trackdatabase.com logo







1B Boys 50 Metre Dash

Final
Name Team/SchoolSeedFinalWindPoints
Nosley BurtonNorth Peel - BramptonNT07.1810
Scott DuongWest Credit PanthersNT09.26
Chris HazelleApplewood Acres16.4215.4410
Kelvin TranWest Credit PanthersNT07.308
Mehul SelarkaNorth Peel - BramptonNT13.51
Anfernee HarrisonNorth Peel - BramptonNT08.206
Chivesh ImbarajahIona Catholic Secondary SchoolNT26.15
Ismail SaleemiNorth Peel - BramptonNT08.255
Brandon IamIona Catholic Secondary SchoolNT34.01
Borges DamianSt. Augustine - Brampton14.5008.814
Andrew AaldersNotre Dame - BramptonNT09.023
Kiko BarrancoFr Michael Goetz - MississaugaNT09.101.50
Jonney TruongWest Credit PanthersNT09.101.50
Andrew JurskiLoyola - MississaugaNT09.13
Alex Aveiroport credit team 1012.3009.24
Martin SkickiFr Michael Goetz - MississaugaNT09.27
Dawood SaddiqueWest Credit PanthersNT09.29
Dylan ThoroskiAscension of Our Lord-Miss16.0009.47
Robert CapovillaTeam Woodlands14.0009.48
Alexander Maksimovicport credit team 1012.7109.53
Nafiz HossainHeart Lake - Brampton11.0009.66
Sameer NouriTeam WoodlandsNT09.72
Brian RobertsonNotre Dame - Brampton09.7609.81
Mochine SaumtallyWest Credit PanthersNT09.85
Sheldon RodneyBramalea - Brampton09.1010.02
Harsher SidhuNorth Peel - BramptonNT10.13
Raheem OutramSt. Augustine - Brampton11.4010.23
Brahmjot GillBrampton Centennial S.SNT10.35
Anthony BarnesWest Credit PanthersNT10.53
Jacky ChynWest Credit PanthersNT10.54
Evan GrayApplewood AcresNT10.79
Jordan PhongphilackSandalwood Heights - Brampton16.2210.83
Moses KazibweSt. Augustine - Brampton14.0011.10
Michael NdububaSt. Augustine - Brampton10.0011.28
Alec MontgomerySt. Augustine - Brampton11.5211.30
Ethan WeitendorfNorth Peel - BramptonNT11.32
Vishal RamaniWest Credit PanthersNT11.33
Augustine RollandSt. Martin's - MississaugaNT11.43
Miguel LeanoSt. Martin's - MississaugaNT11.44
Aaron LeeTeam Woodlands17.0011.56
Matthew HeadRick Hansen - Mississauga14.1611.90
Timmy SiuRick Hansen - Mississauga12.0011.97
Brett NeillyMayfield Parkholme60.0012.01
Danny ChanWest Credit PanthersNT12.12
Ricky LeitaoSt. Edmund CampionNT12.13
Eschli KevinLoyola - MississaugaNT12.18
Ebenezer AntwiHeart Lake - Brampton14.4412.19
Ben DennisMayfield Parkholme60.0012.22
Shemar SinghMayfield Parkholme60.0012.31
Fahid ChowduryApplewood Acres15.2012.59
Harry ShawMayfield Parkholme60.0012.79
Alex HernandezApplewood AcresNT12.90
Pavel SeminovWest Credit PanthersNT13.32
Peter LuchkoApplewood Acres12.5713.44
Ketan PatelSandalwood Heights - Brampton18.5214.05
Shaan-E-Abbas JamalParkholme School18.4614.40
Vasco MarquesApplewood School22.3414.94
Mark WhittakerApplewood School12.9815.13
Daniel CitrenApplewood Acres14.0015.20
Devin SchmidtParkholme SchoolNT16.37
Amir BenmokhtarApplewood School19.7816.53
Harninder KalotiCentral Peel - Brampton20.1816.75
David RicheAmbrozicNT18.94
Andrew SkeardParkholme School31.8723.47
Josh TrumbleParkholme SchoolNT31.03
Michael GachetApplewood Acres27.8935.31
Shoaib ButtParkholme SchoolNT39.60
David KowalskiOur Lady of Mount Carmel-MissiNTSCR
Daniel HaikalisOur Lady of Mount Carmel-MissiNTSCR
Ben ParibelloNorth Peel - BramptonNTSCR
Alex HoggBrampton Centennial S.SNTSCR
Paramjit BittuMayfield Parkholme60.00SCR
Richard SookrajGordon GraydonNTSCR
Anthony StavriIona Catholic Secondary SchoolNTSCR
Darryl Clarke-TappinSt. Augustine - Brampton20.20SCR
Michael GambinoOur Lady of Mount Carmel-MissiNTSCR
Imran BhattiApplewood Acres14.12SCR
David NguyenWest Credit PanthersNTSCR
Jerome SimeonWest Credit PanthersNTSCR
Randy ArchibaldWest Credit PanthersNTSCR
Robbie RoddenWest Credit PanthersNTSCR
Michael DuongWest Credit PanthersNTSCR
Thomas DankwaHeart Lake - Brampton15.00SCR
Mardig Kendirjianport credit team 1013.59SCR
Arthur CorreiaSt. Augustine - Brampton17.80SCR
Last updated Mon, 09 May 2011 17:44:41
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.