trackdatabase.com logo







Junior Boys 100 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Nick PalominoDr. G. W. Williams - Aurora11.7010.80
Chris YienBill Crothers - Unionville11.3810.90
Willie LanktreeBill Crothers - UnionvilleNT11.30
Ryan ChongSt. Elizabeth - Thornhill11.9011.40
Philip MakindeRichmond Green - Richmond Hill12.0011.40
D'Arcy BeyeaUnionville - MarkhamNT11.50
Andrea RellaHoly Cross - WoodbridgeNT11.50
Marquise SwabySt. Elizabeth - Thornhill12.0011.60
Dejon BrissettLoyola - MississaugaNT11.70
Nathan KyeameBill Crothers - Unionville11.0011.80
Aaron McQuaidSt. Elizabeth - Thornhill12.1011.80
Leslie TsangBill Crothers - UnionvilleNT11.80
Lucas CatenaSt. Paul\'s - Mississauga12.3911.82
Marceau JovinLoyola - Mississauga12.4911.90
Geoffrey TaiUnionville - MarkhamNT11.90
Mike ZhouMarkville - MarkhamNT12.00
Daniel GerberAurora High SchoolNT12.10
John MacayanaLangstaff - Richmond HillNT12.10
Sagi Kahane-RapportCommunity Hebrew Academy-R.H.NT12.10
Raymond NgBrother Andre - MarkhamNT12.10
Gool JasonSt. Elizabeth - Thornhill12.0012.20
Indika WijesunderaUnionville - MarkhamNT12.30
Howard WongMarkville - Markham12.7212.40
Samuel KohUnionville - MarkhamNT12.60
Rom PerezSt. Elizabeth - Thornhill12.0012.60
Rodon GutierrezSt. Elizabeth - Thornhill12.0012.60
Alex SiuSt. Augustine - MarkhamNT12.60
Mitchell MercadoSt. Elizabeth - Thornhill12.0012.60
Davide PaolucciSt. Elizabeth - Thornhill12.0012.70
Liam DownesRichmond Green - Richmond Hill13.5012.70
Stephen LucSt. Augustine - MarkhamNT12.70
Joner KuoUnionville - MarkhamNT12.80
Alvin LaiBayview - Richmond HillNT12.80
Eric ReidStouffville - StouffvilleNT12.90
Mankin HoUnionville - MarkhamNT12.90
Lucas MarianiSt. Elizabeth - Thornhill12.1013.00
Michael XuBayview - Richmond HillNT13.00
Kevin SagarVaughan - ThornhillNT13.00
Lawson LuMarkville - MarkhamNT13.30
Godswill OmozikuHoly Cross - WoodbridgeNT13.30
Chris IbrahimSt. Augustine - MarkhamNT13.50
Alvin DaiRichmond Green - Richmond HillNT13.60
Ladislau GombeRichmond Green - Richmond HillNT13.60
Benson LongMilliken Mills H.S.13.6513.60
Jacky SuBayview - Richmond HillNT13.80
Toby ChanSt. Augustine - MarkhamNT13.90
Victor ChanBayview - Richmond HillNT14.00
Justin LuiRichmond Green - Richmond Hill13.7514.10
Andrew TauBayview - Richmond HillNT15.00
Edan NegrinCommunity Hebrew Academy-R.H.NT15.30
Josh SoferSt. Augustine - MarkhamNTDNF
Tommy NyguenMaple - Maple13.26DNF
Austin GonsalvesBill Crothers - UnionvilleNTDNF
Jordan HeMarkville - MarkhamNTDNF
Mario RoefaroLoyola - Mississauga14.03DNF
Michael MagnanteBill Crothers - Unionville12.24DNF
Vishaal VankateshUnionville - MarkhamNTDNF
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Nick PalominoDr. G. W. Williams - Aurora10.8011.10
Chris YienBill Crothers - Unionville10.9011.10
Philip MakindeRichmond Green - Richmond Hill11.4011.30
Willie LanktreeBill Crothers - Unionville11.3011.30
Andrea RellaHoly Cross - Woodbridge11.5011.60
D'Arcy BeyeaUnionville - Markham11.5011.60
Ryan ChongSt. Elizabeth - Thornhill11.4011.70
Marquise SwabySt. Elizabeth - Thornhill11.6011.80
Last updated Wed, 09 May 2012 20:10:19
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.