trackdatabase.com logo







Senior Boys 100 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Alex ManuelBill Crothers - Unionville11.2211.10
Mikhile JerimiahMarkville - Markham11.5611.30
Clifford BasseySt. Elizabeth - Thornhill11.4011.40
Sean MittelholzerMarkville - Markham11.7511.40
Karim AtaollahiRichmond Green - Richmond Hill12.2311.50
Simon BurelleBrother Andre - MarkhamNT11.60
Moe GamalLoyola - MississaugaNT11.80
Justin MarcoCommunity Hebrew Academy-R.H.NT11.80
Jason ChuiBayview - Richmond HillNT11.81
Nicholas MasciSt. Elizabeth - Thornhill11.9011.90
Brian ChingUnionville - MarkhamNT12.00
Bryan LiRichmond Green - Richmond HillNT12.00
David WuUnionville - MarkhamNT12.10
Andy SutherlandMarkham - Markham12.3012.30
Brandon GryschukHoly Cross - WoodbridgeNT12.40
Rahsean St. LouisHoly Cross - WoodbridgeNT12.40
Jerome McCalmonMarkham - Markham13.6012.50
Andrew TebbiCommunity Hebrew Academy-R.H.NT12.50
Oscar ZhangBayview - Richmond HillNT12.50
Jacky ZhuMilliken Mills H.S.NT12.60
Wilson LimBayview - Richmond HillNT12.60
Xiangi MengRichmond Green - Richmond HillNT12.70
Jack LiuBayview - Richmond HillNT12.70
Paul ManikasMarkham - MarkhamNT12.70
Derrick CheungSt. Augustine - MarkhamNT12.80
Tony VongMilliken Mills H.S.13.4812.80
Nick FlorusStouffville - StouffvilleNT12.90
Jonathan TrappMarkham - MarkhamNT13.10
Michael HuangBayview - Richmond HillNT13.20
Dennis ZhangMarkville - MarkhamNT13.30
Giovanni TutivenJean Vanier - Richmond HillNT13.40
Ali TejaniBayview - Richmond HillNT13.60
Daniel SabanCommunity Hebrew Academy-R.H.NT13.70
Alan ChanRichmond Green - Richmond HillNT14.00
Matthew KleinCommunity Hebrew Academy-R.H.NT14.36
David EkereMaple - Maple16.0415.80
Jimmy TayBayview - Richmond HillNTDNF
Bradley ThompsonMaple - Maple12.21DNF
Omar AnglinBill Crothers - Unionville11.51DNF
Amara EhirimBill Crothers - UnionvilleNTDNF
Ahmed ChelhiRichmond Green - Richmond Hill13.50DNF
Osagie OsahenrunmwenSt. Elizabeth - Thornhill11.90DNF
Andy YipBayview - Richmond HillNTDNF
Mark ShafikJean Vanier - Richmond HillNTDNF
David LaytonDr. G. W. Williams - AuroraNTDNF
Peter CariatiHoly Cross - WoodbridgeNTDNF
Osama SteveodiaseHoly Cross - WoodbridgeNTDNF
Devante SmithStouffville - StouffvilleNTDNF
Benny NgMarkville - Markham12.63DNF
Robert FlynnBrother Andre - MarkhamNTDNF
Blake CunninghamBrother Andre - MarkhamNTDNF
Joshua CunninghamBrother Andre - Markham11.10DNF
Shawn GordonBrother Andre - MarkhamNTDNF
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Alex ManuelBill Crothers - Unionville11.1010.80
Mikhile JerimiahMarkville - Markham11.3011.30
Sean MittelholzerMarkville - Markham11.4011.40
Karim AtaollahiRichmond Green - Richmond Hill11.5011.50
Clifford BasseySt. Elizabeth - Thornhill11.4011.70
Moe GamalLoyola - Mississauga11.8011.80
Justin MarcoCommunity Hebrew Academy-R.H.11.8011.90
Simon BurelleBrother Andre - Markham11.6012.00
Last updated Wed, 09 May 2012 20:10:19
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.