER,Etobicoke CI
1179Ashley WARRIAS,Etobicoke CI
1180Holly BENSON,F. J. Brennan
1181Charlotte GUILBEAULT,F. J. Brennan
1182Erin MAILLOUX,F. J. Brennan
1183Carolyn ZIRIADA,F. J. Brennan
1184Katie POLKOSNIK,F. J. Brennan
1186Catherine FARRISH,Frontenac SS
1187Laura OGILVIE,Frontenac SS
1188Sarah BARTON,Frontenac SS
1189Michelle TEEPELL,Frontenac SS
1190Rosanna BEATTIE,Frontenac SS
1191Lauren DOHERTY,Galt C.I.
1192Danielle MASON,Galt C.I.
1193Kyla EVANS,Galt C.I.
1194Shannon FERGUSON,Galt C.I.
1195Sydney TODOROVICH,Galt C.I.
1197Alex BATEMAN,Glebe Collegiate
1198Alex MACINTOSH,Glebe Collegiate
1199Kashani THOMAS,Glebe Collegiate
1200Seble GAMEDA,Glebe Collegiate
1201Tijani JACKSON,Glebe Collegiate
1203Zeena RASHID,Gloucester
1204Ericka BRYSON,Gloucester
1205Vanessa COJBASIC,Gloucester
1206Kaleigh MCGREGOR-BALES,Gloucester
1207Cody BERNADETTE,Gloucester
1211Kaitlyn PRINCIPI,Governor Simcoe
1212Emily HUGHES,Governor Simcoe
1213Alex GILES,Governor Simcoe
1214Sarah BORIGHT,Governor Simcoe
1215Alanah DRAKE,Grimsby Secondary Sc
1216Heather KURPE,Grimsby Secondary Sc
1217Melissa RATTLE,Grimsby Secondary Sc
1218Kristen VROMANS,Grimsby Secondary Sc
1219Erin KURPE,Grimsby Secondary Sc
1220Keltie JOHN,Hammarskjold HS
1221Daphny HAGGARTY,Hammarskjold HS
1223Christine KUCEY,Havergal College
1224Kim MCDOUGALL,Havergal College
1225Jenn MCCANN,Havergal College
1226Martha SMITH,Havergal College
1227Sarah SQUIZZATO,Havergal College
1228Alex HARRISS,Highland Secondary S
1229Courtney PATTERSON,Highland Secondary S
1230Robyn MILDREN,Highland Secondary S
1231Rachel HICKS,Highland Secondary S
1232Breanna HALL,Highland Secondary S
1233Allison OWER,Hillfield Strathalla
1234Rebecca MASTEN-DAVIES,Hillfield Strathalla
1235Stephanie HULSE,Holy Cross Catholic
1236Meaghan EYOLFSON,Humberside CI
1237Tessa JOURDAIN,Humberside CI
1238Niki EDWARDS,Humberside CI
1239Aliah EL-HOUNI,Humberside CI
1241Erica OGDEN,Iroquois Falls SS
1242Stephanie MACNEILL,Iroquois Ridge SS
1243Amber WELCH,Keswick
1244Christina ASMUSSEN,Lake Superior DHS
1245Valerie CHRISTIE,Lambton Central CVI
1246Tasha DERZEKOS,LaSalle SS
1247Bernadette O'SULLIVAN,Leaside HS
1248Aly QUAN,Leaside HS
1249Maddie BEAREGARD,Leaside HS
1250Karen BALLINGER,Leaside HS
1251Robin HAYES,Leaside HS
1252Claire HOOPER,London Central S.S.
1253Samantha ROBBINS,London Central S.S.
1254Haley CLARK,London Central S.S.
1255Jenn SIU,London Central S.S.
1256Beth ARMSTRONG,London Central S.S.
1258Carolyn MAMCUSO,Loretto Abbey
1259Alison LUDZKI,Loretto Abbey
1261Paulina MAHER,Loyola Oakville
1262Alicia KNOX,Loyola Oakville
1263Lindsay BRYANT,Loyola Oakville
1264Arienn MORENCY-CHARBONNEAU,Loyola Oakville
1265Amanda PEREIRA,Loyola Oakville
1267Hailey CUMMINGS,Malvern CI
1268Emma TALLMAN,Manitoulin SS
1269Kerrie-Ann DELANEY,Mayfield SS
1270Krista RUBY,Mayfield SS
1271Karly ROBERTS,Mayfield SS
1272Madeleine HILL,Mayfield SS
1273Alexia MONTGONERY,Mayfield SS
1275Lisa GILES,Merivale
1276Stephanie MALEK,Michael Power
1277Brynn FARREN,Michael Power
1279Carolina FRANK,Michael Power
1282Courtney GRASSO,Mother Teresa C.S.S.
1283Andrea PSZCZOLA,Mother Teresa C.S.S.
1284Stephanie BARBON,Mother Teresa C.S.S.
1285Nicole DEVEAUX,Mother Teresa C.S.S.
1286Sarah JOHNSTON,Mother Teresa C.S.S.
1288Madeleine CUMMINGS,North Toronto Colleg
1289Heather SINCLAIR,Northern Secondary S
1292Andrea GIROUX,O'Gorman HS
1293Alana TORRESAN,O'Gorman HS
1294Martine GAGNE,O'Gorman HS
1295Natalie KANNENBERG,Our Lady of Lourdes
1296Julia KOSTERMAN,Our Lady of Lourdes
1297Laura VERSCHUREN,Our Lady of Lourdes
1298Kirstie LUSIGNAN,Our Lady of Lourdes
1299Bethany FLEMINGTON,Our Lady of Lourdes
1301Kaitlyn RENNIE,Our Lady of Mount Ca
1303Jen CORRICK,Patrick Fogarty SS
1304Courtney KENNEDY,Paul Dwyer CHS
1305Nanna ELLER-SKAARUP,Pentanguishene SS
1306Ayesha RUMBLE,Pine Ridge SS
1307Marina LOWTHIAN,Quinte Secondary Sch
1308Victoria HANNA,R. S. McLaughlin CVI
1309Keraden MIDDAUGH,R. S. McLaughlin CVI
1310Brenna MCCONNELL,R. S. McLaughlin CVI
1311Erin FLETCHER,R. S. McLaughlin CVI
1313Sarah FOOHEY,Renfrew C.I.
1316Brittany SCHAFFNER,Roland Michener SS
1317Victoria COATES,Sacred Heart CHS
1318Sarah TEBOGT,Sacred Heart CHS
1319Danielle RUSSELL,Sacred Heart CHS
1320Justine LEBLANC,Sacred Heart CHS
1321Marika IANNUCCI,Sacred Heart CHS
1325Sam BEATTIE,Sir Allan MacNab
1326Rhiannon JOHNS,Sir James Dunn
1327Norah-Beth SAUNDERS,Sir James Dunn
1328Erin MALLINGER,Sir James Dunn
1329Wendy OLESKIW,Sir James Dunn
1330Hilary MALLINGER,Sir James Dunn
1331Lizzie REID,Sir Oliver Mowat
1332Briar TRUMPOUR,Sir Wilfrid Laurier
1333Esther VERMEER,Smithville Christian
1336Colleen SLAPPENDEL,Smithville Christian
1337Madeleine BONSMA,Smithville Christian
1338Katie ANDERSON,South Huron D.H.S.
1339Justine HORNE,Southwood S.S.
1340Keesha DANSO-DAPAAH,St. Aloysius Gonzaga
1341Stephanie ALDEA,St. Anne's High Scho
1343Heather BEDELL,St. Basil Secondary
1344Tamara JEWETT,St. Clement's School
1345Aimee CASTRO,St. Jean de Brebeuf
1346Amanda TRUELOVE,St. Joan of Arc HS
1348Lexi WILSON,St. Joseph's H.S. St
1349Jessica NANNE,St. Mary's College
1350Tessa KASCH,St. Mary's College
1351Alysha GJOS,St. Mary's College
1352Lauren TARASAK,St. Mary's College
1353Alysha HOOPER,St. Mary's H.S. - Ow
1354Mariah KELLY,St. Michael
1355Kirsten MOONEY,St. Theresa's Second
1356Meaghan MORAND,St. Thomas of Villan
1357Melodie MATTHEWS,Temiskaming District
1358Adrienne SUKUNDA,Thousand Islands SS
1359Jenn WYNANDS,Thousand Islands SS
1360Jessica GRUBB,Thousand Islands SS
1361Krystal MEADUS,Thousand Islands SS
1362Katie LIRETTE,Thousand Islands SS
1364Erika HOUDE-PEARCE,Trenton High School
1365Gracie TETZLAFF,Trenton High School
1366Emily TETZLAFF,Trenton High School
1367Chantel PILON,Trenton High School
1369Jaclyn AGNEW-POPLE,Trinity College Scho
1370Daniela GAGNON,Trinity College Scho
1371Malakai KIRKPATRICK,Trinity College Scho
1372Sophia RASHID,Trinity College Scho
1376Krystal GOODWIN,Vincent Massey
1377Ashley PERCY,Vincent Massey
1378Erin GOODWIN,Vincent Massey
1379Meghan PLOTNICK,Vincent Massey
1380Sherin RAMMO,Vincent Massey
1381Jon FERNANDES,A B Lucas S.S. Londo
1383Cameron SHORTT,Acton DHS
1384John CONWAY,Ashbury
1385John Paul MALETTE,Assumption
1386Mike NEALON,Aurora High School
1387Josh MERON,Aurora High School
1388Tim NARDI,Aurora High School
1389Alex DENAULT,Aurora High School
1392Tyler SHIBLEY,Banting Memorial HS
1393Graeme NICOL,Banting Memorial HS
1394Justin SPALVIERI,Banting Memorial HS
1395Tyler ALLEN,Banting Memorial HS
1398Matt KOPANSKY,Birchmount Park CI
1399Moe DHAQANE,Birchmount Park CI
1400TJ SAMUELS,Birchmount Park CI
1401Hugh PRYCHITKA,Birchmount Park CI
1402Kevin BEHAR,Birchmount Park CI
1403Richard ZANIEWSKI,Bishop Allen
1404Beau MONDESIR,Brebeuf
1405Rob JACKSON,C C.V.I. (Centennial
1406Matt ROBERTSON,Cameron Heights C.I.
1407David ALBERT-LEBRUN,Cameron Heights C.I.
1409Ron NORRIS,Cameron Heights C.I.
1410Trevor SALMON,Cameron Heights C.I.
1411Travis SISCO,Cameron Heights C.I.
1412Fraser KEGEL,Cardinal Carter CHS
1419Andre MANNONE,Cardinal Newman Toro
1421Yonatan WEGAYEHU,Central Technical Sc
1422Matt TORRES,Central Technical Sc
1423Rockie CHENG,Central Technical Sc
1424Andre WILSON,Central Technical Sc
1425Shane HARRIGAN,Centre Wellington
1426Cody BEALS,Centre Wellington
1427Martin OTTO,Centre Wellington
1428Austin TRAPP,Centre Wellington
1429Tyler WILLIAMS,Centre Wellington
1431Eric LEISHMAN,Chapleau HS
1432Alex ESPINOSA,Chippewa SS
1433Andrew NIXON,Churchill CVI
1434Stephen HOLMES,Cobourg East D.C.I.
1436Brandon RICHARDSON,Cobourg West D.C.I.
1437Jake GRAHAM,Crescent School
1438Brett CAMERON,Crescent School
1439Mark CAMERON,Crescent School
1440Stuart PULKINEN,Crescent School
1441Philip LLOYD,Crescent School
1443Malcolm MINGS,Denis Morris
1444Bryan WOODHOUSE,Denis Morris
1445Kerry DONOVAN,Denis Morris
1446Mike PALOMBA,Denis Morris
1447Jorge BARAHONA,Denis Morris
1448Ethan DAVENPORT,Dr. G. W. Williams
1450Loney TYSON,Earl of March
1451Pateras NICHOLAS,Earl of March
1452Macauly CHRIS,Earl of March
1453de Lint ERIK,Earl of March
1454Frankish IAN,Earl of March
1455David QUINN,East Northumberland
1456Jordan LANGRIDGE,East Northumberland
1457Julian RHEBERGEN,East Northumberland
1458Joe LEMMERMEYER,East Northumberland
1459Dustin DEKKER-O'BRIEN,East Northumberland
1461Brian KILLEN,Elliot Lake Secondar
1462Jeremy BROWN,Elliot Lake Secondar
1463Wesley KILLEN,Elliot Lake Secondar
1469Johnathan DUGUAY,ESC Theriault
1470Ryan PIQUETTE,ESC Theriault
1471Julien MALETTE,ESC Theriault
1472Justin CARBONNEAU,ESC Theriault
1474Kirk SCHEIBELHUT,Etobicoke CI
1475Alexandr KUTERNIN,Forest Hill CI
1476Richard WEST,Francis Libermann
1477Nick MCGRAW,Frontenac SS
1479Tim HUEBSCH,Gloucester
1480Ryan THOMAS,Grimsby Secondary Sc
1481Doug EASTERBROOK,Grimsby Secondary Sc
1482Cam MICHAUD,Grimsby Secondary Sc
1483Tom CLARK,Grimsby Secondary Sc
1484Kyle WILLIAMS,Grimsby Secondary Sc
1486Josh HUFFMAN,Harrow High
1487Peter ESPOSTI,Hillcest HS
1488Aiden KENNEDY,Hillcrest
1489Phil WHEELER,Hillcrest
1490Seb PILON,Hillcrest
1492Kevin JOHNSON,Hillcrest
1493Brendan WOODS,Hillcrest
1494Brian TIMMIS,Hillfield Strathalla
1496Darren (Jake) COOPER,Innisdale SS
1497Kenneth CIUPKA,Iroquois Falls SS
1498Tristan SANDHU,Kings Christian Coll
1499Alexander HINTON,Kingston Collegiate
1500Charly ALLAN,Kingston Collegiate
1501Evan ANDRIN,Kingston Collegiate
1502Eric CAPPON,Kingston Collegiate
1503Kempee STEIN,Kingston Collegiate
1505Andrew BELANGER,Kitchener CI
1507Jeremy RAE,Lakeshore Catholic
1508Blayne SIMONS,Leaside HS
1509Ian TURNER,Leaside HS
1510Duncan CAMERON,Leaside HS
1511Taylor LEW,Leaside HS
1514Mason BROOKS,London Central S.S.
1515Brent ADAMS,London Central S.S.
1516Sunny GUO,London Central S.S.
1517Wenhan LIU,London Central S.S.
1518Josh ROBINSON,London Central S.S.
1521Evan STEVENS,Lorne Park
1522Jeff MACDOUGALL-CLUMPUS,Lorne Park
1523Jordan BANKS,Lorne Park
1524Evan ODELL,Lorne Park
1526Jake WOLOSHYN,Malvern CI
1527Misha SCHWARTZ,Malvern CI
1528Cameron SHIN,Malvern CI
1529Dylan GASZENGER,Malvern CI
1530Jonathan HASBANY,Malvern CI
1531Chris MEYER,Markham District Hig
1532Greg HITCHON,Markham District Hig
1533Daryl HOOD,Markham District Hig
1534Ahmad NASSER,Markham District Hig
1535Marty PHILLIPS,Markham District Hig
1537Taylor REID,Mayfield SS
1538Chad RUBY,Mayfield SS
1539Daniel WATERS,Mayfield SS
1540Matt CASSELL,Mayfield SS
1541Nick SCHWASS,Mayfield SS
1544Anton PAVELIC,Michael Power
1545Chris PIETRANGELO,Michael Power
1546Alex BELLUZZO,Michael Power
1547Peter AZENHAS,Michael Power
1548Andre RAPOSO,Michael Power
1550Ian DONALD,Nepean
1551David ARANGO,Notre Dame Burlingto
1552Thomas FAULKNER,Notre Dame Burlingto
1553Marco VENNE,Notre Dame Burlingto
1554Kevin JAMES,Notre Dame Burlingto
1555Gerry ANGELATOS,Notre Dame Burlingto
1557Peter VACHON,O'Gorman HS
1558Bryan ROBERTSON,O'Gorman HS
1559Dylan FODEN,O'Gorman HS
1560Thomas BABY,O'Gorman HS
1563Matthew HUGHES,Paul Dwyer CHS
1564Anthony BERKIS,Paul Dwyer CHS
1565Marcus PAVLISKO,Paul Dwyer CHS
1566Mike ROBERTS,Paul Dwyer CHS
1567Matthew LAING,Paul Dwyer CHS
1569Darryl THOMAS,Pickering HS
1570Thomas MORRISON,Port Perry High Scho
1571Matt JURYSTA,R. S. McLaughlin CVI
1572Colin DOUGHERTY,R. S. McLaughlin CVI
1573David LANGFORD,R. S. McLaughlin CVI
1574Chris HOLT,R. S. McLaughlin CVI
1575Brandon GANZ,R. S. McLaughlin CVI
1577Andrew CRUICKSHANK,Richview CI
1578Clay PATTERSON,Rideau District HS
1579Lucas QUERENGESSER,Ridley College
1580Nick FALK,Riverside SS
1581Andrew EVERSHED,Sacred Heart CHS
1582Jordan COLLISON,Saugeen D.S.S.
1583Connor HAMMOND,Saunders S.S. London
1585Jeremy LEITE,Sir Frederick Bantin
1586Dom GRAF,Sir James Dunn
1588Colin LAVIGNE,Sir Winston Churchil
1589Paul SCHOLL,Sir Winston Churchil
1590Mac BENARD,Sir Winston Churchil
1591Derek MOORE,Sir Winston Churchil
1592Julien ROUSSEAU,Sir Winston Churchil
1593Kevin MOORE,Sir Winston Churchil
1596Mohammed AHMED,St. Catharines Colle
1597Matt REDDY,St. Christopher
1598Jack EVERS,St. Christopher
1599Mark GOWER,St. Christopher
1600Aaron YURKEWICH,St. Christopher
1602Matt MORDEN,St. Christopher
1603Eugene OSEI,St. Edmund Campion
1604Zain AHMED,St. Frances Xavier
1605Thomas HILL,St. Ignatius HS
1606Chris BROWN,St. Ignatius HS
1607Lucas RIZZO,St. Ignatius HS
1609Kyle BANDIERA,St. Ignatius HS
1610Brian HUNT,St. Michael C.S.S. S
1611Jeremy WALSH,St. Michael C.S.S. S
1612Jeremy DECHERT,St. Michael C.S.S. S
1613Scott WEERSINK,St. Michael C.S.S. S
1614Ian WEIR,St. Michael C.S.S. S
1616Ryan HURLEY,St. Michael's Colleg
1617Andy TAVARES,St. Michael's Colleg
1618Sean PISARSKI,St. Michael's Colleg
1619Jeff COSTEN,St. Michael's Colleg
1620Patrick REGAN,St. Michael's Colleg
1622Andrew DEGROOT,St. Peter's SS
1623Joshua FOUNTAIN,St. Peter's SS
1624Kelly SCHUH,St. Peter's SS
1625Logan MCCASKILL,St. Peter's SS
1626Stephen MOSCICKY,St. Peter's SS
1627Ryan MOREAU,St. Theresa's HS
1628Mitch CASSIDY,St. Thomas Aquinas C
1629Ryan HAWKRIGG,St. Thomas Aquinas C
1630Sebie O'NEILL,St. Thomas Aquinas C
1631Andrew HILL,St. Thomas Aquinas C
1632Dan GALEA,St. Thomas Aquinas C
1634Anthony ROMANIW,St. Thomas More
1635Patrick MACKINNON,St. Thomas More
1636Jacob MOORE,St. Thomas More
1637Benjamin HOBERS,St. Thomas More
1640Michael BIRD,Sydenham HS
1641Michael BURTON,Temiskaming District
1642Keith KERR,Temiskaming District
1643Hussein HASHI,The Woodlands
1644Jacob SMITH,Thousand Islands SS
1645Kyle MILKS,Thousand Islands SS
1646Will MCFALL,Thousand Islands SS
1647Nick THOMAS,Thousand Islands SS
1648Adam BRONTMIRE,Thousand Islands SS
1651Benoit CYRENNE,University of Toront
1652Luke IRWIN,Uxbridge HS
1653Daryl SMITH,Vincent Massey
1654Jesse BAUER,Vincent Massey
1655Stephen PITMAN,Vincent Massey
1656Kyle MACKIE,Vincent Massey
1657Mark DUFOUR,Vincent Massey
1659Matthew WALTERS,West Ferris SS
1660Nick WALTERS,West Ferris SS
1661Josh KARN,West Ferris SS
1662Kevin PERRY,West Ferris SS
1663Jordan SCOTT,West Ferris SS
1664Derek GIBBONS,Wexford CI
1665Serghie LOGVIN,White Oaks SS
1666Dave HATCH,York Mills CI
1668Thomas TOTH,Lakefield District S
1669Jean-Olivier LAMBERT,ESC Theriault
1670Carlos VIEIRA,ESC Nouvelle Allianc
1671Benoit BOULAY,ESC Algonquin
1672Justin BROWN,Elliot Lake Secondar
1673Chris BRITTON FOSTER,Elliot Lake Secondar
1675Louis BRASIL,Cardinal Newman Toro
1676Patrick MCDONNEL,Cardinal Newman Toro
1677Jamie GRAINGER,Cardinal Newman Toro
Last updated Sat, 03 Nov 2007 11:12:18
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.