trackdatabase.com logo







Midget Girls 100 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Julia WiercigrochSt. Francis Xavier-MississaugaNT13.42
Gold Thompson-AdiukuFletcher's Meadow - Brampton00.5013.58
Trinity LougheedLaura Secord - St. CatherinesNT13.67
Denay McLaughlinSt. Edmund Campion13.7013.74
Crystal CampbellFletcher's Meadow - BramptonNT13.83
Kitlyn WongTimiskaming District SecondaryNT13.89
Lauren HarrisonDr. G. W. Williams - AuroraNT13.92
Shyann RichardsAscension of Our Lord-Miss13.5514.01
Chilliana MayDante Alighiere - TorontoNT14.07
Brittney Dos SantosMarshall McLuhan - TorontoNT14.14
Shauvone Paul-AckieFletcher's Meadow - BramptonNT14.16
Katherine GattoOur Lady of Lourdes H SNT14.18
Krystel JulienSenator O'Connor - TorontoNT14.26
Benita NwaghadaNotre Dame - Brampton13.5014.40
Hannah McIntoshOur Lady of Lourdes H SNT14.40
Makayla CallenderPope John Paul II - TorontoNT14.41
Nathalie VittoSenator O'Connor - TorontoNT14.51
Sara WiteckiLoyola - MississaugaNT14.54
Jessica MeloSt. Joseph - Mississauga00.3014.63
Vera OviredoSt. Francis Xavier-MississaugaNT14.71
Kayona LovelaceAscension of Our Lord-Miss13.4314.71
Monique ChristopherSt. Edmund Campion00.4014.71
Sierra LewisFletcher's Meadow - BramptonNT14.75
Ife NwokoSt. Joseph - Mississauga00.3014.80
Crystal JosephAscension of Our Lord-Miss13.8814.85
Carly Ann McGrathDante Alighiere - TorontoNT15.05
Samantha ForbesSt MartinNT15.15
Alberta BoateyAscension of Our Lord-Miss13.9515.19
Crystal StewartNotre Dame - Brampton14.5015.22
Alysia ClarkeFletcher's Meadow - BramptonNT15.28
Shawna CroftCourtice - CourticeNT15.30
Alliyah BrathwaiteSt. Edmund Campion14.6015.35
Samantha PavlikDr. G. W. Williams - AuroraNT15.38
Rachel MurraySt. Aloysius Gonzaga-Mississau00.3015.39
Desiree BrownSt. Edmund Campion13.2015.47
Meriel ParasSt. Joseph - Mississauga00.5015.49
Geia ZatangaSt MartinNT15.64
Cassandra MasscarenhasLoyola - MississaugaNT15.65
Alexis LopezSt. Joseph - Mississauga00.4015.66
Manuela RiveraSt. Joseph - Mississauga00.4015.72
Neesha GandhiSt. Joseph - Mississauga00.3015.74
Alexia FurtadoSt. Aloysius Gonzaga-MississauNT15.98
Pricilla PantonSt. Edmund Campion15.2016.20
Celia ArrecisSt. Aloysius Gonzaga-MississauNT16.22
McKenzie NelsonOur Lady of Lourdes H SNT16.26
Cyrene RileyLoyola - MississaugaNT16.46
Prisca AbuguLoyola - MississaugaNT16.47
Ilayahh BorckFletcher's Meadow - BramptonNT16.50
Katherine deNottebeckMalvern - Toronto16.1916.56
Shantel WilliamsNotre Dame - Brampton00.5016.59
Julia GrecoSt. Aloysius Gonzaga-MississauNT16.64
Amal ` MohammedSt. Francis Xavier-MississaugaNT16.99
Charlotte AttwoodMalvern - TorontoNT17.24
Trisha MatasaranSt. Francis Xavier-MississaugaNT17.28
Sydney AguilarSt. Joseph - Mississauga00.4017.39
Melina RaggiuntiNotre Dame - Brampton00.5017.53
Raashedah ColeySt. Edmund Campion00.50DNS
Tait CandiceFletcher's Meadow - BramptonNTDNS
Seema RaghunandanFletcher's Meadow - BramptonNTDNS
Samaia SlowlyAscension of Our Lord-Miss13.56DNS
Ashley DeckertDr. G. W. Williams - AuroraNTDNS
Anita IwelomenPope John Paul II - TorontoNTDNS
Anthonia IsiguzoPope John Paul II - TorontoNTDNS
Nikita PintoSt. Aloysius Gonzaga-MississauNTDNS
Jewl Thompson-AdiukuFletcher's Meadow - Brampton00.50DNS
Julianna ScottDr. G. W. Williams - AuroraNTDNS
Bernadette MayerSt MartinNTDNS
Alyssa CharlesSt. Joseph - Mississauga00.50DNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Trinity LougheedLaura Secord - St. Catherines13.6713.26
Gold Thompson-AdiukuFletcher's Meadow - Brampton13.5813.39
Julia WiercigrochSt. Francis Xavier-Mississauga13.4213.43
Lauren HarrisonDr. G. W. Williams - Aurora13.9213.91
Crystal CampbellFletcher's Meadow - Brampton13.8313.95
Shyann RichardsAscension of Our Lord-Miss14.0100.40
Denay McLaughlinSt. Edmund Campion13.74DNS
Kitlyn WongTimiskaming District Secondary13.89DNS
Last updated Fri, 25 Apr 2014 13:26:33
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.