trackdatabase.com logo







Midget Girls 200 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Mija NaruszewiczFr Michael Goetz - MississaugaNT27.76
Courtney ChambersSt. Edmund Campion25.0028.37
Janessa LeFr Michael Goetz - MississaugaNT28.69
Latoya LammieSandalwood Heights - BramptonNT29.45
Dima UgohSt. Marguerite d'Youville-Bram30.2429.82
Brtitany Helmer-PeschierAscension of Our Lord-MissNT29.86
Chauntae Asafu-AdjayeFletcher's Meadow - Brampton26.0030.01
Daniela AngelucciSt. Roch C.S.S - BramptonNT30.08
Kedisha BazyomoCardinal Leger - Brampton31.0030.22
Maya BarkhouseFr Michael Goetz - MississaugaNT30.24
Deneece PlummerCardinal Leger - Brampton30.0030.32
Stephanie LeeSt. Francis Xavier-MississaugaNT30.46
Aliyah KnightCardinal Leger - Brampton31.0030.47
Renee SpenceSandalwood Heights - BramptonNT30.58
Andrea SargeantSt. Marguerite d'Youville-Bram31.9230.86
Pavao NakitaCardinal Leger - Brampton31.0030.99
Tivona ThomasSt. Joseph - Mississauga31.9031.31
Sydney HukLorne Park - Mississauga47.0031.31
Sidney OfosuPort Credit - Mississauga29.0031.38
Esther ShadaNotre Dame - BramptonNT31.87
Shavonte HallCardinal Ambrozic - BramptonNT32.18
Nicole KowalczykLorne Park - Mississauga38.1032.25
Karen OsarioSandalwood Heights - BramptonNT32.88
Namazzi JamesHoly Name of Mary-MississaugaNT33.61
Tejere OteriCardinal Ambrozic - BramptonNT33.76
Agata KolodziejczykLorne Park - Mississauga38.2033.84
Marwa SalihStephen Lewis - MississaugaNT33.89
Reneisha Jackson-ReidCardinal Ambrozic - BramptonNT33.90
Jameka JohnsonNotre Dame - BramptonNT34.95
Winona KhuuCawthra Park - Mississauga32.0035.03
Alysha CarterSt. Paul's - Mississauga33.53SCR
Pamela TangaLangstaff - Richmond HillNTDNS
Zina IssachFletcher's Meadow - BramptonNTDNS
Megan LeonPort Credit - Mississauga29.00DNS
Cassandra LimaLoyola - Mississauga32.00DNS
Melissa BezruchkoLangstaff - Richmond HillNTDNS
Clarissa CaraecleFr Michael Goetz - MississaugaNTDNS
Monique WilliamsBramalea - Brampton30.00DNS
Opeyemi OdunaikeBramalea - Brampton27.50DNS
Sade HastingsBramalea - Brampton27.50DNS
Agnes WongSt. Francis Xavier-MississaugaNTDNS
Marissa JoachimSt. Paul's - Mississauga30.55DNS
Oriena MensahSt. Roch C.S.S - BramptonNTDNS
Juliet OwusuSandalwood Heights - BramptonNTDNS
Kimberly TateLangstaff - Richmond HillNTDNS
Kyanna SanchoSt. Edmund Campion26.00DNS
Nita Patterson-ReidFletcher's Meadow - Brampton24.00DNS
Shantelle CrawfordFletcher's Meadow - BramptonNTDNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Mija NaruszewiczFr Michael Goetz - Mississauga27.7627.93
Courtney ChambersSt. Edmund Campion28.3728.15
Janessa LeFr Michael Goetz - Mississauga28.6928.54
Latoya LammieSandalwood Heights - Brampton29.4529.48
Dima UgohSt. Marguerite d'Youville-Bram29.8230.16
Brtitany Helmer-PeschierAscension of Our Lord-Miss29.8630.43
Daniela AngelucciSt. Roch C.S.S - Brampton30.0830.79
Chauntae Asafu-AdjayeFletcher's Meadow - Brampton30.01DNS
Last updated Fri, 07 May 2010 22:33:05
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.