trackdatabase.com logo







Senior Girls 100 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Shaina HarrisonSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT12.03
Khadijah ValentineMarkham - Markham12.5012.46
Rebecca MurrayOur Lady of the Lake - Keswick12:30.0012.59
Temitope OlasehindeSt. Joan of Arc - Maple12.2012.68
Lisa Anim-ansahWoodbridge College- Woodbridge12.8513.14
Stephanie McGregorSt. Elizabeth - Thornhill12.2013.19
Lyndsay BattenAurora High School12.8013.19
Sydney De La TorreSacred Heart - Newmarket12.9413.29
Sam GordonBill Crothers - UnionvilleNT13.55
Desirae AgcaoilliSt. Elizabeth - Thornhill12.5013.85
Ayotola FatolaSt. Joan of Arc - MapleNT13.88
Nakissa KoomalsinghFr. Michael McGivney - MarkhamNT13.99
Silvia SloaneFr. Michael McGivney - MarkhamNT14.24
Nychell EllisonSt. Jean De Brebuef - Vaughan14.1414.28
Laura SuominenSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT14.33
Joana NimsSt. Jean De Brebuef - Vaughan14.2014.38
Ashley GallowayMarkham - Markham14.6014.45
Brittney TappingDr. G. W. Williams - Aurora14.0014.45
Annie NguyenWoodbridge College- Woodbridge14.5314.46
Hetal PatelMiddlefield - Markham15.4814.47
Arnelle CollisonWoodbridge College- Woodbridge13.4014.48
Kelly BaskinAurora High SchoolNT14.58
Sara TurnerBur Oak S.S.NT14.65
Janice LiuUnionville - MarkhamNT14.75
Victoria KuncansAurora High SchoolNT14.76
Karen LinUnionville - MarkhamNT14.78
Noel YauUnionville - MarkhamNT14.79
Annette CheungSt. Robert - ThornhillNT14.87
Tianna HansonWoodbridge College- WoodbridgeNT14.91
Danielle LaferneeSt. Augustine - MarkhamNT14.96
Kristen AndersonSt.Theresa of Lisieux-RichmondNT15.20
Amanda PayetteUnionville - MarkhamNT15.21
Meghan KooUnionville - MarkhamNT15.46
Kyra ChuBur Oak S.S.NT15.49
Clarissa DiGioacchinoSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT15.51
Alyssa CroccoCardinal Carter - Aurora15.1615.61
Mishel MelyashkevichRichmond Green - Richmond Hill14.9015.71
Sandy FengBur Oak S.S.NT15.73
Nicole MettelAurora High SchoolNT16.49
Jessica PunUnionville - MarkhamNT16.53
Ruby XiaUnionville - MarkhamNT16.74
Eman HassanLangstaff - Richmond HillNT17.11
Kimberly TateLangstaff - Richmond HillNTDNS
Torri GleanAlexander MacKenzie H SNTDNS
Monica ShahBayview - Richmond HillNTDNS
Sarah NersesianBrother Andre - MarkhamNTDNS
Sharnae LinghamBrother Andre - MarkhamNTDNS
Pamela TangaLangstaff - Richmond HillNTDNS
Julia ArendsLangstaff - Richmond HillNTDNS
Adeife AdekusibeSt. Joan of Arc - MapleNTDNS
Savanah AwdeHuron Heights - NewmarketNTDNS
Corrine DoroszkiewiczCardinal Carter - Aurora15.81DNS
Sharaya PalmerThornhill - Thornhill16.53DNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Shaina HarrisonSt. Maximilian Kolbe - Aurora12.0311.8010
Khadijah ValentineMarkham - Markham12.4612.278
Temitope OlasehindeSt. Joan of Arc - Maple12.6812.316
Rebecca MurrayOur Lady of the Lake - Keswick12.5912.325
Sydney De La TorreSacred Heart - Newmarket13.2912.914
Lisa Anim-ansahWoodbridge College- Woodbridge13.1412.963
Lyndsay BattenAurora High School13.1913.072
Stephanie McGregorSt. Elizabeth - Thornhill13.1913.101
Last updated Sat, 26 May 2012 16:42:58
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.