trackdatabase.com logo







Midget Boys 100 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Jadon JohnsonSt. Marguerite d'Youville-Bram12.0211.64
Rashad GlasgowSt. Edmund Campion12.5012.00
Ryan HussettFletcher's Meadow - Brampton12.2012.11
Kyle PowellSt. Roch C.S.S - BramptonNT12.15
Kristian BenjaminSt. Roch C.S.S - BramptonNT12.17
Daniel PalmerSt. Edmund Campion12.9012.21
Dwayne MarchSt. Edmund Campion12.3012.28
Sean BennettAscension of Our Lord-MissNT12.31
Lestin BrightFletcher's Meadow - BramptonNT12.38
Gavin HodgesCentral Peel - Brampton12.1012.40
Derek JagasarSt. Roch C.S.S - BramptonNT12.43
Shavown GregorySt. Marguerite d'Youville-Bram12.0812.43
TK MakwairaSt. Edmund Campion12.4012.51
Leaford AllenSandalwood Heights - BramptonNT12.62
Ethan FernandesSt. Francis Xavier-MississaugaNT12.65
Oliver St. VictorCentral Peel - Brampton12.1012.68
Dimitri ThomasSt. Roch C.S.S - BramptonNT12.71
Zachary ZubilewichSt. Paul's - Mississauga12.9012.78
Dwayne BettySandalwood Heights - BramptonNT12.79
Peter McFarleneRobert F. Hall - Caledon East13.0012.88
Ivan LeungErindale - Mississauga13.0013.10
Joseph RubertoIona Catholic - Mississauga13.0013.13
Lamar WilliamsSt. Joseph - Mississauga13.4013.15
Fabricio SilesFr Michael Goetz - MississaugaNT13.17
Anthony BarnettHarold M Brathwaite - Brampton14.0013.17
Andrew NauseIona Catholic - Mississauga13.0013.25
Rayen OomajeeBramalea - Brampton12.5013.36
Harrison LegadaIona Catholic - Mississauga12.5013.40
Mark ChiangSt. Joseph - Mississauga12.8013.43
Julian LaiSt. Francis Xavier-MississaugaNT13.44
Nyamekye BoatenBramalea - Brampton13.2013.44
Paolo JuanillaFr Michael Goetz - MississaugaNT13.58
Tristian HyltonLincoln Alexander- Mississauga13.0013.63
Ahmari KozmickCentral Peel - Brampton12.1013.67
Tevin WheatleyFletcher's Meadow - BramptonNT13.82
Sebastian RapsCawthra Park - Mississauga14.8513.95
Perrin ShaquillAscension of Our Lord-MissNT13.98
Nathaniel RamdeenSt. Marguerite d'Youville-Bram13.6314.09
Nicholas SurretteLorne Park - Mississauga17.2014.23
JD WhiteLorne Park - Mississauga16.6014.24
Darrien NagyBramalea - Brampton13.8014.24
Stefan CowardHarold M Brathwaite - Brampton13.0014.30
Jeffrey EmeagwaraDon Bosco - EtobicokeNTDNF
Matthew NguRick Hansen - MississaugaNTDNS
Antown AsagoSt. Edmund CampionNTDNS
Mansour AbdallaClarkson - MississaugaNTDNS
Adrian BrowneErindale - Mississauga13.50DNS
D'Shaun DentonSandalwood Heights - BramptonNTDNS
Mathew NguRick Hansen - Mississauga13.00DNS
Maurice HenryCentral Peel - Brampton11.50DNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Jadon JohnsonSt. Marguerite d'Youville-Bram11.6411.46
Kyle PowellSt. Roch C.S.S - Brampton12.1511.67
Rashad GlasgowSt. Edmund Campion12.0011.80
Ryan HussettFletcher's Meadow - Brampton12.1111.81
Dwayne MarchSt. Edmund Campion12.2811.85
Sean BennettAscension of Our Lord-Miss12.3111.90
Kristian BenjaminSt. Roch C.S.S - Brampton12.1712.00
Daniel PalmerSt. Edmund Campion12.2112.05
Last updated Fri, 07 May 2010 22:33:05
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.