Meet Info
2014 ZONE 4 CHAMPIONSHIP MEET
THE SOSSA QUALIFIER MEET
May 15, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Ath#
Name
Team
1
Trinity Lougheed
Laura Secord S S
2
Olha Wloch
Holy Cross H S
3
Taylor Wiebe
Holy Cross H S
4
Nicole Krause
Eden - St. Catherines
5
Hannah Baker
Thorold S S
6
Samatha Flint
South Lincoln H S
7
Sydney Foster
Blessed Trinity H S
8
Charlie Poretti
Blessed Trinity H S
9
Lyndsey Cooke
Grimsby D S S
10
Jamie Elliot
Grimsby D S S
11
Olga Rapita
Denis Morris H S
12
Therese Zamora
Denis Morris H S
13
Aliyah Morris
St. Francis S S
14
Carli White
Sir Winston Churchill S S
15
Lauren Hill
Governor Simcoe S S
16
Taylor Simoneau
Governor Simcoe S S
17
Evan Fitzgerald
Beamsville D S S
18
Avery Q Martin
Beamsville D S S
19
Robert Smith
St. Catharines C I & V S
20
Liam Black
South Lincoln H S
21
Jovan Griffiths
DSBN Academy
22
Jacob Malaryk
Blessed Trinity H S
23
Mark Griffin
Blessed Trinity H S
24
Kelvin Buljubasic
DSBN Academy
25
Cole Berniston
Blessed Trinity H S
26
Andrew Rees
Denis Morris H S
27
Ryan Nieuwold
Heritage Christian School
28
Jack Allan
Sir Winston Churchill S S
29
Damon Chapman
Sir Winston Churchill S S
30
Holden Child
Sir Winston Churchill S S
31
Owen Friesen
Governor Simcoe S S
32
Jason Lee Jones
Governor Simcoe S S
33
Lila Mottiar
Beamsville D S S
34
Rileigh McNeil
Holy Cross H S
35
Naomi Vos
Eden - St. Catherines
36
Brielle Kaminsky
Sir Winston Churchill S S
37
Eryka Sneath
Thorold S S
38
Meagan Downes
Thorold S S
39
Gabrielle Paupst
Grimsby D S S
40
Jaelynn Roque
St. Francis S S
41
Tristan Vermolen
Laura Secord S S
42
Peter Pasaluko
South Lincoln H S
43
Christian Leonard
Blessed Trinity H S
44
Isaac Serif
Denis Morris H S
45
John Riley
Sir Winston Churchill S S
46
Ashlyn Beecroft
Eden - St. Catherines
47
Jenneke Pilling
Eden - St. Catherines
48
Timothy Thompson
St. Catharines C I & V S
49
Barry Long
Thorold S S
50
Patrick Hanna
Blessed Trinity H S
51
Oliver Wolf
Thorold S S
52
Celina Boorsma
Smithville District C H S
53
Nicole Meecham
Beamsville D S S
54
Brooke Ianiero
Eden - St. Catherines
55
Sarah St. Angelo
Eden - St. Catherines
56
Cailen Rotz
Eden - St. Catherines
57
Victoria Clayson
Beamsville D S S
58
Amy Macleod
Grimsby D S S
59
Taylor Young
Sir Winston Churchill S S
60
Avery Goertz
Governor Simcoe S S
61
Dylan Ayala
Great Lakes Christian - Beamsv
62
Jackson Holloway
Blessed Trinity H S
63
Zachary Carrier
Beamsville D S S
64
Matthew Puglisi
Eden - St. Catherines
65
Peter VandenBos
Heritage Christian School
66
Sam Harley
Sir Winston Churchill S S
67
Theo Hassim
Sir Winston Churchill S S
68
Campbell Thom
Blessed Trinity H S
69
Logan Martineau
Holy Cross H S
70
Owen Bachelor
Sir Winston Churchill S S
71
Harrison Enns
Sir Winston Churchill S S
72
Eric Baranoski
St. Francis S S
73
Peter Song
St. Francis S S
74
Haley Esau
Eden - St. Catherines
75
Kayla McGowan
Eden - St. Catherines
76
Sophia Chouinard
Grimsby D S S
77
Wil Rivera
Thorold S S
78
Jonas Braun
Eden - St. Catherines
79
Luke Savage
Eden - St. Catherines
80
Bram Greczkowski
Eden - St. Catherines
81
Samuel Tomaino
Blessed Trinity H S
82
Tyler Bastien
Denis Morris H S
83
Cal Sentance
Denis Morris H S
84
Issac Hendricks
Eden - St. Catherines
85
Johnathan Glaves
Grimsby D S S
86
Alexander Wall
Holy Cross H S
87
Jacob Yoder
Grimsby D S S
88
Yvonne Burwell
Laura Secord S S
89
Tori Lancaster
Laura Secord S S
90
Keanna Schuster
Beamsville D S S
91
Victoria Waite
Grimsby D S S
92
Alex Cook
Sir Winston Churchill S S
93
Wiley Johnson
Beamsville D S S
94
Elijah Burton-Bachynski
Thorold S S
95
Dallas Seabrook
Thorold S S
96
Ryan Voit
Blessed Trinity H S
97
Gracen Mahoney
Denis Morris H S
98
Miranda Juras
Eden - St. Catherines
99
Karsyn Venus
Thorold S S
100
Rowan Thomas
Governor Simcoe S S
101
Adam Bovine
Eden - St. Catherines
102
Mendelt Elzinga
Eden - St. Catherines
103
Alec Young
Thorold S S
104
Jacob Lamb
Grimsby D S S
105
Dale Falk
Governor Simcoe S S
106
Tessa Czerlau
Holy Cross H S
107
Ashley Wagter
Heritage Christian School
108
Gracelynn Blundell
Sir Winston Churchill S S
109
Riley Daniels
Beamsville D S S
110
Brian Cartmell
Thorold S S
111
Ramy Ismail
Eden - St. Catherines
112
Sean Watson
Eden - St. Catherines
113
Auston Kennedy
Blessed Trinity H S
114
William Reil
Grimsby D S S
115
Jacob Martens
Eden - St. Catherines
116
Joshua Langendoen
Eden - St. Catherines
117
Laurene Carter
St. Catharines C I & V S
118
Keaghan Keracher
Eden - St. Catherines
119
Savanna Schnierle
Governor Simcoe S S
120
Cayden Lapcevich
South Lincoln H S
121
Emily Taylor
South Lincoln H S
122
Grace Tennant
South Lincoln H S
123
Alexandra Garrah
Thorold S S
124
Rebecca Balyk
Governor Simcoe S S
125
Annelise Perron
Sir Winston Churchill S S
126
Alana Krzeckowski
Sir Winston Churchill S S
127
Daniel Benjamins
Smithville District C H S
128
Sean Houwer
Smithville District C H S
129
Frank Boese
Laura Secord S S
130
Nick Graf
Laura Secord S S
131
Zac Gordon
Thorold S S
132
David Humaniski
Thorold S S
133
Kevin Bokelar
Blessed Trinity H S
134
Justin Culp
Blessed Trinity H S
135
Kyle McDougall
Thorold S S
136
Carmen Spedaliere
St. Francis S S
137
Riley Lepp
Governor Simcoe S S
138
Deanna Charters
South Lincoln H S
139
Hope Berg
Governor Simcoe S S
140
Reinia Zenka
South Lincoln H S
141
Joseph Jones
Blessed Trinity H S
142
Jack (Evander) Dewar
Denis Morris H S
143
Grace Pyatt
Thorold S S
144
Jessica Garr
Grimsby D S S
145
Tracy McFarlane
St. Francis S S
146
Camille Chouinard
St. Francis S S
147
Keeshia Kamping
Smithville District C H S
148
Alana Hewson
Smithville District C H S
149
Larissa Bos
Smithville District C H S
150
Miranda Bos
Smithville District C H S
151
Alyssa Muir
St. Catharines C I & V S
152
Jasmine Lougheed
Laura Secord S S
153
Jade Conway
Holy Cross H S
154
Viktoria VanZanten
Heritage Christian School
155
Michelle O'Rourke
Holy Cross H S
156
Kalifornia Stevens
Grimsby D S S
157
Katelyn Shaw
Blessed Trinity H S
158
Erica Simmanivong
Denis Morris H S
159
Jummy Oladipo
Sir Winston Churchill S S
160
Sara Cotnam
St. Francis S S
161
Nicole Tucker
St. Francis S S
162
David Kralt
Great Lakes Christian - Beamsv
163
Damon Johnson
St. Catharines C I & V S
164
Carter Andres
Laura Secord S S
165
Devon Gordon
Laura Secord S S
166
Mitchell Topolinsky
Holy Cross H S
167
Dotun Babajide
Thorold S S
168
Jesus Hernandez-Vargas
Thorold S S
169
Mitch Mueller
Blessed Trinity H S
170
Trent Snyder
Grimsby D S S
171
Jack Mosquite
Blessed Trinity H S
172
Atreyu Godard
Denis Morris H S
173
Paul Burbulea
Sir Winston Churchill S S
174
Jacob Hinchberger
Sir Winston Churchill S S
175
Riley Mackinnon
Sir Winston Churchill S S
176
Cade Scott
Sir Winston Churchill S S
177
Elizabeth Benard
South Lincoln H S
178
Alexandria Pakenham-Troth
Grimsby D S S
179
Sarah Coburn
Denis Morris H S
180
Katherine Cornelius
St. Francis S S
181
Jethro Galindo
Denis Morris H S
182
Dane Stewart
Thorold S S
183
Dakota Follick
St. Francis S S
184
Sara deJong
Smithville District C H S
185
Hailey Yang
Great Lakes Christian - Beamsv
186
Sidney Mumford
Eden - St. Catherines
187
Kennedy Thomson
Sir Winston Churchill S S
188
Taylor Thomson
Blessed Trinity H S
189
Kallie Charette
Denis Morris H S
190
Caleb Ramey
Great Lakes Christian - Beamsv
191
Dillon Erskine
South Lincoln H S
192
Jack Moncur
Sir Winston Churchill S S
193
Bradley Niendorf
Grimsby D S S
194
Madeleine Smith
Sir Winston Churchill S S
195
Nicolina Serkadian
Blessed Trinity H S
196
Hayley McMillan
Grimsby D S S
197
Sydney Acott
Sir Winston Churchill S S
198
Kimberlyn Sheehan
St. Francis S S
199
Brendan Whittaker
Beamsville D S S
200
Millar Coveney
Sir Winston Churchill S S
201
Ross Halfyard
Sir Winston Churchill S S
202
Collin Downs
Grimsby D S S
203
Matthew Lalonde
Grimsby D S S
204
Gavin Smith
Grimsby D S S
205
Yahia Leban
Denis Morris H S
206
Caleb Buys
Smithville District C H S
207
Nicholas Santareli
St. Catharines C I & V S
208
Sebastian Swayze
Thorold S S
209
Raimondo Aceti
Eden - St. Catherines
210
Rachel Langelaan
Blessed Trinity H S
211
Alex Boekestyn
Smithville District C H S
212
Jared McIntyre
Thorold S S
213
Marisa VanRynsburg
Smithville District C H S
214
Hailey Orosz
South Lincoln H S
215
Amanda Butterfield
Grimsby D S S
216
Hannah Eborall
Beamsville D S S
217
Julia Meeboer
Beamsville D S S
218
Amanda Sipos
Blessed Trinity H S
219
Kayla Bajzert
Blessed Trinity H S
220
Rachel Holoniuk
Grimsby D S S
221
Jami Godin
Governor Simcoe S S
222
Kyle Craig
Laura Secord S S
223
Adam Zammitt
Laura Secord S S
224
Liam Burrows
South Lincoln H S
225
Jenny Martin
St. Catharines C I & V S
226
Olivia Hamlyn
Eden - St. Catherines
227
Brandon Benjamins
Smithville District C H S
228
John Hagen
Heritage Christian School
229
Megan Shimmon
Laura Secord S S
230
Zahra Simpson
Laura Secord S S
231
Katie Hunter
Beamsville D S S
232
Taylor Alde-Walters
South Lincoln H S
233
Malcolm McCoy
St. Catharines C I & V S
234
Lucas Cilia
South Lincoln H S
235
Howell Canlas
Thorold S S
236
Matthew Eizenga
Sir Winston Churchill S S
237
Austin Boucher
Thorold S S
238
Maxim Cojocari
Denis Morris H S
239
Thomas Boekestyn
Heritage Christian School
240
Paige Veenhof
Smithville District C H S
241
Chrissa Sinnett
St. Catharines C I & V S
242
Sydney Mires
Laura Secord S S
243
Cassandra Plute
Blessed Trinity H S
244
Enya Mortley
Eden - St. Catherines
245
Tia Stys
Holy Cross H S
246
Samantha Wedderspoon
St. Francis S S
247
Danielle Bridle
Sir Winston Churchill S S
248
Rachel Bannerman
Sir Winston Churchill S S
249
Troy Marshall
South Lincoln H S
250
Blake Patterson
South Lincoln H S
251
Brock Speller
South Lincoln H S
252
Gerrit Piccolo
Thorold S S
253
Christian Balanowski
Denis Morris H S
254
Dakotah VanderMolen
Heritage Christian School
255
Devon Hallett
St. Francis S S
256
Minor Gamboa
St. Francis S S
257
Mike Kazimowicz
Sir Winston Churchill S S
258
Abdul Matus
Sir Winston Churchill S S
259
Olivia Franco
Holy Cross H S
260
Justine Becker
Denis Morris H S
261
Michelle O'Brien
Denis Morris H S
262
Jacob Stevenson
Denis Morris H S
263
Joseph Knizat
Sir Winston Churchill S S
264
Harrison Jarvis
Sir Winston Churchill S S
265
Hope Larmour
Eden - St. Catherines
266
Chinwe Nwebube
Great Lakes Christian - Beamsv
267
Samantha Fenelon
Laura Secord S S
268
Lynda Othman
Laura Secord S S
269
Sonia Pereira
Holy Cross H S
270
Laura Giraldo
Holy Cross H S
271
Nicole Simioni
Blessed Trinity H S
272
Daniella Barichello
Blessed Trinity H S
273
Cassidy Murray
Blessed Trinity H S
274
Hannah Skirrow
Eden - St. Catherines
275
Mary Soppitt
Eden - St. Catherines
276
Sara Kovac
Eden - St. Catherines
277
Brooke Boekestyn
Heritage Christian School
278
Sarah Choi
Sir Winston Churchill S S
279
Alysia Gould
South Lincoln H S
280
Kiana Nichols
Grimsby D S S
281
Alexandra Trivieri
Holy Cross H S
282
Ben Gadsby
Beamsville D S S
283
Sebastian Cudney
St. Catharines C I & V S
284
Will Cowling
Laura Secord S S
285
Robert Barbas
Holy Cross H S
286
Jerome Davis
Blessed Trinity H S
287
Ray Zangeva
Blessed Trinity H S
288
Drew Harshaw
Sir Winston Churchill S S
289
Kevin Bonneau
Grimsby D S S
290
Josh Upper
Thorold S S
291
Allen Vary
Sir Winston Churchill S S
292
Shane Decker
Denis Morris H S
293
Jaquan Selman
Denis Morris H S
294
Damonte Brundridge
Denis Morris H S
295
Kyle Schertzer
Sir Winston Churchill S S
296
Mike Young
Governor Simcoe S S
297
Stephen Smith
St. Catharines C I & V S
298
Krista Jones
Blessed Trinity H S
299
Abbie Cowherd
Eden - St. Catherines
300
Heather Laplante
Holy Cross H S
301
Savanah Rainford-Allen
Denis Morris H S
302
Varsha Jayasankar
Sir Winston Churchill S S
303
Nick Dannyram
Holy Cross H S
304
Malik Burdan
Blessed Trinity H S
305
Kyle Stirling
South Lincoln H S
306
James Lawless
Grimsby D S S
307
Emerson Castaneda
Holy Cross H S
308
Richard Beaudry
Governor Simcoe S S
309
Sam Greenlaw
Governor Simcoe S S
310
Michalla Bent
Laura Secord S S
311
Haille Nickerson
Blessed Trinity H S
312
Kate Mooradian
Sir Winston Churchill S S
313
Nila Pio
Denis Morris H S
314
Benjamin Bonsma
Smithville District C H S
315
Nicholas Clute
Holy Cross H S
316
Justin Lawless
Sir Winston Churchill S S
317
Cameron Philip
Thorold S S
318
Garett Pepper
South Lincoln H S
319
Hunter Holloway
Grimsby D S S
320
Cedric Malangis-Valdes
Denis Morris H S
321
Ali Siddique
Governor Simcoe S S
322
Chris Young
St. Francis S S
323
Kristen Whitfield
Great Lakes Christian - Beamsv
324
Brooke-Lynn Agustus
Laura Secord S S
325
Julia May
Sir Winston Churchill S S
326
Brianna Ianiero
Eden - St. Catherines
327
Tracy Myers
Grimsby D S S
328
Lauren Beaudry
Denis Morris H S
329
Eric Rozon
Sir Winston Churchill S S
330
Andrew Nebel
Sir Winston Churchill S S
331
Cain Hassim
Sir Winston Churchill S S
332
Paul Chun
Denis Morris H S
333
Rachel Barich
Blessed Trinity H S
334
Sylvana Tidetke
Eden - St. Catherines
335
Lauren Pasaluko
South Lincoln H S
336
Laura Korsmit
Holy Cross H S
337
Hassan Elhaj
St. Catharines C I & V S
338
Spencer Raby
Sir Winston Churchill S S
339
Scott Sutherland
South Lincoln H S
340
David Altamirano
Denis Morris H S
341
Braden Kenny
Denis Morris H S
342
Ben Lantz
Thorold S S
343
Robert Ford
Smithville District C H S
344
Kielstra Tom
Great Lakes Christian - Beamsv
345
Joshua Turner
Grimsby D S S
346
Matthew Wasyleczko
Grimsby D S S
347
Matthew Cormier
Sir Winston Churchill S S
348
Jennifer Hogg
Laura Secord S S
349
Julie Dion
Sir Winston Churchill S S
350
Samantha Tufford
Thorold S S
351
Victoria Tousaw
Grimsby D S S
352
Ally Hendricks
Blessed Trinity H S
353
Andrew MacKay-Cotton
Laura Secord S S
354
Mack Wilson
Laura Secord S S
355
Tomothy Elzinga
Grimsby D S S
356
Delaney Spencer
Laura Secord S S
357
Patrick Holditch
Thorold S S
358
Emily Campbell
Eden - St. Catherines
359
Jacob Randall
St. Catharines C I & V S
360
Logan Gauld
Thorold S S
361
Issac Whitty
Thorold S S
362
Twanell Bell
Denis Morris H S
363
Connor Scott
Sir Winston Churchill S S
364
David Bailey
Sir Winston Churchill S S
365
Zach Taylor
Governor Simcoe S S
366
Joyce To
Great Lakes Christian - Beamsv
367
Brooke Haight
Eden - St. Catherines
368
Morgan Jacques
Grimsby D S S
369
Kassandra Trifunovic
South Lincoln H S
370
Annie Dewar
Denis Morris H S
371
Hayley-Ann Pinfold
Denis Morris H S
372
Megan Godin
Sir Winston Churchill S S
373
Rachel Eagles
Beamsville D S S
374
Joseph Zantingh
Smithville District C H S
375
Eric VanderMeer
Smithville District C H S
376
Andony Escudero
Great Lakes Christian - Beamsv
377
Tyler Waliki
Laura Secord S S
378
Alvin Fortaleza
Sir Winston Churchill S S
379
Austin Upper
Thorold S S
380
Dan Alexandrov
Eden - St. Catherines
381
Daniel Hall
South Lincoln H S
382
Joe Gizzo
Holy Cross H S
383
Matteo Collevecchio
St. Francis S S
384
Emily Beatty
Laura Secord S S
385
Jessie Lechowicz
South Lincoln H S
386
Alex Shortridge
South Lincoln H S
387
Jacob Holtby
St. Catharines C I & V S
388
Austin Shaw
Thorold S S
389
Benjamin Vanderlaan
Denis Morris H S
390
Alex Haslam
Sir Winston Churchill S S
391
David Lillo
Sir Winston Churchill S S
392
Alexandra Hill
Laura Secord S S
393
Montana Riley
Laura Secord S S
394
Betty Gebre
Holy Cross H S
395
Erin Cross-Nichols
Blessed Trinity H S
396
Nicole Spadaro
Blessed Trinity H S
397
Jessica Lewis
Eden - St. Catherines
398
Angelica Anderson
Eden - St. Catherines
399
Emily Dargel
Holy Cross H S
400
Kayla Vickers
South Lincoln H S
401
Stefanie Nguyen
St. Francis S S
402
Alex Cutting
St. Francis S S
403
Eunice Espino
St. Francis S S
404
McKinley Bazylewski
Sir Winston Churchill S S
405
Erin Harper
Sir Winston Churchill S S
406
Hannah Nazar
Sir Winston Churchill S S
407
Eric DeNee
Smithville District C H S
408
Mychael Brew
St. Catharines C I & V S
409
Benny Ferrara
Blessed Trinity H S
410
Justin Broderick
Thorold S S
411
Kyle Erskine
South Lincoln H S
412
Alex Martynek
Holy Cross H S
413
Braden McKie
Holy Cross H S
414
Nick D'Intino
Holy Cross H S
415
Liam McFarlane
Grimsby D S S
416
Evan Vlajkov
Grimsby D S S
417
Ian MacMillan
Denis Morris H S
418
Nolan Nardangeli
Denis Morris H S
419
Sebastian Soccio-Marandola
Denis Morris H S
420
Steven Dick
Governor Simcoe S S
421
Alex Jobson
Governor Simcoe S S
422
Paul Martens
Sir Winston Churchill S S
423
Nicole Chiesa
Denis Morris H S
424
Shawn DeKlerk
Smithville District C H S
425
Jamesd Cooper
Laura Secord S S
426
Josh Ferrusi
Blessed Trinity H S
427
Tyler Nienorf
Grimsby D S S
428
Nikolas Susnyar
Grimsby D S S
429
Vladimir Cojocari
Denis Morris H S
430
Jack Sygeco
St. Francis S S
431
Jeremy Penner
Sir Winston Churchill S S
432
Tea Vlatkovich
Eden - St. Catherines
433
Sarah Freeman
Blessed Trinity H S
434
Simon Folkerts
Smithville District C H S
435
Abe Boese
Laura Secord S S
436
Nicolas Galvis
Holy Cross H S
437
Braedan McIntyre
Grimsby D S S
438
Matthew Peters
Denis Morris H S
439
Dan Zamfir
St. Francis S S
440
Alysa Woodhouse
Denis Morris H S
441
David Siena
Blessed Trinity H S
442
Dylan Walicki
Eden - St. Catherines
443
Tanya Najarian
Governor Simcoe S S
444
Talin Najarian
Governor Simcoe S S
445
Taylor Lys
Beamsville D S S
446
Obrien Hailey
Beamsville D S S
447
Bittner Kayla
Beamsville D S S
448
Nicloef Pirillo
Thorold S S
449
Harlie Scapillato
Thorold S S
450
Mikayla Sonnenberg
Laura Secord S S
451
Terrence Chan
Laura Secord S S
452
Akeem Wilson
Denis Morris H S
453
Taylor Waters
South Lincoln H S
Last updated Fri, 16 May 2014 20:05:46
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en