trackdatabase.com logo







Ath#NameTeam
101Jenna BlackallAlmaguin Highlands S S - gbah
102Kelly ButsonAlmaguin Highlands S S - gbah
103Kristy ButsonAlmaguin Highlands S S - gbah
104Priscilla CamposAlmaguin Highlands S S - gbah
105Jackie CopemanAlmaguin Highlands S S - gbah
106Emma DecloeAlmaguin Highlands S S - gbah
107Tanay FryAlmaguin Highlands S S - gbah
108Sam GalekovicAlmaguin Highlands S S - gbah
109Chandon GriffinAlmaguin Highlands S S - gbah
110Jessica GuttaAlmaguin Highlands S S - gbah
111Carlea HoulistonAlmaguin Highlands S S - gbah
112Sarah HubbertAlmaguin Highlands S S - gbah
113Shannon HubbertAlmaguin Highlands S S - gbah
114Kristen MacKayAlmaguin Highlands S S - gbah
115Julianna MitsonAlmaguin Highlands S S - gbah
116Ashley MurdochAlmaguin Highlands S S - gbah
117Krista NelsonAlmaguin Highlands S S - gbah
118Christine PhillipsAlmaguin Highlands S S - gbah
119Ashli PutmanAlmaguin Highlands S S - gbah
120Heather ReamanAlmaguin Highlands S S - gbah
121Marly ThebergeAlmaguin Highlands S S - gbah
122Nicole TherienAlmaguin Highlands S S - gbah
123Korina TrudelAlmaguin Highlands S S - gbah
124Justine VidalAlmaguin Highlands S S - gbah
125Meranda WoodAlmaguin Highlands S S - gbah
126Drake BergerAlmaguin Highlands S S - gbah
127Thomas CulpAlmaguin Highlands S S - gbah
128Matt DubucAlmaguin Highlands S S - gbah
129Jordan EastmanAlmaguin Highlands S S - gbah
130Harley GuyAlmaguin Highlands S S - gbah
131Scott HubbertAlmaguin Highlands S S - gbah
132Garrett JefferyAlmaguin Highlands S S - gbah
133Eric LangfordAlmaguin Highlands S S - gbah
134Luc LeightonAlmaguin Highlands S S - gbah
135Luc MoreauAlmaguin Highlands S S - gbah
136Gavine O'DonnellAlmaguin Highlands S S - gbah
137Riley O'DonnellAlmaguin Highlands S S - gbah
138Tyler ParsonsAlmaguin Highlands S S - gbah
139Ryan PetersAlmaguin Highlands S S - gbah
140Isaac Prud'hommeAlmaguin Highlands S S - gbah
141Ethan ReamanAlmaguin Highlands S S - gbah
142Chad SchmidtAlmaguin Highlands S S - gbah
143Justin SimserAlmaguin Highlands S S - gbah
144Kullan TaggartAlmaguin Highlands S S - gbah
145Eddie TofflemireAlmaguin Highlands S S - gbah
146Beau VidalAlmaguin Highlands S S - gbah
147D-Jay WainmanAlmaguin Highlands S S - gbah
148Angelina BirdBanting Memorial D H S - gbba
149Kelsey BreedonBanting Memorial D H S - gbba
150Maddison DombrowskiBanting Memorial D H S - gbba
151Alexandra GallagherBanting Memorial D H S - gbba
152Alyssa GentileBanting Memorial D H S - gbba
153Amber GouldBanting Memorial D H S - gbba
154Lucy GripperBanting Memorial D H S - gbba
155Yana KlopotovskoyaBanting Memorial D H S - gbba
156Young RachelleBanting Memorial D H S - gbba
157Tara WhiteBanting Memorial D H S - gbba
158Troy AllenBanting Memorial D H S - gbba
159Tyler AllenBanting Memorial D H S - gbba
160David FletcherBanting Memorial D H S - gbba
161Jeremy MorrisonBanting Memorial D H S - gbba
162Richard NaylorBanting Memorial D H S - gbba
163Graeme NicolBanting Memorial D H S - gbba
164Landon RobinsonBanting Memorial D H S - gbba
165Zachary SkubnikBanting Memorial D H S - gbba
166Graeme SmienkBanting Memorial D H S - gbba
167Thomas TroopBanting Memorial D H S - gbba
168Kira InnesBarrie Central C I - gbbc
169Ashley MavreasBarrie Central C I - gbbc
170Calvin PepperBarrie Central C I - gbbc
171Tyrelle SlackBarrie Central C I - gbbc
172Chloe BonifaceBarrie North C I - gbbn
173Charlotte ClementBarrie North C I - gbbn
174Bryn DavisBarrie North C I - gbbn
175Ellen GoodhandBarrie North C I - gbbn
176Megan KuikmanBarrie North C I - gbbn
177Caitlyn LustyBarrie North C I - gbbn
178Sylvia MillsBarrie North C I - gbbn
179Chelsea WrightBarrie North C I - gbbn
180Rachel WrightBarrie North C I - gbbn
181Brooke ZavitzBarrie North C I - gbbn
182Alex BonneyBarrie North C I - gbbn
183Jack MeherBarrie North C I - gbbn
184Brandon MillerBarrie North C I - gbbn
185Kyle MillerBarrie North C I - gbbn
186Nic RoweBarrie North C I - gbbn
187Beatrice BacallaoBear Creek S S - gbbr
188Kelly BakerBear Creek S S - gbbr
189Allison BellBear Creek S S - gbbr
190Katja BerginBear Creek S S - gbbr
191Cecily BlakeBear Creek S S - gbbr
192Jessi CameronBear Creek S S - gbbr
193Robin CameronBear Creek S S - gbbr
194Gwynne CarlosBear Creek S S - gbbr
195Andrea ChomycBear Creek S S - gbbr
196Tameran DefreitasBear Creek S S - gbbr
197Megan DunlopBear Creek S S - gbbr
198Jessica FullertonBear Creek S S - gbbr
199Taylor FullertonBear Creek S S - gbbr
200Julie GordonBear Creek S S - gbbr
201Sorsha HeardBear Creek S S - gbbr
202April LawsonBear Creek S S - gbbr
203Sarah MacFarlaneBear Creek S S - gbbr
204Jordan MerkleyBear Creek S S - gbbr
205Ali MooneyBear Creek S S - gbbr
206Michelle PlowmanBear Creek S S - gbbr
207Sam RobertsBear Creek S S - gbbr
208Alexis RymanBear Creek S S - gbbr
209Bridget SheridanBear Creek S S - gbbr
210Melissa SmithBear Creek S S - gbbr
211Janine TebokkelBear Creek S S - gbbr
212Karen Ugarte BravoBear Creek S S - gbbr
213Charissa WhittinghamBear Creek S S - gbbr
214Christopher BufBear Creek S S - gbbr
215Wes BurbidgeBear Creek S S - gbbr
216Josh ClarkBear Creek S S - gbbr
217Patrick CousinsBear Creek S S - gbbr
218Shaquille CousinsBear Creek S S - gbbr
219Samuel DavisBear Creek S S - gbbr
220Lucas DurdinBear Creek S S - gbbr
221Riley McFaddenBear Creek S S - gbbr
222Mitchell MinhinnickBear Creek S S - gbbr
223Daniel MorganBear Creek S S - gbbr
224Matt PattersonBear Creek S S - gbbr
225Dylan QuannBear Creek S S - gbbr
226Nathaniel RobinsonBear Creek S S - gbbr
227Mike SmithBear Creek S S - gbbr
228Brandon SpurellBear Creek S S - gbbr
229Daniel VandervoortBear Creek S S - gbbr
230Annie ArmstrongBracebridge & Muskoka - gbml
231Erin ClarkBracebridge & Muskoka - gbml
232Amanda LengBracebridge & Muskoka - gbml
233Nicole ManionBracebridge & Muskoka - gbml
234Danielle RainvilleBracebridge & Muskoka - gbml
235Emily RanftBracebridge & Muskoka - gbml
236Megan WilmonBracebridge & Muskoka - gbml
237Allison WoolvettBracebridge & Muskoka - gbml
238Lindsay WrightBracebridge & Muskoka - gbml
239Rob CreasorBracebridge & Muskoka - gbml
240Scott LongBracebridge & Muskoka - gbml
241Tyler ParkinBracebridge & Muskoka - gbml
242Evan RodneyBracebridge & Muskoka - gbml
243Zac TarsBracebridge & Muskoka - gbml
244Tyler ThompsonBracebridge & Muskoka - gbml
245Steve VinceBracebridge & Muskoka - gbml
246Kate HenryBradford D H S - gbbf
247Meagan HenryBradford D H S - gbbf
248Laura MacDonaldBradford D H S - gbbf
249Thompson HamiltonBradford D H S - gbbf
250Nathan MongeonBradford D H S - gbbf
251Deryk OwenBradford D H S - gbbf
252Jordan StewartBradford D H S - gbbf
253Giulia BattistinCollingwood CI - gbco
254Emily BonwickCollingwood CI - gbco
255Kaylin BurmisterCollingwood CI - gbco
256Kadie CollinsCollingwood CI - gbco
257Lindsay CookCollingwood CI - gbco
258Shelby DickeyCollingwood CI - gbco
259Tessa FryerCollingwood CI - gbco
260Jackie GilpinCollingwood CI - gbco
261Lee GirdwoodCollingwood CI - gbco
262Jaimee GloverCollingwood CI - gbco
263Justine GloverCollingwood CI - gbco
264Kalli GreenCollingwood CI - gbco
265Shelby GreerCollingwood CI - gbco
266Ashley HeenanCollingwood CI - gbco
267Lydia HutchinsonCollingwood CI - gbco
268Kandace KrieseCollingwood CI - gbco
269Rianna LangfordCollingwood CI - gbco
270Sabre LeeCollingwood CI - gbco
271Claire LintonCollingwood CI - gbco
272Michaela MartinCollingwood CI - gbco
273Michaela MayerCollingwood CI - gbco
274Breanne NoyesCollingwood CI - gbco
275Jenna OosterholtCollingwood CI - gbco
276Alia Plesa-TophamCollingwood CI - gbco
277Sydney RedpathCollingwood CI - gbco
278Meg SinclairCollingwood CI - gbco
279Sarah StrandholtCollingwood CI - gbco
280Jade TuckerCollingwood CI - gbco
281Lauren WalkdenCollingwood CI - gbco
282Megan WessellCollingwood CI - gbco
283Hunter AgnewCollingwood CI - gbco
284Tyler BarkerCollingwood CI - gbco
285James CrockerCollingwood CI - gbco
286Luke denBokCollingwood CI - gbco
287Evan DerochesCollingwood CI - gbco
288Liam FoxCollingwood CI - gbco
289Taylor FoxCollingwood CI - gbco
290Scott GrevesCollingwood CI - gbco
291James NoyesCollingwood CI - gbco
292Kevin O'HalloranCollingwood CI - gbco
293Brock PerraultCollingwood CI - gbco
294Patrick SkeltonCollingwood CI - gbco
295Jordan UsherCollingwood CI - gbco
296Jonathan WolfCollingwood CI - gbco
297Paige ElliotEastview S S - gbev
298Montana JohnsonEastview S S - gbev
299Madison JohnstonEastview S S - gbev
300Amanda KelsallEastview S S - gbev
301Debra KelsallEastview S S - gbev
302Jessie LangEastview S S - gbev
303Kristie LesageEastview S S - gbev
304Megan LowryEastview S S - gbev
305Mary TressEastview S S - gbev
306Shannon WheatcroftEastview S S - gbev
307Mike BacciEastview S S - gbev
308Evan CummingEastview S S - gbev
309Nick GillespieEastview S S - gbev
310Corey GravesEastview S S - gbev
311Dustin HaenniEastview S S - gbev
312Brad HannEastview S S - gbev
313Adam HargreavesEastview S S - gbev
314Ben HufnagelEastview S S - gbev
315Hayden HughesEastview S S - gbev
316James HunterEastview S S - gbev
317David KarasEastview S S - gbev
318Mackenzie KoopmansEastview S S - gbev
319Mac KouyoumjianEastview S S - gbev
320Tyler MurrayEastview S S - gbev
321Spencer OhareEastview S S - gbev
322Taylor SchurmanEastview S S - gbev
323Andrew ShermanEastview S S - gbev
324Dylan SovaEastview S S - gbev
325Elana DurtnallElmvale D H S - gbel
326Elicia DurtnallElmvale D H S - gbel
327Kelly EdgecombeElmvale D H S - gbel
328Elizabeth FildeyElmvale D H S - gbel
329Nadia GrahamElmvale D H S - gbel
330Samantha IrwinElmvale D H S - gbel
331Kyla KellermanElmvale D H S - gbel
332Aria KooyElmvale D H S - gbel
333Kaylie LeichtElmvale D H S - gbel
334Rhian MorrisElmvale D H S - gbel
335Katrina NolanElmvale D H S - gbel
336Temeka RichardsElmvale D H S - gbel
337Sadie Jo SpeersElmvale D H S - gbel
338Katie VeenstraElmvale D H S - gbel
339Julia WhitfieldElmvale D H S - gbel
340Scott DochertyElmvale D H S - gbel
341Jon GrootveldElmvale D H S - gbel
342Brandon HofmanElmvale D H S - gbel
343Mike KazienkoElmvale D H S - gbel
344Justin MassarElmvale D H S - gbel
345Kennedy MattElmvale D H S - gbel
346Ben MoreauElmvale D H S - gbel
347Andrew OldfieldElmvale D H S - gbel
348Cory PattersonElmvale D H S - gbel
349Derrick RobertsonElmvale D H S - gbel
350John RyallElmvale D H S - gbel
351Josh ShepherdElmvale D H S - gbel
352Brendan SwiftElmvale D H S - gbel
353Desmond WrightElmvale D H S - gbel
354Emma BurkholderGravenhurst H S - gbgh
355Anna JohnstonGravenhurst H S - gbgh
356Jordan KupferschmidtGravenhurst H S - gbgh
357Kyle AppletonGravenhurst H S - gbgh
358Steven DawsonGravenhurst H S - gbgh
359Cody DeVriesGravenhurst H S - gbgh
360William HunterGravenhurst H S - gbgh
361Trevor SmithGravenhurst H S - gbgh
362Bret SontagGravenhurst H S - gbgh
363James SontagGravenhurst H S - gbgh
364Erik StagerGravenhurst H S - gbgh
365Mary AffleckHoly Trinity H S - gbht
366Anne AschwandenHoly Trinity H S - gbht
367Megan GagnonHoly Trinity H S - gbht
368Jocelyn KoostHoly Trinity H S - gbht
369Taylor McguckinHoly Trinity H S - gbht
370Megan NiemiHoly Trinity H S - gbht
371Emily ProcherHoly Trinity H S - gbht
372Tessa VaskasHoly Trinity H S - gbht
373Rachel VonkHoly Trinity H S - gbht
374Eddie CardosoHoly Trinity H S - gbht
375Anthony CoquimHoly Trinity H S - gbht
376Shawn DavidsonHoly Trinity H S - gbht
377Jimmy HepburnHoly Trinity H S - gbht
378Jonathon HernandezHoly Trinity H S - gbht
379Richard JansenHoly Trinity H S - gbht
380Brandon LangfordHoly Trinity H S - gbht
381Andrew MunroHoly Trinity H S - gbht
382Greg SkerrattHoly Trinity H S - gbht
383Joel VaughanHoly Trinity H S - gbht
384Jessica CuttelHuntsville H S - gbhv
385Monique DerbyshireHuntsville H S - gbhv
386Danielle FullerHuntsville H S - gbhv
387Maddy HazeltonHuntsville H S - gbhv
388Micaela JamesHuntsville H S - gbhv
389Holly JonesHuntsville H S - gbhv
390Liz KitchingHuntsville H S - gbhv
391Heather MooreHuntsville H S - gbhv
392Jaime PayneHuntsville H S - gbhv
393Cassandra QuanHuntsville H S - gbhv
394Olivia RossHuntsville H S - gbhv
395Caroline SnowHuntsville H S - gbhv
396Cam AndersonHuntsville H S - gbhv
397Kip ArlidgeHuntsville H S - gbhv
398Ryan AtwoodHuntsville H S - gbhv
399Brett BullenHuntsville H S - gbhv
400Aaron ChapmanHuntsville H S - gbhv
401Quinn CookHuntsville H S - gbhv
402Jeremy DipietrioHuntsville H S - gbhv
403Matt EastmureHuntsville H S - gbhv
404Silas GrahamHuntsville H S - gbhv
405Stephen GrimesHuntsville H S - gbhv
406Curtis HallHuntsville H S - gbhv
407Dylan JonesHuntsville H S - gbhv
408Nick LanningHuntsville H S - gbhv
409Dustin MacInnesHuntsville H S - gbhv
410Corey MastersHuntsville H S - gbhv
411Patrick NormanHuntsville H S - gbhv
412Ben OsarioHuntsville H S - gbhv
413Dan RosbottomHuntsville H S - gbhv
414Connor StoneHuntsville H S - gbhv
415Ocian ArcherInnisdale S S - gbid
416Devenae BryceInnisdale S S - gbid
417Amanda FranklinInnisdale S S - gbid
418Stephanie HancockInnisdale S S - gbid
419Allysa HigginsInnisdale S S - gbid
420Rachel IslamInnisdale S S - gbid
421Amber JagtInnisdale S S - gbid
422Cassandra NortonInnisdale S S - gbid
423Krysten SemschInnisdale S S - gbid
424Kinisha SpencerInnisdale S S - gbid
425Deanna ThomasInnisdale S S - gbid
426Steven CampbellInnisdale S S - gbid
427Brandon ChoghriInnisdale S S - gbid
428Connor FriaryInnisdale S S - gbid
429Dylan GolowInnisdale S S - gbid
430Dean HeliotisInnisdale S S - gbid
431Cameron LaceyInnisdale S S - gbid
432Yinka Oyebanjo-OdofinInnisdale S S - gbid
433Michael PesceInnisdale S S - gbid
434Taylor PieprzakInnisdale S S - gbid
435Lukkas PowersInnisdale S S - gbid
436Eric PozzeponInnisdale S S - gbid
437Sean SheridanInnisdale S S - gbid
438Ben WillliamsInnisdale S S - gbid
439Meredith CooperJean Vanier C H S - gbjv
440Ashley MilletteJean Vanier C H S - gbjv
441Samantha SpinaJean Vanier C H S - gbjv
442Adam CoulterJean Vanier C H S - gbjv
443Ben CuthbertJean Vanier C H S - gbjv
444Jared HodgsonJean Vanier C H S - gbjv
445Fisher JamieJean Vanier C H S - gbjv
446Mathew McLeanJean Vanier C H S - gbjv
447Keith RobertsJean Vanier C H S - gbjv
448Jesse SeberrasJean Vanier C H S - gbjv
449Steven ShutucJean Vanier C H S - gbjv
450Stephanie MuntenMidland S S - gbmi
451Jacqueline ScheffelMidland S S - gbmi
452Petra SzekerasMidland S S - gbmi
453James BarberMidland S S - gbmi
454Jared ChapmanMidland S S - gbmi
455Nicolas ChapmanMidland S S - gbmi
456Michael DallosMidland S S - gbmi
457Brandon DavyMidland S S - gbmi
458Gregory HarriesMidland S S - gbmi
459Brent KeenMidland S S - gbmi
460Taylor SorginiMidland S S - gbmi
461Jordan ThomsMidland S S - gbmi
462Rodney VanceMidland S S - gbmi
463David WachsMidland S S - gbmi
464Brandon WhethamMidland S S - gbmi
465Lauren AllenNantyr Shores S S - gbns
466Yannique BennettNantyr Shores S S - gbns
467Rikki KastleNantyr Shores S S - gbns
468Marley MacNamaraNantyr Shores S S - gbns
469Chloe MajorNantyr Shores S S - gbns
470Carmen StubchenNantyr Shores S S - gbns
471Josh ClemmonsonNantyr Shores S S - gbns
472Ky Roh Dodd-MaeNantyr Shores S S - gbns
473Blake GoodingNantyr Shores S S - gbns
474Brandon HawthorneNantyr Shores S S - gbns
475Saleem HillNantyr Shores S S - gbns
476Taylor KeastNantyr Shores S S - gbns
477Keenan MatrixNantyr Shores S S - gbns
478Duncan McIlweeNantyr Shores S S - gbns
479Kyle NikannenNantyr Shores S S - gbns
480Chris PreeceNantyr Shores S S - gbns
481Jelane PryceNantyr Shores S S - gbns
482Curtis SpoelstraNantyr Shores S S - gbns
483RJ StaceyNantyr Shores S S - gbns
484Mark WesterinkNantyr Shores S S - gbns
485Jacky YoungNantyr Shores S S - gbns
486Caroline BélangerNouvelle Alliance E S - gbna
487Natalie DesjardinsNouvelle Alliance E S - gbna
488Olivia George-ParkerNouvelle Alliance E S - gbna
489Coralea KappelNouvelle Alliance E S - gbna
490Crew HawkenNouvelle Alliance E S - gbna
491Jasmin AggarwalOrillia District C V I - gbor
492Ali ArcherOrillia District C V I - gbor
493Rebecca BouwhuisOrillia District C V I - gbor
494Allison BurrellOrillia District C V I - gbor
495Gillian BurrellOrillia District C V I - gbor
496Brianna CroftOrillia District C V I - gbor
497Alli DanielOrillia District C V I - gbor
498Jenna FreemanOrillia District C V I - gbor
499Emma GlasgowOrillia District C V I - gbor
500Samantha GreenOrillia District C V I - gbor
501Amy MilesOrillia District C V I - gbor
502Rebecca RaeOrillia District C V I - gbor
503Nicole RoachOrillia District C V I - gbor
504Lindsay SimpsonOrillia District C V I - gbor
505Amy VanSchepenOrillia District C V I - gbor
506Melissa WhiteOrillia District C V I - gbor
507Elliott CarterOrillia District C V I - gbor
508Lucas HeleOrillia District C V I - gbor
509David LobsingerOrillia District C V I - gbor
510Ethan McMurterOrillia District C V I - gbor
511Trevor MiddletonOrillia District C V I - gbor
512Josh MilliganOrillia District C V I - gbor
513Colton MorrisonOrillia District C V I - gbor
514Alex VanLuvenOrillia District C V I - gbor
515Jason ZouOrillia District C V I - gbor
516Lindsay BardenPark Street C I - gbpk
517Taylor BullPark Street C I - gbpk
518Tanya ChirisaPark Street C I - gbpk
519Jessica ClarkPark Street C I - gbpk
520Rebecca GoodierPark Street C I - gbpk
521Sarah MartinPark Street C I - gbpk
522Vicky MeyerPark Street C I - gbpk
523Kimberley PerrymanPark Street C I - gbpk
524Vanessa WinderPark Street C I - gbpk
525Matt BardenPark Street C I - gbpk
526Andrew DeColaPark Street C I - gbpk
527Nathan DixPark Street C I - gbpk
528Dane EdwardsPark Street C I - gbpk
529Chris GleadallPark Street C I - gbpk
530Stephan GoodmurphyPark Street C I - gbpk
531Derrick JefferyPark Street C I - gbpk
532Jordan LazarethPark Street C I - gbpk
533Chris LynnPark Street C I - gbpk
534Skylar MarshallPark Street C I - gbpk
535Jon NelsonsPark Street C I - gbpk
536Benoit OsbournePark Street C I - gbpk
537Scott RitchiePark Street C I - gbpk
538Brent RoubosPark Street C I - gbpk
539Jesse StoddardPark Street C I - gbpk
540Morgan BialkowskiParry Sound H S - gbpa
541Erin CreasorParry Sound H S - gbpa
542Sarah CreasorParry Sound H S - gbpa
543Lindsay DixonParry Sound H S - gbpa
544Rebecca HammondParry Sound H S - gbpa
545Kat HarrisonParry Sound H S - gbpa
546Courtney HillParry Sound H S - gbpa
547Laura ShawParry Sound H S - gbpa
548Claire StevensonParry Sound H S - gbpa
549Aislinn WoolnerParry Sound H S - gbpa
550Cody BeasleyParry Sound H S - gbpa
551Alex BrownParry Sound H S - gbpa
552Dallas CoulterParry Sound H S - gbpa
553Lucas DurocherParry Sound H S - gbpa
554Scott HillParry Sound H S - gbpa
555Jackson KuhnParry Sound H S - gbpa
556Aaron McGarveyParry Sound H S - gbpa
557Ben MurallesParry Sound H S - gbpa
558Mitch RobinsonParry Sound H S - gbpa
559Falko ThoennesParry Sound H S - gbpa
560Emma BozekPatrick Fogarty S S - gbpf
561Mallarie HayesPatrick Fogarty S S - gbpf
562Natasha HerronPatrick Fogarty S S - gbpf
563Jordynne HislopPatrick Fogarty S S - gbpf
564Emily LacroixPatrick Fogarty S S - gbpf
565Paige MacCormackPatrick Fogarty S S - gbpf
566Rachael McAllisterPatrick Fogarty S S - gbpf
567Michelle McFerranPatrick Fogarty S S - gbpf
568Hayley WarrenPatrick Fogarty S S - gbpf
569Shae WilsonPatrick Fogarty S S - gbpf
570Thomas BialasPatrick Fogarty S S - gbpf
571Travis BigelowPatrick Fogarty S S - gbpf
572Jordan GravellePatrick Fogarty S S - gbpf
573Kevin IsaPatrick Fogarty S S - gbpf
574Gerry KarlPatrick Fogarty S S - gbpf
575Ryan LayPatrick Fogarty S S - gbpf
576Wyatt LindsayPatrick Fogarty S S - gbpf
577Tyler MasonPatrick Fogarty S S - gbpf
578Spencer RaymondPatrick Fogarty S S - gbpf
579Tommy ShonikerPatrick Fogarty S S - gbpf
580Brett WainmanPatrick Fogarty S S - gbpf
581Jazmyn DuckettPenetanguishene S S - gbpn
582Lena DugganPenetanguishene S S - gbpn
583Brianna HowePenetanguishene S S - gbpn
584Danielle LoneyPenetanguishene S S - gbpn
585Danielle TomsPenetanguishene S S - gbpn
586Justin BlondinPenetanguishene S S - gbpn
587Jordan CascagnettePenetanguishene S S - gbpn
588Eddy CruisePenetanguishene S S - gbpn
589Brett Ealey-BorsaPenetanguishene S S - gbpn
590Jordan FallsPenetanguishene S S - gbpn
591Tyler MarchandPenetanguishene S S - gbpn
592Billy MoranPenetanguishene S S - gbpn
593Josh PauzePenetanguishene S S - gbpn
594Zaac PauzePenetanguishene S S - gbpn
595Abraham RawsonPenetanguishene S S - gbpn
596Alex ReeverPenetanguishene S S - gbpn
597Eric SandyPenetanguishene S S - gbpn
598Dillon SheppardPenetanguishene S S - gbpn
599Kiefer ThompsonPenetanguishene S S - gbpn
600Ian WalterPenetanguishene S S - gbpn
601Derek WebPenetanguishene S S - gbpn
602Megan FisherPretty River Academy - gbpr
603Victoria KristoficPretty River Academy - gbpr
604Nickolas StecPretty River Academy - gbpr
605Chris WebsterPretty River Academy - gbpr
606Ayla ChassieSt. Dominic C S S - gbsd
607Jessica CraymerSt. Dominic C S S - gbsd
608Lisa FlemmingSt. Dominic C S S - gbsd
609Sarah GrahamSt. Dominic C S S - gbsd
610Meghan JanssenSt. Dominic C S S - gbsd
611Naomi JumaSt. Dominic C S S - gbsd
612Noelle KellySt. Dominic C S S - gbsd
613Paige KlinkmanSt. Dominic C S S - gbsd
614Robyn KlinkmanSt. Dominic C S S - gbsd
615Heather LangevinSt. Dominic C S S - gbsd
616Victoria MeadSt. Dominic C S S - gbsd
617Katie O'HearnSt. Dominic C S S - gbsd
618Danielle PucciniSt. Dominic C S S - gbsd
619Marinna ReekieSt. Dominic C S S - gbsd
620Adam AgerSt. Dominic C S S - gbsd
621Travis BissonetteSt. Dominic C S S - gbsd
622Ryan CostelloSt. Dominic C S S - gbsd
623Derek DafoeSt. Dominic C S S - gbsd
624David GoldthorpSt. Dominic C S S - gbsd
625Eric JonesSt. Dominic C S S - gbsd
626Brett KingSt. Dominic C S S - gbsd
627Kyle KirkwoodSt. Dominic C S S - gbsd
628Patrick KirkwoodSt. Dominic C S S - gbsd
629Wyatt KuperschmidtSt. Dominic C S S - gbsd
630Cory LavoiSt. Dominic C S S - gbsd
631Caleb LuksaSt. Dominic C S S - gbsd
632Mike NosworthySt. Dominic C S S - gbsd
633David RichardsonSt. Dominic C S S - gbsd
634Max TruchonSt. Dominic C S S - gbsd
635Jake VandenbergSt. Dominic C S S - gbsd
636Cassie AntonSt. Joan of Arc H S - gbja
637Tori GrahamSt. Joan of Arc H S - gbja
638Stephanie TrueloveSt. Joan of Arc H S - gbja
639Trey AlexanderSt. Joan of Arc H S - gbja
640Chris ArnoldSt. Joan of Arc H S - gbja
641Rotimi FadyiaSt. Joan of Arc H S - gbja
642Jake HuberSt. Joan of Arc H S - gbja
643Patryk KorbutSt. Joan of Arc H S - gbja
644Steven MackSt. Joan of Arc H S - gbja
645Samantha CurcioneSt. Joseph's H S - gbsj
646Kylee DaleySt. Joseph's H S - gbsj
647Tina EspeySt. Joseph's H S - gbsj
648Rachel FarrellSt. Joseph's H S - gbsj
649Melanie ForgetSt. Joseph's H S - gbsj
650Charmaine HowesSt. Joseph's H S - gbsj
651Chelsea JacklinSt. Joseph's H S - gbsj
652Claire KodamaSt. Joseph's H S - gbsj
653Sarah LeitchSt. Joseph's H S - gbsj
654Jordan LeonardSt. Joseph's H S - gbsj
655Fallon MelvilleSt. Joseph's H S - gbsj
656Hannah MilneSt. Joseph's H S - gbsj
657Carla MonteithSt. Joseph's H S - gbsj
658Hailey PollockSt. Joseph's H S - gbsj
659Haley VincentSt. Joseph's H S - gbsj
660Johnny AdamichSt. Joseph's H S - gbsj
661Matt DrukenSt. Joseph's H S - gbsj
662Steven GrecoSt. Joseph's H S - gbsj
663Kyle HibbertSt. Joseph's H S - gbsj
664Adam KovacsSt. Joseph's H S - gbsj
665Colin MacDonaldSt. Joseph's H S - gbsj
666Joe MicksSt. Joseph's H S - gbsj
667Michael MontgomerySt. Joseph's H S - gbsj
668Blake ThompsonSt. Joseph's H S - gbsj
669Patrick ThompsonSt. Joseph's H S - gbsj
670Noel BakerSt. Peter's S S - gbsp
671Amanda NorrieSt. Peter's S S - gbsp
672Kaila PalserSt. Peter's S S - gbsp
673Andrew deGrootSt. Peter's S S - gbsp
674Joey EiraSt. Peter's S S - gbsp
675Anthony JohnsonSt. Peter's S S - gbsp
676Logan M McCaskillSt. Peter's S S - gbsp
677Connor McConveySt. Peter's S S - gbsp
678Peter MoreauSt. Peter's S S - gbsp
679Cole MurdochSt. Peter's S S - gbsp
680Ryan NelsonSt. Peter's S S - gbsp
681Stephen O'BrienSt. Peter's S S - gbsp
682Bruce OickleSt. Peter's S S - gbsp
683Mathhew PapineauSt. Peter's S S - gbsp
684John PeslarSt. Peter's S S - gbsp
685Gabe RossanoSt. Peter's S S - gbsp
686Jason SouthSt. Peter's S S - gbsp
687Carley-Ann BerkoSt. Theresa's H S - gbst
688Jackie BraySt. Theresa's H S - gbst
689Montana CampbellSt. Theresa's H S - gbst
690Toria CharleboisSt. Theresa's H S - gbst
691Brianne CorriveauSt. Theresa's H S - gbst
692Natalie DifonteSt. Theresa's H S - gbst
693Hannah DunningsSt. Theresa's H S - gbst
694Stepanie EdmundsSt. Theresa's H S - gbst
695Rachel GerowSt. Theresa's H S - gbst
696Becky MacDonaldSt. Theresa's H S - gbst
697Emma MoreauSt. Theresa's H S - gbst
698Micah RobertsonSt. Theresa's H S - gbst
699Michelle RobitailleSt. Theresa's H S - gbst
700Camille SmithSt. Theresa's H S - gbst
701Caitlin SouthSt. Theresa's H S - gbst
702Jessica TinneySt. Theresa's H S - gbst
703Kyra TomkinsonSt. Theresa's H S - gbst
704Christoph BokerSt. Theresa's H S - gbst
705Alex CondresieSt. Theresa's H S - gbst
706Mitch CoteSt. Theresa's H S - gbst
707Jonathan CousineauSt. Theresa's H S - gbst
708P.J. DumontSt. Theresa's H S - gbst
709Chad DupuisSt. Theresa's H S - gbst
710Brenden FlynnSt. Theresa's H S - gbst
711Brandon FrandsonSt. Theresa's H S - gbst
712Victor GuarinoSt. Theresa's H S - gbst
713Stephen HoldenSt. Theresa's H S - gbst
714Thomas JohnstonSt. Theresa's H S - gbst
715Jordan LemieuxSt. Theresa's H S - gbst
716Brodie MeiSt. Theresa's H S - gbst
717Matt QuiltySt. Theresa's H S - gbst
718Wesley RosenowSt. Theresa's H S - gbst
719Brad VanDamSt. Theresa's H S - gbst
720John WalshSt. Theresa's H S - gbst
721Dan WaughSt. Theresa's H S - gbst
722Emily BlacklawsSt. Thomas Aquinas S S - gbta
723Stephanie CharbonneauSt. Thomas Aquinas S S - gbta
724Danya FenechSt. Thomas Aquinas S S - gbta
725Jerika GimpelSt. Thomas Aquinas S S - gbta
726Sam HelfSt. Thomas Aquinas S S - gbta
727Megan NagySt. Thomas Aquinas S S - gbta
728Karline RobinsonSt. Thomas Aquinas S S - gbta
729Crystal SchauleSt. Thomas Aquinas S S - gbta
730Emily ScottSt. Thomas Aquinas S S - gbta
731Kelly StephensonSt. Thomas Aquinas S S - gbta
732Nicole TrepanierSt. Thomas Aquinas S S - gbta
733Victoria Van DykSt. Thomas Aquinas S S - gbta
734Luke CharbonneauSt. Thomas Aquinas S S - gbta
735Michael FotiSt. Thomas Aquinas S S - gbta
736Gabriello IannirubertoSt. Thomas Aquinas S S - gbta
737Andrew LeestSt. Thomas Aquinas S S - gbta
738Conner MurphySt. Thomas Aquinas S S - gbta
739Mackenzie NicollSt. Thomas Aquinas S S - gbta
740Frank RattasidSt. Thomas Aquinas S S - gbta
741Justine BallStayner C I - gbsy
742Joel BennoitStayner C I - gbsy
743Nathan BennoitStayner C I - gbsy
744Steven KellStayner C I - gbsy
745Kurt RoyStayner C I - gbsy
746Gayle BrookingTwin Lakes S S - gbtl
747Terry KorzeniewskiTwin Lakes S S - gbtl
748Hannah Lafayette-BrooksTwin Lakes S S - gbtl
749Vanessa MooreTwin Lakes S S - gbtl
750Lindsay RimmerTwin Lakes S S - gbtl
751Shelby RussellTwin Lakes S S - gbtl
752Becke SimpsonTwin Lakes S S - gbtl
753Mychal BarnetsonTwin Lakes S S - gbtl
754Richard BriscoTwin Lakes S S - gbtl
755Coen BrunsonTwin Lakes S S - gbtl
756Zach BuchanTwin Lakes S S - gbtl
757Sean ClendinningTwin Lakes S S - gbtl
758Mitch FarrellTwin Lakes S S - gbtl
759Cody LerouxTwin Lakes S S - gbtl
760Ethan MaskTwin Lakes S S - gbtl
761Adam ReichertTwin Lakes S S - gbtl
762Brett WhitfieldTwin Lakes S S - gbtl
763Drew WhitfieldTwin Lakes S S - gbtl
764Melissa BorgdorffUnity Christian HS - gbuc
765Lindsay GilbertUnity Christian HS - gbuc
766Jacob BorgdorffUnity Christian HS - gbuc
767Travis FrancisUnity Christian HS - gbuc
768Judah GarlandUnity Christian HS - gbuc
769Jesse HancockUnity Christian HS - gbuc
770Brad HuitemaUnity Christian HS - gbuc
771Matthew JohnstonUnity Christian HS - gbuc
772Lucas TriemstraUnity Christian HS - gbuc
773Rebecca ArsenaultAlmaguin Highlands S S - gbah
774Zack MacArthurSt. Peter's S S - gbsp
775Jesse RobichaudSt. Theresa's H S - gbst
776Tyler PotterNantyr Shores S S - gbns
777Matt CotterBear Creek S S - gbbr
778Nick ReynoldsBear Creek S S - gbbr
779Jesse SchusterBear Creek S S - gbbr
780Alexandria KellerBear Creek S S - gbbr
781Gabrielle PollydoreBear Creek S S - gbbr
782Jessica DevitoSt. Joan of Arc H S - gbja
783Jessica GalekovicAlmaguin Highlands S S - gbah
784Sabrina DroofAlmaguin Highlands S S - gbah
800Junior SolomonInnisdale S S - gbid
801Ashley SpadaforaSt. Joseph's H S - gbsj
802Jessie HargreavesSt. Joseph's H S - gbsj
803Steven CabreraSt. Joseph's H S - gbsj
804Anthony DeGasperisSt. Joseph's H S - gbsj
805Hugo AvilesSt. Joseph's H S - gbsj
806Joe WhiteSt. Joseph's H S - gbsj
807Katie WilsonSt. Joseph's H S - gbsj
808Nicola BaileySt. Thomas Aquinas S S - gbta
809Mark CachoSt. Thomas Aquinas S S - gbta
810Remi ZoccolanteSt. Thomas Aquinas S S - gbta
811Clayton AchesonTwin Lakes S S - gbtl
812Rob GenoTwin Lakes S S - gbtl
813Michelle GuiotBarrie North C I - gbbn
814Anggi ChenBarrie North C I - gbbn
815Brooke JunkmanBarrie North C I - gbbn
816Mike SheardownEastview S S - gbev
817Heather HollandsBanting Memorial D H S - gbba
818Lavender GrantBanting Memorial D H S - gbba
819Kiesha YoungBanting Memorial D H S - gbba
820Lindsey DeaneBear Creek S S - gbbr
821Daniel MoscosoSt. Peter's S S - gbsp
822Ivan PavicSt. Peter's S S - gbsp
823Stephanie TarowdowskiSt. Peter's S S - gbsp
824Courtney McCaskillSt. Peter's S S - gbsp
825Caitlyn GillhamSt. Peter's S S - gbsp
Last updated Sat, 23 May 2009 16:16:23
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.