Meet Info
CDS Mini Meet
May 2, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (52.71 kB)
Media Full Results (324 B)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
1
Mia Allison
Country Day School - King City
2
Abby Boyd
Country Day School - King City
3
Madison Cheaney
Country Day School - King City
4
Mackayla Dabit
Country Day School - King City
5
Victoria Gallo
Country Day School - King City
6
Madison Hossack-Shira
Country Day School - King City
7
Kendall Langston
Country Day School - King City
8
Alessia Masini
Country Day School - King City
9
Sierra McNulty
Country Day School - King City
10
Channing Noxon
Country Day School - King City
11
Carly Panneton
Country Day School - King City
12
Nicole Petrovita
Country Day School - King City
13
Alessia Pizzimenti
Country Day School - King City
14
Taylor Priest
Country Day School - King City
15
Karsen Roy
Country Day School - King City
16
Jane Stanton
Country Day School - King City
17
Angelica Tait
Country Day School - King City
18
Beau Binnie
Country Day School - King City
19
Ryan Cianchetti
Country Day School - King City
20
Caleb Clarke
Country Day School - King City
21
Jason Davies
Country Day School - King City
22
Jonah De Simone
Country Day School - King City
23
Will Guy
Country Day School - King City
24
Logan Hunt
Country Day School - King City
25
Dom Jedrzejewski
Country Day School - King City
26
Lucio Masini
Country Day School - King City
27
Wilson O'Neil
Country Day School - King City
28
Max Railton
Country Day School - King City
29
Daniel Torrealba
Country Day School - King City
30
Affaf Amjad
Hillfield-Strathallan-Hamilton
31
Camille Bruckmann
Hillfield-Strathallan-Hamilton
32
Mia Castell
Hillfield-Strathallan-Hamilton
33
Georgia Cross-Bermingham
Hillfield-Strathallan-Hamilton
34
Grace Kemper
Hillfield-Strathallan-Hamilton
35
Arianna Lupo
Hillfield-Strathallan-Hamilton
36
Claire Stipsits
Hillfield-Strathallan-Hamilton
37
Lukas Bauer
Hillfield-Strathallan-Hamilton
38
Omar Dabash
Hillfield-Strathallan-Hamilton
39
Jace Ellis
Hillfield-Strathallan-Hamilton
40
Lukas Faulkner
Hillfield-Strathallan-Hamilton
41
Raj Gogia
Hillfield-Strathallan-Hamilton
42
Ashvin Moro
Hillfield-Strathallan-Hamilton
43
Ben Parker
Hillfield-Strathallan-Hamilton
44
Subhaan Rana
Hillfield-Strathallan-Hamilton
45
Michael Timmer
Hillfield-Strathallan-Hamilton
46
Jacinta Arnold
Holy Trinity School- Richmond
47
Alexandra Colby
Holy Trinity School- Richmond
48
Efe Idami
Holy Trinity School- Richmond
49
Anu Popoola
Holy Trinity School- Richmond
50
Lauren Rogers
Holy Trinity School- Richmond
51
Mervyn Javier
Holy Trinity School- Richmond
52
Eala Mobasheri
Holy Trinity School- Richmond
53
Richard Yang
Holy Trinity School- Richmond
54
Adela Hepburn
Lakefield College School
55
Janelle Lawes
Lakefield College School
56
Kiera McCloskey
Lakefield College School
57
Ida Schwarzkopf
Lakefield College School
58
Alek Boisjoly
Lakefield College School
59
Jack Campbell
Lakefield College School
60
Justin Gallant
Lakefield College School
61
Victor Liu
Lakefield College School
62
Peter McEnery
Lakefield College School
63
Matthew Neville
Lakefield College School
64
Eli Shannon
Lakefield College School
65
Jose Villarreal
Lakefield College School
66
Celine Barratt
Pickering College
67
Hannah Floyd
Pickering College
68
Anastasia Moskaltcova
Pickering College
69
Madeline Philip
Pickering College
70
Grace Robinson
Pickering College
71
Annie Romano
Pickering College
72
Bethany Suen
Pickering College
73
Kirsten Yip
Pickering College
74
Annie Zheng
Pickering College
75
Garrett Barlow
Pickering College
76
Carl Bohinger
Pickering College
77
Carl Bohringer
Pickering College
78
Gabe Flammia
Pickering College
79
Zachary King
Pickering College
80
Sean Malins-Umansky
Pickering College
81
Cl?mentine Benoit
Toronto French School- Toronto
82
Stella Casagrande
Toronto French School- Toronto
83
Siofra Clarke
Toronto French School- Toronto
84
Kim George
Toronto French School- Toronto
85
Amrita Karia
Toronto French School- Toronto
86
Apolline Pietri
Toronto French School- Toronto
87
Ariane Pietri
Toronto French School- Toronto
88
Laurene Pietri
Toronto French School- Toronto
89
Kasey Quinn-O'Connor
Toronto French School- Toronto
90
Max Farnell
Toronto French School- Toronto
91
Cameron Tao
Holy Trinity School- Richmond
92
Ivy Huang
Holy Trinity School- Richmond
93
Shanathan Selliah
Holy Trinity School- Richmond
94
Kevin Li
Holy Trinity School- Richmond
95
Lauren Adams
Country Day School - King City
96
Brathanad Clark
Lakefield College School
97
Maddie Williams
Holy Trinity School- Richmond
98
Alesia Semcheva
Pickering College
99
Hyacinth Lau
Holy Trinity School- Richmond
100
Murphy Adams
Pickering College
Last updated Tue, 02 May 2017 20:07:29
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en