Meet Info
OFSAA- 2008
Jun 5, 2008 to Jun 7, 2008
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (362.54 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
1
Michelle Molodynia
A.N. Myer - Niagara Falls
2
Katie Flansburry
A. Y. Jackson - Kanata
3
Zachary Gray
A.B. Lucas - London
4
Julia Friesen
Abbey Park - Oakville
5
Ailey Jarvis
Abbey Park - Oakville
6
Jade Johnson
Abbey Park - Oakville
7
Brooke Johnston
Abbey Park - Oakville
8
Sam McVean
Abbey Park - Oakville
9
Corinne Smith
Abbey Park - Oakville
10
Jessica Tat
Abbey Park - Oakville
11
Kevin Cox
Abbey Park - Oakville
12
Connor Mabbott
Abbey Park - Oakville
13
Daniel Mathie
Abbey Park - Oakville
14
Brandon Musselman
Abbey Park - Oakville
15
Michael Rose
Abbey Park - Oakville
16
Michael Trnkus
Abbey Park - Oakville
17
Natasha Fitton
Adam Scott - Peterborough
18
Lane Clark
Adam Scott - Peterborough
19
Kwesi Hypolite
Agincourt - Agincourt
20
Tevon Lawrence
Agincourt - Agincourt
21
Yotin Yeung
Agincourt - Agincourt
22
Alecia Aboraa
Ajax - Ajax
23
Katie Chacinski
Ajax - Ajax
24
Kristian 1 Rampersaud
Ajax - Ajax
25
Jeridan Williams
Ajax - Ajax
26
Rouchelle Francis
Albert Campbell - Agincourt
27
Mitchell Chan
Albert Campbell - Agincourt
28
Umar Khan
Albert Campbell - Agincourt
29
Danielle Dubuque
Alexander MacKenzie - Sarnia
30
Jennifer Patrick
Alexander MacKenzie - Sarnia
31
Andrew Cook
Alexander MacKenzie - Sarnia
32
Aaron Dell
Alexander MacKenzie - Sarnia
33
Evan Obrien
Alexander MacKenzie - Sarnia
34
Jennifer Baker
Alexander MacKenzie- Richmond
35
Laura Haliburton
Alexander MacKenzie- Richmond
36
Sarah Haliburton
Alexander MacKenzie- Richmond
37
Dominique Chartrand
Algonquin E S - North Bay
38
Elissa Hinschberger
Algonquin E S - North Bay
39
Shannon Jerome
Algonquin E S - North Bay
40
Janika Ouimette
Algonquin E S - North Bay
41
Alisha Perron
Algonquin E S - North Bay
42
Nadine Perron
Algonquin E S - North Bay
43
Jean Benoît
Algonquin E S - North Bay
44
Benoît Boulay
Algonquin E S - North Bay
45
Patrick Dufresne
Algonquin E S - North Bay
46
Patrick Laferrière
Algonquin E S - North Bay
47
Charles Morris
Algonquin E S - North Bay
48
Corrie Oukes
Algonquin E S - North Bay
49
Adam Price
Algonquin E S - North Bay
50
Daniel Trudel
Algonquin E S - North Bay
51
Sarah Boyd
All Saints - Kanata
52
Joanna Brown
All Saints - Kanata
53
Maggie Hutton
All Saints - Whitby
54
Victoria Samyn
All Saints - Whitby
55
Mike McGregor
All Saints - Whitby
56
Kelly Butson
Almaguin Highlands - S. River
57
Ashli Putman
Almaguin Highlands - S. River
58
Justine Vidal
Almaguin Highlands - S. River
59
Thomas Culp
Almaguin Highlands - S. River
60
Scott Hubbert
Almaguin Highlands - S. River
61
Jesse Nestler
Almaguin Highlands - S. River
62
Ethan Reaman
Almaguin Highlands - S. River
63
Chad Schmidt
Almaguin Highlands - S. River
64
Jenna Barr
Almonte - Almonte
65
Holly Bertrand
Almonte - Almonte
66
Jessie Friesen
Almonte - Almonte
67
Kaytlin Hennigar
Almonte - Almonte
68
Claire Hunter
Almonte - Almonte
69
Amanda Roi
Almonte - Almonte
70
Teagan Yaremchuk
Almonte - Almonte
71
Andrew Deugo
Almonte - Almonte
72
James Illingworth
Almonte - Almonte
73
Melanie Ball
Ancaster - Ancaster
74
Emily Davidson
Ancaster - Ancaster
75
Megan Hill
Ancaster - Ancaster
76
Hamilton Lindsay
Ancaster - Ancaster
77
Kelly Morrison
Ancaster - Ancaster
78
Sarah Rasmussen
Ancaster - Ancaster
79
Emma Roung
Ancaster - Ancaster
80
Colleen Wilson
Ancaster - Ancaster
81
Ben Miller
Ancaster - Ancaster
82
Jennifer L Boon
Anderson - Whitby
83
Sarah Lesperance
Anderson - Whitby
84
Karen R Li
Anderson - Whitby
85
Andrew Good
Anderson - Whitby
86
Matt Price
Anderson - Whitby
87
Alex Rausa
Anderson - Whitby
88
Leo Nichol
Applewood Hts - Mississauga
89
Jennifer Ferreira
Archbishop Romero - Toronto
90
Alicia Pan
Arnprior - Arnprior
91
Hanna Quathamer
Arnprior - Arnprior
92
Christine Hyde
Ascension of Our Lord-Mississa
93
Olumide Akinkuade
Ascension of Our Lord-Mississa
94
Sheldon Allen
Ascension of Our Lord-Mississa
95
Emmanuel Kamara
Ascension of Our Lord-Mississa
96
Louis Mensah
Ascension of Our Lord-Mississa
97
Randy Smith
Ascension of Our Lord-Mississa
98
Joell Turner
Ascension of Our Lord-Mississa
99
Melanie Walsh
Assumption - Burlington
100
Gabrielle Malette
Assumption College - Windsor
101
Virgina McLachlan
Assumption College - Windsor
102
John Paul Malette
Assumption College - Windsor
103
Dominic Pizzolitto
Assumption College - Windsor
104
Ania Batko
Aurora - Aurora
105
Charisse Bloomfield
Aurora - Aurora
106
Jemai Bobb
Aurora - Aurora
107
Hannah Braithwaite
Aurora - Aurora
108
Olivia Butler
Aurora - Aurora
109
Chelsea Kerr
Aurora - Aurora
110
Elyse Nieuwold
Aurora - Aurora
111
Kaitlyn Oliver
Aurora - Aurora
112
Katie Pettes
Aurora - Aurora
113
Meghan Reynolds
Aurora - Aurora
114
Amy Tahnizian
Aurora - Aurora
115
Robbie Denault
Aurora - Aurora
116
Darcy Eveleigh
Aurora - Aurora
117
Maddison Dombronski
Banting Memorial - Alliston
118
Jeremy Morrison
Banting Memorial - Alliston
119
Tyler Shibley
Banting Memorial - Alliston
120
Ashley Mavreas
Barrie Central - Barrie
121
Mirko Smolovic
Barton - Hamilton
122
Emalee Rains
Bawating - SS Marie
123
Hunter Steward
Bayridge - Kingston
124
Diana Boultbee
Bayside - Belleville
125
Catrina Davis
Bayside - Belleville
126
Shelby Lough
Bayside - Belleville
127
Jennylee Swallow
Bayside - Belleville
128
Sean MacDonald
Bayside - Belleville
129
Brandon Reid
Bayside - Belleville
130
Elizabeth Rowley
Bayview - Richmond Hill
131
Garrick Mok
Bayview - Richmond Hill
132
Jaclyn Harris
Beamsville - Beamsville
133
Skye Soobramanie
Beamsville - Beamsville
134
Renata Tracey
Beamsville - Beamsville
135
Juliana Bergin
Bearcreek - Barrie
136
Katja Bergin
Bearcreek - Barrie
137
Andrea Chomyk
Bearcreek - Barrie
138
Jessica Fullerton
Bearcreek - Barrie
139
Julie Gordon
Bearcreek - Barrie
140
Jordyn Merkley
Bearcreek - Barrie
141
Aly Mooney
Bearcreek - Barrie
142
Jill Robertson
Bearcreek - Barrie
143
Kyle Graves
Bearcreek - Barrie
144
Daniel Morgan
Bearcreek - Barrie
145
Julia Blakey
Bell - Nepean
146
Fiona Callender
Bell - Nepean
147
Natalie Poirieer
Bell - Nepean
148
Jennifer Potvin
Bell - Nepean
149
Courtney Wilson
Bell - Nepean
150
Jerry Boun
Bell - Nepean
151
Amanda Matthews
Belle River - Belle River
152
Ben Dubois
Belle River - Belle River
153
Jake Pfaff
Belle River - Belle River
154
Oshane Allen
Bendale - Scarborough
155
Lindsay Boag
Birchmount Park - Scarborough
156
Jessica Charles-Gray
Birchmount Park - Scarborough
157
Emma Chow
Birchmount Park - Scarborough
158
Danisha Jack
Birchmount Park - Scarborough
159
Shannen Jainudeen
Birchmount Park - Scarborough
160
Wendy Marshall
Birchmount Park - Scarborough
161
Shannon Misketis
Birchmount Park - Scarborough
162
Nadeeya Musah
Birchmount Park - Scarborough
163
Mariah Robinson
Birchmount Park - Scarborough
164
Natalie Schott
Birchmount Park - Scarborough
165
Steffi Stephenson
Birchmount Park - Scarborough
166
Elizabeth Turner
Birchmount Park - Scarborough
167
Lisa Williams
Birchmount Park - Scarborough
168
Jessica Wilson
Birchmount Park - Scarborough
169
Aaron Brown
Birchmount Park - Scarborough
170
Hakeem Cameron
Birchmount Park - Scarborough
171
Curtis Carmichael
Birchmount Park - Scarborough
172
Mohamed Dhaqane
Birchmount Park - Scarborough
173
Christopher Griffith-Tinker
Birchmount Park - Scarborough
174
Andre Hamilton
Birchmount Park - Scarborough
175
Trevor Harvey
Birchmount Park - Scarborough
176
Troy Joseph
Birchmount Park - Scarborough
177
Adam Karakolis
Birchmount Park - Scarborough
178
Rashid Karami
Birchmount Park - Scarborough
179
Matthew Kopansky
Birchmount Park - Scarborough
180
Justin Liendo
Birchmount Park - Scarborough
181
Arlen Montrope
Birchmount Park - Scarborough
182
Trey O'Connor
Birchmount Park - Scarborough
183
Mark Provost
Birchmount Park - Scarborough
184
Hakeem Ratatidisis
Birchmount Park - Scarborough
185
Merid Seleshi
Birchmount Park - Scarborough
186
Andreas Tsogkas
Birchmount Park - Scarborough
187
Ian Warner
Birchmount Park - Scarborough
188
Elizabeth Marczenko
Bishop Allen Academy-Etobicoke
189
Ema Puteris
Bishop Allen Academy-Etobicoke
190
Andrea Seccafien
Bishop MacDonnell - Guelph
191
Patrick Cloutier
Bishop MacDonnell - Guelph
192
Wayndale Bennett
Bishop P.F. Reding - Milton
193
Mike DiCesare
Bishop Ryan - Hamilton
194
Jamie Moore
Bishop Smith - Pembroke
195
Sasha Brodka
Bishop Strachan - Toronto
196
Ranechea Ellis
Bishop Strachan - Toronto
197
Laura MacNeil
Bishop Strachan - Toronto
198
Jamie Hutcheson
Bishop Tonnos - Ancaster
199
Kayla Karl
Bishop Tonnos - Ancaster
200
Haille Price
Bishop Tonnos - Ancaster
201
Karly Roser
Bishop Tonnos - Ancaster
202
Simone Sitar
Bishop Tonnos - Ancaster
203
Carley Smiley
Bishop Tonnos - Ancaster
204
Mark Duckett
Bishop Tonnos - Ancaster
205
Tyshon Knight
Bishop Tonnos - Ancaster
206
Orine Parish
Bishop Tonnos - Ancaster
207
Kevin Press
Bishop Tonnos - Ancaster
208
Zach Rewi
Bishop Tonnos - Ancaster
209
Stefan Scione
Bishop Tonnos - Ancaster
210
Emily Schoppmann
Blessed Trinity - Grimsby
211
Josh Forester
Blessed Trinity - Grimsby
212
Alex Rudow
Bluevale - Waterloo
213
Jill Van Dame
Bluevale - Waterloo
214
Nicki French
Bradford - Bradford
215
Jonelle Bell-Spence
Bramalea - Brampton
216
Fatima Jammeh
Brampton Centennial - Brampton
217
Brittany Kerr
Brampton Centennial - Brampton
218
Sarah Krapez
Brampton Christian - Brampton
219
Emily Kawaguchi
Branksome Hall - Toronto
220
Lizzy Whelan
Branksome Hall - Toronto
221
Beau Mondesir
Brebeuf - Willowdale
222
Nicholas Smith
Brebeuf - Willowdale
223
Amy Clark
Brock - Cannington
224
Guna Auzina
Brookfield - Ottawa
225
Sarah Joy
Brookfield - Ottawa
226
Jamie McKeen
Brookfield - Ottawa
227
Hailey Mills
Brookfield - Ottawa
228
Lindsay Sutton
Brookfield - Ottawa
229
Katie Trenouth
Brookfield - Ottawa
230
Chantelle Maryuen
Brother Andre - Markham
231
Daryl Agulto
Brother Andre - Markham
232
Aaron Baker
Brother Andre - Markham
233
Erik Davison
Brother Andre - Markham
234
Kenny Fuentes
Brother Andre - Markham
235
Peter Mallalieu
Brother Andre - Markham
236
Bianca Forbes
C. W. Jefferys - North York
237
Rachel Aubry
Cairine Wilson - Goucester
238
Eugenia Acosta
Cameron Heights - Kitchener
239
Erin Bush
Cameron Heights - Kitchener
240
Bethany Gray
Cameron Heights - Kitchener
241
Olga Lioudvinevitch
Cameron Heights - Kitchener
242
Tatum McLeod
Cameron Heights - Kitchener
243
Audrey Mueller
Cameron Heights - Kitchener
244
Vuk Bogunovic
Cameron Heights - Kitchener
245
Tyler Varga
Cameron Heights - Kitchener
246
Eric Hudson
Campbellford - Campbellford
247
Spencer Bell
Canterbury - Ottawa
248
Megan Beachey
Cardinal Carter - Aurora
249
Nicole Blom
Cardinal Carter - Aurora
250
Dana Cantarutti
Cardinal Carter - Aurora
251
Amanda Cicchino
Cardinal Carter - Aurora
252
Laura Crowe
Cardinal Carter - Aurora
253
Alexis de la Torre
Cardinal Carter - Aurora
254
Stephanie Fonceca
Cardinal Carter - Aurora
255
Christine Gaitan
Cardinal Carter - Aurora
256
Kara Harrington
Cardinal Carter - Aurora
257
Alanna Kelly
Cardinal Carter - Aurora
258
Meredith Lazowski
Cardinal Carter - Aurora
259
Anita McFarlane
Cardinal Carter - Aurora
260
Karima McFarlane
Cardinal Carter - Aurora
261
Justine Sparkes
Cardinal Carter - Aurora
262
Sarah Verre
Cardinal Carter - Aurora
263
Gianluca Barbieri
Cardinal Carter - Aurora
264
Brendan Beatty
Cardinal Carter - Aurora
265
Matthew McDonald
Cardinal Carter - Aurora
266
Mike Orschel
Cardinal Carter - Aurora
267
Alex Stewart
Cardinal Carter - Aurora
268
Devin Foldesi
Cardinal Carter - Leamington
269
Jennifer Barrow
Cardinal Leger - Brampton
270
Nadeka Boothe
Cardinal Leger - Brampton
271
Felicia Cotterell
Cardinal Leger - Brampton
272
Diandra Forde
Cardinal Leger - Brampton
273
Raquel McLaren
Cardinal Leger - Brampton
274
Leah-Marie Ramalho
Cardinal Leger - Brampton
275
Laura Sinclair
Cardinal Leger - Brampton
276
Kahmall McCabe
Cardinal Leger - Brampton
277
Valaine Confesor
Cardinal Newman - Scarborough
278
Rachel Glover
Cardinal Newman - Scarborough
279
Caitlin Green
Cardinal Newman - Scarborough
280
Kelly Masterson
Cardinal Newman - Scarborough
281
Anna Parker
Cardinal Newman - Scarborough
282
Vanessa Piacente
Cardinal Newman - Scarborough
283
Camille Wallace
Cardinal Newman - Scarborough
284
James Hills
Cardinal Newman - Scarborough
285
Jeremy Keys
Cardinal Newman - Scarborough
286
Jake Ristevski
Cardinal Newman - Scarborough
287
Jordan Allison
Cardinal Newman - Stoney Creek
288
Korri Gorra
Carleton Place- Carleton Place
289
Jenna Hunt
Carleton Place- Carleton Place
290
Kane Abbis-Mills
Carleton Place- Carleton Place
291
Chris Anderson
Carleton Place- Carleton Place
292
Brady Campbell
Carleton Place- Carleton Place
293
Tyler Emmanuel
Carleton Place- Carleton Place
294
Corey Wingate
Carleton Place- Carleton Place
295
Rena Chase
Cathedral - Hamilton
296
Shenea Cormier
Cathedral - Hamilton
297
Chantelle Ormond
Cathedral - Hamilton
298
Monique Rodney
Cathedral - Hamilton
299
Sofia Violin
Cathedral - Hamilton
300
John Barboso
Cathedral - Hamilton
301
Andrew Lyell
Cathedral - Hamilton
302
Kim Babirad
Catholic Central - London
303
Tori Haffner
Catholic Central - London
304
Erin Martins-Santolupo
Catholic Central - London
305
Tiniah McInnis
Catholic Central - London
306
Laura Morrison
Catholic Central - London
307
Katelyn O'Quinn
Catholic Central - London
308
Danielle Parry
Catholic Central - London
309
Jessica Parry
Catholic Central - London
310
Mariko Takahashi
Catholic Central - London
311
Nick Belanger
Catholic Central - London
312
David Fanni
Catholic Central - London
313
Paul LaMarra
Catholic Central - London
314
Matt Semenowicz
Catholic Central - London
315
Mike Slivinski
Catholic Central - London
316
Tracey Remeloso-Talbot
Catholic Central - Windsor
317
Rob Fearman
Cayuga - Cayuga
318
Robyn Broomfield
Cedarbrae - Scarborough
319
Jermaine Gabriel
Cedarbrae - Scarborough
320
Breanna Garrison
Centennial - Belleville
321
Josiah Fallaise
Centennial - Belleville
322
Kaelan Parker
Centennial - Belleville
323
Dylan Staveley-Watson
Centennial - Belleville
324
Katie Flemington
Centennial - Guelph
325
Drew Anderson
Centennial - Guelph
326
Rob Jackson
Centennial - Guelph
327
Nasse Zachariah
Centennial - Guelph
328
Melissa Borowski
Centennial - Welland
329
Carly Davies
Centennial - Welland
330
Mchelle Hollingshead
Centennial - Welland
331
Olenka Iwanicki
Centennial - Welland
332
Shelby Johnston
Centennial - Welland
333
Jennifer Weir
Centennial - Welland
334
Cody Collard
Centennial - Welland
335
Dakota LaMarre
Centennial - Welland
336
Vinh Le
Centennial - Welland
337
Jonathan Lue
Centennial - Welland
338
Marty Richardson
Centennial - Welland
339
Caray Ford
Central Algoma - Desbarats
340
Taryn Goulding
Central Algoma - Desbarats
341
Kelsey Greer
Central Algoma - Desbarats
342
Hailey Julien
Central Algoma - Desbarats
343
Kaisha King
Central Algoma - Desbarats
344
Nichole Kinzel
Central Algoma - Desbarats
345
Stephane Walker
Central Algoma - Desbarats
346
Kurt Barbarie
Central Algoma - Desbarats
347
Rob Gallinger
Central Algoma - Desbarats
348
Caitlyn Campbell
Central Elgin - St. Thomas
349
Rachael Muma
Central Elgin - St. Thomas
350
Jennifer Wakefield
Central Elgin - St. Thomas
351
Luke Harrison
Central Huron - Clinton
352
Jermal Boreland
Central Technical - Toronto
353
Leroy Ackman
Chaminade College - Toronto
354
Ehis Adada
Chaminade College - Toronto
355
Stuart Anoya
Chaminade College - Toronto
356
Kadeem Henry
Chaminade College - Toronto
357
Eric Leishman
Chapleau - Chapleau
358
Nelson Cecereu
Charlottenburgh&Lancaster-Will
359
Cameron Hooker
Charlottenburgh&Lancaster-Will
360
Chad Ivens
Charlottenburgh&Lancaster-Will
361
Kyle MacDougall
Charlottenburgh&Lancaster-Will
362
Eric Ming
Charlottenburgh&Lancaster-Will
363
Jason Rose
Charlottenburgh&Lancaster-Will
364
Christy Sikkema
Chatham Christian - Chatham
365
Stephan McNamara
Chatham Christian - Chatham
366
Julia Corrente
Chatham-Kent - Chatham
367
Elizabeth Vandenborn
Chatham-Kent - Chatham
368
Tom Bednarik
Chatham-Kent - Chatham
369
Graham Smyth
Chatham-Kent - Chatham
370
James Brebant
Chelmsford Valley - Chelmsford
371
Rachel Fung
Chippewa - North Bay
372
Samantha McParland
Chippewa - North Bay
373
Emma Mossington
Chippewa - North Bay
374
Sarah Swain
Chippewa - North Bay
375
Nel Vandermeer
Chippewa - North Bay
376
Jennifer Whitehead
Chippewa - North Bay
377
Erik Faucon
Chippewa - North Bay
378
Curtis Megginson
Chippewa - North Bay
379
Megan Hynes
Christ the King - Georgetown
380
Brittney Mortimer
Christ the King - Georgetown
381
Daniel Bar
Christ the King - Georgetown
382
Cameron Damota
Christ the King - Georgetown
383
Heartwell Jeff
Clarkson - Mississauga
384
Nolan Archibald
Cochrane - Cochrane
385
Germain Cheff
Cochrane - Cochrane
386
Cory Gravel
Cochrane - Cochrane
387
Reese Lamarche
Cochrane - Cochrane
388
Michael Natera
Cochrane - Cochrane
389
Karleigh Parker
College Avenue - Woodstock
390
Michaela Martin
Collingwood - Collingwood
391
Jonathan Wolf
Collingwood - Collingwood
392
Lindsay Anderson
Colonel By - Gloucester
393
Rachelle Beanlands
Colonel By - Gloucester
394
Sarah Gariba
Colonel By - Gloucester
395
Anna Gilliatt
Colonel By - Gloucester
396
Melissa Love
Colonel By - Gloucester
397
Kathryn Tuck
Colonel By - Gloucester
398
Jamil Abiad
Colonel By - Gloucester
399
Gurvir Khosa
Colonel By - Gloucester
400
Harman Khosa
Colonel By - Gloucester
401
Oluwasegun Makinde
Colonel By - Gloucester
402
Tolu Makinde
Colonel By - Gloucester
403
Cameron Smithers
Colonel By - Gloucester
404
Alicia Violin
Confederation - Val Caron
405
Dakota Campbell
Confederation - Val Caron
406
Zoe Kamenz
Cornwall - Cornwall
407
Matt Jacobs
Cornwall - Cornwall
408
Kristina Brown
Country Day School - King City
409
Emma Robinson
Country Day School - King City
410
Nicole Eenling
Courtice - Courtice
411
Krista Harris
Courtice - Courtice
412
Sarah Healy
Courtice - Courtice
413
Shauna Little
Courtice - Courtice
414
Lisa MacDonald
Courtice - Courtice
415
Vicky March
Courtice - Courtice
416
Kaleigh Robinson
Courtice - Courtice
417
BJ Cunliffe
Courtice - Courtice
418
Evan Esselink
Courtice - Courtice
419
Tyler Leggo
Courtice - Courtice
420
Jake Graham
Crescent School - Willowdale
421
Taylor MacPhail
Crescent School - Willowdale
422
Jessica Davies
Crestwood - Peterborough
423
Karlie Killen
Crestwood - Peterborough
424
Fiona Lester
Crestwood - Peterborough
425
Brooke McCurdy
Crestwood - Peterborough
426
Liane Ouellet
Crestwood - Peterborough
427
Martha Rennie
Crestwood - Peterborough
428
Nicole Vrooman
Crestwood - Peterborough
429
Andrew Bertrim
Crestwood - Peterborough
430
Tanner Calquhoun
Crestwood - Peterborough
431
Cory Campbell
Crestwood - Peterborough
432
Justin Challenger
Crestwood - Peterborough
433
Jim Cudmore
Crestwood - Peterborough
434
Dave Kloosterman
Crestwood - Peterborough
435
Zac Macdonald
Crestwood - Peterborough
436
Ryan McGee
Crestwood - Peterborough
437
Chris Murtha
Crestwood - Peterborough
438
Ben Nanni
Crestwood - Peterborough
439
Cameron Root
Crestwood - Peterborough
440
Sam Lane
Crestwood College - Toronto
441
Colin van Schoor
Crestwood College - Toronto
442
Ahmed Khan
Danforth - Toronto
443
Anthony Leone
Dante Alighiere - Toronto
444
Angelica Bertucca
De La Salle College - Toronto
445
Alessia Borgo
De La Salle College - Toronto
446
Laura Costen
De La Salle College - Toronto
447
Orla Curran
De La Salle College - Toronto
448
Madeleine Follis
De La Salle College - Toronto
449
Laura Groccia
De La Salle College - Toronto
450
Nathalie Laing
De La Salle College - Toronto
451
Maddy Siklos
De La Salle College - Toronto
452
Christopher Kahnert
De La Salle College - Toronto
453
Jason Kelly
De La Salle College - Toronto
454
Dante Leon-Williamson
De La Salle College - Toronto
455
Brendan Lynch
De La Salle College - Toronto
456
Conor McGlynn
De La Salle College - Toronto
457
Ken Norris
De La Salle College - Toronto
458
Matthew Paolucci
De La Salle College - Toronto
459
Edward Pascal-Meyers
De La Salle College - Toronto
460
Laura Mooradian
Denis Morris-St. Catherines
461
Lee Mori
Denis Morris-St. Catherines
462
Carnesa Brown-Bennett
Denis O'Connor - Ajax
463
Shawna Jackman
Denis O'Connor - Ajax
464
Monique Spence
Denis O'Connor - Ajax
465
Anyonam Tutu-Brenpong
Denis O'Connor - Ajax
466
Tanesha Vincent-Pierre
Denis O'Connor - Ajax
467
Coneisha Waugh
Denis O'Connor - Ajax
468
Cynthia Appaiah
Don Bosco - Etobicoke
469
Andre Brown
Don Bosco - Etobicoke
470
Kristin Clarke
Don Mills - North York
471
Stephanie Huynh
Don Mills - North York
472
Jordyn Williams
Don Mills - North York
473
Kevin Rooke
Don Mills - North York
474
Chante Clarke
Downsview - North York
475
Alexus Nugent
Downsview - North York
476
Esther Jamieson
Dr. G. W. Williams - Aurora
477
Samara Tong
Dr. G. W. Williams - Aurora
478
Umar Ahmed
Dr. G. W. Williams - Aurora
479
Lindsay Boogaard
Dr. John Denison - Newmarket
480
Jamie Liang
Dr.Norman Bethune - Agincourt
481
Wumi Agunbiade
Dunbarton - Pickering
482
Chantelle Brown
Dunbarton - Pickering
483
Rayann Chin
Dunbarton - Pickering
484
Jahfemi Davis
Dunbarton - Pickering
485
Chloe Downer
Dunbarton - Pickering
486
Brianna McLaughlin
Dunbarton - Pickering
487
Bria Wilson
Dunbarton - Pickering
488
Cameron Polley
Dunbarton - Pickering
489
Sam Middleton
Dunnville- Dunnville
490
Eric Schwoob
Dunnville- Dunnville
491
Rebecca Bunz
E. L. Crossley - Fonthill
492
Emily Gearing
E. L. Crossley - Fonthill
493
Jennifer Gearing
E. L. Crossley - Fonthill
494
Molly Higenell
E. L. Crossley - Fonthill
495
Katie Kalchman
E. L. Crossley - Fonthill
496
Melissa Kohli
E. L. Crossley - Fonthill
497
Hilary Reid
E. L. Crossley - Fonthill
498
Karley Rempel
E. L. Crossley - Fonthill
499
Emma Siuciak
E. L. Crossley - Fonthill
500
Alison Stark
E. L. Crossley - Fonthill
501
Emma Suiciak
E. L. Crossley - Fonthill
502
Mitchell DelleMonache
E. L. Crossley - Fonthill
503
Tom Fisher
E. L. Crossley - Fonthill
504
Chad Reece
E. L. Crossley - Fonthill
505
Sitan Zhang
Earl Haig - North York
506
Dylan Barnabe
Earl of March - Kanata
507
Spencer Da Costa
Earl of March - Kanata
508
Tyson Loney
Earl of March - Kanata
509
Frankie Cooper
East Northumberland - Brighton
510
Deeanna Cronin
East Northumberland - Brighton
511
Danielle Horsley
East Northumberland - Brighton
512
Keirtyn Moran
East Northumberland - Brighton
513
Arrielle Van Egmond
East Northumberland - Brighton
514
Jordan Langridge
East Northumberland - Brighton
515
David Quinn
East Northumberland - Brighton
516
Wei Wei Yan
East Northumberland - Brighton
517
Nathan Goodfellow
East York - Toronto
518
Alex Hill
Eastern Commerce - Toronto
519
Tristan Lewis-Vu
Eastern Commerce - Toronto
520
Mustafa Qayoumi
Eastern Commerce - Toronto
521
Madi Johnston
Eastview - Barrie
522
Debra Kelsall
Eastview - Barrie
523
Megan Lowry
Eastview - Barrie
524
Mandy Mitchell
Eastview - Barrie
525
Danielle Therrien
Eastview - Barrie
526
Shannan Wheatcroft
Eastview - Barrie
527
Tyson Alexander
Eastview - Barrie
528
Colin Brown
Eastview - Barrie
529
Jordan Downing
Eastview - Barrie
530
Jim Duffy
Eastview - Barrie
531
Corey Graves
Eastview - Barrie
532
Dustin Haenni
Eastview - Barrie
533
Brad Hann
Eastview - Barrie
534
Jamie Hay
Eastview - Barrie
535
Sam Heslip
Eastview - Barrie
536
David Karas
Eastview - Barrie
537
Mac Kouyoumjian
Eastview - Barrie
538
Tyler Murray
Eastview - Barrie
539
Cullen Schrieter
Eastview - Barrie
540
Taylor Schurman
Eastview - Barrie
541
Andrew Sherman
Eastview - Barrie
542
Mac Tomkinson
Eastview - Barrie
543
Kenny Bradford
Eden - St. Catherines
544
Trevor Janssen
Eden - St. Catherines
545
Jeff Webb
Eden - St. Catherines
546
Samantha Boivin
Elliot Lake - Elliot Lake
547
Hannah Britton-Foster
Elliot Lake - Elliot Lake
548
Karilynn Kluke
Elliot Lake - Elliot Lake
549
Thalia Nelson
Elliot Lake - Elliot Lake
550
Joshua Dickey
Elliot Lake - Elliot Lake
551
Jeremy Howard
Elliot Lake - Elliot Lake
552
Brian Killen
Elliot Lake - Elliot Lake
553
Kevin McDonell
Elliot Lake - Elliot Lake
554
Madeline Charnuski
Elmira - Elmira
555
Olivia Charnuski
Elmira - Elmira
556
Emeka Agada
Elmira - Elmira
557
Brandon Hofman
Elmvale - Elmvale
558
Kyle Knuff
Elmvale - Elmvale
559
Justin Massar
Elmvale - Elmvale
560
Tiffany Christie
Emery - North York
561
Ariana Jorgensen
Emily Carr - Vaughan
562
Dwayne Clarke
Emily Carr - Vaughan
563
Kristofer Lam
Emily Carr - Vaughan
564
Paige Julien
Englehart - Englehart
565
Corey Porter
Englehart - Englehart
566
Sara Porter
Englehart - Englehart
567
Ali Stewart
Englehart - Englehart
568
Ellery Veerman
Englehart - Englehart
569
Natashia Williams
Englehart - Englehart
570
Alex Church
Englehart - Englehart
571
Jonathan Fisher
Englehart - Englehart
572
Emma Ewing-Nagy
Erindale - Mississauga
573
Alistair Moona
Erindale - Mississauga
574
Lindsay Ballance
Ernestown - Odessa
575
Taylor Sills
Ernestown - Odessa
576
Eric Leclerc
ES Beatrice-Desloges - Orleans
577
Anne Berniquez
ES Casselman - Casselman
578
Dominique Aulagnon
ES de la Verendrye - TB
579
Daniel Howells
ES de la Verendrye - TB
580
David Bobak
ES Franco Cite - Ottawa
581
Jean Emmanuel Pierre Charles
ES Franco Cite - Ottawa
582
Karine Thibault
ES Hawkesbury - Hawkesbury
583
Isabelle Labrie
ES Hearst - Hearst
584
Jessy Bérubé
ES Hearst - Hearst
585
Francis Rodrigue
ES Hearst - Hearst
586
Shawn Pellizari
ES Jean Vanier - Welland
587
Alexandra Forshaw
ES L'Essor - Tecumseh
588
Codie Primeau
ES L'Heritage - Cornwall
589
Jordan Jackson
ES L'Horizon - Val Caron
590
Justin Richardson
ES Macdonald-Cartier - Sudbury
591
Philippe Bisson
ES Plantagenet - Plantagenet
592
Daniel Burritt
ES Sacre-Coeur - Sudbury
593
Christine Ausman
ESP De La Salle - Ottawa
594
Karelle Edward
ESP De La Salle - Ottawa
595
Paul Ausman
ESP De La Salle - Ottawa
596
Maxine Harvey-Burgess
ESP Deslauriers - Ottawa
597
Haisha Cantave
ESP Louis Riel - Gloucester
598
David Nsabua
ESP Louis Riel - Gloucester
599
Gabriel Skupek-Martin
ESP Louis Riel - Gloucester
600
Mohamed Souleiman
ESP Louis Riel - Gloucester
601
Joshua Lachance
ESP Renaissance - Timmins
602
Caroline Ehrhardt
Espanola - Espanola
603
Melody Fraser
Espanola - Espanola
604
Tegwyn Mosher
Espanola - Espanola
605
Alyx Podlatis
Espanola - Espanola
606
Chantal Powers
Espanola - Espanola
607
Craig Bentley
Espanola - Espanola
608
Brandon Bourcier
Espanola - Espanola
609
Joseph Burke
Espanola - Espanola
610
Thomas Fallat
Espanola - Espanola
611
Bob Meijer
Espanola - Espanola
612
Josh Wiest
Espanola - Espanola
613
Kelsey Balkwill
Essex - Essex
614
Candice Chevalier
Essex - Essex
615
Candace Garrod
Essex - Essex
616
Amanda Gemmell
Essex - Essex
617
Julia Moskal
Essex - Essex
618
Phyllicia Pile
Essex - Essex
619
Hanna Shaheen
Essex - Essex
620
PJ Baylis
Essex - Essex
621
Katie Housley
Etobicoke Arts - Toronto
622
Milijana Ratkovic
Etobicoke Arts - Toronto
623
Maddy Abernethy
Etobicoke - Islington
624
Kristi Blair
Etobicoke - Islington
625
Sarah Caicco
Etobicoke - Islington
626
Kate Cruikshank
Etobicoke - Islington
627
Liz Dineen
Etobicoke - Islington
628
Emily Klymciw
Etobicoke - Islington
629
Larah Maunder
Etobicoke - Islington
630
Megan Roth
Etobicoke - Islington
631
Alana Stewart
Etobicoke - Islington
632
Jill Stratton
Etobicoke - Islington
633
Kallina Tsaneva
Etobicoke - Islington
634
Vladana Zlatic
Etobicoke - Islington
635
Jodie Eadie
F. E. Madill - Wingham
636
Ellen Gilchrist
F. E. Madill - Wingham
637
Gina Murray
F. E. Madill - Wingham
638
Kayla Smith
F. E. Madill - Wingham
639
Michael Ballagh
F. E. Madill - Wingham
640
AJ Beasley
F. E. Madill - Wingham
641
Ben Dailleboust
F. E. Madill - Wingham
642
Ieshon Morris
F. E. Madill - Wingham
643
Brayden Pellett
F. E. Madill - Wingham
644
Cole Pellett
F. E. Madill - Wingham
645
Tyler Smith
F. E. Madill - Wingham
646
Shelby Romain
F. J. McElligott - Mattawa
647
Holly Benson
F.J. Brennan - Windsor
648
Rachel Lariviere
F.J. Brennan - Windsor
649
Hannah Robson
F.J. Brennan - Windsor
650
Bryan Addo
Father Henry Carr - Rexdale
651
Dejana Bijelic
Father Redmond - Toronto
652
Stephanie Bolotta
Father Redmond - Toronto
653
Arlene McLean
Father Redmond - Toronto
654
Nicollette Weathers
Father Redmond - Toronto
655
Bunny Bassan
Father Redmond - Toronto
656
William Brosek
Father Redmond - Toronto
657
Thomas Kastelic
Father Redmond - Toronto
658
Julie Ethier
Fellowes - Pembroke
659
Melissa Jones
Fellowes - Pembroke
660
Braeden Coy
Fenelon Falls - Fenelon Falls
661
Zach Dudman
Fenelon Falls - Fenelon Falls
662
Devon Jackson
Fenelon Falls - Fenelon Falls
663
Jordan McAlpine
Fenelon Falls - Fenelon Falls
664
Philip Therien
Fenelon Falls - Fenelon Falls
665
Jacob Webster
Fenelon Falls - Fenelon Falls
666
Paul Anderson
Forest Heights - Kitchener
667
Court Smith
Forest Heights - Kitchener
668
Josh Strain
Fort Frances - Fort Frances
669
Angela Lecce
Fr Michael Goetz - Mississauga
670
Ruta Rekus
Fr Michael Goetz - Mississauga
671
Ulysses Mendoza
Fr Michael Goetz - Mississauga
672
Jenelle McCalla
Fr. Leo J. Austin - Whitby
673
Michelle Theophille
Fr. Leo J. Austin - Whitby
674
Ryan Charlton
Fr. Leo J. Austin - Whitby
675
Nicholas Henry
Fr. Leo J. Austin - Whitby
676
Jerelle Jones
Fr. Michael McGivney - Markham
677
Michael Antwi
Francis Libermann- Scarborough
678
Noel Aquino
Francis Libermann- Scarborough
679
Jayson Herder
Francis Libermann- Scarborough
680
Jordan Miller
Francis Libermann- Scarborough
681
Richard West
Francis Libermann- Scarborough
682
Cleo Boyd
Frontenac - Kingston
683
Catherine Farish
Frontenac - Kingston
684
Shade Makinde
Frontenac - Kingston
685
Ashley Widmont
Frontenac - Kingston
686
Portia Worthy
Frontenac - Kingston
687
Jeremy Foshay
Frontenac - Kingston
688
Josh George
Frontenac - Kingston
689
Spencer Lambert
Frontenac - Kingston
690
Brandon Mcintosh
Frontenac - Kingston
691
Kyle Mckellar
Frontenac - Kingston
692
Lauren Doherty
Galt - Cambridge
693
Becca Zilio
Galt - Cambridge
694
Ryan Ackles
Galt - Cambridge
695
Jake Arnoldi
Galt - Cambridge
696
Scott Campbell
Galt - Cambridge
697
Dane Lee
Galt - Cambridge
698
Chris Loranger
Galt - Cambridge
699
Kevin Simpson
Galt - Cambridge
700
Ashley Powell
Gananoque - Gananoque
701
Chris Lappan
Gananoque - Gananoque
702
Megean Martin
General Amherst - Amherstburg
703
Michael McIntosh
George S. Henry - North York
704
Maddy Bannock
Georgetown - Georgetown
705
Emily Driedger
Georgetown - Georgetown
706
Alex Jarvis
Georgetown - Georgetown
707
Sarah Duffus
Geraldton - Geraldton
708
Chris Salmi
Geraldton - Geraldton
709
Mason Shawayahmish
Geraldton - Geraldton
710
Brady Trottier
Geraldton - Geraldton
711
Kristen Bailey
Glebe - Ottawa
712
Alex Bateman
Glebe - Ottawa
713
Athena Bleeker
Glebe - Ottawa
714
Emilie Halle
Glebe - Ottawa
715
Emma Landry
Glebe - Ottawa
716
Alex MacIntosh
Glebe - Ottawa
717
Maddie Martin
Glebe - Ottawa
718
Emery Terrell
Glebe - Ottawa
719
Kashani Thomas
Glebe - Ottawa
720
Amer Adas
Glebe - Ottawa
721
Phil Brougham
Glebe - Ottawa
722
Steve Chou
Glebe - Ottawa
723
Thanh Le
Glebe - Ottawa
724
Terrence Thomas
Glebe - Ottawa
725
Somron Touch
Glebe - Ottawa
726
Eli Van Duzer
Glebe - Ottawa
727
Stuart Wilson
Glebe - Ottawa
728
Jake Wanuch
Glenforest - Mississauga
729
Jacob Cameron
Glengarry - Alexandria
730
Drew Campbell
Glenview Park - Cambridge
731
Isaiah Moses
Gloucester - Gloucester
732
Laura Walker
Goderich - Goderich
733
Tyler Durste
Goderich - Goderich
734
Coy Kulich
Goderich - Goderich
735
Kortney Koroll
Governor Simcoe-St. Catherines
736
Kaitlyn Principi
Governor Simcoe-St. Catherines
737
Jurrell Gaddishaw
Governor Simcoe-St. Catherines
738
Will Blahut
Grand River - Kitchener
739
Miki Culum
Grand River - Kitchener
740
Scott Foggo
Grand River - Kitchener
741
Mike Peters
Grand River - Kitchener
742
Mark Scheifele
Grand River - Kitchener
743
Phil Stalder
Grand River - Kitchener
744
Andy Fawcett
Grey Highlands - Flesherton
745
Karie Alderman
Grimsby - Grimsby
746
Rebecca Barnfield
Grimsby - Grimsby
747
Hillary Beattie
Grimsby - Grimsby
748
Steph Costiff
Grimsby - Grimsby
749
Devon Glodziak
Grimsby - Grimsby
750
Heather Hicks
Grimsby - Grimsby
751
Brittany Kadwell
Grimsby - Grimsby
752
Katie Klodnicki
Grimsby - Grimsby
753
Heather Kurpe
Grimsby - Grimsby
754
Kristen MacLeod
Grimsby - Grimsby
755
Avery Thomas
Grimsby - Grimsby
756
Olivia Vaughn
Grimsby - Grimsby
757
Amanda Voorberg
Grimsby - Grimsby
758
Tom Clark
Grimsby - Grimsby
759
Ray Dykstra
Grimsby - Grimsby
760
Doug Easterbrook
Grimsby - Grimsby
761
Cam Michaud
Grimsby - Grimsby
762
Stefan Palios
Grimsby - Grimsby
763
Kallahan Park
Grimsby - Grimsby
764
Trevor Ruzylo
Grimsby - Grimsby
765
Chris Short
Grimsby - Grimsby
766
Ryan Thomas
Grimsby - Grimsby
767
Jeremy Case-Klassen
Guelph - Guelph
768
Jason Fairchild
Guelph - Guelph
769
Mac James
Guelph - Guelph
770
Gavin Osborne
Guelph - Guelph
771
Adam Salsberg
Guelph - Guelph
772
Jimmy Wysoczanski
Guelph - Guelph
773
Katie Komarnicky
H.B. Beal - London
774
Jennifer Rayner
H.B. Beal - London
775
Whitney Nicholas
Hagersville - Hagersville
776
Justin Pepper
Hagersville - Hagersville
777
Keaton Gadway
Haliburton - Haliburton
778
Drew Paul
Haliburton - Haliburton
779
Dayva Regnerus
Hamilton Christian - Ancaster
780
Eric Kippers
Hamilton Christian - Ancaster
781
Peter Williams
Hamilton Christian - Ancaster
782
Vanessa Ivec
Hammarskjold - Thunder Bay
783
Keltie John
Hammarskjold - Thunder Bay
784
Stephanie Simko
Hammarskjold - Thunder Bay
785
Drew Childs
Hammarskjold - Thunder Bay
786
David Edmunds
Hammarskjold - Thunder Bay
787
Joe Mcdonough
Hammarskjold - Thunder Bay
788
Shane Pattyson
Hammarskjold - Thunder Bay
789
Zoe Scantlebury
Harbord - Toronto
790
Babylon Hatfaludy-Kantor
Harbord - Toronto
791
Nicole Arrindell
Harold M Brathwaite - Brampton
792
Charles Akomolafe
Harold M Brathwaite - Brampton
793
Josh Huffman
Harrow - Harrow
794
Reggie Rigg
Harrow - Harrow
795
Thomson Patrick
Heart Lake - Brampton
796
deanna Brasz
Heritage Christian-Jordan Stat
797
Jacquie holmes
Highland - Dundas
798
Robyn Mildren
Highland - Dundas
799
Courtney Patterson
Highland - Dundas
800
Rachel Sanderson
Highland - Dundas
801
Jessie Sawyers
Highland - Dundas
802
Emily Shing
Highland - Dundas
803
Carise Thompson
Highland - Dundas
804
Austen Forbes
Highland - Dundas
805
Taylor Forbes
Highland - Dundas
806
David Mackie
Highland - Dundas
807
Eric Press
Highland - Dundas
808
Jon Ventresca
Highland - Dundas
809
Heather Slinn
Hillcrest - Ottawa
810
Chris Cameron
Hillcrest - Ottawa
811
Ramaar Hall
Hillcrest - Ottawa
812
Greg Holmes
Hillcrest - Ottawa
813
Aiden Kennedy
Hillcrest - Ottawa
814
Greg Kiar
Hillcrest - Ottawa
815
Matthew Nicol
Hillcrest - Ottawa
816
Enochdaniel Okorosobo
Hillcrest - Ottawa
817
Phil Wheeler
Hillcrest - Ottawa
818
Brendan Woods
Hillcrest - Ottawa
819
Tyler Asunmaa
Hillcrest - Thunder Bay
820
Peter Esposti
Hillcrest - Thunder Bay
821
Darcy Mcdougall
Hillcrest - Thunder Bay
822
Paula Fenton
Hillfield-Strathallan-Hamilton
823
Madison Gunn
Hillfield-Strathallan-Hamilton
824
Milan Maiero
Hillfield-Strathallan-Hamilton
825
Stephanie Hulse
Holy Cross - Kingston
826
Brianna Lapierre
Holy Cross - Kingston
827
Nicole O'Sullivan
Holy Cross - Kingston
828
Riley Shkimba
Holy Cross - Kingston
829
Jeff Davies
Holy Cross - Kingston
830
Aaron Gazendam
Holy Cross - Kingston
831
Sam Braithwaite
Holy Cross - Peterborough
832
Stephanie Braithwaite
Holy Cross - Peterborough
833
Jenna-Dawn MacDonnel
Holy Cross - Peterborough
834
Nagowske Monica
Holy Cross - Peterborough
835
Sandra Nagowska
Holy Cross - Peterborough
836
Dylan Granger
Holy Cross - St. Catherines
837
Chris Langdon
Holy Cross - St. Catherines
838
Matt Wojcik
Holy Cross - St. Catherines
839
Kristen Bujnowski
Holy Cross - Strathroy
840
Austin Roth
Holy Cross - Strathroy
841
Brad VanDamme
Holy Cross - Strathroy
842
Celine Gibb
Holy Names - Windsor
843
Matthew McKeegan
Holy Names - Windsor
844
Dayna McInnis
Holy Trinity - Kanata
845
Shawn Davidson
Holy Trinity - Bradford
846
Richard Jansen
Holy Trinity - Bradford
847
Aaron Gates
Holy Trinity - Cornwall
848
Ashlyn Boucher
Holy Trinity - Courtice
849
Earl Anderson
Holy Trinity - Courtice
850
Richard Bent
Holy Trinity - Courtice
851
Alex Drake
Holy Trinity - Courtice
852
Jermaine Felix
Holy Trinity - Courtice
853
Akil Goodridge
Holy Trinity - Courtice
854
Ryan Sullivan
Holy Trinity - Courtice
855
Caroline Murphy
Holy Trinity - Richmond Hill
856
David Campillo
Holy Trinity - Richmond Hill
857
Dexter Souter
Holy Trinity - Simcoe
858
Patrick Fortune
Hon. W.C. Kennedy - Windsor
859
Melissa Caruso
Humberside - Toronto
860
Nicole Coon
Humberside - Toronto
861
Fenix George
Humberside - Toronto
862
Anika Green
Humberside - Toronto
863
Kristine Mirkiewicz
Humberside - Toronto
864
Amad El-Houni
Humberside - Toronto
865
Eric Locke
Humberside - Toronto
866
Matthew Muldoon
Humberside - Toronto
867
Taylor Brisebois
Humberview - Bolton
868
Sophie Macrae
Humberview - Bolton
869
Trish Shurrie
Humberview - Bolton
870
Harry Gaebler
Humberview - Bolton
871
Talon Guerra
Huron Heights - Kitchener
872
Ogi Oroz
Huron Heights - Kitchener
873
Ryan Samaroo
Huron Heights - Kitchener
874
Dhane Smith
Huron Heights - Kitchener
875
Tom Woodhouse
Huron Heights - Kitchener
876
Dylan Brown
Huron Heights - Newmarket
877
Nicole Douglas
Huron Park - Woodstock
878
Chelsea Lynes
Huron Park - Woodstock
879
Kathleen Jean
Immaculata - Ottawa
880
Ocian Archer
Innisdale - Barrie
881
Devonae Bryce
Innisdale - Barrie
882
Rachel Islam
Innisdale - Barrie
883
Samantha McCarthy
Innisdale - Barrie
884
Cassandra Norton
Innisdale - Barrie
885
Deanna Thomas
Innisdale - Barrie
886
Kelsey Webb
Innisdale - Barrie
887
Steven Campbell
Innisdale - Barrie
888
Michael Pesce
Innisdale - Barrie
889
Marius Patrulea
Iona Catholic - Mississauga
890
Paige Cormier
Iroquois Falls - Iroquois Fall
891
Michelle Joseph
Iroquois Falls - Iroquois Fall
892
Stephanie MacNeill
Iroquois Ridge - Oakville
893
Joel Nurse
J. Clarke Richardson Collegia
894
Abdu Zaghlol
Jacob Hespeler - Cambridge
895
Shanique Buntyn
Jean Vanier - Scarborough
896
Luca G Geiser
John Cabot - Mississauga
897
Victor K Kopylets
John Cabot - Mississauga
898
Charlie Sutton
John F. Ross - Guelph
899
Rebecca Gray
John Fraser - Mississauga
900
Leah Korn-Urquhart
John Fraser - Mississauga
901
Krista Dillon
John McCrea - Nepean
902
Melissa Smyth
John McGregor - Chatham
903
Michele Belanger
Kapuskasing - Kapuskasing
904
Lauren Empey
Kapuskasing - Kapuskasing
905
Tiffany Heon
Kapuskasing - Kapuskasing
906
Jenna Bailey
Kincardine - Kincardine
907
Kristie Lesage
King City - King City
908
Chantelle Robbertse
Kings Christian - Oakville
909
Hannah Bagnall
Kingston - Kingston
910
Sarah Blaney
Kingston - Kingston
911
Ellie Clark
Kingston - Kingston
912
Beth Farnell
Kingston - Kingston
913
Megan Farrow
Kingston - Kingston
914
Vicky Lewis
Kingston - Kingston
915
Kristen Mullen
Kingston - Kingston
916
Laura Shinrock
Kingston - Kingston
917
Charly Allan
Kingston - Kingston
918
Alexander Hinton
Kingston - Kingston
919
Greg Pickett
Kingston - Kingston
920
Courtney Fischer
Kingsville - Kingsville
921
Mykal Bailey
Kipling - Etobicoke
922
Marielle Harper
Kitchener Waterloo - Kitchener
923
Megan Longpre
Kitchener Waterloo - Kitchener
924
Jessica Bauer
Korah - SS Marie
925
Bailey Arnott
L. B. Pearson - Gloucester
926
Brian Okeny
L. B. Pearson - Gloucester
927
Portia Ball
La Salle - Kingston
928
Rebecca Batson
La Salle - Kingston
929
Tasha Derzekos
La Salle - Kingston
930
Katie Gordanier
La Salle - Kingston
931
David Osborne
Lake Superior - Terrace Bay
932
Brendin Young
Lake Superior - Terrace Bay
933
Sarah Buttle
Lakefield - Lakefield
934
Jessie Remmer
Lakefield - Lakefield
935
Adam Commanda
Lakefield - Lakefield
936
Clay Grant
Lakeshore - Port Colborne
937
Jeremy Rae
Lakeshore - Port Colborne
938
Jenn Gray
Lambton Central - Petrolia
939
Carrissa Luker
Lambton Central - Petrolia
940
Lacey McPhail
Lambton Central - Petrolia
941
Kaitlyn Sanders
Lambton Central - Petrolia
942
Jayden Dunn
Lambton Central - Petrolia
943
Maria Tyumkin
Langstaff - Richmond Hill
944
Derek Oppedisano
Langstaff - Richmond Hill
945
Karley Albrecht
LaSalle - Sudbury
946
Jennifer Black
LaSalle - Sudbury
947
Meghan Dalcourt
LaSalle - Sudbury
948
Kathryn Karen
LaSalle - Sudbury
949
Kristine Lalonde
LaSalle - Sudbury
950
Ashley Lebid
LaSalle - Sudbury
951
Ivanka Pilgrim
LaSalle - Sudbury
952
Charles Furchner
LaSalle - Sudbury
953
Jerry Kitenge
LaSalle - Sudbury
954
Andrew Lalonde
LaSalle - Sudbury
956
Austin Morrison
LaSalle - Sudbury
958
Brandon Shirk
LaSalle - Sudbury
960
Robert Staszak
LaSalle - Sudbury
961
Andrew Wahamaa
LaSalle - Sudbury
962
Phillip Wood
LaSalle - Sudbury
963
Leigh Veerman
Laura Secord - St. Catherines
964
Ellen Warkholdt
Laura Secord - St. Catherines
965
Townsend Benard
Laura Secord - St. Catherines
966
Jordan Glancie
Laura Secord - St. Catherines
967
Troy Harker
Laura Secord - St. Catherines
968
Tory Grummet
Lawrence Park - Toronto
969
Chloe Dubeau
Le Relais Glengarry-Alexandria
970
Chelsea Paterson
Leamington - Leamington
971
Clayton Schroeder
Leamington - Leamington
972
Megan Beverley
Leaside - Toronto
973
Heather Kinsey
Leaside - Toronto
974
olivia lapointe
Leaside - Toronto
975
Heather Leahey
Leaside - Toronto
976
Kristen Lee
Leaside - Toronto
977
Morgan Rammo
Leaside - Toronto
978
Emma Spelt
Leaside - Toronto
979
veronica stewart
Leaside - Toronto
980
Shaad Azeez
Lester B. Pearson- Scarborough
981
Andre Bhagwandat
Lester B. Pearson- Scarborough
982
Ryan Drummond
Lester B. Pearson- Scarborough
983
Dane Gibson
Lester B. Pearson- Scarborough
984
Ewart Griffith
Lester B. Pearson- Scarborough
985
Ackel Mosley
Lester B. Pearson- Scarborough
986
David Rudder
Lincoln Alexander- Mississauga
987
Shawna Reesor
Lindsay - Lindsay
988
Stephen Hosier
Lindsay - Lindsay
989
Julia Stille
Lisgar - Ottawa
990
Daniel Anderson
Lisgar - Ottawa
991
Ellen Andrews
Lo-Ellen Park - Sudbury
992
Mei-Ni Belzile
Lo-Ellen Park - Sudbury
993
Alicia Chiesa
Lo-Ellen Park - Sudbury
994
Carly Dailey
Lo-Ellen Park - Sudbury
995
Michelle Hick
Lo-Ellen Park - Sudbury
996
Lindsay Hocevar
Lo-Ellen Park - Sudbury
997
Alannah MacLean
Lo-Ellen Park - Sudbury
998
Katie Maziarski
Lo-Ellen Park - Sudbury
999
Alexis Nizzero
Lo-Ellen Park - Sudbury
1000
Hannah Petingola
Lo-Ellen Park - Sudbury
1001
Kyla Pettigrew
Lo-Ellen Park - Sudbury
1002
Alex Richard
Lo-Ellen Park - Sudbury
1003
Serena SanCartier
Lo-Ellen Park - Sudbury
1004
Chantal Scherbak
Lo-Ellen Park - Sudbury
1005
Katarina Schwabe
Lo-Ellen Park - Sudbury
1006
Kim Sigouin
Lo-Ellen Park - Sudbury
1007
Alex Swanson
Lo-Ellen Park - Sudbury
1008
Hillary Uy
Lo-Ellen Park - Sudbury
1009
Marla Venugopal
Lo-Ellen Park - Sudbury
1010
Jessica Wallingford
Lo-Ellen Park - Sudbury
1011
Meghan West
Lo-Ellen Park - Sudbury
1012
Stephan Ayotte
Lo-Ellen Park - Sudbury
1013
Bryan Babic
Lo-Ellen Park - Sudbury
1014
Josh Haslam
Lo-Ellen Park - Sudbury
1015
Ryan Johnston
Lo-Ellen Park - Sudbury
1016
Ben Kim
Lo-Ellen Park - Sudbury
1017
Ben Merwin
Lo-Ellen Park - Sudbury
1018
Tyson Pilkington
Lo-Ellen Park - Sudbury
1019
Ross Proudfoot
Lo-Ellen Park - Sudbury
1020
Doug Strasser
Lo-Ellen Park - Sudbury
1021
Blake Swan
Lo-Ellen Park - Sudbury
1022
Nick Topps
Lo-Ellen Park - Sudbury
1023
Kevin Wiseman
Lo-Ellen Park - Sudbury
1024
Kerissa Blacklock
Lockerby - Sudbury
1025
Tianna Deck
Lockerby - Sudbury
1026
Stephanie Hancock
Lockerby - Sudbury
1027
Veronica Mazzella
Lockerby - Sudbury
1028
Grace Thomson
Lockerby - Sudbury
1029
Tiye Traore
Lockerby - Sudbury
1030
Maxime Bouffard
Lockerby - Sudbury
1031
Kyle Fram
Lockerby - Sudbury
1032
Ruthie Aideyan
London Central - London
1033
Leah Ditchfield
London Central - London
1034
Lauren Jesperson
London Central - London
1035
Jordan Boutlier
London Central - London
1036
Jesse Francis
London Central - London
1037
Jasmin Kerr
London South - London
1038
Emily Baas
Lord Dorchester - Dorchester
1039
Maddison Durr
Lord Dorchester - Dorchester
1040
Candace Green
Lord Dorchester - Dorchester
1041
Kyla Haffner
Lord Dorchester - Dorchester
1042
Nicole Kay
Lord Dorchester - Dorchester
1043
Amanda Spriel
Lord Dorchester - Dorchester
1044
Ashley Devlin
Loretto Abbey - Toronto
1045
Kevin Wright
Lorne Park - Mississauga
1046
Sarah Cranmer-Byng
Loyola - Mississauga
1047
Emily Dulhanty
Loyola - Mississauga
1048
Chris Dulhanty
Loyola - Mississauga
1049
Jeffrey Renaud
Loyola - Mississauga
1050
Jacinta Cowan
Madawaska Valley - Barry's Bay
1051
Alix Mullin
Madawaska Valley - Barry's Bay
1052
Jennifer Adada
Madonna - Downsview
1053
Jackie Adjei
Madonna - Downsview
1054
Keisha Albert
Madonna - Downsview
1055
Joanna Asare
Madonna - Downsview
1056
Jessica Bowuah
Madonna - Downsview
1057
Allisha Smith
Madonna - Downsview
1058
Iman Blackman
Malvern - Toronto
1059
Hailey Cummings
Malvern - Toronto
1060
Sarah Emilo
Malvern - Toronto
1061
Sally McIntyre
Malvern - Toronto
1062
Sheila Paulin
Malvern - Toronto
1063
Oliver Foster
Malvern - Toronto
1064
Emma Tallman
Manitoulin - M'Chigeeng
1065
Zack Corrigan
Manitoulin - M'Chigeeng
1066
Kirk Facey
Maple - Maple
1067
Lisa Joy Bunce
Maranatha Christian - Windsor
1068
Carolyn Daichendt
Maranatha Christian - Windsor
1069
Ai Leng Foong
Maranatha Christian - Windsor
1070
Nathana Griffiths
Maranatha Christian - Windsor
1071
Alexa Winik
Maranatha Christian - Windsor
1072
Gareth Everard
Marc Garneau - Toronto
1073
Lynn Kennedy
Markham - Markham
1074
Katie O'Hagan
Markham - Markham
1075
Shamawd Chambers
Markham - Markham
1076
Grant Cheng
Markham - Markham
1077
Aaron Davis
Markham - Markham
1078
Tevin Goodridge
Markham - Markham
1079
Aaron Gordon
Markham - Markham
1080
Tremaine Harris
Markham - Markham
1081
Ankit Kapoor
Markham - Markham
1082
Chris Meyer
Markham - Markham
1083
Arjun Sithamparapillai
Markham - Markham
1084
Shane Williams
Markham - Markham
1085
Nadine Galambosy
Martingrove - Islington
1086
Shannon Kennedy
Martingrove - Islington
1087
Christine King
Martingrove - Islington
1088
Nicole Charles
Mary Ward - Scarborough
1089
Chantee Dardaine
Mary Ward - Scarborough
1090
Shannon Farquharson
Mary Ward - Scarborough
1091
Sheereen Harris
Mary Ward - Scarborough
1092
Melannie Lui
Mary Ward - Scarborough
1093
Claudine Palmer
Mary Ward - Scarborough
1094
Robyn Skinner
Mary Ward - Scarborough
1095
Rohan Belnavis
Mary Ward - Scarborough
1096
Gareh Johnson
Mary Ward - Scarborough
1097
Rebecca Van Kempen
Marymount Academy - Sudbury
1098
Alex Anderson
Mayfield - Brampton
1099
Erin Brown
Mayfield - Brampton
1100
Sophie Gartner-Manzon
Mayfield - Brampton
1101
Jeannette Goode
Mayfield - Brampton
1102
Ritchea Hodge
Mayfield - Brampton
1103
Nicole Markland
Mayfield - Brampton
1104
Brandie Wilkerson
Mayfield - Brampton
1105
Jonathan Settembri
Mayfield - Brampton
1106
Madison Lennon
McKinnon Park - Caledonia
1107
Laurenne Brauch
Medway - Arva
1108
Amy Daniels
Medway - Arva
1109
Britt Diguer
Medway - Arva
1110
Nicole Filson
Medway - Arva
1111
Katelyn Flanagan
Medway - Arva
1112
Julie McKeen
Medway - Arva
1113
Jenessa Olson
Medway - Arva
1114
Kara Griffiths
Mentor College - Mississauga
1115
Courtney Bowen
Merivale- Nepean
1116
Lisa Giles
Merivale- Nepean
1117
Mick Finn-Dunn
Mgsr. E.A. Doyle - Cambridge
1118
Robert Halford
Mgsr. E.A. Doyle - Cambridge
1119
Bismark Boateng
Mgsr. Percy Johnson - Toronto
1120
Amelie de Fenoyl
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1121
Clio Fregoli
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1122
Anna Klikouchina
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1123
Bianca Marrelia
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1124
Peter Azenhas
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1125
Curtis Carmichael
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1126
Frank Colella
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1127
Daniel Drozdowsky
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1128
Brandon Hebor
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1129
Thomas Juha
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1130
Mathieu Marcoccia
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1131
Shawn McCausland
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1132
Matthew Miller
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1133
Fernando Monge
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1134
Terril Murray
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1135
Connor Nychuk
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1136
Philip Osei
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1137
Antun Pavelic
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1138
Kenny Ratatidisis
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1139
Andrew Skoko
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1140
Steven Typa
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1141
Philip Zablocki
Michael Power/St.Joseph-Etobic
1142
Petra Szekeres
Midland - Midland
1143
Jesse Bond
Midland - Midland
1144
Jared Chapman
Midland - Midland
1145
Sam Morphet
Midland - Midland
1146
Taylor Sorgini
Midland - Midland
1147
Dirk Vermeulen
Midland - Midland
1148
Alana Fortella
Milliken Mills - Markham
1149
Anne Szeto
Milliken Mills - Markham
1150
Tianna Wallen
Milliken Mills - Markham
1151
Lorelei Stolpman
Milton - Milton
1152
Phil Callow
Moira - Belleville
1153
Kevin Devries
Moira - Belleville
1154
Emma Gerster
Monarch Park - Toronto
1155
Damian Warner
Montcalm - London
1156
Jen Barbon
Mother Teresa - London
1157
Charlotte Crombeen
Mother Teresa - London
1158
Emma Crombeen
Mother Teresa - London
1159
Emily Goad
Mother Teresa - London
1160
Alex Kopacz
Mother Teresa - London
1161
Mike Lopatowski
Mother Teresa - London
1162
Gregory MacNeill
Mother Teresa - London
1163
Brandyn Martineau
Mother Teresa - London
1164
Jordon O'Neill
Mother Teresa - London
1165
Nick Woods
Mother Teresa - London
1166
Ashley Wilson
Mother Teresa - Nepean
1167
Shandelle Brown-McCook
Mother Teresa - Scarborough
1168
Sh'Quaya Elvie-Sinclair
Mother Teresa - Scarborough
1169
Mugugu Beaudoin
Mother Teresa - Scarborough
1170
Nigel Bucknor
Mother Teresa - Scarborough
1171
Ritchie Kanza
Mother Teresa - Scarborough
1172
Kamal Lewis
Mother Teresa - Scarborough
1173
Owen Pollonais
Mother Teresa - Scarborough
1174
Brandon Yaw
Mother Teresa - Scarborough
1175
Ky-Roh Dodd-May
Nantyr Shores - Innisfil
1176
Blake Gooding
Nantyr Shores - Innisfil
1177
Zac Niemeyer
Nantyr Shores - Innisfil
1178
Chris Preece
Nantyr Shores - Innisfil
1179
Jordan Rainey
Nantyr Shores - Innisfil
1180
Brandon Holden
Napanee - Napanee
1181
Derek Morris
Napanee - Napanee
1182
Kevin Adjei
Neil McNeil - Toronto
1183
Andrew Costello
Neil McNeil - Toronto
1184
Andrew D'Agostini
Neil McNeil - Toronto
1185
Dushane Farrier
Neil McNeil - Toronto
1186
Josh Guerrero
Neil McNeil - Toronto
1187
Connor Harris
Neil McNeil - Toronto
1188
Shaquillie James-Hosten
Neil McNeil - Toronto
1189
Birko Montinat
Neil McNeil - Toronto
1190
Erik Odwar
Neil McNeil - Toronto
1191
Davis Penny
Neil McNeil - Toronto
1192
Eric Westcott
Neil McNeil - Toronto
1193
Brian Worth
Neil McNeil - Toronto
1194
Tori Cadman
Nelson - Burlington
1195
Dani Des Tombe
Nelson - Burlington
1196
Liz Ferrell
Nelson - Burlington
1197
Gesthika Kaltsidis
Nelson - Burlington
1198
Heather Lochhead
Nelson - Burlington
1199
Lindsay Wallace
Nelson - Burlington
1200
Jake Budarick
Nelson - Burlington
1201
Steven Murray
Nelson - Burlington
1202
Breanna Burton
Nepean - Nepean
1203
Anas Daoud
Nepean - Nepean
1204
Ian Donald
Nepean - Nepean
1205
Kirsten Stewart
Newmarket - Newmarket
1206
John Livingston
Newmarket - Newmarket
1207
Gabby Foley
Nicholson - Belleville
1208
Andrew Dandie
North Albion - Rexdale
1209
Kirsten Milne
North Dundas - Chesterville
1210
Danielle Gorrell
North Grenville - Kemptville
1211
Elyse Gorrell
North Grenville - Kemptville
1212
Hilary Lundy
North Grenville - Kemptville
1213
Lindsay Parker
North Grenville - Kemptville
1214
Carley Todd
North Grenville - Kemptville
1215
Samantha Yee
North Grenville - Kemptville
1216
Taylor White
North Hastings - Bancroft
1217
T.J Little
North Lambton - Forest
1218
Gracie Melon
North Lambton - Forest
1219
Kelsey Prong
North Lambton - Forest
1220
Sarah Veens
North Lambton - Forest
1221
Amy Wilson
North Lambton - Forest
1222
Kyle Bulgin
North Middlesex - Parkhill
1223
Aaron Hendrikx
North Middlesex - Parkhill
1224
Robert Kustermans
North Middlesex - Parkhill
1225
Madeleine Cummings
North Toronto - Toronto
1226
Steph Charteris
Northern - Sarnia
1227
Katie Fleischer
Northern - Sarnia
1228
Sarah Harding
Northern - Sarnia
1229
Dayna Hiller
Northern - Sarnia
1230
Dana Hislop
Northern - Sarnia
1231
Devin Lundy
Northern - Sarnia
1232
Briar McLachlan-Hawryluk
Northern - Sarnia
1233
Megan Seed
Northern - Sarnia
1234
Tyler Annett
Northern - Sarnia
1235
Cole Boersma
Northern - Sarnia
1236
Chris Buchner
Northern - Sarnia
1237
Devonte Dalton
Northern - Sarnia
1238
Casey Garbaty
Northern - Sarnia
1239
Brandon Huzevka
Northern - Sarnia
1240
Jon Ravenhorst
Northern - Sarnia
1241
Steve Schallhorn
Northern - Sarnia
1242
Ben Withers
Northern - Sarnia
1243
Tyler Withers
Northern - Sarnia
1244
Ryan Young
Northern - Sarnia
1245
Jean Charbonneau
Northern - Sturgeon Falls
1246
Mathieu Charbonneau
Northern - Sturgeon Falls
1247
Maddy Davidson
Northern - Toronto
1248
Caitlin Lanktree
Northern - Toronto
1249
Heather Sinclair
Northern - Toronto
1250
Rob McCulloch
Northern - Toronto
1251
Megan Barr
Norwood - Norwood
1252
Dennis Brianski
Notre Dame - Carleton Place
1253
Kelsey Davidson
Notre Dame - Toronto
1254
Victoria Fenomeno
Notre Dame - Toronto
1255
Hannah Gaughan
Notre Dame - Toronto
1256
Marissa Goldsmith
Notre Dame - Toronto
1257
Isabella Kaminski
Notre Dame - Toronto
1258
Michelle Laing
Notre Dame - Toronto
1259
Kiona Mercer Tremblay
Notre Dame - Toronto
1260
Meshawna Mercer Tremblay
Notre Dame - Toronto
1261
Euchelle Millena
Notre Dame - Toronto
1262
Chanelle Mitchell
Notre Dame - Toronto
1263
Jessica Salvagna
Notre Dame - Toronto
1264
Michelle Sraha-Yeboah
Notre Dame - Toronto
1265
David Arango
Notre Dame - Burlington
1266
Juan Arango
Notre Dame - Burlington
1267
Marco Venne
Notre Dame - Burlington
1268
Chelsea Brady
Notre Dame - Ajax
1269
Jennafer Collins
Notre Dame - Ajax
1270
Raven Jeffers
Notre Dame - Ajax
1271
Karina Magalhaes
Notre Dame - Ajax
1272
Simone Morel
Notre Dame - Ajax
1273
Chanice Taylor-Chase
Notre Dame - Ajax
1274
Tynelle Taylor-Chase
Notre Dame - Ajax
1275
Therecia Tross
Notre Dame - Ajax
1276
Daniel Heron
Notre Dame - Ajax
1277
Joseph Heron
Notre Dame - Ajax
1278
Nicholas Chiarot
Notre Dame - Brampton
1279
Kayla Gallo
Notre Dame College - Sudbury
1280
Cassie-Fay Langlois
Notre Dame College - Sudbury
1281
Krystal Rancourt
Notre Dame College - Sudbury
1282
Trevor Barbeau
Notre Dame College - Sudbury
1283
Eric Roque
Notre Dame College - Sudbury
1284
Kelsey Telemaque
Notre Dame College - Sudbury
1285
Sharon Michalak
Notre Dame College - Welland
1286
Kristen Pizycki
Notre Dame College - Welland
1287
Daniel Ammendolia
Notre Dame College - Welland
1288
Bridget Yard
O'Gorman - Timmins
1289
Jake Ferrigan
O'Gorman - Timmins
1290
Meredith Allan
Oakridge - London
1291
Jordan Brown
Oakridge - London
1292
Harrison Connell
Oakridge - London
1293
Gabe Tesfaye
Oakridge - London
1294
Quinnie Rwahwire
Oakwood - Toronto
1295
Alhagi Dahaba
Oakwood - Toronto
1296
Sarah Bell
Opeongo - Douglas
1297
Emma Dobson
Opeongo - Douglas
1298
Lindsay Sinclair
Opeongo - Douglas
1299
Nathan Clark
Opeongo - Douglas
1300
Will Dick
Opeongo - Douglas
1301
Tristan Woodfine
Opeongo - Douglas
1302
Amber Rae
Orangeville - Orangeville
1303
Vanessa Sarjeant
Orchard Park - Stoney Creek
1304
Carlin McLean
Orchard Park - Stoney Creek
1305
Satar Wahidi
Orchard Park - Stoney Creek
1306
Wasse Wahidi
Orchard Park - Stoney Creek
1307
Ali Archer
Orillia - Orillia
1308
Rebecca Bouwhius
Orillia - Orillia
1309
Melissa White
Orillia - Orillia
1310
Josh Milligan
Orillia - Orillia
1311
Colton Morrsion
Orillia - Orillia
1312
Alex Van Luven
Orillia - Orillia
1313
Jane Brownlee
Our Lady of Lourdes - Guelph
1314
Kimberly Cupid
Our Lady of Lourdes - Guelph
1315
Julia Kosterman
Our Lady of Lourdes - Guelph
1316
Paulina Kosterman
Our Lady of Lourdes - Guelph
1317
Kirstie Lusignan
Our Lady of Lourdes - Guelph
1318
Eleanor Przekop
Our Lady of Lourdes - Guelph
1319
Caileigh Smith
Our Lady of Lourdes - Guelph
1320
Laura Vershuren
Our Lady of Lourdes - Guelph
1321
Rob Bartoszoweiz
Our Lady of Lourdes - Guelph
1322
Jake Pearsall
Our Lady of Lourdes - Guelph
1323
Avrille Brown
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1324
Stephanie Davis
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1325
Sarah Ednay
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1326
Shaniqua Knowles
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1327
Morgan Miller
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1328
Nicole Thompson
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1329
Kyle Attard
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1330
Jonathon Buckley
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1331
Ray Cadeau
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1332
Christian Girguis
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1333
Albert Ko
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1334
Kelvin Muamba
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1335
Shea Pierre
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1336
Raul Thompson
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1337
Mitch Winters
Our Lady of Mount Carmel-Missi
1338
Rutledge Kaitlin
Our Lady of the Lake - Keswick
1339
Erika French
Owen Sound - Owen Sound
1340
Brent Roubos
Park Street - Orillia
1341
Melissa Mignot
Parkdale - Toronto
1342
Katie Butterwick
Parkside - St. Thomas
1343
Dallas Coulter
Parry Sound - Parry Sound
1344
Parker Coulter
Parry Sound - Parry Sound
1345
Lucas Durocher
Parry Sound - Parry Sound
1346
Tim Hendry
Parry Sound - Parry Sound
1347
Jen Corrick
Patrick Fogarty - Orillia
1348
Anthony Berkis
Paul Dwyer - Oshawa
1349
Stephanie Braund
Pauline Johnson - Brantford
1350
Logan White
Pauline Johnson - Brantford
1351
Brandon Dailey
Pauline Johnson - Brantford
1352
Danielle Toms
Penetanguishene - Penetanguish
1353
Alex Rever
Penetanguishene - Penetanguish
1354
Ian Walter
Penetanguishene - Penetanguish
1355
Jedidiah Bowes
Perth & District - Perth
1356
Sheldon Moore
Philip Pocock - Mississauga
1357
Daniel Novia
Philip Pocock - Mississauga
1358
Adriana Allen
Pickering - Ajax
1359
Jessica Caterini
Pickering - Ajax
1360
Shannon Clarke-Black
Pickering - Ajax
1361
Christine Exeter
Pickering - Ajax
1362
Jenna-Lynn Higgins
Pickering - Ajax
1363
Katherine Lawrence
Pickering - Ajax
1364
Naomi Leone-Palmer
Pickering - Ajax
1365
Lanise Lywood
Pickering - Ajax
1366
Zakiya McIntosh
Pickering - Ajax
1367
Rebecca Mendes
Pickering - Ajax
1368
Komica Reeves
Pickering - Ajax
1369
Marissa Smith
Pickering - Ajax
1370
Cassandra Wiltshire
Pickering - Ajax
1371
Naomi Zitt-James
Pickering - Ajax
1372
Tarique Anderson
Pickering - Ajax
1373
Caileb Downey-Brown
Pickering - Ajax
1374
Preston Farrell
Pickering - Ajax
1375
Khashayar Farzam
Pickering - Ajax
1376
Xavier King
Pickering - Ajax
1377
MacKenzie Moseley
Pickering - Ajax
1378
Izzy Ogieva
Pickering - Ajax
1379
Raihaan Patel
Pickering - Ajax
1380
Marley Patterson
Pickering - Ajax
1381
Boyd Reid
Pickering - Ajax
1382
Andrew Spence
Pickering - Ajax
1383
Justin Taylor
Pickering - Ajax
1384
Darryl Thomas
Pickering - Ajax
1385
Doron Williams
Pickering - Ajax
1386
Brandon Wilson
Pickering - Ajax
1387
Denver Wright
Pickering - Ajax
1388
Nathalie Breitschwerdt
Pickering College - Newmarket
1389
Tavia Anderson
Pine Ridge - Pickering
1390
Shona Dunkley
Pine Ridge - Pickering
1391
Chantel Malcolm
Pine Ridge - Pickering
1392
Donique Mundle
Pine Ridge - Pickering
1393
Monique Mundle
Pine Ridge - Pickering
1394
Jamila Reynolds
Pine Ridge - Pickering
1395
Kendra Richards
Pine Ridge - Pickering
1396
Ayesha Rumble
Pine Ridge - Pickering
1397
Michael Ashun
Pine Ridge - Pickering
1398
Neil Bourne
Pine Ridge - Pickering
1399
Kyle Gill
Pine Ridge - Pickering
1400
Chris Gordon
Pine Ridge - Pickering
1401
Justin Gordon
Pine Ridge - Pickering
1402
Jabari Henry
Pine Ridge - Pickering
1403
Oshay Henry
Pine Ridge - Pickering
1404
Jonathan Lewis
Pine Ridge - Pickering
1405
Marlon McCleary
Pine Ridge - Pickering
1406
Omar McGregor
Pine Ridge - Pickering
1407
Trevyn Newell
Pine Ridge - Pickering
1408
Tosin Olajide
Pine Ridge - Pickering
1409
Chris Paju
Pine Ridge - Pickering
1410
Ricardo Williams
Pine Ridge - Pickering
1411
Janoi Wright
Pine Ridge - Pickering
1412
Kim Brown
Pope John Paul II- Scarborough
1413
Leanne Fernandes
Pope John Paul II- Scarborough
1414
Chanel Kellyman
Pope John Paul II- Scarborough
1415
Ginhette Reyes
Pope John Paul II- Scarborough
1416
Jennifer Volcy
Pope John Paul II- Scarborough
1417
Jaydon Herbert -locke
Pope John Paul II- Scarborough
1418
Kenneth Kerto
Pope John Paul II- Scarborough
1419
Cody Stankowski
Pope John Paul II- Scarborough
1420
Gimar Wilson
Pope John Paul II- Scarborough
1421
Shaquille Wilson-Sheppherd
Pope John Paul II- Scarborough
1422
Sandra Ofosu
Port Credit - Mississauga
1423
Addae Nurse
Port Credit - Mississauga
1424
Alex Lynde
Port Perry - Port Perry
1425
Sean Cruikshanks
Port Perry - Port Perry
1426
Rob Howsam
Port Perry - Port Perry
1427
Thomas Morrison
Port Perry - Port Perry
1428
Graham Thibert
Port Perry - Port Perry
1429
Ian Wallwork
Prince Edward - Picton
1430
Jarett Hardy
Queen Elizabeth- Sioux Lookout
1431
Brittney Mumby
Quinte - Belleville
1432
Dylan Semark
Quinte - Belleville
1433
Brian Khotsiphom
R.H. King Acad - Scarborough
1434
Victoria Hanna
R.S. McLaughlin - Oshawa
1435
Stephanie Martin
R.S. McLaughlin - Oshawa
1436
Emmie Nicholson
R.S. McLaughlin - Oshawa
1437
Jessica Scheffee
R.S. McLaughlin - Oshawa
1438
Katelyn Scheffee
R.S. McLaughlin - Oshawa
1439
Jen Tomayer
R.S. McLaughlin - Oshawa
1440
Connor Darlington
R.S. McLaughlin - Oshawa
1441
Eric Dillon
R.S. McLaughlin - Oshawa
1442
Brandon Ganz
R.S. McLaughlin - Oshawa
1443
Jamie Holt
R.S. McLaughlin - Oshawa
1444
Matthew Jurysta
R.S. McLaughlin - Oshawa
1445
Andrew Langille
R.S. McLaughlin - Oshawa
1446
Jordan Sodhi
R.S. McLaughlin - Oshawa
1447
Erin Dale
Regina Mundi College - London
1448
Becky Pieterson
Regina Mundi College - London
1449
Taylor Stewart
Regina Mundi College - London
1450
Jason Steels
Regiopolis-Notre Dame-Kingston
1451
Scott Wilson
Regiopolis-Notre Dame-Kingston
1452
Amanda Brydges
Renfrew - Renfrew
1453
Caitlin Dougherty
Renfrew - Renfrew
1454
Sarah Dougherty
Renfrew - Renfrew
1455
Rachel Folkema
Renfrew - Renfrew
1456
Rebekah Folkema
Renfrew - Renfrew
1457
Sarah Foohey
Renfrew - Renfrew
1458
Amber Gillan
Renfrew - Renfrew
1459
Sabrina Guyea
Renfrew - Renfrew
1460
Kimberley Kallio
Renfrew - Renfrew
1461
Hillary MacMillan
Renfrew - Renfrew
1462
Zoe Scharf
Renfrew - Renfrew
1463
Caitlin Vandodewaard
Renfrew - Renfrew
1464
Kurtis LeClaire
Renfrew - Renfrew
1465
Cameron Shields
Renfrew - Renfrew
1466
Shawn Walters
Renfrew - Renfrew
1467
Jessica Buttinger
Resurrection - Kitchener
1468
Maddie Buttinger
Resurrection - Kitchener
1469
Natalie Buttinger
Resurrection - Kitchener
1470
Monika Caryk
Resurrection - Kitchener
1471
Sarah Fedy
Resurrection - Kitchener
1472
Rachel Lorimer
Resurrection - Kitchener
1473
Adrienne Wilson
Resurrection - Kitchener
1474
Marvin Muschette
Resurrection - Kitchener
1475
Brent Bates
Richview - Islington
1476
Andrew Cruickshank
Richview - Islington
1477
Kyle Grieve
Richview - Islington
1478
Adam McLean
Richview - Islington
1479
Shannon Mueller
Rideau - Elgin
1480
Craig Eamon
Rideau - Elgin
1481
Lee Jones
Rideau - Elgin
1482
Michael O'Meara
Rideau - Elgin
1483
Clay Patterson
Rideau - Elgin
1484
Adam Raison
Rideau - Elgin
1485
Olivia Cook
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1486
Laura Doepping-Schumacher
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1487
Nelson Davis
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1488
Drew Hampel
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1489
Brendon Keeping
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1490
Darrell Lane
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1491
Danny MacLeod
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1492
Danny Maljkovic
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1493
Mikey Maljkovic
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1494
Nathan Merritt
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1495
Casey Patterson
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1496
Darren Pereira
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1497
Ben Savoy
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1498
Sam Testa
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1499
Gabe Todd
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1500
Steve Tripp
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1501
Matt Woehl
Ridgeway-Crystal - Ridgeway
1502
Alex Clarke
Ridley College - St. Catherine
1503
Jessica Humphries
Riverdale - Toronto
1504
Adelaide Johnson
Riverdale - Toronto
1505
Milica Kulidzan
Riverside - Windsor
1506
Danielle Lyte
Robert Bateman - Burlington
1507
Breanna Atkinson
Robert F. Hall - Caledon East
1508
Pauline Skowran
Robert F. Hall - Caledon East
1509
Ashlea Maddex
Rockland - Rockland
1510
Josh Hariski
Rockland - Rockland
1511
Kierra Gibson
Rockway Mennonite - Kitchener
1512
Leah Robinson
Rockway Mennonite - Kitchener
1513
Connor Outhit
Rockway Mennonite - Kitchener
1514
Kara Campagnola
Roland Michener - S. Porcupine
1515
Mercedes Manchiori
Roland Michener - S. Porcupine
1516
Kari Rafuse
Roland Michener - S. Porcupine
1517
Shoneika Lindo
Runnymede - Toronto
1518
Jaideene Lowe
Runnymede - Toronto
1519
Saudia Rahamat
Runnymede - Toronto
1520
Kaela Stinchcombe-Brown
Runnymede - Toronto
1521
Kenesha Stinchcombe-Brown
Runnymede - Toronto
1522
Venice Watson
Runnymede - Toronto
1523
Liam Hodge
Runnymede - Toronto
1524
Simon Hodge
Runnymede - Toronto
1525
Jamie Cochrane
Russell - Russell
1526
Brigid Callaghan
Sacred Heart - Newmarket
1527
Kayla Deighan
Sacred Heart - Newmarket
1528
Caileigh Glenn
Sacred Heart - Newmarket
1529
Hayley Purcell
Sacred Heart - Newmarket
1530
Annie Gleeson
Sacred Heart - Stittsville
1531
Erik Hiratsuka
Sacred Heart - Stittsville
1532
Joe Tierney
Sacred Heart - Stittsville
1533
Brittany Hicks
Saltfleet - Stoney Creek
1534
Jessica May
Saltfleet - Stoney Creek
1535
Samuel Appiah-Mends
Sandalwood Heights SS
1536
Lisa Baxter
Sandwich - Windsor
1537
Reagan Deschamps
Sandwich - Windsor
1538
Jessica Hitchcock
Sandwich - Windsor
1539
Alex Lenhart
Sandwich - Windsor
1540
Alissa McRae
Sandwich - Windsor
1541
Lisa Van Espen
Sandwich - Windsor
1542
Christian Hackney
Sandwich - Windsor
1543
Gideon Hesman
Sandwich - Windsor
1544
Kyle Landry
Sandwich - Windsor
1545
Tyler MacLeod
Sandwich - Windsor
1546
Haley Cadwallader
Sarnia - Sarnia
1547
Jackson Gray
Sarnia - Sarnia
1548
Caitlyn MacMillan
Saugeen - Port Elgin
1549
Kevin Bowman
Saugeen - Port Elgin
1550
Kirsten Allen
Saunders - London
1551
Jen Black
Saunders - London
1552
Chris Balestrini
Saunders - London
1553
Jeff Bauer
Saunders - London
1554
Aaron Bowman
Saunders - London
1555
Eric Neumann
Saunders - London
1556
Aaron Mabo
Seaway - Iroquois
1557
Sean Sweeney
Senator O'Connor - Toronto
1558
Eulleusha Thompson
Silverthorn - Etobicoke
1559
Ryan Tapley
Silverthorn - Etobicoke
1560
Shanikhoa Burke
Sinclair - Whitby
1561
Jordan Gray
Sinclair - Whitby
1562
Heather Murray
Sinclair - Whitby
1563
Justin Burke
Sinclair - Whitby
1564
Jermaine Henry
Sinclair - Whitby
1565
Menelek Luke
Sinclair - Whitby
1566
Chris Parfitt
Sinclair - Whitby
1567
Trent Sayers
Sinclair - Whitby
1568
Meaghan DeWit
Sir Frederick Banting - London
1569
Caitlin Evered
Sir Frederick Banting - London
1570
Kassandra Hallett
Sir Frederick Banting - London
1571
Meghan Harris
Sir Frederick Banting - London
1572
Kelsey Law
Sir Frederick Banting - London
1573
Shauna Malek
Sir Frederick Banting - London
1574
Kris Fischer
Sir Frederick Banting - London
1575
Scott Leitch
Sir Frederick Banting - London
1576
Greg Morrow
Sir Frederick Banting - London
1577
Zack Russell-Ford
Sir Frederick Banting - London
1578
Drew Welch
Sir Frederick Banting - London
1579
Trisha Francis
Sir James Dunn - SS Marie
1580
Rhiannon Johns
Sir James Dunn - SS Marie
1581
Lynnea Lobert
Sir James Dunn - SS Marie
1582
Wendy Oleskiw
Sir James Dunn - SS Marie
1583
Holly Predinchuk
Sir James Dunn - SS Marie
1584
Erin Ratelle
Sir James Dunn - SS Marie
1585
Hilary Rock
Sir James Dunn - SS Marie
1586
Alexis Shamess
Sir James Dunn - SS Marie
1587
Kendra Wetzl
Sir James Dunn - SS Marie
1588
Matt Auger
Sir James Dunn - SS Marie
1589
Jason Bell
Sir James Dunn - SS Marie
1590
Eric Bogensberger
Sir James Dunn - SS Marie
1591
Colin Booth
Sir James Dunn - SS Marie
1592
Tyler Brown
Sir James Dunn - SS Marie
1593
Micheal Campbell
Sir James Dunn - SS Marie
1594
Justin Cooke
Sir James Dunn - SS Marie
1595
Matt Fitton
Sir James Dunn - SS Marie
1596
Geoff Gieni
Sir James Dunn - SS Marie
1597
Dominik Graf
Sir James Dunn - SS Marie
1598
Phil Graf
Sir James Dunn - SS Marie
1599
Gabe Hunt
Sir James Dunn - SS Marie
1600
Colin Kimball
Sir James Dunn - SS Marie
1601
Eric Noland
Sir James Dunn - SS Marie
1602
Patrick Noland
Sir James Dunn - SS Marie
1603
Chad Thibodeau
Sir James Dunn - SS Marie
1604
Jordan Vernelli
Sir James Dunn - SS Marie
1605
Alex Hoediono
Sir John A Macdonald SS
1606
Ruben Larsson
Sir John A Macdonald SS
1607
James Steubing
Sir John A Macdonald SS
1608
Damion Vassell
Sir John MacDonald - Hamilton
1609
Sarah Clancy
Sir Oliver Mowat - West Hill
1610
Matteo Peruzzi
Sir Oliver Mowat - West Hill
1611
Devyani Biswall
Sir Robert Borden - Nepean
1612
Divyajyoti Biswall
Sir Robert Borden - Nepean
1613
Sekou Kaba
Sir Robert Borden - Nepean
1614
Megan Bates
Sir W. Churchill - Thunder Bay
1615
Ashley Currie
Sir W. Churchill - Thunder Bay
1616
Jessica Grochowski
Sir W. Churchill - Thunder Bay
1617
Michelle Krezonoski
Sir W. Churchill - Thunder Bay
1618
Heather Schmidt
Sir W. Churchill - Thunder Bay
1619
Justin Grochowski
Sir W. Churchill - Thunder Bay
1620
Nicole Francki
Sir Wilfrid Laurier - Orleans
1621
Amalia Penny
Sir Wilfrid Laurier - Orleans
1622
Colin Lavigne
Sir Winston Churchill - Hamilt
1623
Lydia Foley
Smiths Falls - Smiths Falls
1624
Natalie Watt
Smiths Falls - Smiths Falls
1625
Dawn Elmers
Smithville District-Smithville
1626
Esther Vermeer
Smithville District-Smithville
1627
Anna Stolle
South Carleton - Richmond
1628
Connor Carruthers
South Carleton - Richmond
1629
Jordan Denk
South Carleton - Richmond
1630
Josh Keenan
South Carleton - Richmond
1631
Shawn Lauder
South Carleton - Richmond
1632
Andrew Maxwell
South Carleton - Richmond
1633
Stuart Pearson
South Carleton - Richmond
1634
Jake Rupert
South Carleton - Richmond
1635
Jacob Stolle
South Carleton - Richmond
1636
Chelsea Deschamps
South Grenville - Prescott
1637
Brooke Gobeil
South Grenville - Prescott
1638
Jonathan Finlayson
South Grenville - Prescott
1639
Matt Hunt
South Grenville - Prescott
1640
Garret Richards
South Grenville - Prescott
1641
Katie Anderson
South Huron - Exeter
1642
Chisomo McHaina
Southwood - Cambridge
1643
Brian Doran
Southwood - Cambridge
1644
Fenise Anderson
St Edmund Campion Secondary S
1645
Diana Bernard
St Edmund Campion Secondary S
1646
Carrilee Bryan
St Edmund Campion Secondary S
1647
Davene Young
St Edmund Campion Secondary S
1648
Reggie Boakye
St Edmund Campion Secondary S
1649
Kyron Bristo
St Edmund Campion Secondary S
1650
Aaron Furtado
St Edmund Campion Secondary S
1651
Domenic Greco
St Edmund Campion Secondary S
1652
Josh Harper
St Edmund Campion Secondary S
1653
Phillip Hayle
St Edmund Campion Secondary S
1654
Tyler Hayle
St Edmund Campion Secondary S
1655
Daniel Simpson
St Edmund Campion Secondary S
1656
Jermaine Simpson
St Edmund Campion Secondary S
1657
Ashara Cadogan
St Ignatius of Loyola-Oakville
1658
Kacy Gray
St Ignatius of Loyola-Oakville
1659
Alicia Knox
St Ignatius of Loyola-Oakville
1660
Paulina Maher
St Ignatius of Loyola-Oakville
1661
Stephanie Novielli
St Ignatius of Loyola-Oakville
1662
Megan O'Neil
St Ignatius of Loyola-Oakville
1663
Ashlie Tracey
St Ignatius of Loyola-Oakville
1664
Paul Janikowski
St Thomas of Villanova-Lasalle
1665
Keesha Danso-Dapaah
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1667
Philippe Parrot-Migas
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
1668
Tommy Kontos
St. Andrew's Jr. - North York
1669
Stephanie Aldea
St. Anne - Windsor
1670
Brit Hedderson
St. Anne - Windsor
1671
Jocelyn LaRocque
St. Anne - Windsor
1672
Courtney Henry
St. Anne - Windsor
1673
Drew Patterson
St. Anne - Windsor
1674
Mikenna Lane
St. Anne's - Clinton
1675
Grant Sparling
St. Anne's - Clinton
1676
Tanyka Francique
St. Augustine - Brampton
1677
Ali McCart
St. Augustine - Brampton
1678
Michelle Miles
St. Augustine - Brampton
1679
Samantha Spike
St. Augustine - Brampton
1680
Remy Valiaveettil
St. Augustine - Brampton
1681
Chrisena Whyte
St. Augustine - Brampton
1682
Earl Abraham
St. Augustine - Brampton
1683
Kyle Bennett
St. Augustine - Brampton
1684
Andrew Cirullo
St. Augustine - Brampton
1685
Anthony Figueroa
St. Augustine - Brampton
1686
Joshua Forbes-Brown
St. Augustine - Brampton
1687
Fabian Fung
St. Augustine - Brampton
1688
Suyi Georgewill
St. Augustine - Brampton
1689
Kwasi Gyami
St. Augustine - Brampton
1690
Aaron Johnson
St. Augustine - Brampton
1691
Kareem Jones
St. Augustine - Brampton
1692
Sherze Lewis
St. Augustine - Brampton
1693
Andre McDowell
St. Augustine - Brampton
1694
Farouk Musa
St. Augustine - Brampton
1695
Joseph Ndububa
St. Augustine - Brampton
1696
Jim Ochinang
St. Augustine - Brampton
1697
Ike Omoruna
St. Augustine - Brampton
1698
Brendon Rodney
St. Augustine - Brampton
1699
Brandon Tomlinson
St. Augustine - Brampton
1700
Tianna Deluzio
St. Basil - SS Marie
1701
Kristene Dovigi
St. Basil - SS Marie
1702
Jullien Flynn
St. Basil - SS Marie
1703
Stephanie Kwolek
St. Basil - SS Marie
1704
Taylor Rocca
St. Basil - SS Marie
1705
Darcy Casola
St. Basil - SS Marie
1706
Riley Lytwynec
St. Basil - SS Marie
1707
Brandon Nolin
St. Basil - SS Marie
1708
Joey Plastino
St. Basil - SS Marie
1709
Mike Vasile
St. Basil The Great - Weston
1710
Lauryanne Bolland
St. Benedict - Cambridge
1711
Tia Semplonius
St. Benedict - Cambridge
1712
Marvin Alyas
St. Benedict - Cambridge
1713
Alex Benzin
St. Benedict - Cambridge
1714
Blair Gignac
St. Benedict - Cambridge
1715
Alan Hermer
St. Benedict - Cambridge
1716
Kemji Karikardola
St. Benedict - Cambridge
1717
Nathan Loehle
St. Benedict - Cambridge
1718
Justin Powers
St. Benedict - Cambridge
1719
Sebastien Diebel
St. Benedict - Sudbury
1720
Mohammed Ahmed
St. Catharines - St. Catherine
1721
Danik Johnston
St. Catharines - St. Catherine
1722
Yvette Walpert
St. Charles College - Sudbury
1723
Danielle Girard
St. Christopher - Sarnia
1724
Marianne Pickering
St. Christopher - Sarnia
1725
Luke Garrett
St. Christopher - Sarnia
1726
Devin Golub
St. Christopher - Sarnia
1727
Matt Hall
St. Christopher - Sarnia
1728
Greg Lue
St. Christopher - Sarnia
1729
Eric McDonald
St. Christopher - Sarnia
1730
Mike Nelson
St. Christopher - Sarnia
1731
Matt Reddy
St. Christopher - Sarnia
1732
Joe Rocca
St. Christopher - Sarnia
1733
Steven Strybos
St. Christopher - Sarnia
1734
Brett Thompson
St. Christopher - Sarnia
1735
Brittany Lewis
St. Clair - Sarnia
1736
Megan Moore
St. Clair - Sarnia
1737
Paige Price
St. Clair - Sarnia
1738
Tori Richard
St. Clair - Sarnia
1739
Kim Ross
St. Clair - Sarnia
1740
Riley Williams
St. Clair - Sarnia
1741
Shaun Bisson
St. Clair - Sarnia
1742
Rachel Jewett
St. Clement's School - Toronto
1743
Tamara Jewett
St. Clement's School - Toronto
1744
Nick Batton
St. David - Waterloo
1745
Jacob Vanderberg
St. Dominic - Bracebridge
1746
Kevin Bonhomme
St. Elizabeth - Thornhill
1747
Rodney Fajardo
St. Elizabeth - Thornhill
1748
Alexander Luciani
St. Elizabeth - Thornhill
1749
David Ricci
St. Elizabeth - Thornhill
1750
Christa Acquah
St. Francis Xavier-Mississauga
1751
Rachel Romu
St. Ignatius - Thunder Bay
1752
Riley Speziale
St. Ignatius - Thunder Bay
1753
Thomas Hill
St. Ignatius - Thunder Bay
1754
Aimee Castro
St. Jean de Brebeuf - Hamilton
1755
Caitlin Durette
St. Jean de Brebeuf - Hamilton
1756
Marco Digiacinto
St. Jean de Brebeuf - Hamilton
1757
Amanda Truelove
St. Joan of Arc - Barrie
1758
Stephanie Truelove
St. Joan of Arc - Barrie
1759
Precilla DeMaria
St. Joan of Arc - Maple
1760
Jessica Chambers
St. Joan of Arc - Mississauga
1761
Hilda Chmait
St. Joan of Arc - Mississauga
1762
Dianne Fonseca
St. Joan of Arc - Mississauga
1763
Kevon Moseley
St. Joan of Arc - Mississauga
1764
Shanice Savary
St. Joan of Arc - Mississauga
1765
Sam Murphy
St. John - Perth
1766
Erika Polidori
St. John's College - Brantford
1767
Isaiah Joseph
St. John's College - Brantford
1768
Brandon Wagstaff
St. John's College - Brantford
1769
T'Keyah Dumoy
St. Joseph - Mississauga
1770
Keyauna King
St. Joseph - Mississauga
1771
Josie Tavares
St. Joseph - Mississauga
1772
Andre Fearon
St. Joseph - Mississauga
1773
Oliver Kathalay
St. Joseph - Mississauga
1774
Robert Spina
St. Joseph - Mississauga
1775
Jonathan Stockford
St. Joseph - Mississauga
1776
Steven Thomas
St. Joseph - Mississauga
1777
Dominique Renzetti
St. Joseph Morrow Park - Will
1778
Alessandra Tartaglia
St. Joseph Morrow Park - Will
1779
Samantha Curcione
St. Joseph's - Barrie
1780
Chelsea Jacklin
St. Joseph's - Barrie
1781
Alanna Kovacs
St. Joseph's - Barrie
1782
Jordan Leonard
St. Joseph's - Barrie
1783
Haley Vincent
St. Joseph's - Barrie
1784
Adam Kovacs
St. Joseph's - Barrie
1785
Joe Micks
St. Joseph's - Barrie
1786
Kelly Bedek
St. Joseph's - St. Thomas
1787
Jordan Young
St. Joseph's - St. Thomas
1788
Trayl Bharath
St. Marcellinus - Mississauga
1789
Jasmine Dear
St. Marcellinus - Mississauga
1790
Stephanie Galea
St. Marcellinus - Mississauga
1791
Monique Genard
St. Marcellinus - Mississauga
1792
Melissa Hewitt
St. Marcellinus - Mississauga
1793
April Looije
St. Marcellinus - Mississauga
1794
Stephanie Marotta
St. Marcellinus - Mississauga
1795
Cassandra Pascal
St. Marcellinus - Mississauga
1796
Jasmine Patterson
St. Marcellinus - Mississauga
1797
Ashley Schipani
St. Marcellinus - Mississauga
1798
Alex Andruko
St. Marcellinus - Mississauga
1799
Roger Brooks
St. Marcellinus - Mississauga
1800
Daniel Butcher
St. Marcellinus - Mississauga
1801
Reinier Byrnes
St. Marcellinus - Mississauga
1802
Nick Cartaginese
St. Marcellinus - Mississauga
1803
Christiaan Collarile
St. Marcellinus - Mississauga
1804
Travis Eman
St. Marcellinus - Mississauga
1805
Orrette Gray
St. Marcellinus - Mississauga
1806
Taylor Mathers
St. Marcellinus - Mississauga
1807
Mike Montecalvo
St. Marcellinus - Mississauga
1808
Daniel Picco
St. Marcellinus - Mississauga
1809
Dejaun Smith
St. Marcellinus - Mississauga
1810
Brendon Talbot
St. Marcellinus - Mississauga
1811
Brandon Tartaglia
St. Marcellinus - Mississauga
1812
Joey Timpano
St. Marcellinus - Mississauga
1813
Remone Whitley
St. Marcellinus - Mississauga
1814
Jenna Ciotti
St. Mark - Manotick
1815
Ramon Monsour
St. Mark - Manotick
1816
Keith Cyrus
St. Mary - Pickering
1817
Adam Engel
St. Mary - Pickering
1818
Daniel Matthews
St. Mary - Pickering
1819
Devon Clark
St. Mary's - Brockville
1820
Shannon Ferguson
St. Mary's - Brockville
1821
Rebecca Perry
St. Mary's - Brockville
1822
Brandon Beaudin
St. Mary's - Brockville
1823
Sam Cleary
St. Mary's - Cobourg
1824
Cory Grozelle
St. Mary's - Cobourg
1825
Kristen Flanagan
St. Mary's - Kitchener
1826
Paul Worndl
St. Mary's - Kitchener
1827
Jaclyn Amadio
St. Mary's College - SS Marie
1828
Tessa Kasch
St. Mary's College - SS Marie
1829
Kaitlin Morin
St. Mary's College - SS Marie
1830
Erin Murphy
St. Mary's College - SS Marie
1831
Richard MacLennan
St. Mary's College - SS Marie
1832
Alex Morrison
St. Mary's College - SS Marie
1833
Kasey Van Scoy
St. Mary's College - SS Marie
1834
Sean Vardy
St. Mary's College - SS Marie
1835
Paul Vendramin
St. Mary's College - SS Marie
1836
Jordan Verdone
St. Mary's College - SS Marie
1837
Mark Zagordo
St. Mary's College - SS Marie
1838
Mila Simulik
St. Matthew - Orleans
1839
Dilano Fernando
St. Matthew - Orleans
1840
Sarah Glenn
St. Michael - Kemptville
1841
Eric Barnes
St. Michael - Kemptville
1842
Matthew Penner
St. Michael - Kemptville
1843
Caprice Aiello
St. Michael - Niagara Falls
1844
Kendall Darnay
St. Michael - Niagara Falls
1845
Mariah Kelly
St. Michael - Niagara Falls
1846
Sarah Wilson
St. Michael - Stratford
1847
Beraki Abraham
St. Michael's College- Toronto
1848
Matt Badali
St. Michael's College- Toronto
1849
Jay Boychuk
St. Michael's College- Toronto
1850
Daniel Cheley
St. Michael's College- Toronto
1851
Dominic DiCarlo
St. Michael's College- Toronto
1852
Justin Forgione
St. Michael's College- Toronto
1853
Kyle Fuller
St. Michael's College- Toronto
1854
Michael Harvey
St. Michael's College- Toronto
1855
Ryan Hurley
St. Michael's College- Toronto
1856
Brendan Hynes
St. Michael's College- Toronto
1857
Jonathan Loparco
St. Michael's College- Toronto
1858
Kyle Macaulay
St. Michael's College- Toronto
1859
Brendan Morgan
St. Michael's College- Toronto
1860
Michael Nacarato
St. Michael's College- Toronto
1861
Nick Naimool
St. Michael's College- Toronto
1862
John Nugent
St. Michael's College- Toronto
1863
Louie Polyzois
St. Michael's College- Toronto
1864
Michael Stalteri
St. Michael's College- Toronto
1865
Cole Tubor
St. Michael's College- Toronto
1866
Matt Turano
St. Michael's College- Toronto
1867
Negus Webster-Chan
St. Michael's College- Toronto
1868
Derek Wiggan
St. Michael's College- Toronto
1869
Steve Witiuk
St. Michael's College- Toronto
1870
Abiola Adeleke
St. Patrick - Ottawa
1871
Marina Yacob
St. Patrick - Ottawa
1872
Gordon Cave
St. Patrick - Ottawa
1873
Chloe Palmquist
St. Patrick - Thunder Bay
1874
Hilary Quirion
St. Patrick - Thunder Bay
1875
Carleigh Sawula
St. Patrick - Thunder Bay
1876
Brodie Baisiol
St. Patrick - Thunder Bay
1877
Ben Belluz
St. Patrick - Thunder Bay
1878
Matthew Kroeker
St. Patrick - Thunder Bay
1879
Matthew Mulawyshyn
St. Patrick - Thunder Bay
1880
Jolene Fisher
St. Patrick's - Sarnia
1881
Kaylyn Moran
St. Patrick's - Sarnia
1882
Maggie Mullen
St. Patrick's - Sarnia
1883
Ciji Service
St. Patrick's - Sarnia
1884
Jennie Sokol
St. Patrick's - Sarnia
1885
Mary Stoesser
St. Patrick's - Sarnia
1886
Theresa Stoesser
St. Patrick's - Sarnia
1887
Joel Acton
St. Patrick's - Sarnia
1888
Tyler Cicchini
St. Patrick's - Sarnia
1889
Dustin Cope
St. Patrick's - Sarnia
1890
Derek Drouin
St. Patrick's - Sarnia
1891
Norm Leger
St. Patrick's - Sarnia
1892
Brad Murray
St. Patrick's - Sarnia
1893
Colin Sullivan
St. Patrick's - Sarnia
1894
Matt Zandbergen
St. Patrick's - Sarnia
1895
Natasha Dicienzo
St. Paul - Niagara Falls
1896
Victoria Ely
St. Paul - Niagara Falls
1897
Courtney Olah
St. Paul - Niagara Falls
1898
Jay Diston
St. Paul - Niagara Falls
1900
Jean-Paul Lauzon
St. Paul - Niagara Falls
1901
Thomas McRae
St. Paul - Niagara Falls
1902
Kimberley Pierre-Louis
St. Paul - Ottawa
1903
Kwanzaa Robest
St. Paul - Ottawa
1904
Kristy Mlakar
St. Paul's - Mississauga
1905
Katrina Kelbert
St. Peter's - Barrie
1906
Hanna Martin
St. Peter's - Barrie
1907
Andrew deGroot
St. Peter's - Barrie
1908
Joey Eira
St. Peter's - Barrie
1909
Cole Murdoch
St. Peter's - Barrie
1910
Hannah Lynch
St. Peter's - Peterborough
1911
Connor Maloney
St. Peter's - Peterborough
1912
Andrew White
St. Peter's - Peterborough
1913
Saj Al-Haddad
St. Pius X - Ottawa
1914
Marcus Hutchinson
St. Pius X - Ottawa
1915
Adrian Huynh
St. Pius X - Ottawa
1916
Chris Normoyle
St. Pius X - Ottawa
1917
Amilia DiChiara
St. Robert - Thornhill
1918
Delice Hubbard
St. Stephen's - Bowmanville
1919
Shayne Rice
St. Stephen's - Bowmanville
1920
Mayra Asmar
St. Theresa - Belleville
1921
Noel Clement
St. Theresa - Belleville
1922
Heather Halverson
St. Theresa - Belleville
1923
Sarah Hubble
St. Theresa - Belleville
1924
Leah Shilton
St. Theresa - Belleville
1925
Emmi-Lou Walsh
St. Theresa - Belleville
1926
James Denny
St. Theresa - Belleville
1927
Alvin Mullett
St. Theresa - Belleville
1928
Jackie Bray
St. Theresa - Midland
1929
Mitch Cote
St. Theresa - Midland
1930
Steve Holden
St. Theresa - Midland
1931
Matt Quilty
St. Theresa - Midland
1932
Andrea Farkas
St. Thomas Aquinas - Brampton
1933
Sade Lewis
St. Thomas Aquinas - Brampton
1934
Simone Martin
St. Thomas Aquinas - Brampton
1935
Shennae Steele
St. Thomas Aquinas - Brampton
1936
Jeff Addley
St. Thomas Aquinas - Lindsay
1937
Sebie O'Neill
St. Thomas Aquinas - Lindsay
1938
Miana Griffiths
St. Thomas Aquinas - Oakville
1939
Mianna Griffiths
St. Thomas Aquinas - Oakville
1940
Colleen Hennessy
St. Thomas Aquinas - Oakville
1941
Jordan Skeete-Wilson
St. Thomas Aquinas - Russell
1942
Karline Robinson
St. Thomas Aquinas - Tottenham
1943
Daisy Mabeka
St. Thomas More - Hamilton
1944
Patrick Mackinnon
St. Thomas More - Hamilton
1945
Jonathan Ngeleka
St. Thomas More - Hamilton
1946
Jaclyn Casey
St. Thomas of Villanova-King C
1947
Amanda Gaeta
St. Thomas of Villanova-King C
1948
Ryan Bailey
St. Thomas of Villanova-King C
1949
Evan Lanni
St. Thomas of Villanova-King C
1950
Lucia DeMarco
St.Joseph-Scollard - North Bay
1951
Emily Jeanneault
St.Joseph-Scollard - North Bay
1952
Allison Loyst
St.Joseph-Scollard - North Bay
1953
Spencer Brooks
St.Joseph-Scollard - North Bay
1954
Charlie Chirico
St.Joseph-Scollard - North Bay
1955
Sheldon Desilets
St.Joseph-Scollard - North Bay
1956
Peter Feige
St.Joseph-Scollard - North Bay
1957
Gabriel Hamilton
St.Joseph-Scollard - North Bay
1958
Jeremy Poeta
St.Joseph-Scollard - North Bay
1959
Isaac Sullivan
St.Joseph-Scollard - North Bay
1960
Angie Akhinagba
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1961
Daniella Anane-Bediakoh
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1962
Naana Ankoma-Mensa
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1963
Vanessa Asuamah
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1964
Kirsten Danquah
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1965
Mary Ann Dike
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1966
Kayla Gardner
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1967
Jerrene Liburd
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1968
Precious Omoruyi
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1969
Osei Bonsu
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1970
Jason Eduful
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1971
Horace Finnikin
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1972
Horatio Finnikin
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1973
Kalvin Johnson
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1974
Duwayne Letts
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1975
Jordan Lynch-Roach
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1976
Jeremy Mosely
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1977
Rakeeb Nalado
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1978
Joseph Triumbari
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1979
Deverton Wisdom
St.Marguerite d'Youville-Bramp
1980
Samantha Galati
St.Theresa of Lisieux-Richmond
1981
Madison Halls
St.Thomas Aquinas - London
1982
Juane Odendaal
St.Thomas Aquinas - London
1983
Alex Bogorin
St.Thomas Aquinas - London
1984
Mitchell Donnan
St.Thomas Aquinas - London
1985
Felipe Granja
St.Thomas Aquinas - London
1986
Colin Mandich
St.Thomas Aquinas - London
1987
Jesse Smith
St.Thomas Aquinas - London
1988
Greg Staeger
St.Thomas Aquinas - London
1989
David Uren
St.Thomas Aquinas - London
1990
Brett Weir
St.Thomas Aquinas - London
1991
Alex McGowen
Stamford - Niagara Falls
1992
Lynne Cormier
Ste. Marie - New Liskeard
1993
Érica Maillé
Ste. Marie - New Liskeard
1994
Katherine Rivard
Ste. Marie - New Liskeard
1995
Courtney Tressider
Ste. Marie - New Liskeard
1996
Sarah Verreault
Ste. Marie - New Liskeard
1997
Christopher Borrie
Ste. Marie - New Liskeard
1998
Francis Breault
Ste. Marie - New Liskeard
1999
André Brock
Ste. Marie - New Liskeard
2000
Steven Cobean
Ste. Marie - New Liskeard
2001
Jonathan Plante
Ste. Marie - New Liskeard
2002
Yana Levtyukh
Stephen Leacock - Agincourt
2003
Kaye Rara
Stephen Leacock - Agincourt
2004
Annie Yu
Stephen Leacock - Agincourt
2005
Robert Barnes
Stephen Leacock - Agincourt
2006
Quinn Lopez
Stephen Leacock - Agincourt
2007
Adam Noureddine
Stephen Leacock - Agincourt
2008
Mohammed Noureddine
Stephen Leacock - Agincourt
2009
Nathan Smith
Stephen Leacock - Agincourt
2010
Calvin Yu
Stephen Leacock - Agincourt
2011
Natalie Geiger
Stouffville - Stouffville
2012
Kate Schlussler
Stouffville - Stouffville
2013
Dan Coskun
Stouffville - Stouffville
2014
Liam Mitro
Stouffville - Stouffville
2015
Angela Zehr
Stratford Central - Stratford
2016
Darcy Wilson
Stratford Central - Stratford
2017
Mackay Wilson
Stratford Central - Stratford
2018
Robin Lichti
Stratford NW - Stratford
2019
Nikki Neeb
Stratford NW - Stratford
2020
Dylan Erb
Stratford NW - Stratford
2021
Sarah Vandeneynden
Strathroy - Strathroy
2022
Ian VanHeteren
Strathroy - Strathroy
2023
Carolyn Quigley
Streetsville - Mississauga
2024
Sarah Fike
Sutton - Sutton West
2025
Megan Fletcher
Sutton - Sutton West
2026
Caitlin Price
Sutton - Sutton West
2027
Dylan Mundy
Sutton - Sutton West
2028
Katie Glass
Sydenham - Sydenham
2029
Mallory Hart
Sydenham - Sydenham
2030
Brianna Jeffrey
Sydenham - Sydenham
2031
Sydney Midwood
Sydenham - Sydenham
2032
Brittany Nash
Sydenham - Sydenham
2033
Hadley Rombough
Sydenham - Sydenham
2034
Julie Sleeth
Sydenham - Sydenham
2035
Lacey Tryon
Sydenham - Sydenham
2036
Shannon Walsh
Sydenham - Sydenham
2037
Morgan Young
Sydenham - Sydenham
2038
Gavin Davis-Young
Sydenham - Sydenham
2039
Tom Devlin
Sydenham - Sydenham
2040
Kieran Doyle
Sydenham - Sydenham
2041
Ben Fisher
Sydenham - Sydenham
2042
Matt Fouzie
Sydenham - Sydenham
2043
Nate Hickey
Sydenham - Sydenham
2044
Steve Knapton
Sydenham - Sydenham
2045
Jason Kwan
Sydenham - Sydenham
2046
Dave McGinn
Sydenham - Sydenham
2047
Dylan O'Sullivan
Sydenham - Sydenham
2048
Hayden Peters
Sydenham - Sydenham
2049
Ethan Stott
Sydenham - Sydenham
2050
Josh Thompson
Sydenham - Sydenham
2051
Cole Timlin
Sydenham - Sydenham
2052
Josh Vanniedek
Sydenham - Sydenham
2053
Hussein Hashi
The Woodlands - Mississauga
2054
Dontae Richards-Kwok
The Woodlands - Mississauga
2055
Steven Tran
The Woodlands - Mississauga
2056
Britney Allard
Theriault - Timmins
2057
Gabrielle Loranger
Theriault - Timmins
2058
Jérémie Bourget
Theriault - Timmins
2059
Kory Cashaback
Theriault - Timmins
2060
Philippe Gravel
Theriault - Timmins
2061
Jean-Olivier Lambert
Theriault - Timmins
2062
Julien Malette
Theriault - Timmins
2063
Brett Pichette
Theriault - Timmins
2064
Jess Gallaher
Thomas A. Blakelock - Oakville
2065
Judith Inoue
Thomas A. Blakelock - Oakville
2066
Jordan Doherty
Thomas A. Blakelock - Oakville
2067
Carl Shen
Thornhill - Thornhill
2068
Adam Sherkin
Thornhill - Thornhill
2069
Abby Andrew
Thornlea - Thornhill
2070
Shakiba Hessari
Thornlea - Thornhill
2071
Brittney Hopley
Thornlea - Thornhill
2072
Phil Williamson
Thorold - Thorold
2073
Ashley Davies
Thousand Islands - Brockville
2074
Jessica Dunnington
Thousand Islands - Brockville
2075
Carley Fox
Thousand Islands - Brockville
2076
Megan Graham
Thousand Islands - Brockville
2077
Hannah Guilboard
Thousand Islands - Brockville
2078
Alyssa Jensen
Thousand Islands - Brockville
2079
Kaitlyn McIntyre
Thousand Islands - Brockville
2080
Krystal Meadus
Thousand Islands - Brockville
2081
Emma Norman
Thousand Islands - Brockville
2082
Katherine Purcell
Thousand Islands - Brockville
2083
Brianna Redman
Thousand Islands - Brockville
2084
Tosha Weston
Thousand Islands - Brockville
2085
Jenn Wynands
Thousand Islands - Brockville
2086
Alex Bahm
Thousand Islands - Brockville
2087
Scott Bahm
Thousand Islands - Brockville
2088
Dylan Burns
Thousand Islands - Brockville
2089
Tyler Burns
Thousand Islands - Brockville
2090
Jesse Casselman
Thousand Islands - Brockville
2091
Chris Cauley
Thousand Islands - Brockville
2092
Taylor Corney
Thousand Islands - Brockville
2093
Trent Corney
Thousand Islands - Brockville
2094
Robbie Deeks
Thousand Islands - Brockville
2095
Brian Farnsworth
Thousand Islands - Brockville
2096
Ben Gallacher
Thousand Islands - Brockville
2097
Sam Jaspers-Fayer
Thousand Islands - Brockville
2098
Eric Jelly
Thousand Islands - Brockville
2099
Peter Karalis
Thousand Islands - Brockville
2100
Nate Livingstone
Thousand Islands - Brockville
2101
Ryan Martin
Thousand Islands - Brockville
2102
Will McFall
Thousand Islands - Brockville
2103
Kyle Milks
Thousand Islands - Brockville
2104
Dylan Myatt
Thousand Islands - Brockville
2105
Tim Nedow
Thousand Islands - Brockville
2106
Matt Nolan
Thousand Islands - Brockville
2107
Tyler Nolan
Thousand Islands - Brockville
2108
Mitchell Nutbrown
Thousand Islands - Brockville
2109
Jacob Smith
Thousand Islands - Brockville
2110
Nick Thomas
Thousand Islands - Brockville
2111
Michael Wilson
Thousand Islands - Brockville
2112
John Wynands
Thousand Islands - Brockville
2113
Bethany Byers
Timiskaming - New Liskeard
2114
Deanna Caldwell
Timiskaming - New Liskeard
2115
Courtney Chenier
Timiskaming - New Liskeard
2116
Siobhan Christo
Timiskaming - New Liskeard
2117
Melodie Mathews
Timiskaming - New Liskeard
2118
Jennifer O'Shaughnessy
Timiskaming - New Liskeard
2119
Joelle White
Timiskaming - New Liskeard
2120
Brooke Wilson
Timiskaming - New Liskeard
2121
Ryan Berube
Timiskaming - New Liskeard
2122
Cody Blauth
Timiskaming - New Liskeard
2123
Jeremy Cormier
Timiskaming - New Liskeard
2124
Nick Filopov
Timiskaming - New Liskeard
2125
Carl Fiset
Timiskaming - New Liskeard
2126
Kyle Huard
Timiskaming - New Liskeard
2127
Mitchell McCrank
Timiskaming - New Liskeard
2128
Jeremy Moore
Timiskaming - New Liskeard
2129
Mark Tuinema
Timiskaming - New Liskeard
2130
Sheldon West
Timiskaming - New Liskeard
2131
Rheanne Carleton
Timmins - Timmins
2132
Jordan Lim
Timmins - Timmins
2133
Aaron Martyn
Timmins - Timmins
2134
Paul Raymond
Timmins - Timmins
2135
Scott Romauldi
Timmins - Timmins
2136
Molly Dyon
Toronto Waldorf School
2137
Patrick Mallory
Toronto Waldorf School
2138
Erika Houde-Pearce
Trenton - Trenton
2139
Nick Tremblay
Trenton - Trenton
2140
Deanna Zidar
Turner-Fenton - Brampton
2141
Courtney Stephen
Turner-Fenton - Brampton
2142
Jeff Stone
Turner-Fenton - Brampton
2143
Chan Du
Unionville - Markham
2144
Mikhaila Loader
Unionville - Markham
2145
Trista Williams
Unionville - Markham
2146
Daniel Chan
Unionville - Markham
2147
Andy Choi
Unionville - Markham
2148
Kevin Ho
Unionville - Markham
2149
Michael Kahn
Unionville - Markham
2150
Terrance Wong
Unionville - Markham
2151
Harry Yeung
Unionville - Markham
2152
Alex Yu
Unionville - Markham
2153
Jacob Borgdorff
Unity Christian H S
2154
Flora Chiang
University of Toronto-Toronto
2155
Jackie Hung
University of Toronto-Toronto
2156
Taylor Neely
Uxbridge - Uxbridge
2157
Ryan Adrian
Uxbridge - Uxbridge
2158
Jordan Bierema
Uxbridge - Uxbridge
2159
Devon Briggs
Uxbridge - Uxbridge
2160
Joel Kraemer
Uxbridge - Uxbridge
2161
Kyle Langdon
Uxbridge - Uxbridge
2162
Mason Morris
Uxbridge - Uxbridge
2163
Brynlynn Pitt
Uxbridge - Uxbridge
2164
Jon Smalley
Uxbridge - Uxbridge
2165
Pat Ward
Uxbridge - Uxbridge
2166
Alec Williamson
Uxbridge - Uxbridge
2167
Justin Wood
Valley Heights - Langton
2168
Carmen Wong
Vaughan - Thornhill
2169
Seon Holmes
Vaughan - Thornhill
2170
Jacob Zorzella
Vaughan Road - Toronto
2171
Zeinab Baydoun
Vincent Massey - Windsor
2172
Krystal Goodwin
Vincent Massey - Windsor
2173
Khadija Sheikh
Vincent Massey - Windsor
2174
Nathan Dennis
Vincent Massey - Windsor
2175
Mark Dufour
Vincent Massey - Windsor
2176
Ian Griffin
Vincent Massey - Windsor
2177
Andrew Kawolsky
Vincent Massey - Windsor
2178
Kyle Mackie
Vincent Massey - Windsor
2179
Stephen Pitman
Vincent Massey - Windsor
2180
Brian Santana
Vincent Massey - Windsor
2181
Daryl Smith
Vincent Massey - Windsor
2182
Luke Sprague
Vincent Massey - Windsor
2183
Mohga Aabo el Soud
W. A. Porter - Scarborough
2184
Genny Cyrenne
W. F. Herman - Windsor
2185
Sabrina Phillips
W. F. Herman - Windsor
2186
Joel Archer
W. F. Herman - Windsor
2187
Antoine Chandler
W. F. Herman - Windsor
2188
Arjen Colquhoun
W. F. Herman - Windsor
2189
Jordan Gauthier
W. F. Herman - Windsor
2190
Jeremy Gibbons
W. F. Herman - Windsor
2191
Darnell Girard
W. F. Herman - Windsor
2192
Kevin Hawkins
W. F. Herman - Windsor
2193
Charles Johnson
W. F. Herman - Windsor
2194
Pat Lauzon
W. F. Herman - Windsor
2195
Corrie Mailloux
W. F. Herman - Windsor
2196
Tommy Robinson-Blyth
W. F. Herman - Windsor
2197
Milos Savic
W. F. Herman - Windsor
2198
Dylan Travis
W. F. Herman - Windsor
2199
Mat West
Walkerton - Walkerton
2200
Brandon Holland
Walkerville - Windsor
2201
Jordan Chin
Waterdown - Waterdown
2202
Adam Kurcz
Waterdown - Waterdown
2203
Kurtis Lord
Waterdown - Waterdown
2204
James Perry
Waterdown - Waterdown
2205
Peter Vandermural
Waterdown - Waterdown
2206
Nicole Roeder
Waterloo - Waterloo
2207
Sohaib Ikram
Waterloo - Waterloo
2208
Grace Howard
West Carleton - Dunrobin
2212
Amanda Mitchell
West Ferris - North Bay
2213
Cameron Boake
West Ferris - North Bay
2214
Kevin Perry
West Ferris - North Bay
2215
Brad Piper
West Ferris - North Bay
2216
Jordan Scott
West Ferris - North Bay
2217
Dale Valade
West Ferris - North Bay
2218
Matt Walters
West Ferris - North Bay
2219
Nick Walters
West Ferris - North Bay
2220
Adam Stuck
West Hill - Owen Sound
2221
Natasha Morgan
West Hill - West Hill
2222
Nicholas Davis
West Hill - West Hill
2223
Monica Suntay
West Humber - Rexdale
2224
Brian Richards
West Humber - Rexdale
2225
Shelby Dunbar
West Park - St. Catherines
2226
Mark DiDonato
West Park - St. Catherines
2227
Chelsea MacKinnon
Westdale - Hamilton
2228
Sophie Issajenko
Western - Toronto
2229
Peter Zidros
Western - Toronto
2230
Sam Paterson
Westgate - Thunder Bay
2231
Bridney Prout
Westgate - Thunder Bay
2232
Lauren Turner
Westgate - Thunder Bay
2233
Matt Broere
Westgate - Thunder Bay
2234
Alex Gerolomi
Westgate - Thunder Bay
2235
Carson Richard
Westgate - Thunder Bay
2236
Kyle Varley
Westlane - Niagara Falls
2237
Wiley Collins
Westminster - London
2238
bimpe adeybembo
Weston - Weston
2239
racquel bryan
Weston - Weston
2240
Nicole Deterville
Weston - Weston
2241
Portia Deterville
Weston - Weston
2242
Kerzel Francois
Weston - Weston
2243
Kayla Huggins
Weston - Weston
2244
Pieter Van Dipen
Westside Secondary-Orangeville
2245
Janelle Redhead
Westview Centennial-North York
2246
Michael Doyle
Westview Centennial-North York
2247
Shannon Childs
White Pines - SS Marie
2248
Danielle Frayn
White Pines - SS Marie
2249
Karly Meincke
White Pines - SS Marie
2250
Liza Ritchie
White Pines - SS Marie
2251
Katie Speers
White Pines - SS Marie
2252
Tom Hicks
White Pines - SS Marie
2253
Ben Muncaster
White Pines - SS Marie
2254
Sean Plumley
White Pines - SS Marie
2255
Rita Rudell
Wiarton - Wiarton
2256
Kristen Foster
Wilfrid Laurier- Scarborough
2257
Tisha Graham
Wilfrid Laurier- Scarborough
2258
Deanna Johnson
Wilfrid Laurier- Scarborough
2259
Deborah Koh
Wilfrid Laurier- Scarborough
2260
Tori Town
Wilfrid Laurier- Scarborough
2261
Tiffany Wesley
Wilfrid Laurier- Scarborough
2262
Althea Wilson
Wilfrid Laurier- Scarborough
2263
Joycelyn Nortei
Windfields Jr. - North York
2264
Paul Daly
Windfields Jr. - North York
2265
Taylor Little
Windfields Jr. - North York
2266
Mikhel Poldma
Windfields Jr. - North York
2267
Erik Santer
Windfields Jr. - North York
2268
Mac Bernard
Winston Churchill - St. Cather
2269
Jordan Heckman
Winston Churchill - St. Cather
2270
Derek Moore
Winston Churchill - St. Cather
2271
Kevin Moore
Winston Churchill - St. Cather
2272
Julien Rousseau
Winston Churchill - St. Cather
2273
Patrick Strzalkowski
Winston Churchill - St. Cather
2274
Cara Thorne
Woburn - Scarborough
2275
Joe Hare
Woodroffe - Ottawa
2276
Tricia MacKay
Woodstock - Woodstock
2277
Kaitlin Wilhelm
Woodstock - Woodstock
2278
Dylan Moesker
Woodstock - Woodstock
2279
Branden Wilhelm
Woodstock - Woodstock
2280
Julie Duchoslov
York Mills - North York
2281
Chun Ying Lam
York Mills - North York
2282
Hugh Bousfield
York Mills - North York
2283
O'Shea Tayler
York Mills - North York
2284
Bita Sheikholeslami
Zion Heights Jr. - North York
2285
Daniel Cook
Zion Heights Jr. - North York
2286
Vashaun Landrum
Sandwich - Windsor
2287
Kaitlyn Forde
Cardinal Leger - Brampton
2288
Antonio Iavrone
St. Jean de Brebeuf - Hamilton
2289
Adrian Swift
St. Jean de Brebeuf - Hamilton
2290
Jeremy Kyei
St. Jean de Brebeuf - Hamilton
2291
Skylar Christian
Hammarskjold - Thunder Bay
2292
Lauren Leon
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
2293
Rebecca Kirk
West Carleton - Dunrobin
2294
Anna Nativ
West Carleton - Dunrobin
2295
Lindsay Thompson
West Carleton - Dunrobin
2296
Nicole Picton
St Edmund Campion Secondary S
2297
Matthew Diston
St. Paul - Niagara Falls
Last updated Tue, 03 Feb 2009 7:43:54
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en