trackdatabase.com logo







Senior Boys 400 Metre Dash

Prelim
Name Team/SchoolSeedPrelim
Noel HewittSt. Edmund Campion52.0052.61
Taijean MoodieSt. Edmund Campion57.0054.00
Taj Adams-PhillipsKings Christian - OakvilleNT54.58
Enzo Arpino,St. Aloysius Gonzaga-MississauNT55.25
Shamar BarnettSt. Edmund Campion55.0055.70
Wil BrawnLakefield College SchoolNT55.80
Jake ReidMayfield - Brampton60.0055.82
Joshua Agyenim-BoatengSt. Edmund Campion53.0056.06
Justin MaisuriaSt. Edmund Campion57.0056.16
Luc GammageDr. G. W. Williams - AuroraNT56.29
Marcus TinkerSt. Edmund Campion55.0056.39
Samuel JohnsonSt. Edmund Campion59.0056.49
Leo RodriquesNotre Dame - Brampton59.0056.76
Steve MahadeoNotre Dame - Brampton58.0056.87
Kyle DungeyDr. G. W. Williams - AuroraNT57.23
Josh PiusIona Catholic - MississaugaNT57.59
Thomas VieyraSt. Edmund Campion57.5058.40
Laith Al TitiNotre Dame - Brampton58.0059.14
Jean-Francois DuboisES Sainte-Famille - MississaugNT59.85
Jacob Hill,St. Aloysius Gonzaga-MississauNT60.48
Matthew Dec,St. Aloysius Gonzaga-MississauNT60.62
Busani NcubeJohn Cabot - Mississauga1:02.0060.63
Dexter Van Leeuwen,St. Aloysius Gonzaga-MississauNT60.98
Matias BessaiEtobicoke Arts - TorontoNT1:01.13
Sheveen SilvaSt. Augustine - Brampton57.301:01.42
Rani Rassam,St. Aloysius Gonzaga-MississauNT1:01.81
Nick ThompsonAldershot - BurlingtonNT1:01.90
Brandon TerreriRobert F. Hall - Caledon EastNT1:02.32
Brendan AdamoSt. Francis Xavier-MississaugaNT1:02.87
Jordan WheelerSt. Augustine - Brampton55.801:03.18
Fayez A HabeuhMississauga - Mississauga1:02.001:03.36
Aidan BlairThe York School - TorontoNT1:04.59
Leandro MarinOur Lady of Mount Carmel-MissiNT1:04.82
Jack WunderThe York School - TorontoNT1:04.84
Will Charlery ToolsieNotre Dame - Brampton60.001:04.88
Akil HamiltonNotre Dame - Brampton60.001:07.43
Michael Haddad,St. Aloysius Gonzaga-MississauNT1:10.63
Farhan A RazaMississauga - Mississauga1:06.001:11.17
Manmeet CheemaSt. Augustine - Brampton1:09.501:12.18
Alex CruzEtobicoke - IslingtonNT1:13.90
Daniel TolentinoJohn Polanyi CI-North YorkNT1:14.32
Kemar SolomonJohn Polanyi CI-North YorkNTDNS
Aqib RahmanThe York School - TorontoNTDNS
Doug Van LoanThe York School - TorontoNTDNS
Jahmessiah EdwardsCentral Peel - BramptonNTDNS
Nicholas MateusSt. Joan of Arc - Mississauga51.00DNS
Ishioma OdiliSt Martin SS - MississaugaNTDNS
Damon LewisIona Catholic - MississaugaNTDNS
Wesley WangAlbert Campbell - AgincourtNTDNS
Matthew LeclairDr. G. W. Williams - AuroraNTDNS
Final
Name Team/SchoolPrelimFinalPoints
Last updated Mon, 02 May 2016 10:49:11
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.