trackdatabase.com logo







Midget Girls 100 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Saushana WilkinsBramalea - Brampton13.9013.46
Kyanna SanchoSt. Edmund Campion12.7013.59
Tyanna HaywoodSt. Roch C.S.S - BramptonNT13.67
Opeyemi OdunaikeBramalea - Brampton13.7013.78
Nita Patterson-ReidFletcher's Meadow - Brampton12.0513.81
Janessa LeFr Michael Goetz - MississaugaNT13.86
Madison CupaniSt. Marguerite d'Youville-Bram13.5913.91
Kimberly TateLangstaff - Richmond Hill13.6013.95
Marissa JoachimSt. Paul's - Mississauga13.9614.07
Hailey CollinsErindale - Mississauga14.4114.09
Shantelle CrawfordFletcher's Meadow - BramptonNT14.13
Michelle Osei-BonsuSt. Roch C.S.S - BramptonNT14.31
Latoya LammieSandalwood Heights - BramptonNT14.37
Aliyah KnightCardinal Leger - Brampton13.5014.38
Isabella OlivaresHoly Name of Mary-MississaugaNT14.39
Deneece PlummerCardinal Leger - Brampton13.0014.46
Shaniece SinghCentral Peel - Brampton13.2014.54
Sarah BellCawthra Park - Mississauga14.1014.57
Ogrodnik NataliaJohn Cabot - Mississauga14.0014.59
Janelle ChungClarkson - MississaugaNT14.60
Sade HastingsBramalea - Brampton13.8014.64
Doeun JooErindale - Mississauga14.8014.77
Pavao NakitaCardinal Leger - Brampton14.0014.78
Renee SpenceSandalwood Heights - BramptonNT14.79
Angela AddawoeFr Michael Goetz - MississaugaNT14.80
Zina IssachFletcher's Meadow - BramptonNT14.81
Olena GindaJohn Cabot - Mississauga14.0014.81
Kedisha BazyomoCardinal Leger - Brampton13.5014.81
Shanice MartinSt. Roch C.S.S - BramptonNT14.85
Andrea SargeantSt. Marguerite d'Youville-Bram14.5814.87
Esther ShadaNotre Dame - BramptonNT14.98
Tivona ThomasSt. Joseph - Mississauga15.2014.99
Nicole KowalczykLorne Park - Mississauga15.5015.07
Saquan VernonCentral Peel - Brampton14.2015.07
Karen OsarioSandalwood Heights - BramptonNT15.29
Alysha CarterSt. Paul's - Mississauga15.5315.68
Namazzi JamesHoly Name of Mary-MississaugaNT15.69
Alicia BraithwaiteErindale - Mississauga15.5016.04
Jameka JohnsonNotre Dame - BramptonNT16.24
Chauntae Asafu-AdjayeFletcher's Meadow - Brampton13.6016.28
Keyara Valencia-HindsErindale - Mississauga16.5016.32
Kim SmithCentral Peel - Brampton13.2016.34
Winona KhuuCawthra Park - Mississauga15.5016.86
Desiree FrostCentral Peel - Brampton14.5017.04
Jessica ContrerasLorne Park - Mississauga16:01.00SCR
Brtitany Helmer-PeschierAscension of Our Lord-MissNTSCR
Latece BlairSt. Edmund Campion12.90DNS
Paula DopudaClarkson - MississaugaNTDNS
Tymika McKenzieSandalwood Heights - BramptonNTDNS
Tanysha Altenor-PhillipsSt. Edmund CampionNTDNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Saushana WilkinsBramalea - Brampton13.4613.13
Tyanna HaywoodSt. Roch C.S.S - Brampton13.6713.17
Kyanna SanchoSt. Edmund Campion13.5913.42
Opeyemi OdunaikeBramalea - Brampton13.7813.44
Madison CupaniSt. Marguerite d'Youville-Bram13.9113.47
Janessa LeFr Michael Goetz - Mississauga13.8613.54
Kimberly TateLangstaff - Richmond Hill13.9513.65
Nita Patterson-ReidFletcher's Meadow - Brampton13.8114.05
Last updated Fri, 07 May 2010 22:33:05
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.