Meet Info
Sacred Heart/St. Max. Kolbe Invitational
Feb 10, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
ENTRIES A RELAY
Chaminade College - Toronto
ENTRIES B RELAY
Chaminade College - Toronto
ENTRIES C RELAY
Chaminade College - Toronto
0
Justin Alvarad
Chaminade College - Toronto
0
Justin Alvarad
Chaminade College - Toronto
1800
Vahid Andrews
Birchmount Park - Scarborough
1801
Benet Avery
Birchmount Park - Scarborough
1802
Gabriel Bourgeois
Birchmount Park - Scarborough
1803
Abi Braybrook
Birchmount Park - Scarborough
1804
Kiana Cooke
Birchmount Park - Scarborough
1805
Jahnyl Donaldson-Howden
Birchmount Park - Scarborough
1806
Shayla Fox
Birchmount Park - Scarborough
1807
Abdullahi Hassan
Birchmount Park - Scarborough
1808
Elicia Hughes-Hart
Birchmount Park - Scarborough
1809
Kaja-Lee Jones
Birchmount Park - Scarborough
1810
Jake Kelly
Birchmount Park - Scarborough
1811
Justin Lee
Birchmount Park - Scarborough
1812
Bradley Lemieux
Birchmount Park - Scarborough
1813
Adolphine Mandaku
Birchmount Park - Scarborough
1814
James McNaught
Birchmount Park - Scarborough
1815
Cassius Smith
Birchmount Park - Scarborough
1816
Madison Smith-Garvey
Birchmount Park - Scarborough
1817
Shirley Villar
Birchmount Park - Scarborough
1818
Madison Warner
Birchmount Park - Scarborough
1819
Sergio Andre
Cardinal Leger - Brampton
1820
Chloe Brown
Cardinal Leger - Brampton
1821
Rebecca Carvalho
Cardinal Leger - Brampton
1822
David DeCoste
Cardinal Leger - Brampton
1823
Daniel Endale
Cardinal Leger - Brampton
1824
Sean ` Groves
Cardinal Leger - Brampton
1825
Sean James
Cardinal Leger - Brampton
1826
Barbara Anna McIntyre
Cardinal Leger - Brampton
1827
Chloe Morrison
Cardinal Leger - Brampton
1828
Nicholas Neri
Cardinal Leger - Brampton
1829
Blake Nielsen
Cardinal Leger - Brampton
1830
Nicole None
Cardinal Leger - Brampton
1831
Jadyn Pereira
Cardinal Leger - Brampton
1832
Justin Periera-Mendoza
Cardinal Leger - Brampton
1833
Shakeem Samuels
Cardinal Leger - Brampton
1834
Elcoye Spencer
Cardinal Leger - Brampton
1835
Kevin Thistle
Cardinal Leger - Brampton
1836
Jacob Welfare
Cardinal Leger - Brampton
1837
Aavante Wilson
Cardinal Leger - Brampton
1838
Devon-Tay Wilson
Cardinal Leger - Brampton
1839
Tristan Wilson
Cardinal Leger - Brampton
1840
Michal Ziemnicki
Cardinal Leger - Brampton
1841
Noah Abdool
Chaminade College - Toronto
1842
Justin Alvarado
Chaminade College - Toronto
1843
Kevin An
Chaminade College - Toronto
1844
Kenneth Ancetta
Chaminade College - Toronto
1845
Justin Andrada
Chaminade College - Toronto
1846
Noah Antoine
Chaminade College - Toronto
1847
Chris Basso
Chaminade College - Toronto
1848
Andrea Battista
Chaminade College - Toronto
1849
Gabriel Battista
Chaminade College - Toronto
1850
Joseph Battista
Chaminade College - Toronto
1851
Lovereil Bueno
Chaminade College - Toronto
1852
Andrew Campos
Chaminade College - Toronto
1853
Brandon Cidade
Chaminade College - Toronto
1854
AJ Copetti
Chaminade College - Toronto
1855
Oralando DaCosta
Chaminade College - Toronto
1856
Josh DaSilva
Chaminade College - Toronto
1857
Howie DePedro
Chaminade College - Toronto
1858
Francisco Ferreira
Chaminade College - Toronto
1859
Jevonte Fortella
Chaminade College - Toronto
1860
Joao Gomes
Chaminade College - Toronto
1861
Marcio Gomes
Chaminade College - Toronto
1862
Johari Hastings
Chaminade College - Toronto
1863
Chris John
Chaminade College - Toronto
1864
Jaylen John
Chaminade College - Toronto
1865
Kiet Le
Chaminade College - Toronto
1866
Josh Linhares
Chaminade College - Toronto
1867
Cesar Lopez
Chaminade College - Toronto
1868
Kevin Magbitang
Chaminade College - Toronto
1869
Sal Maltese
Chaminade College - Toronto
1870
Stefano Manno
Chaminade College - Toronto
1871
Justin Mensah
Chaminade College - Toronto
1872
Bleston Mercado
Chaminade College - Toronto
1873
Anthony Mihajlovic
Chaminade College - Toronto
1874
Andrew Nyarko
Chaminade College - Toronto
1875
Marcus Pallotto
Chaminade College - Toronto
1876
Enzo Panem
Chaminade College - Toronto
1877
Inno Panem
Chaminade College - Toronto
1878
Kyle Rasing
Chaminade College - Toronto
1879
Luke Rosati
Chaminade College - Toronto
1880
Marc Rosati
Chaminade College - Toronto
1881
Daniel Santos
Chaminade College - Toronto
1882
Nicholas Zilli
Chaminade College - Toronto
1883
Mannan Arora
Chinguacousy - Brampton
1884
Deandre Baker
Chinguacousy - Brampton
1885
Manavpreet Dhanota
Chinguacousy - Brampton
1886
Sukmanpreet Dhillon
Chinguacousy - Brampton
1887
Liam Humble
Chinguacousy - Brampton
1888
Akila Kavisinghe
Chinguacousy - Brampton
1889
Jodhbir Mehmi
Chinguacousy - Brampton
1890
Marcus Parent
Chinguacousy - Brampton
1891
Jagtar Sandhu
Chinguacousy - Brampton
1892
Kassidy Akposi
Father Henry Carr - Rexdale
1893
Jennifer Amegor
Father Henry Carr - Rexdale
1894
Faith Amoako
Father Henry Carr - Rexdale
1895
Miracle Anderson
Father Henry Carr - Rexdale
1896
Joelle Asare
Father Henry Carr - Rexdale
1897
Nadia Asong
Father Henry Carr - Rexdale
1898
Brian Brempong
Father Henry Carr - Rexdale
1899
Justin Casugay
Father Henry Carr - Rexdale
1900
Nala Chambers
Father Henry Carr - Rexdale
1901
Rowanna Christie
Father Henry Carr - Rexdale
1902
Shantel Cobbinah
Father Henry Carr - Rexdale
1903
Trayvon Conley
Father Henry Carr - Rexdale
1904
Shunryu Dampilag
Father Henry Carr - Rexdale
1905
Maxwel Eluehike
Father Henry Carr - Rexdale
1906
Trejuan Fearon
Father Henry Carr - Rexdale
1907
Jahvon Hanson
Father Henry Carr - Rexdale
1908
Delove Henry
Father Henry Carr - Rexdale
1909
Michelle Hoang
Father Henry Carr - Rexdale
1910
Lisa Iyamu
Father Henry Carr - Rexdale
1911
Michelle Jodhan
Father Henry Carr - Rexdale
1912
Ackencia Joshua
Father Henry Carr - Rexdale
1913
Efe Kator
Father Henry Carr - Rexdale
1914
Allison Lewis
Father Henry Carr - Rexdale
1915
Kavell Menzies
Father Henry Carr - Rexdale
1916
Dominique Mitchell-Douglas
Father Henry Carr - Rexdale
1917
Kimyia Morgan
Father Henry Carr - Rexdale
1918
Calvin Nguyen
Father Henry Carr - Rexdale
1919
Jessie Ofin
Father Henry Carr - Rexdale
1920
Sirina Ogbeide
Father Henry Carr - Rexdale
1921
Stephanie Ojelabi
Father Henry Carr - Rexdale
1922
Eliana Okonkwo
Father Henry Carr - Rexdale
1923
Funmi Oyapero
Father Henry Carr - Rexdale
1924
Quric Quest
Father Henry Carr - Rexdale
1925
Javon Sheriff
Father Henry Carr - Rexdale
1926
Shanna Andrew
Francis Libermann- Scarborough
1927
Asvin Anton
Francis Libermann- Scarborough
1928
Camille Arcinas
Francis Libermann- Scarborough
1929
Rachel Brown
Francis Libermann- Scarborough
1930
Kemmar Cain
Francis Libermann- Scarborough
1931
Julienne Candelaira
Francis Libermann- Scarborough
1932
Justin Chiu
Francis Libermann- Scarborough
1933
Danny Corona
Francis Libermann- Scarborough
1934
Ariston Cortes
Francis Libermann- Scarborough
1935
Arnold Cuevas
Francis Libermann- Scarborough
1936
Gabrielle Cuff
Francis Libermann- Scarborough
1937
Stella Dada
Francis Libermann- Scarborough
1938
Harvey De Saguin
Francis Libermann- Scarborough
1939
Justine Dela Vega
Francis Libermann- Scarborough
1940
Jasmine Deng
Francis Libermann- Scarborough
1941
Kayla Evans
Francis Libermann- Scarborough
1942
Cassandra Garcia
Francis Libermann- Scarborough
1943
Sairis Garcia
Francis Libermann- Scarborough
1944
Jinno Gimena
Francis Libermann- Scarborough
1945
Delaine Gonzalez
Francis Libermann- Scarborough
1946
Jeremy Hsu
Francis Libermann- Scarborough
1947
Jade Ibrahim
Francis Libermann- Scarborough
1948
Denisha James
Francis Libermann- Scarborough
1949
Kianna Johnson
Francis Libermann- Scarborough
1950
Raven Laiford
Francis Libermann- Scarborough
1951
Kimberly Laranang
Francis Libermann- Scarborough
1952
Virginia Lopez
Francis Libermann- Scarborough
1953
Pamela Macaraeg
Francis Libermann- Scarborough
1954
Romel Magdaluyo
Francis Libermann- Scarborough
1955
Joshua Makwene
Francis Libermann- Scarborough
1956
Julian Manahan
Francis Libermann- Scarborough
1957
Shane Mangalam
Francis Libermann- Scarborough
1958
Vincent Marshall
Francis Libermann- Scarborough
1959
Ashley Mathialagan
Francis Libermann- Scarborough
1960
Brenden Mcdonald
Francis Libermann- Scarborough
1961
Justin Mendes
Francis Libermann- Scarborough
1962
Brianna Nandram
Francis Libermann- Scarborough
1963
Raphael Nuga
Francis Libermann- Scarborough
1964
Kadeem Owens-Humphrey
Francis Libermann- Scarborough
1965
Kayal Palad
Francis Libermann- Scarborough
1966
Floyd Penafiel
Francis Libermann- Scarborough
1967
Radeeshka Perera
Francis Libermann- Scarborough
1968
Frances Quitlong
Francis Libermann- Scarborough
1969
Jianna Rosario
Francis Libermann- Scarborough
1970
Sean Salazar
Francis Libermann- Scarborough
1971
Maryan Shaker
Francis Libermann- Scarborough
1972
Sharran Sivakumar
Francis Libermann- Scarborough
1973
Edward Smith
Francis Libermann- Scarborough
1974
Jessica Smith
Francis Libermann- Scarborough
1975
Nathaniel Tan
Francis Libermann- Scarborough
1976
Brent Tutana
Francis Libermann- Scarborough
1977
Sebastiyan Uzel
Francis Libermann- Scarborough
1978
Mekayla Wilson-Johnson
Francis Libermann- Scarborough
1979
Shea Boersma
Iona Catholic - Mississauga
1980
Oliver Foote
Iona Catholic - Mississauga
1981
Larissa Hemon
Iona Catholic - Mississauga
1982
Monika Kardys
Iona Catholic - Mississauga
1983
Conrad Petsche
Iona Catholic - Mississauga
1984
Josh Pius
Iona Catholic - Mississauga
1985
Leo Aragao
Lawrence Park - Toronto
1986
Ben Daniels
Lawrence Park - Toronto
1987
Ben Evans
Lawrence Park - Toronto
1988
Chris Iwamoto
Lawrence Park - Toronto
1989
Devon Kulchski
Lawrence Park - Toronto
1990
Arshia Mahdi
Lawrence Park - Toronto
1991
Liam McRae
Lawrence Park - Toronto
1992
Kate O'Hare
Lawrence Park - Toronto
1993
Bianca Pedretti
Lawrence Park - Toronto
1994
Riley Starr
Lawrence Park - Toronto
1995
Meredith White
Lawrence Park - Toronto
1996
Alex Wolf
Lawrence Park - Toronto
1997
Dennis Adu
Marshall McLuhan - Toronto
1998
Sheldon Brown
Marshall McLuhan - Toronto
1999
Joel Cabral
Marshall McLuhan - Toronto
2000
Nicole Caetano
Marshall McLuhan - Toronto
2001
Kira Checkley
Marshall McLuhan - Toronto
2002
Chelsea Daygon
Marshall McLuhan - Toronto
2003
Marvin Del Mundo
Marshall McLuhan - Toronto
2004
Alphonso Fletcher
Marshall McLuhan - Toronto
2005
Sewit Ghebreslassis
Marshall McLuhan - Toronto
2006
Saida Gurley
Marshall McLuhan - Toronto
2007
Stefania Haase
Marshall McLuhan - Toronto
2008
Edrik Inocentes
Marshall McLuhan - Toronto
2009
Quajuan Jackson
Marshall McLuhan - Toronto
2010
Margaret Konop
Marshall McLuhan - Toronto
2011
Randell Mendiola
Marshall McLuhan - Toronto
2012
Jefferson Nunes Correia
Marshall McLuhan - Toronto
2013
Aliz Paczok
Marshall McLuhan - Toronto
2014
Joshua Pillajo
Marshall McLuhan - Toronto
2015
Gerard Quasay
Marshall McLuhan - Toronto
2016
Ryan Rivera
Marshall McLuhan - Toronto
2017
Alliyah Somcio
Marshall McLuhan - Toronto
2018
Thomas Tavares
Marshall McLuhan - Toronto
2019
Inez Wirawan
Marshall McLuhan - Toronto
2020
Nicole Bassaragh
Mother Teresa - Scarborough
2021
Angelina de Nobrega
Mother Teresa - Scarborough
2022
Kayana Edwards-Davis
Mother Teresa - Scarborough
2023
Anthony Gonsalves
Mother Teresa - Scarborough
2024
Jordan Jackson
Mother Teresa - Scarborough
2025
Mackenzie Edose
Mother Teresa - Scarborough
2026
Celine Mata
Mother Teresa - Scarborough
2027
Sydonie Merrick
Mother Teresa - Scarborough
2028
Romeo Monelall
Mother Teresa - Scarborough
2029
Gianne Montenegro
Mother Teresa - Scarborough
2030
Mackenzie Okhionkpamwonyi-Edos
Mother Teresa - Scarborough
2031
Petal Palmer
Mother Teresa - Scarborough
2032
Ken Villena
Mother Teresa - Scarborough
2033
Ayuson Bemrich
Neil McNeil - Toronto
2034
Zachary Clarke
Neil McNeil - Toronto
2035
Nic Collodo
Neil McNeil - Toronto
2036
Lathu Devanandam
Neil McNeil - Toronto
2037
Jean Luc Foudy
Neil McNeil - Toronto
2038
Nathan Gurrin-Smith
Neil McNeil - Toronto
2039
Ben Ing
Neil McNeil - Toronto
2040
Mark Ladines
Neil McNeil - Toronto
2041
Patrick Lote
Neil McNeil - Toronto
2042
Liam Mckelvey
Neil McNeil - Toronto
2043
Aaron Mendoza
Neil McNeil - Toronto
2044
Liam Mendoza
Neil McNeil - Toronto
2045
Owen Moloney
Neil McNeil - Toronto
2046
Aaron Paragas
Neil McNeil - Toronto
2047
Jordan Perera-Satgunem
Neil McNeil - Toronto
2048
Adam Tisdale
Neil McNeil - Toronto
2049
Roger Vilan
Neil McNeil - Toronto
2050
Celeste Docherty
R.S. McLaughlin - Oshawa
2051
Hayden Ring
R.S. McLaughlin - Oshawa
2052
Ashley Valentini
R.S. McLaughlin - Oshawa
2053
Noah Alcantara-Aquino
Sacred Heart - Newmarket
2054
Mackenna Armitage
Sacred Heart - Newmarket
2055
Devin Baker
Sacred Heart - Newmarket
2056
Katie Bar
Sacred Heart - Newmarket
2057
Konstantine Belomitcev
Sacred Heart - Newmarket
2058
Kristin Boungnaseng
Sacred Heart - Newmarket
2059
Claire Boyd
Sacred Heart - Newmarket
2060
Ryan Chen
Sacred Heart - Newmarket
2061
Matthew Connell-Tombs
Sacred Heart - Newmarket
2062
Nicholas Cramarossa
Sacred Heart - Newmarket
2063
Brendan Ferris
Sacred Heart - Newmarket
2064
Luis Franco
Sacred Heart - Newmarket
2065
Tomiris Frants
Sacred Heart - Newmarket
2066
Claire Girard
Sacred Heart - Newmarket
2067
Gabriel Gonzales
Sacred Heart - Newmarket
2068
Julia Grundy
Sacred Heart - Newmarket
2069
Rachel Grundy
Sacred Heart - Newmarket
2070
Daniel Guevara-Mann
Sacred Heart - Newmarket
2071
Grace Hickey
Sacred Heart - Newmarket
2072
Nataylia Hughes-Mitchell
Sacred Heart - Newmarket
2073
Lenna Kiroff
Sacred Heart - Newmarket
2074
Georgia Kofigah
Sacred Heart - Newmarket
2075
Ginette Kofigah
Sacred Heart - Newmarket
2076
Adam Konzelman
Sacred Heart - Newmarket
2077
Maddy Kuchar
Sacred Heart - Newmarket
2078
Holly Madden
Sacred Heart - Newmarket
2079
Delainey Mrkobrada
Sacred Heart - Newmarket
2080
Christine Obedoza
Sacred Heart - Newmarket
2081
Matthew Orderson
Sacred Heart - Newmarket
2082
Phillip Papevengelou
Sacred Heart - Newmarket
2083
Adam Paravani
Sacred Heart - Newmarket
2084
Matthew Parsons
Sacred Heart - Newmarket
2085
Benjamin Pestana
Sacred Heart - Newmarket
2086
Kenneth Puguan
Sacred Heart - Newmarket
2087
Anna Reilly
Sacred Heart - Newmarket
2088
Gabriela Robinson
Sacred Heart - Newmarket
2089
Owen Schouten
Sacred Heart - Newmarket
2090
Justin Skrzypczak
Sacred Heart - Newmarket
2091
Nevin Thayan
Sacred Heart - Newmarket
2092
Alex Ulgiati
Sacred Heart - Newmarket
2093
Nicole Vander Doelen
Sacred Heart - Newmarket
2094
Jacob Wieler
Sacred Heart - Newmarket
2095
David Acheampong
St. Edmund Campion
2096
Brandon Anderson
St. Edmund Campion
2097
Sean Michael Anderson
St. Edmund Campion
2098
Navneet Aujla
St. Edmund Campion
2099
Chante Barnaby
St. Edmund Campion
2100
Shamar Barnett
St. Edmund Campion
2101
Andre Bautista
St. Edmund Campion
2102
Samuel Boakye-Danquah
St. Edmund Campion
2103
Khaleb Charles-Gregory
St. Edmund Campion
2104
Carliene Christian
St. Edmund Campion
2105
Norico Daley
St. Edmund Campion
2106
Owen Dobosh
St. Edmund Campion
2107
Nathaniel Edwards
St. Edmund Campion
2108
Amber Enakimio
St. Edmund Campion
2109
Javon Evans
St. Edmund Campion
2110
Kymani Fearon
St. Edmund Campion
2111
Rachel Fernandes
St. Edmund Campion
2112
Nya Geddes
St. Edmund Campion
2113
Sarah George
St. Edmund Campion
2114
Asia Hamilton
St. Edmund Campion
2115
Tjai Henry
St. Edmund Campion
2116
Keyshawn Hinds
St. Edmund Campion
2117
Sara Houjeily
St. Edmund Campion
2118
Morayo Isaac
St. Edmund Campion
2119
Ivie John
St. Edmund Campion
2120
Ryan Josephs
St. Edmund Campion
2121
Kelvin Karan
St. Edmund Campion
2122
Jahiem Kirnon
St. Edmund Campion
2123
Ashantae Marshall
St. Edmund Campion
2124
Crystal Martin
St. Edmund Campion
2125
Osinakachi Obasi
St. Edmund Campion
2126
Oluwatoyin Ogunsuyi
St. Edmund Campion
2127
Jeffrey Omorodion
St. Edmund Campion
2128
Amber Pacheco
St. Edmund Campion
2129
Krystal Parris
St. Edmund Campion
2130
Aeesha Rehan
St. Edmund Campion
2131
Ewura Sackey
St. Edmund Campion
2132
Simone Samuels
St. Edmund Campion
2133
Abirami Sivakumar
St. Edmund Campion
2134
Marcus Tinker
St. Edmund Campion
2135
Nana Vaah
St. Edmund Campion
2136
Ben Akkermans
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2137
Josh Andrade
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2138
Mariamna Arbid
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2139
Nick Arias
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2140
Avi Arora
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2141
Kyla Banning
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2142
Ron Boshoer
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2143
EJ Boston
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2144
Owen Bourrie
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2145
Chiara Carinci
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2146
Anthony Castro-Wadel
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2147
Noah Cece
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2148
Felipe Ceron
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2149
Analise Connor
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2150
Isabella Conti
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2151
Andrew Cundari
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2152
Liz Denham
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2153
Faith DiLeonardi
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2154
Lucas Dold
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2155
Alexa Durbano
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2156
Kris Fan
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2157
Danielle Ford
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2158
Eva Forrest
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2159
Kaleb Forster
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2160
Clara Goy
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2161
Justin Graenert
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2162
Sarah Hanlon
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2163
Zachary Hauseman
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2164
Breanna Hayhoe
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2165
Joey Hiscox
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2166
Nia Hughes
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2167
Nia Hughes
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2168
Taylor MacLennan
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2169
Shyiem McGilvary
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2170
Kaitlyn Nealon
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2171
Melissa Nicoletti
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2172
Alexia Petinarelis
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2173
Alejandra Quevedo
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2174
Nicole Sartor
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2175
Martin Simo
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2176
Remy Slapsys
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2177
Jakob Streef
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2178
Jared Sweerts
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2179
David Tonelli
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2180
Olivia Tonelli
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2181
Joshua Torres
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2182
Julia Tremtsidis
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2183
Brianne Turco
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2184
Matt Vassos
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2185
Vitoria Vieira
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2186
Tommy Adesina
St. Michael's College- Toronto
2187
Alessandro Adorante
St. Michael's College- Toronto
2188
Issay Amaha
St. Michael's College- Toronto
2189
Ethan Bayfield
St. Michael's College- Toronto
2190
Tristan Belaisis
St. Michael's College- Toronto
2191
Jakub Bembenek
St. Michael's College- Toronto
2192
Jordan Bimm
St. Michael's College- Toronto
2193
Joshua Bishop
St. Michael's College- Toronto
2194
Matthew Borinsky
St. Michael's College- Toronto
2195
Ethan Bourdos
St. Michael's College- Toronto
2196
Chris DeLuca
St. Michael's College- Toronto
2197
Riley Doig
St. Michael's College- Toronto
2198
Ben Fox
St. Michael's College- Toronto
2199
Cortez Francis
St. Michael's College- Toronto
2200
Marcus Geiger
St. Michael's College- Toronto
2201
Erik Johnson
St. Michael's College- Toronto
2202
Miles La Foucade
St. Michael's College- Toronto
2203
Andrew Lee
St. Michael's College- Toronto
2204
Lejeu Leon
St. Michael's College- Toronto
2205
Cameron Longo
St. Michael's College- Toronto
2206
JD MacLellan
St. Michael's College- Toronto
2207
David Marchant
St. Michael's College- Toronto
2208
Joshua McBain
St. Michael's College- Toronto
2209
Alexander McRae
St. Michael's College- Toronto
2210
Mario Mila
St. Michael's College- Toronto
2211
Julian Mirijello
St. Michael's College- Toronto
2212
Nathan Passeri
St. Michael's College- Toronto
2213
Connor Pribaz
St. Michael's College- Toronto
2214
Brandon Raftis
St. Michael's College- Toronto
2215
Brendan Ross
St. Michael's College- Toronto
2216
Aedan Rourke
St. Michael's College- Toronto
2217
Jacob Runions
St. Michael's College- Toronto
2218
Cameron Schmidt
St. Michael's College- Toronto
2219
Elijah Sybblis
St. Michael's College- Toronto
2220
Quirrah Abbott-Hill-Smith
St. Roch - Brampton
2221
Buchanan Aneesa
St. Roch - Brampton
2222
Deryn Armstrong
St. Roch - Brampton
2223
Kayla Bennett
St. Roch - Brampton
2224
Jade Brown
St. Roch - Brampton
2225
Aneesa Buchanan
St. Roch - Brampton
2226
Junia Campbell-Clarke
St. Roch - Brampton
2227
Malik Clarke
St. Roch - Brampton
2228
Deonthe Corbin
St. Roch - Brampton
2229
Kaysen Drummond
St. Roch - Brampton
2230
Joema Frith
St. Roch - Brampton
2231
Jonathan Green
St. Roch - Brampton
2232
Anastasia Guissis
St. Roch - Brampton
2233
Fayola Harman
St. Roch - Brampton
2234
Alexis Knowles
St. Roch - Brampton
2235
David Levy
St. Roch - Brampton
2236
Monaye Mitchell
St. Roch - Brampton
2237
Khalen Moodie-Powell
St. Roch - Brampton
2238
Tiffany Nicholson
St. Roch - Brampton
2239
Michael Oyejepo
St. Roch - Brampton
2240
Onome Oyiborhoro
St. Roch - Brampton
2241
Christian Rachner
St. Roch - Brampton
2242
Sarita Samsoodeen
St. Roch - Brampton
2243
Marcus Shirley
St. Roch - Brampton
2244
Stefan Singh
St. Roch - Brampton
2245
Kayla Denes
St. Joseph's
2246
Tyler Denes
St. Joseph's
Last updated Fri, 10 Feb 2017 22:19:08
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en