Meet Info
Sacred Heart Track Classic
May 3, 2013 to May 4, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (117.10 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 1500 Metre Run
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Kristen ONeill
St Ignatius of Loyola-Oakville
4:55.00
4:47.26
10
Alyssa Elmy
Eastview - Barrie
4:52.00
4:50.81
8
Lindsay Tramble
De La Salle College - Toronto
5:13.41
5:05.46
6
Emma Harris
Loretto Abbey - Toronto
5:00.00
5:06.33
5
Jasmine Armstrong
Eastview - Barrie
5:00.00
5:09.70
4
Jenna Sanderson
Timiskaming District Secondary
5:50.00
5:28.28
3
Alycia Holt
Stouffville - Stouffville
5:42.70
5:33.98
2
Elizabeth Blair
Greenwood College
NT
5:35.09
1
Rebecca Niedbala
Michael Power/St.Joseph-Etobic
5:20.94
5:38.66
Vanessa Gold
Bishop Strachan - Toronto
5:50.52
5:41.18
Helen Kosc
De La Salle College - Toronto
NT
5:49.29
Avery Weeks
Eastview - Barrie
5:50.00
5:54.39
Dumitriu Corina
Cardinal Carter - Aurora
5:50.00
5:55.79
Katarina Mayer
Michael Power/St.Joseph-Etobic
5:20.14
5:56.08
Gina D'Souza
Cardinal Newman - Scarborough
5:55.00
5:59.19
Michelle Nowak
Michael Power/St.Joseph-Etobic
5:22.42
6:03.46
Natalie Skillaris
St. Joseph's College - Toronto
NT
6:08.54
Emma O'Regan-Kantaroff
St. Joseph's College - Toronto
NT
6:08.78
Daniela Biggart
St. Elizabeth - Thornhill
5:00.00
6:08.90
Colleen Duffy
Michael Power/St.Joseph-Etobic
5:45.30
6:09.38
Jennifer Duffy
Michael Power/St.Joseph-Etobic
5:45.30
6:13.75
Hadley Reese
Bishop Strachan - Toronto
NT
6:14.47
Charlie Smith
Greenwood College
6:26.70
6:15.59
Melissa Hayalioglu
TMS School
5:20.00
6:15.90
Hawa Hassan
Newtonbrook - North York
NT
6:18.15
Madison Jakubas
Aurora High School
NT
6:19.60
Emily Carinci
Villanova College
6:39.86
6:21.55
Claire McPhee
Bishop Allen Academy-Etobicoke
6:50.00
6:22.91
Erica Romaniuk
St. Maximilian Kolbe - Aurora
6:30.20
6:24.04
Lauren Sciberras
Aurora High School
NT
6:25.23
Alison Moule
Newtonbrook - North York
NT
6:28.76
Jacqueline Rintjema
Stouffville - Stouffville
NT
6:30.58
Mary-Katherine Rowe
Timiskaming District Secondary
NT
6:35.96
Sarah Welsch
Aurora High School
NT
6:37.28
Ivy Duong
Aurora High School
NT
6:40.92
Ayelet Lustgarten
TanenbaumCHAT - Wallenberg
NT
6:42.60
Rhose Gueta
St. Joseph's College - Toronto
NT
7:22.35
Jasmine Andrade
St. Joseph's College - Toronto
NT
7:30.20
Janessa Ayala
TMS School
5:25.00
DNS
Anna Romero
St. Mary's - Toronto
NT
DNS
Kyra McGovern
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
DNS
Sasha Blay
TMS School
5:45.00
DNS
Ashley Stewart
Bishop Strachan - Toronto
6:24.63
DNS
c
Last updated Sat, 04 May 2013 18:20:06
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en