trackdatabase.com logo







Senior Boys 200 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Joseph TriumbariSt. Marguerite d'Youville-Bram22.2022.56
Tyler HayleSt. Edmund Campion22.9022.97
Jordan GayleSt. Edmund CampionNT22.97
Domenic GrecoSt. Edmund Campion22.9023.16
Nicholas ChiarotNotre Dame - BramptonNT23.25
David RudderLincoln Alexander- Mississauga23.5023.67
Deon WattsFletcher's Meadow - Brampton24.0023.87
Riley RobinsonCawthra Park - Mississauga27.0024.09
Chris MartinovicFr Michael Goetz - MississaugaNT24.50
Aruran JeyakumarSandalwood Heights - BramptonNT24.52
Tristan RhoomsLangstaff - Richmond Hill24.0024.63
Matthew StewartBramalea - Brampton25.5024.79
Sheldon S AllenAscension of Our Lord-MissNT24.80
James ChewkaClarkson - Mississauga27.5024.81
Shiquan LoweSandalwood Heights - BramptonNT24.98
Tevin AndersonClarkson - Mississauga27.5025.07
Tomas TelehanicSt. Francis Xavier-MississaugaNT25.30
Ian HamiltonCardinal Leger - Brampton25.0025.49
Arthur WelsherLangstaff - Richmond HillNT25.50
Kwaku AfraneSandalwood Heights - BramptonNT25.66
Rhondell MarshallSandalwood Heights - BramptonNT25.69
Asim RaoofStephen Lewis - MississaugaNT26.03
Rushane ReidCardinal Leger - Brampton25.0026.16
Raymond FernandesSt. Francis Xavier-MississaugaNT26.16
Michael NosellaCawthra Park - Mississauga28.0026.36
Darren KerrCardinal Leger - Brampton27.0026.80
Jullian SpencerRick Hansen - MississaugaNT26.89
Andre Brown KerrNotre Dame - BramptonNT26.93
Colin MalcolmLincoln Alexander- Mississauga26.5027.14
Vincent SzetoCawthra Park - Mississauga29.5027.39
Andres DalisayChinguacousy - Brampton28.4027.71
Tanveer SidhuHarold M Brathwaite - Brampton27.0027.89
Ricardo PicartCentral Peel - Brampton30.2028.13
Jeremy HuangGlenforest - Mississauga30.0028.55
Domenic BullockJohn Cabot - Mississauga28.0029.38
Daniel LiGlenforest - Mississauga29.0030.55
Joel NwambaCentral Peel - Brampton31.10DNS
Steve PalmerBramalea - Brampton24.70DNS
Newton VieiraFletcher's Meadow - BramptonNTDNS
Yassine BellarLangstaff - Richmond HillNTDNS
Jermaine StephensonFletcher's Meadow - Brampton24.00DNS
Kirk DunnChinguacousy - Brampton28.00DNS
Caldin CorreiaFletcher's Meadow - Brampton23.00DNS
Camall C BrownAscension of Our Lord-MissNTDNS
Ahamed SepalaCentral Peel - Brampton32.10DNS
Austin MackillopLincoln Alexander- Mississauga28.00DNS
Alex HelmanLangstaff - Richmond Hill23.00DNS
Kevin NguyenFr Michael Goetz - MississaugaNTDNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Joseph TriumbariSt. Marguerite d'Youville-Bram22.5622.15
Nicholas ChiarotNotre Dame - Brampton23.2522.45
David RudderLincoln Alexander- Mississauga23.6723.78
Deon WattsFletcher's Meadow - Brampton23.8723.92
Riley RobinsonCawthra Park - Mississauga24.0923.98
Tyler HayleSt. Edmund Campion22.97DNS
Jordan GayleSt. Edmund Campion22.97DNS
Domenic GrecoSt. Edmund Campion23.16DNS
Last updated Fri, 07 May 2010 22:33:05
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.