Meet Info
Vital Shank Track & Field Invitational
Invitation d'athlétisme Vital Shank
May 14, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Open Female 400 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Macy Turcotte
Theriault - Timmins
60.00
1:04.01
Brooklyne Moore
Theriault - Timmins
1:06.00
1:06.21
Lea McLean
Timmins Porcupine Track & Fiel
1:10.00
1:06.93
Julia Picard
Timmins Porcupine Track & Fiel
1:08.00
1:07.16
Gabrielle Damboise
Nordik - Hearst
1:05.00
1:07.44
Sidney DelGuidiuce
O'Gorman - Timmins
1:10.00
1:12.41
Sophie Harterre
Theriault - Timmins
1:11.00
1:12.52
Raven Baker
Timmins Porcupine Track & Fiel
1:15.00
1:12.88
Payton Lauzon
O'Gorman - Timmins
1:10.00
1:13.02
Erin Landers-Lutengdorf
Ross Beattie
1:20.00
1:13.06
Nina Anderson
Englehart High School Elementa
NT
1:13.63
Emily Brunet
O'Gorman - Timmins
1:08.00
1:13.73
Sienna Therrien
Timmins Porcupine Track & Fiel
NT
1:14.12
Kendra Rusenstrom
Ross Beattie
1:15.00
1:15.12
Jenny Pare
ESP Renaissance-Timmins
1:15.69
1:16.02
Jennelle Veenstra
Kapuskasing District High
NT
1:16.91
Jenna Kim
Timmins Porcupine Track & Fiel
1:15.00
1:16.93
Lexi Charest
Timmins Porcupine Track & Fiel
1:15.00
1:17.58
Georgia Fuller
Timiskaming - New Liskeard
NT
1:18.05
Abbey Walsh
O'Gorman - Timmins
1:13.00
1:18.26
Breanna Dore
Timmins High
NT
1:18.48
Haleigh Lauzon
O'Gorman - Timmins
1:10.00
1:18.52
Alissa Plourde
Nordik - Hearst
NT
1:18.63
Summer Basaraba
Timmins High
1:20.00
1:20.05
Molly Malette
Englehart High School
NT
1:20.06
Kiana Charest
Timmins Porcupine Track & Fiel
NT
1:20.55
Dominic Couture
Nordik - Hearst
NT
1:20.59
Nicole Kukulka
Timmins Porcupine Track & Fiel
NT
1:20.71
Ella Rimmer
Ross Beattie
1:20.00
1:21.28
Amaia Aide Rios
Timmins Porcupine Track & Fiel
NT
1:21.45
Arielle Morissette
Nordik - Hearst
NT
1:22.16
Calee Hunter
O'Gorman - Timmins
1:15.00
1:22.24
Chantal Kukulka
Timmins Porcupine Track & Fiel
NT
1:24.78
Nina Boissoneault
Timmins Porcupine Track & Fiel
NT
1:27.28
Isabelle Quesnel
Timmins Porcupine Track & Fiel
NT
1:29.10
Paige Brumwel
O'Gorman - Timmins
1:15.00
1:29.71
Sydney Picard
Timmins Porcupine Track & Fiel
NT
1:32.57
Conlon Karlee Ann
Theriault - Timmins
NT
1:35.46
Emma Deschatelest
Timmins Porcupine Track & Fiel
NT
1:39.06
Hanna Kinsella
Timmins Porcupine Track & Fiel
NT
1:41.12
Avery Vincze
Timmins High
1:08.00
DNS
Emily Rusenstrom
Timmins High
1:15.00
DNS
Zoe Brazeau
Timmins Porcupine Track & Fiel
NT
DNS
Addison Dickson
Timmins Porcupine Track & Fiel
NT
DNS
Emma Polk
Ross Beattie
1:20.00
DNS
Daphne Leger
Nordik - Hearst
1:06.00
DNS
Sara Swartz
Timmins Porcupine Track & Fiel
1:11.00
DNS
c
Last updated Tue, 14 May 2019 17:14:20
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en