Meet Info
St Edmund Campion Invitational
Apr 24, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Tialee Trench
Notre Dame - Brampton
00.30
13.35
Jasmine Lougheed
Laura Secord - St. Catherines
NT
13.38
Cameron Trovao
Courtice - Courtice
13.80
13.61
Andrea Mayer
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
13.64
Yarishevsky Sophia
Loyola - Mississauga
NT
13.65
Kassandra Young
Our Lady of Lourdes H S
NT
13.68
Stephanie Neatby
Father Redmond - Toronto
NT
13.71
Stephanie Benninger
Our Lady of Lourdes H S
NT
13.76
Gabrielle Mills-Brooks
Notre Dame - Brampton
00.30
13.84
Sydney Spooner
Senator O'Connor - Toronto
NT
13.93
Rachel Santini
Father Redmond - Toronto
NT
13.94
Brin Kreugger
Our Lady of Lourdes H S
NT
13.10
Lyriq White
Dante Alighiere - Toronto
NT
14.05
Lillian Vu
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
14.08
Juliana Ragone
Dante Alighiere - Toronto
NT
14.10
Laverne Kelly
Ascension of Our Lord-Miss
13.25
14.11
Megan Evelyn
Courtice - Courtice
NT
14.15
Keyana DesVignes-Gardener
Loyola - Mississauga
NT
14.25
Daniella Deusdado
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
14.27
Lilly Vu
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
14.29
Sarah Marrone
The York School - Toronto
NT
14.37
Caitlin Fontenelle
Senator O'Connor - Toronto
NT
14.45
Alyssa Cabrido
Marshall McLuhan - Toronto
15.95
14.55
Elizabeth Mawalal
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
14.57
Jasmine Smiley
Stephen Lewis - Mississauga
NT
14.59
Capucine Mbobi
Notre Dame - Brampton
00.40
14.63
Sierra Whonder
St. Joseph - Mississauga
00.30
14.64
Malika Tennant
St. Edmund Campion
14.30
14.65
Tiana Marsh
Ascension of Our Lord-Miss
13.62
14.73
Julia Nerb
St. Edmund Campion
13.90
14.73
Lorenza Vivero
Dante Alighiere - Toronto
00.50
14.84
Christina Francis
Senator O'Connor - Toronto
NT
15.03
Natalie Posella
Loyola - Mississauga
NT
15.03
Anneca Billy
Marshall McLuhan - Toronto
14.54
15.04
Angela Pullokaran
St. Joseph - Mississauga
00.30
15.04
Carla Bastos
Dante Alighiere - Toronto
NT
15.06
Kimberly Dias
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
15.09
Lilian Esene
Notre Dame - Brampton
14.50
15.10
Erica Pagaduan
Marshall McLuhan - Toronto
NT
15.22
Gillian Chan
Dante Alighiere - Toronto
NT
15.23
Roxanne Wallace
Notre Dame - Brampton
00.40
15.25
Maryam Rahal
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
15.33
Ireland Graham
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
15.38
Kasey Bonifacio
Marshall McLuhan - Toronto
NT
15.40
Mary Claire Decella
Dante Alighiere - Toronto
00.50
15.43
Kylie Kostecki
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
15.45
Katherine Lytle
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
15.53
Zienkiewicz Camilla
Loyola - Mississauga
NT
15.53
Shelece Lesile
St Martin
NT
16.26
Natasha Martinez
Our Lady of Lourdes H S
NT
16.47
Kanika Duggal
Notre Dame - Brampton
14.50
16.52
Danica Arevalo
St Martin
NT
16.61
Francesca Carolla
St. Joseph - Mississauga
00.50
16.86
Raliat Abioye
Fletcher's Meadow - Brampton
15.56
16.97
Aliya Reid
St. Edmund Campion
13.50
17.12
Maddison Lockhart
Our Lady of Lourdes H S
NT
DNS
Shania Walker
Dante Alighiere - Toronto
00.90
DNS
Sara Landaverde
Dante Alighiere - Toronto
NT
DNS
Cassandra Tejada
Dante Alighiere - Toronto
00.90
DNS
Tahlia Arneaud
St. Edmund Campion
12.90
DNS
Janice Emagalit
St. Edmund Campion
14.90
DNS
Lily Vu
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
DNS
Sarah Asbury
Holy Trinity School
NT
DNS
Gabby Peters
St. Joseph - Mississauga
00.50
DNS
Emma Kaferowski
Holy Trinity School
NT
DNS
Colli Chan
Holy Trinity School
NT
DNS
Nicole Bakowski
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
DNS
Angelica Tungol
Our Lady of Lourdes H S
NT
DNS
Jaden Moretti
Our Lady of Lourdes H S
NT
DNS
Sydney Heffernan
Our Lady of Lourdes H S
NT
DNS
Natalia Russell-Bell
Notre Dame - Brampton
13.60
DNS
Bridget Hodgson
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Katlyn Butts
Our Lady of Lourdes H S
NT
DNS
Shannon Kennedy
Our Lady of Lourdes H S
NT
DNS
Sarah Franchetto
Our Lady of Lourdes H S
NT
DNS
Melissa Bolivar
St Martin
NT
DNS
Julia Savenok
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
DNS
Deanna Liao
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Jasmine Lougheed
Laura Secord - St. Catherines
13.38
13.43
Tialee Trench
Notre Dame - Brampton
13.35
13.45
Kassandra Young
Our Lady of Lourdes H S
13.68
13.64
Yarishevsky Sophia
Loyola - Mississauga
13.65
13.67
Cameron Trovao
Courtice - Courtice
13.61
13.77
Stephanie Neatby
Father Redmond - Toronto
13.71
13.80
Stephanie Benninger
Our Lady of Lourdes H S
13.76
14.01
Andrea Mayer
Dr. G. W. Williams - Aurora
13.64
14.14
c
Last updated Fri, 25 Apr 2014 13:26:33
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en