Meet Info
NEOAA Cross Country Championships 2022
Oct 25, 2022
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
1
Arielle Gagnon
Cite Des Jeunes - Kapuskasing
2
Audrey Lepage
Cite Des Jeunes - Kapuskasing
3
Myriam Lepage
Cite Des Jeunes - Kapuskasing
4
Rylie Stewart
Cite Des Jeunes - Kapuskasing
5
Sheldon Dubé
Cite Des Jeunes - Kapuskasing
6
Nina Anderson
Englehart High School
7
Keyra Belanger
Englehart High School
8
Reese Blackburn
Englehart High School
9
Karly Charlton
Englehart High School
10
Chanell Duffy
Englehart High School
11
Addison LaCarte
Englehart High School
12
Felicity Montminy
Englehart High School
13
Kate Parker
Englehart High School
14
Thomas Anderson
Englehart High School
15
Curtis Belanger
Englehart High School
16
Jaden Bonney
Englehart High School
17
Alex Cioc
Englehart High School
18
Jackson Twarowski
Englehart High School
19
Chloé Boucher
ESC L'Alliance-Iroquois Falls
20
Emma Bradley
ESC L'Alliance-Iroquois Falls
21
Devina Lalonde
ESC L'Alliance-Iroquois Falls
22
Marshall Bourgeois
ESC L'Alliance-Iroquois Falls
23
Taylor Hill
ESC L'Alliance-Iroquois Falls
24
Hailey Boucher
KLDCS - Kirkland Lake
25
Luka Brisboise
KLDCS - Kirkland Lake
26
Tyler Bruneau
KLDCS - Kirkland Lake
27
Hardy Kurz
KLDCS - Kirkland Lake
28
Brody Lefort
KLDCS - Kirkland Lake
29
Austin MacLean
KLDCS - Kirkland Lake
30
Liam McBean
KLDCS - Kirkland Lake
31
Aaron Meyer
KLDCS - Kirkland Lake
32
Vihaan Prajapati
KLDCS - Kirkland Lake
33
Scott Roy
KLDCS - Kirkland Lake
34
Kyle Vande Weetering
KLDCS - Kirkland Lake
35
Jack Witty
KLDCS - Kirkland Lake
36
Avenlea Cooper
O`Gorman - Timmins
37
Leah Lavigne
O`Gorman - Timmins
38
Linda Scott
O`Gorman - Timmins
39
Phil Macdonald
O`Gorman - Timmins
40
Abbigail Richard
Renaissance - Timmins
41
Kaden Perreault
Renaissance - Timmins
42
Curran Richard
Renaissance - Timmins
43
Ross Levesque
Roland Michener - S. Porcupine
44
Callum MacLean
Roland Michener - S. Porcupine
45
Carter Mairs
Roland Michener - S. Porcupine
46
Gerrit Parnell
Roland Michener - S. Porcupine
47
Marek Pladzyk
Roland Michener - S. Porcupine
48
Amaia Aide Rios
Theriault - Timmins
49
Maria Aide Rios
Theriault - Timmins
50
Raven Baker
Theriault - Timmins
51
Juliette Bourdages-Cote
Theriault - Timmins
52
Lexie Charest
Theriault - Timmins
53
Jillian Daguerre
Theriault - Timmins
54
Sarila Daniels
Theriault - Timmins
55
Emma Deschatelets
Theriault - Timmins
56
Hailey Guindon
Theriault - Timmins
57
Jenna Kim
Theriault - Timmins
58
Chantal Kukulka
Theriault - Timmins
59
Nicole Kukulka
Theriault - Timmins
60
Gabrielle Lapointe
Theriault - Timmins
61
Lea McLean
Theriault - Timmins
62
Julia Picard
Theriault - Timmins
63
Kylie Pineault
Theriault - Timmins
64
Tamira Rumleski
Theriault - Timmins
65
Julia Scott
Theriault - Timmins
66
Julia Secord
Theriault - Timmins
67
Sara Swartz
Theriault - Timmins
68
Siena Therrien
Theriault - Timmins
69
Leonie Tremblay
Theriault - Timmins
70
Simon Bourdages-Cote
Theriault - Timmins
71
Peyton Daigle
Theriault - Timmins
72
Jean-Francois Gelinas
Theriault - Timmins
73
Joshua Howson
Theriault - Timmins
74
Nathan Lemire
Theriault - Timmins
75
Hudson Litt
Theriault - Timmins
76
Alexandre Mainville
Theriault - Timmins
77
Jaden Martin
Theriault - Timmins
78
Liam Martin
Theriault - Timmins
79
Ian McLean
Theriault - Timmins
80
Paxton Morden
Theriault - Timmins
81
Maxime Morin
Theriault - Timmins
82
Brennan Roy
Theriault - Timmins
83
Rocco Sabourin
Theriault - Timmins
84
Keldon Scott
Theriault - Timmins
85
Jacob Secord
Theriault - Timmins
86
Kaystan Block
Timiskaming District Secondary
87
Rose Frey
Timiskaming District Secondary
88
Fiona Kilbridge
Timiskaming District Secondary
89
Nyla Wreggitt
Timiskaming District Secondary
90
Rory Duquette
Timiskaming District Secondary
91
Cadence Gauley
Timiskaming District Secondary
92
Devon Gerber
Timiskaming District Secondary
93
Rylan Griese
Timiskaming District Secondary
94
Tanner St. Louis
Timiskaming District Secondary
95
Gabrielle Cheff
Timmins High - Timmins
96
Jade Shalton
Timmins High - Timmins
97
Hayden Corston
Timmins High - Timmins
98
Dillon Gravel
Timmins High - Timmins
99
Jeronimo Kataquapit
Timmins High - Timmins
Last updated Wed, 26 Oct 2022 8:49:51
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en