Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 28, 2016
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 400 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Jazmine Oliver
St. Edmund Campion
60.00
1:05.21
Keiana Bishop Earle
John Polanyi CI-North York
NT
1:05.84
Ava Clark
Kings Christian - Oakville
NT
1:06.97
Emma Marini
Father Redmond - Toronto
NT
1:07.13
Posey O'Keefe
Kings Christian - Oakville
NT
1:07.24
Teshi Bollo-Kamera
St. Edmund Campion
1:07.00
1:07.70
Mariska Andrade,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
1:08.54
Danielle Corbin
St. Edmund Campion
1:08.00
1:08.78
Amy Adamu
St. Edmund Campion
1:10.00
1:10.07
Rachel Lawal
Iona Catholic - Mississauga
NT
1:10.09
Hilary MacGregor
Kings Christian - Oakville
NT
1:10.15
Erica Weller,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
1:10.30
Zahra Metivier
Father Redmond - Toronto
1:04.00
1:10.63
Tiena Neale
Kings Christian - Oakville
NT
1:11.77
Kathryn Beri,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
1:11.94
Fayola Harman
St. Roch - Brampton
NT
1:11.95
Gretchen McPhail
Father Redmond - Toronto
NT
1:12.21
Kaelyn Peresic
Aldershot - Burlington
2:10.00
1:13.09
Denajah A Joseph
Mississauga - Mississauga
1:12.00
1:13.20
Mukarrama Yaya
Castlebrooke SS - Brampton
NT
1:13.34
Kara Grant
St. Edmund Campion
1:10.00
1:13.95
Nicole Kata,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
NT
1:14.50
Rianna Cassie
St Martin SS - Mississauga
NT
1:14.62
Osas Agho
St. Edmund Campion
1:09.00
1:16.41
Stephanie Tavares
Father Redmond - Toronto
NT
1:16.66
Janelle Ellis
St. Edmund Campion
1:06.00
1:17.56
Saraphtha Sasikumar
Notre Dame - Brampton
1:10.00
1:17.56
Chloe Macklin
Univ of Toronto Schools - Toro
NT
1:21.32
Sabryna Clement
ES Sainte-Famille - Mississaug
NT
1:21.49
Inaara Ahmed-Fazal
St. Clement's School
NT
1:22.95
Zoya Rahim
St. Clement's School
NT
1:24.72
Yashika Sharma
Castlebrooke SS - Brampton
NT
1:28.54
Jade Oliver
St. Edmund Campion
1:07.00
DNS
Cameron Huang
Univ of Toronto Schools - Toro
NT
DNS
Rita Audi
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Hollicia Straker
John Polanyi CI-North York
NT
DNS
Kirsten Reynoso
Father Redmond - Toronto
NT
DNS
Precious Ampadu
John Polanyi CI-North York
NT
DNS
Destiny Shorte-Jarvis
John Polanyi CI-North York
NT
DNS
Avielle Emanuel
John Polanyi CI-North York
NT
DNS
Maddy Bergsma
Kings Christian - Oakville
NT
DNS
Final - Unofficial
Name
Team/School
Prelim
Final
Points
c
Last updated Mon, 02 May 2016 10:49:11
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en