Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 16, 2012 to May 17, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (264.64 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Female Long Jump (Standing)
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Almira Saltat
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
0.20
Anna-Lee Bolt
Parkholme School
ND
0.20
Chelsea Penney
Parkholme School
ND
0.20
Francesca D'souza
St. Marcellinus - Mississauga
ND
0.20
Kanta Ahmad
Harold M Brathwaite - Brampton
ND
0.20
Raavi Minhas
Harold M Brathwaite - Brampton
ND
0.20
Shannon Anderson
Applewood School
ND
0.20
Jyoti Mundi
Central Peel S.S.
ND
0.20
Lindsay Robichaud
Rick Hansen - Mississauga
ND
0.20
Lisa Roberts
St. Roch - Brampton
ND
0.20
Mary Radicanin
St. Roch - Brampton
ND
0.65
10
Angela Bogus
Applewood School
ND
0.55
10
Kayla Lubja
Notre Dame - Brampton
ND
0.62
8
Purwa Khizar
Applewood School
ND
0.50
8
Dori James
d'Youville
ND
0.60
6
Shana Judge
St. Marcellinus - Mississauga
ND
0.44
6
Katelynn Keith
North Peel - Brampton
ND
0.56
4.50
Ivie Egua
St. Roch - Brampton
ND
0.56
4.50
Alyssa Scheffler
Parkholme School
ND
0.42
5
Vanessa Zammit
Applewood School
ND
0.40
4
Jennifer Oppong
Philip Pocock - Mississauga
ND
0.55
1.20
Toneya Baptiste-Charles
Parkholme School
ND
0.55
1.20
Amen Ehi
Notre Dame - Brampton
ND
0.55
1.20
Hina Syed
Notre Dame - Brampton
ND
0.55
1.20
Nya Wilson-Fable
Rick Hansen - Mississauga
ND
0.55
1.20
Leeza Buis
Applewood School
ND
0.38
3
Marie-Eve D'Arcy
Parkholme School
ND
0.37
2
Rebecca White
Brampton Centennial S.S.
ND
0.35
0.50
Niloufar Jaferi
Applewood School
ND
0.35
0.50
Ashley Da Silva
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
0.32
Henna Kalair
North Peel - Brampton
ND
0.32
Hashini Mudalige
North Peel - Brampton
ND
0.54
Reba Sharma
Central Peel S.S.
ND
0.54
Amanda Ardila
St. Francis Xavier-Mississauga
ND
0.31
Annick Léger
Ste. Famille - Mississauga
ND
0.50
Shanice Aaron
Central Peel S.S.
ND
0.48
Laura Enns
West Credit - Mississauga
ND
0.48
Manveen Gill
West Credit - Mississauga
ND
0.48
Taylor Gordon
Gordon Graydon - Mississauga
ND
0.45
Kirsten Waldvogel
Loyola - Mississauga
ND
0.45
Samantha Valdellon
Ascension of Our Lord-Miss
ND
0.45
Kristen Domingues
Notre Dame - Brampton
ND
0.45
Caterina Falcioni
Notre Dame - Brampton
ND
0.45
Natalia Martinez
St. Roch - Brampton
ND
0.45
Crystalann Rodrigues
St. Thomas Aquinas - Brampton
ND
0.44
Victoria R
St. Augustine - Brampton
ND
0.44
Rhea D'Souza
St. Francis Xavier-Mississauga
ND
0.43
Isabel Calderon
Cardinal Ambrozic - Brampton
ND
0.42
Nicole Brown
Harold M Brathwaite - Brampton
ND
0.41
Cassandra Boorman
Bramalea Secondary School
ND
0.40
Sundeep Rakkar
Bramalea Secondary School
ND
0.40
Shameka Tyndale
Bramalea Secondary School
ND
0.40
Alessandra Trichilo
d'Youville
ND
0.40
Loreal Bonan-Walcott
d'Youville
ND
0.40
Tiffany Agyemang
d'Youville
ND
0.40
Nicole Campitelli
St. Michael S.S.
ND
0.40
Betty Tollis
Notre Dame - Brampton
ND
0.40
Joy Biagloni
Central Peel S.S.
ND
0.40
Monica Desai
Rick Hansen - Mississauga
ND
0.40
Manjot Dhesi
North Peel - Brampton
ND
0.38
Sandra Cruz
d'Youville
ND
0.38
Kashmala Shaheen
Meadowvale - Mississauga
ND
0.37
Amy D'Intino
North Peel - Brampton
ND
0.36
Sarah Ijaz
North Peel - Brampton
ND
0.36
Katrina Erb
Loyola - Mississauga
ND
0.35
Gabrielle Taillefer-Blanc
Ste. Famille - Mississauga
ND
0.35
Melody Suite
Central Peel S.S.
ND
0.35
Celine Ayala
St. Joseph - Mississauga
ND
0.34
Linda Cruz
d'Youville
ND
DQ
Lily Hu
Applewood School
ND
DQ
Iskra Pajdakovska
Applewood School
ND
DQ
Nicole Neyedly
Applewood School
ND
DQ
Saranka Sukumarans
Central Peel S.S.
ND
DQ
Christina Palermo
Cardinal Ambrozic - Brampton
ND
DQ
Jenai Jackson
Gordon Graydon - Mississauga
ND
DQ
Elizabeth McGowen
St. Thomas Aquinas - Brampton
ND
DQ
Maya McKenzie
St. Joseph - Mississauga
ND
DQ
Nicole Prus
Iona C.S.S.
ND
DQ
Laura Snell
Central Peel S.S.
ND
DQ
Emeida Herrera Amaya
Central Peel S.S.
ND
DQ
Avia Goffe
SandalwoodParkholme
ND
DQ
Tania Ghansi
Brampton Centennial S.S.
ND
DQ
Kyla Binder
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
DNS
Natalia Roa
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
DNS
Sarah Taylor
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
DNS
Amber-Lyn Stewart
Gordon Graydon - Mississauga
ND
DNS
Sonja Kerr
Woodlands Applewood
ND
DNS
Lisa Huyhn
Woodlands Applewood
ND
DNS
Sadia Hersi
Parkholme School
ND
DNS
Saja Awad
Parkholme School
ND
DNS
Taylor Arbeau
Philip Pocock - Mississauga
ND
DNS
Asia Kuczek
Philip Pocock - Mississauga
ND
DNS
Joy Biagion
Central Peel
ND
DNS
Laura Snell
Central Peel
ND
DNS
Anita Osagbaekhoe
Central Peel
ND
DNS
Shanice Aaron
Central Peel
ND
DNS
Saranka Sukumarans
Central Peel
ND
DNS
Sarah Kohut
Heart Lake - Brampton
ND
DNS
Alisha Jaffer
port credit team 10
ND
DNS
Cristina Mauro
St. Marcellinus - Mississauga
ND
DNS
Melinda Alves
port credit team 10
ND
DNS
Debra Clarke
Harold M Brathwaite - Brampton
ND
DNS
Kristen Tiongson
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
DNS
Jamella Trinidad
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
DNS
Julia DiCarlo
St. Michael S.S.
ND
DNS
Chanel Perera
St. Joseph - Mississauga
ND
DNS
Shahd Asa'd
Clarkson - Mississauga
ND
DNS
Gloria Diankulu
Ste. Famille - Mississauga
ND
DNS
Jacquie Bailey
TL Kennedy
ND
DNS
Renee Ellis
Applewood School
ND
DNS
Samantha Creary
St. Martin - Mississauga
ND
DNS
Michelle Nguyen
Applewood School
ND
DNS
Elvie Abay-Abay
St. Martin - Mississauga
ND
DNS
Julia Astudillo
St. Martin - Mississauga
ND
DNS
Ana Matesic
St. Martin - Mississauga
ND
DNS
Nicole Machado
St. Martin - Mississauga
ND
DNS
Nicole Beauchemin
Central Peel S.S.
ND
DNS
Anita Osagbgekhoe
Central Peel S.S.
ND
DNS
Chahat Narang
West Credit - Mississauga
ND
DNS
Aliza Ahmed
Rick Hansen - Mississauga
ND
DNS
Sara Al Subihi
Rick Hansen - Mississauga
ND
DNS
Simran Kainth
Rick Hansen - Mississauga
ND
DNS
Allison Eda
Cardinal Ambrozic - Brampton
ND
DNS
c
Last updated Thu, 17 May 2012 17:28:30
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en