trackdatabase.com logo







Senior Girls 100 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelimWind
Kyra ConstantineSt. Roch - Brampton12.2112.79
Morgo RooksAldershot - Burlington14.0013.80
Janelle BryanOur Lady of Mount Carmel-Missi13.1013.82
Gabrielle Mills BrooksNotre Dame - Brampton13.1013.97
Ivie JohnSt. Edmund Campion13.2013.98
Diana BoaMgr- de- Charbonnel - Willowda13.2913.99
Latanya PinnockCedarbrae - ScarboroughNT14.11
Phoebe WolfeEtobicoke Arts - TorontoNT14.39
Lavern KellyAscension of Our Lord-Miss13.9314.44
,nikita PintoSt. Aloysius Gonzaga-MississauNT14.46
Teninla Oladipo,St. Aloysius Gonzaga-MississauNT14.53
Tialee TrenchNotre Dame - Brampton13.1014.54
Claire ShaftoGreenwood CollegeNT14.57
Kaylia KeenSt. Edmund Campion14.0014.60
Janequa A FontenelleMississauga - Mississauga15.0014.63
Kayona LovelaceAscension of Our Lord-Miss14.5214.69
Synantee SandersonSt. Edmund Campion13.6014.71
Shai-Anne AnglinSt. Roch - BramptonNT14.73
Sarah Downie,St. Aloysius Gonzaga-MississauNT14.79
Ebonie JohnCedarbrae - ScarboroughNT14.80
Ife NwokoSt. Joseph - Mississauga12.5014.81
T'Yanna Shorte-JarvisJohn Polanyi CI-North YorkNT14.84
Edi BijvoetEtobicoke Arts - TorontoNT14.85
Jessica MeloSt. Joseph - Mississauga12.0014.87
Mackenzie DrinkwaterOur Lady of Mount Carmel-MissiNT14.88
Shayann RichardsAscension of Our Lord-Miss13.9814.90
Tiana MottClarkson - Mississauga13.5015.02
Samantha ForbesSt Martin SS - MississaugaNT15.07
Casidhe MalcolmCawthra Park - MississaugaNT15.10
Klaudia PecheraSt. Francis Xavier-MississaugaNT15.26
Nosa AtoeOur Lady of Mount Carmel-Missi13.6515.47
Robin KerrRick Hansen - MississaugaNT15.56
Krystal JosephAscension of Our Lord-Miss14.2115.71
Laila ElsayedMeadowvale - Mississauga13.0015.72
Racquel PateEtobicoke Arts - TorontoNT15.74
Vera OwireduSt. Francis Xavier-MississaugaNT15.81
Shea BollersMayfield - Brampton14.0015.92
Olivia MarshallClarkson - Mississauga13.5016.04
Nakita HenryClarkson - Mississauga14:00.0016.07
Neesha GandhiSt. Joseph - Mississauga13.0016.24
Ajirtha SasikaranSt. Francis Xavier-MississaugaNT16.31
Andrea BorgesSt. Francis Xavier-MississaugaNT16.54
Tharakaa RajakumarCastlebrooke SS - BramptonNT17.13
Aria CulzacCedarbrae - ScarboroughNT17.32
Cornelia AckieCedarbrae - ScarboroughNT17.49
Clarissa GriffithSt. Joseph - Mississauga15.0017.85
Shelece LeslieSt Martin SS - MississaugaNT17.87
Olivia BurdettGreenwood CollegeNT18.07
Farrah HusseinJohn Polanyi CI-North YorkNT18.35
Vanessa Dicecca,St. Aloysius Gonzaga-MississauNTDNS
Rachel BaranRichview - Islington13.80DNS
Sophia YanishevskyLoyola CSS - MississaugaNTDNS
Jody MouUniv of Toronto Schools - ToroNTDNS
Sarah MaroneThe York School - TorontoNTDNS
Miriam FrancoSt Martin SS - MississaugaNTDNS
Emma NieLakefield College SchoolNTDNS
A'Isha AdamsSt. Edmund Campion14.00DNS
Kayla Messier,St. Aloysius Gonzaga-MississauNTDNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalWindPoints
Last updated Mon, 02 May 2016 10:49:11
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.