Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 17, 2012 to May 18, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jenysis Gordon
Bill Crothers - Unionville
12.20
12.97
Simone Wark
Bill Crothers - Unionville
NT
13.05
Lauren Bevan
St. Joan of Arc - Maple
NT
13.15
Vivienne Okon
Jean Vanier - Richmond Hill
12.65
13.28
Natasha Klasios
Markville - Markham
12.80
13.41
Julia Peacock
Alexander MacKenzie H S
13.35
13.49
Altaya Abbaglivo
Bill Crothers - Unionville
13.20
13.56
Ola Ehirim
Bill Crothers - Unionville
13.30
13.62
Olivia Daechsel
Sacred Heart - Newmarket
13.17
13.66
Ashley Hamilton
Sacred Heart - Newmarket
13.69
13.77
Vinessa-Marie Hardy
Newmarket - Newmarket
NT
13.79
Anjola Ajomale
Alexander MacKenzie H S
13.59
13.87
Janel Lovell
Bill Crothers - Unionville
13.30
13.88
Britney Campbell
St. Joan of Arc - Maple
NT
13.91
Katarina Guillen
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
13.94
Isabella Keshishian
Bill Crothers - Unionville
13.60
14.18
Chelsea Amoah
Bur Oak S.S.
13.70
14.19
Worikhmina Yousufzai
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
14.34
Jessica Lo
Langstaff - Richmond Hill
NT
14.35
Madison Kelly
Sacred Heart - Newmarket
14.05
14.35
Breanna Royes
Dr. G. W. Williams - Aurora
13.90
14.40
Ashley McNern
Dr. G. W. Williams - Aurora
13.40
14.55
Abbriel Barrett
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
14.60
Christy Yeung
Unionville - Markham
NT
14.65
Charlotte Awde
Huron Heights - Newmarket
NT
14.67
Jade Odiase
Thornlea - Thornhill
13.90
14.70
Antia Jeyaseelan
Unionville - Markham
NT
14.71
Princess Ulona
Holy Cross - Woodbridge
13.60
14.77
Rossetti LI
Bur Oak S.S.
14.60
14.83
Nicole Smith
Thornlea - Thornhill
14.00
14.83
Vanessa Huynh
Langstaff - Richmond Hill
NT
14.84
Rochela Mahon
Thornlea - Thornhill
NT
14.96
Sabah Rasheed
Richmond Hill - Richmond Hill
NT
14.97
Carissa Siu
Unionville - Markham
NT
14.98
Alina Zabolotsky
Richmond Hill - Richmond Hill
14.80
15.03
Anika Belmont
Stouffville - Stouffville
NT
15.04
Veronica Lee
Richmond Green - Richmond Hill
NT
15.09
Dana VO
Emily Carr Secondary School
NT
15.10
Ashley Abou-Akl
St. Jean De Brebuef - Vaughan
NT
15.15
Caitlin D'Aguiar
Brother Andre - Markham
NT
15.16
Tamisha John
Holy Cross - Woodbridge
15.30
15.19
Victoria Craparotta
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
15.31
Winnie Lam
Pierre E. Trudeau - Markham
NT
15.39
Renee Lam
St. Augustine - Markham
14.90
15.41
Diana Dragomir
Fr. Michael McGivney - Markham
NT
15.43
Vicky Qiao
Unionville - Markham
NT
15.48
Julia Saccuci
Emily Carr Secondary School
NT
15.49
Michelle Wong
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
15.54
Ana Rusu
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
15.54
Rima El-Hajj
St. Augustine - Markham
NT
15.60
Megan Lee
Bayview - Richmond Hill
NT
15.64
Aliza Pechersky
Bayview - Richmond Hill
NT
15.71
Laura Louch
Langstaff - Richmond Hill
NT
15.72
Habina Nimalathas
King City - King City
NT
15.74
Raquel Branch
Langstaff - Richmond Hill
NT
15.80
Rafiah Ali
Markham - Markham
15.23
15.81
Irene Liu
Bayview - Richmond Hill
NT
15.85
Samantha Poon
Bayview - Richmond Hill
NT
15.86
Vivian Liang
Bayview - Richmond Hill
NT
15.90
Kaleriya Azov
St. Elizabeth - Thornhill
15.00
15.93
Magdalene Ho
St. Augustine - Markham
NT
15.96
Elizabeth Shimahovsky
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
16.00
Allyssa Vasol
St. Joan of Arc - Maple
NT
16.00
Elyssia Lee
Bayview - Richmond Hill
NT
16.04
Donna Fok
Unionville - Markham
NT
16.14
Rayanne Kong
Markham - Markham
16.50
16.14
Allyson Linis
St. Augustine - Markham
NT
16.18
Liana Piccione
Brother Andre - Markham
NT
16.26
Valentina Montanari
Emily Carr Secondary School
NT
16.29
Jodi Humphrey
Emily Carr Secondary School
NT
16.31
Christina Onyshchenko
St. Elizabeth - Thornhill
15.20
16.34
Avery King
Sutton - Sutton West
15.20
16.35
Jaspreet Hundal
Emily Carr Secondary School
NT
16.43
Cicely Zhou
Bur Oak S.S.
16.10
16.49
Creighton Alexis
King City - King City
NT
16.54
Krista Bella
St. Augustine - Markham
NT
16.98
Yasmeen Lila
Langstaff - Richmond Hill
NT
DNS
Shanelle Black
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Triston Trim
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
DNS
Joy Chen
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Mary Jo Isip
Bill Crothers - Unionville
NT
DNS
Alexia Spataro
Our Lady of the Lake - Keswick
NT
DNS
Raquel Branch
Langstaff - Richmond Hill
NT
DNS
Robyn Bell
Dr. G. W. Williams - Aurora
15.20
DNS
Cameron Vandervalk-Phillip
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Simone Wark
Bill Crothers - Unionville
13.05
12.65
10
Jenysis Gordon
Bill Crothers - Unionville
12.97
12.66
8
Lauren Bevan
St. Joan of Arc - Maple
13.15
13.03
6
Ola Ehirim
Bill Crothers - Unionville
13.62
13.04
5
Vivienne Okon
Jean Vanier - Richmond Hill
13.28
13.06
4
Natasha Klasios
Markville - Markham
13.41
13.27
3
Julia Peacock
Alexander MacKenzie H S
13.49
13.43
2
Altaya Abbaglivo
Bill Crothers - Unionville
13.56
13.56
1
c
Last updated Sat, 26 May 2012 16:42:58
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en