trackdatabase.com logo







Girls 50 Metre Dash

Final
Name Team/SchoolSeedFinalWindPoints
Marie-Eve D'ArcyParkholme SchoolNT10.9110
Cristina MauroSt. Marcellinus - Mississauga23.5711.508
Amanda ArdilaSt. Francis Xavier-MississaugaNT12.006
Henna KalairNorth Peel - Brampton18:00.0012.065
Francesca D'souzaSt. Marcellinus - Mississauga23.3812.284
Fatima KalairNorth Peel - Brampton15:05.0012.383
Almira SaltatFr Michael Goetz - MississaugaNT12.532
Jodi BatchelorApplewood School21.0012.751
Vaishnavi BalujaWest Credit - Mississauga40.0013.72
Niloufar JaferiApplewood School22.0014.03
Sana AlviTL Kennedy18.0014.32
Leeza BuisApplewood School19.0014.75
Benishiya DilipkumarTL Kennedy37.0014.91
Rebecca WhiteBrampton Centennial S.S.NT15.10
Iskra PajdakovskaApplewood School14.0015.34
Tania GhansiBrampton Centennial S.S.NT16.00
Shannon AndersonApplewood School17.0016.16
Huma AzmatMeadowvale - MississaugaNT16.81
Brittany BlakeWest Credit - Mississauga40.0017.47
Ashley Da SilvaFr Michael Goetz - MississaugaNT17.87
Morayo AwosedoSt. Augustine - BramptonNT18.65
Chelsie ChongSt. Augustine - BramptonNT19.19
Comfort GyimahSandalwoodParkholme27.0219.53
Veronica MarckowicSt. Augustine - BramptonNT19.78
Daniella GhisilieriLoyola - MississaugaNT21.22
Becky DohertyParkholme School45.2422.63
Sushma SubramaniamSt. Martin - MississaugaNT23.31
Sarin KendirjianTL Kennedy50.0024.62
Alex MacDowParkholme SchoolNT26.85
Marta KaczmarczykLoyola - MississaugaNT27.68
Calabro BiancaAscension of Our Lord-Miss38.0028.25
Kathleen HillLoyola - MississaugaNT29.37
Vanessa FongWoodlands Applewood17.0029.81
Robyn Turjanica-BremnerParkholme SchoolNT30.68
Trica SequiraSt. Augustine - BramptonNT31.91
Sabrina JamesParkholme SchoolNT36.40
April BakerSt. Augustine - BramptonNT37.18
Seena AkramyMeadowvale - MississaugaNT38.63
Taslim MansoorParkholme SchoolNT46.03
Courtney MaclayAscension of Our Lord-Miss30.0056.12
Rita DimaanoOur Lady of Mount Carmel-MissiNTDNF
Pauline TranTL Kennedy26.00DNS
Pooja MutsuddiParkholme SchoolNTDNS
Allison EdaCardinal Ambrozic - BramptonNTDNS
Felicia ButricoCardinal Ambrozic - BramptonNTDNS
Shana JudgeSt. Marcellinus - Mississauga29.59DNS
Sarah TaylorFr Michael Goetz - MississaugaNTDNS
Julia DiCarloSt. Michael S.S.NTDNS
Amanda LangParkholme SchoolNTDNS
Tamara LazzarettoParkholme SchoolNTDNS
Saranka SukumaransCentral PeelNTDNS
Miki NagayamaTL Kennedy30.00DNS
Anita OsagbaekhoeCentral Peel13.50DNS
Haneen Abdel-MajidTL Kennedy28.00DNS
Daniela GarcesApplewood School22.00DNS
Lisa Marie MurrayApplewood School29.00DNS
Nicole MachadoSt. Martin - MississaugaNTDNS
Julia AstudilloSt. Martin - MississaugaNTDNS
Jenna SmithApplewood School19.00DNS
Laura SnellCentral Peel12.00DNS
Michelle NguyenApplewood School18.00DNS
Shannon BasterfieldApplewood School23.00DNS
Emeida Herrea AmayaCentral Peel13.50DNS
Joy BiagionCentral Peel13.70DNS
Sandra ClarkApplewood School24.00DNS
Samantha CrearySt. Martin - MississaugaNTDNS
Last updated Thu, 17 May 2012 17:28:30
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.