trackdatabase.com logo







Midget Girls 100 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Sydonie MerrickMother Teresa - Scarborough12.5012.82
Janessa LewisSt. Joseph - Mississauga13.0013.40
Jazmine OliverSt. Edmund Campion13.1013.57
Keiana Bishop EarleJohn Polanyi CI-North YorkNT13.61
Destiny Shorte-JarvisJohn Polanyi CI-North YorkNT13.83
Janelle LawesLakefield College SchoolNT13.84
Kaysen DrummondSt. Roch - BramptonNT14.08
Tihana WilliamsAlbert Campbell - AgincourtNT14.08
Aneesa BuchananSt. Roch - BramptonNT14.17
Maddy BergsmaKings Christian - OakvilleNT14.21
Mide OriyomiKings Christian - OakvilleNT14.26
Gilliann BucknorMother Teresa - Scarborough13.6714.34
Jade OliverSt. Edmund Campion13.7014.37
Avielle EmanuelJohn Polanyi CI-North YorkNT14.42
Tinu OleotoreKings Christian - OakvilleNT14.43
Nicole BassaraghMother Teresa - Scarborough14.0714.46
Aiyanna BennettAscension of Our Lord-Miss15.3214.46
Danielle CorbinSt. Edmund Campion13.4014.50
Olivia Henry-MorrisonAscension of Our Lord-Miss15.0714.50
Jenna DeFacendisSt. Francis Xavier-MississaugaNT14.57
Quirrah Abbott-Hill-SmithSt. Roch - BramptonNT14.59
Grace Amos-OmosuyiAscension of Our Lord-Miss15.7814.60
Raven ChristieAscension of Our Lord-Miss14.8714.60
Kara GrantSt. Edmund Campion13.8014.71
Zainab SalamiKings Christian - OakvilleNT14.74
Brianna Di MascioSt. Roch - BramptonNT14.78
Hannah GallichanKings Christian - OakvilleNT14.79
Amy AdamuSt. Edmund Campion14.2014.79
Kamryn GriffthRobert F. Hall - Caledon EastNT14.80
Brianna WardSt. Augustine - Brampton14.4014.81
Nala AlexanderAscension of Our Lord-Miss15.9014.84
Madison Nadurata-barbarosEtobicoke Arts - TorontoNT14.90
Denajah A JosephMississauga - Mississauga14.2014.91
Adebisi KingSt. Edmund Campion14.6014.92
Tricia ChambersSt Martin SS - MississaugaNT15.01
Surayyah AllisonAscension of Our Lord-Miss15.2115.08
Devynn GarrowSt. Clement's SchoolNT15.09
Hilary MacGregorKings Christian - OakvilleNT15.11
Meagan KloucekSt. Joan of Arc - MississaugaNT15.15
Simone WardClarkson - Mississauga14.0015.15
Sandra JaskowiakSt Martin SS - MississaugaNT15.19
Eunice AinaSt. Aloysius Gonzaga-MississauNT15.19
Sofia IschiropoulosEast York - TorontoNT15.22
Alexandria HectorSt. Joseph - Mississauga13.0015.24
Rachel BrownKings Christian - OakvilleNT15.24
Tiena NealeKings Christian - OakvilleNT15.24
Natalie BolandGreenwood College14.7815.28
Hollicia StrakerJohn Polanyi CI-North YorkNT15.30
Latavia HibbertDr. G. W. Williams - AuroraNT15.32
Chloe MacklinUniv of Toronto Schools - ToroNT15.36
Courtney RobbSt Martin SS - MississaugaNT15.38
Debbie BuckOur Lady of Mount Carmel-MissiNT15.41
Alice VlasovUniv of Toronto Schools - ToroNT15.42
Kaelyn PeresicAldershot - Burlington14.0015.49
Laeticia AmihereKings Christian - OakvilleNT15.54
Anna SatterthwaiteClarkson - Mississauga14.0015.57
Kaitlyn BlanchetteSt. Joseph - Mississauga13.0015.59
Meagan PolleyRichview - Islington13.6015.61
Katey-Jean KozakSt Martin SS - MississaugaNT15.62
Alexandra SfirisEast York - TorontoNT15.64
Stephanie LicznerSt Martin SS - MississaugaNT15.67
Sofia SzechynskiSt. Joan of Arc - MississaugaNT15.68
Cassandra EdmondsMayfield - Brampton13.9015.69
Kaya Joubert JohnsonEtobicoke Arts - TorontoNT15.75
Precious AmpaduJohn Polanyi CI-North YorkNT15.78
Alejandra Villegas-TshumaCawthra Park - MississaugaNT15.79
Juliet LayneClarkson - Mississauga14.0015.85
Monica WeremiRichview - Islington14.5015.91
Teanna PetersCedarbrae - ScarboroughNT15.94
Jikka VenturaOur Lady of Mount Carmel-MissiNT15.99
Sophia KaraiskakisEast York - TorontoNT16.18
Zoya RahimSt. Clement's SchoolNT16.19
Mia LangleyClarkson - Mississauga14.0016.25
Rayan TahlilClarkson - Mississauga14.0016.28
Karolina KoscieniakSt. Joan of Arc - MississaugaNT16.33
Sarah SteeleOur Lady of Mount Carmel-MissiNT16.35
Romina QuiogueSt. Joseph - Mississauga13.0016.40
Sheneice LlewellynSt. Augustine - Brampton14.3016.57
Fiona DaoCedarbrae - ScarboroughNT16.58
Opeoluwa KoledeDr. G. W. Williams - AuroraNT16.70
Elizabeth AquinoCentral Peel - BramptonNT16.72
Isabel DecoutoSt Martin SS - MississaugaNT16.75
Sypress AllenClarkson - Mississauga14.0016.80
Catherine SzarekSt. Joseph - Mississauga13.0016.82
Chirane SambaES Sainte-Famille - MississaugNT16.89
Sabryna ClementES Sainte-Famille - MississaugNT17.07
Selena StucklessRobert F. Hall - Caledon EastNT17.13
Sophie ThomSt. Clement's SchoolNT17.19
Nikita KalogerakosMayfield - Brampton13.5018.09
Madeline KaldaSt. Clement's SchoolNT18.67
Amina HusseinCedarbrae - ScarboroughNT18.73
Leah FernandezJohn Cabot - Mississauga14.0023.36
Sierra AndersonSt. Augustine - Brampton13.90DNS
Edwina AmankwahAscension of Our Lord-Miss15.27DNS
Xamantha LopezSt. Joseph - Mississauga13.00DNS
Hayley MannersRichview - Islington13.50DNS
Dana SinclairSt. Roch - BramptonNTDNS
Rebecca AjokuSt. Roch - BramptonNTDNS
Cameron HuangUniv of Toronto Schools - ToroNTDNS
Katie RuchOur Lady of Mount Carmel-MissiNTDNS
Tyanna LewisSt. Roch - BramptonNTDNS
Micah MarcelinoBishop Marrocco/Merton-TorontoNTDNS
Latavia WilliamsCawthra Park - MississaugaNTDNS
Lesia Dlugosh-OstapRichview - Islington15.80DNS
Ashley AkeraJohn Polanyi CI-North YorkNTDNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Last updated Mon, 02 May 2016 10:49:11
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.