Meet Info
York Region Indoor Championships
Apr 21, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 400 Metre Dash
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Justin Graenert
St. Maximilian Kolbe - Aurora
51.37
52.80
10
Adrian Clarke
St. Maximilian Kolbe - Aurora
52.00
53.45
8
Owen Bourrie
St. Maximilian Kolbe - Aurora
01.00
55.86
6
Lucas Kleine
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
56.17
5
Josh Andrade
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
56.58
4
Leekwon Kinghorn
Tommy Douglas Secondary School
56.00
56.80
3
Adam DePiero
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
56.82
2
Amaree Rumble
Maple - Maple
NT
56.88
1
Jeremy Chung
Bill Crothers SS - Unionville
NT
57.13
Alex Nelson
Markham - Markham
53.00
57.14
Patrick Du
Markville - Markham
NT
57.56
Osten Conville
Stouffville - Stouffville
58.00
58.11
Martin Harriott
St. Brother Andre
NT
58.32
Nicolas Careri
Jean Vanier CHS - Richmond Hil
NT
59.04
Paco Dai
Milliken Mills - Markham
NT
59.29
Marco Paolino
Bill Crothers SS - Unionville
NT
59.88
Daniel Wynn
Stouffville - Stouffville
60.00
60.54
Michael Xu
Unionville - Markham
NT
60.67
Tomas Luciani
Markham - Markham
NT
60.84
Jack Chazi
Jean Vanier CHS - Richmond Hil
NT
1:01.76
Christian Goodison
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
1:01.94
Dante Bolkovic
Langstaff - Richmond Hill
NT
1:02.36
Aitor Iribarren
Jean Vanier CHS - Richmond Hil
NT
1:02.74
Benjamin Muller
Markham - Markham
NT
1:02.97
Tim Sirisombath
Tommy Douglas Secondary School
NT
1:03.40
Wayne Huang
Milliken Mills - Markham
NT
1:04.87
Yonglin Wang
Unionville - Markham
NT
1:04.87
Rashmika Fernando
Sacred Heart - Newmarket
59.00
1:05.32
Haven Cao
Milliken Mills - Markham
NT
1:06.12
Muhammed Panju
Richmond Hill - Richmond Hill
NT
1:07.39
Brandon Sooman
Woodbridge College Wyverns
NT
1:07.93
Raymond Su
Markville - Markham
NT
1:08.10
Jonathan Mella
Jean Vanier CHS - Richmond Hil
NT
1:52.00
Martin Tang
Jean Vanier CHS - Richmond Hil
NT
DNS
Matthew Connell-Tombs
Sacred Heart - Newmarket
56.00
DNS
Owen Schouten
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Manveer Gill
Woodbridge College Wyverns
NT
DNS
Joseph Neeson
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
Kevin Fontano
Jean Vanier CHS - Richmond Hil
NT
DNS
Michael Lorenti
Maple - Maple
NT
DNS
Halston Dryden
Jean Vanier CHS - Richmond Hil
NT
DNS
Aram Hammoudi
Woodbridge College Wyverns
NT
DNS
Andrew Cundari
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
DNS
Randeep Singh
Maple - Maple
NT
DNS
Syed Yarmohammad
Tommy Douglas Secondary School
NT
DNS
Muhammad Faizan
Maple - Maple
NT
DNS
Shyon Zadeh
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Tyler Mckay
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Augusto Lopez
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Luc Gammage
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Rhemel-Tyler Williams-McIntosh
Unionville - Markham
55.00
DNS
Daniel Lucchetta
Langstaff - Richmond Hill
NT
DNS
c
Last updated Tue, 25 Apr 2017 23:57:16
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en