Meet Info
TDSS Cross Country Invitational 2019
Oct 10, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (74.32 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Grade 6 Female 2200 Metre CC Run
Female Team Scores
Rank
Team/School
Score
No Teams
Final - Official
Name
Team/School
Final
Points
Amaia Aide Rios
Timmins Porcupine Track & Fiel
6:25.00
Hailey Guindon
Timmins Porcupine Track & Fiel
8:09.00
Daguerre Jillian
Timmins Porcupine Track & Fiel
8:15.00
Sarah Dufresne
St-Michel
8:29.00
Kiana Fortin
St-Michel
8:55.00
Cammie Masse
North Bay Legion Track Club
9:04.00
Summer Bergeron
Ecole catholique Assomption
9:09.00
Fionna Madigan
North Bay Legion Track Club
9:15.00
Celeste Beaupre
North Bay Legion Track Club
9:16.00
Annie Boal
St. Alexander School Catholic
9:26.00
Taliah Pratt
Central Public School
9:27.00
Lauren Kelly
Central Public School
9:32.00
Emma Deschatelets
Timmins Porcupine Track & Fiel
9:33.00
Dickson Addison
Timmins Porcupine Track & Fiel
9:34.00
Karly Charlton
Holy Family
9:37.00
Oluwalonpe Olusanya
Holy Cross Wolves
9:50.00
Kaystan Block
NLPS Stingers
9:52.00
Olivia McNeil
St. Alexander School Catholic
9:53.00
Joy Akomah
St. Luke
9:58.00
Karyane Walkingshaw
St-Michel
10:04.00
Charley Pollock
Englehart Public School
10:11.00
Georgia Peters
NLPS Stingers
10:12.00
Claire Sayeau
NLPS Stingers
10:15.00
Brooke Connors
Kerns PS
10:28.00
Kathryn Walker
Mother St. Bride
10:31.00
Avah Miron
St-Michel
10:32.00
Brianna Leveille
Ecole catholique Assomption
10:35.00
Katelyn Smart
St. Luke
10:39.00
Mackenna Fowler
Ecole catholique Ste-Croix
10:40.00
Madison Riddell
St. Luke
10:46.00
Dominique Denis
St-Michel
10:47.00
Madison Gravel
St. Luke
10:59.00
Suri Perrier
Central Public School
11:06.00
Kenna Carrier
Englehart Public School
11:07.00
Julianne Breault
St-Michel
11:17.00
Lexie Forget
Ecole catholique Assomption
11:23.00
Rhya Baker
Ecole catholique Assomption
11:30.00
Hailey Stewart
Holy Family
11:40.00
Alexy Walkingshaw
St-Michel
11:41.00
Thalia Renaud
St-Michel
11:45.00
Joanie Belanger
St-Michel
11:47.00
Evangeline Waugh-Monette
St. Luke
11:58.00
Daphnee Rivard-Gagnon
St-Michel
12:00.00
Eva Palangio
Englehart Public School
12:18.00
Janelle Belanger
Ecole catholique Assomption
12:32.00
Chloe Malinowski
Ecole catholique Assomption
12:40.00
Lauren Craig
Ecole catholique Assomption
12:43.00
Mya Boyce
Central Public School
12:48.00
Brennan Buchmann
Central Public School
12:51.00
Irelyn Christo-Holgate
st pats.
13:13.00
Keala Wright
St. Luke
13:25.00
Emma Underwood
St. Luke
13:26.00
Sadie Rondeau
St. Luke
13:29.00
Kayleigh-Ann Kightley
St. Luke
13:32.00
Kyana Gosselin
St-Michel
13:36.00
Grace Larente
st pats.
13:48.00
Hailey Boucher
Federal Public School
14:05.00
Winter Vernon
Federal Public School
15:19.00
Kiara Perry
NLPS Stingers
16:05.00
Jordan J Jobin
Navigateurs
16:45.00
Chloe Farrington
Holy Cross Wolves
16:48.00
Grear Sadler
English Catholic Central Schoo
16:53.00
Casey Mercer
Englehart Public School
17:08.00
Brooke Doucette
Mother St. Bride
17:25.00
Ashley Martin
Holy Family
17:28.00
Isabelle Gagne
Central Public School
17:32.00
Terrah Baron
Mother St. Bride
17:49.00
Hunter Doucette
Mother St. Bride
18:01.00
Payton P Denomme-Laframboise
Navigateurs
18:09.00
Erin Bosak
st pats.
18:24.00
Jade Luxton
st pats.
18:34.00
Emmee Barette
St-Michel
18:41.00
Zoe Gosselin
St-Michel
18:44.00
Kiara Hoah
Mother St. Bride
18:58.00
c
Last updated Wed, 16 Oct 2019 7:20:35
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en