trackdatabase.com logo







Under construction

Overall Results by Division

Midget
Team NameLadies PointsMens PontsTotal
1.Widdifield - North Bay01010
2.Roland Michener - S. Porcupine09.59.5
3.St. Benedict - Sudbury 088
4.Northern - Sturgeon Falls 05.55.5
5.Notre Dame College - Sudbury 000
6.Timmins - Timmins 000
7.West Ferris - North Bay000
8.Almaguin Highlands - S. River 000
9.timmins porcupine 000
10.St.Joseph-Scollard - North Bay000
11.Parry Sound - Parry Sound 000
12.Chippewa - North Bay 000
13.Elliot Lake - Elliot Lake 000
14.Marymount Academy 000
15.Manitoulin - M'Chigeeng 000
16.Lo-Ellen Park - Sudbury 000
17.LaSalle - Sudbury 000
18.Iroquois Falls - Iroquois Fall000
19.F. J. McElligott - Mattawa 000
20.Espanola - Espanola 000
21.Esc Algonquin -North Bay000
22.Englehart - Englehart 000
23.Bracebridge & Muskoka - Braceb000
Junior
Team NameLadies PointsMens PontsTotal
1.Widdifield - North Bay01010
2.Englehart - Englehart 088
3.Northern - Sturgeon Falls 066
4.St. Benedict - Sudbury 055
5.Roland Michener - S. Porcupine044
6.F. J. McElligott - Mattawa 044
7.St.Joseph-Scollard - North Bay022
8.Lo-Ellen Park - Sudbury 000
9.Manitoulin - M'Chigeeng 000
10.Timmins - Timmins 000
11.West Ferris - North Bay000
12.Elliot Lake - Elliot Lake 000
13.Bracebridge & Muskoka - Braceb000
14.Chippewa - North Bay 000
15.Esc Algonquin -North Bay000
16.Almaguin Highlands - S. River 000
17.O'Gorman - Timmins 000
18.Notre Dame College - Sudbury 000
19.Marymount Academy 000
20.LaSalle - Sudbury 000
21.Iroquois Falls - Iroquois Fall000
22.Parry Sound - Parry Sound 000
Senior
Team NameLadies PointsMens PontsTotal
1.Almaguin Highlands - S. River 000
2.Bracebridge & Muskoka - Braceb000
3.O'Gorman - Timmins 000
4.Notre Dame College - Sudbury 000
5.Timmins - Timmins 000
6.Track North000
7.ES Macdonald-Cartier - Sudbury000
8.Englehart - Englehart 000
9.West Ferris - North Bay000
10.St. Benedict - Sudbury 000
11.Parry Sound - Parry Sound 000
12.Manitoulin - M'Chigeeng 000
13.Iroquois Falls - Iroquois Fall000
14.Widdifield - North Bay000
15.Chippewa - North Bay 000
16.Theriault - Timmins 000
17.St.Joseph-Scollard - North Bay000
18.Roland Michener - S. Porcupine000
19.Northern - Sturgeon Falls 000
20.Marymount Academy 000
21.Lo-Ellen Park - Sudbury 000
22.LaSalle - Sudbury 000
23.F. J. McElligott - Mattawa 000
24.Esc Algonquin -North Bay000
25.ES Hanmer - Hanmer 000
26.Elliot Lake - Elliot Lake 000
27.Espanola - Espanola 000
Open
Team NameLadies PointsMens PontsTotal
1.Chippewa - North Bay 000
2.Elliot Lake - Elliot Lake 000
3.Espanola - Espanola 000
4.LaSalle - Sudbury 000
5.Manitoulin - M'Chigeeng 000
6.Northern - Sturgeon Falls 000
7.Parry Sound - Parry Sound 000
8.West Ferris - North Bay000
9.Bracebridge & Muskoka - Braceb000
10.Esc Algonquin -North Bay000
11.Lo-Ellen Park - Sudbury 000
12.St.Joseph-Scollard - North Bay000
Ambulatory
Team NameLadies PointsMens PontsTotal
1.Parry Sound - Parry Sound 000
Last updated Sat, 12 May 2012 20:27:15
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.