Meet Info
Sacred Heart Track Classic
May 4, 2012 to May 5, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (113.45 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Sade McCreath
Bill Crothers - Unionville
12.30
11.94
Brianna Jones
Wilfrid Laurier- Scarborough
12.89
12.18
Aurea Gordon
Bill Crothers - Unionville
12.10
12.30
Lexie Recalis
Unionville - Markham
NT
12.58
Gabrielle Stadler
Villanova College
NT
12.59
Temisan Ariri
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.89
12.60
Rochele Bulgin
Bill Crothers - Unionville
13.00
12.62
Alexandra Plos
Bishop Allen Academy-Etobicoke
13.70
12.70
Emily Fox
Holy Trinity - Oakville
17:37.00
12.87
Victoria Drowzdowsky
Michael Power/St.Joseph-Etobic
13.86
12.99
Mandy Keenan
Bill Crothers - Unionville
NT
13.00
Tevonne Willy
Mother Teresa - Scarborough
13.60
13.13
Whitney Opoku-Ware
St. Marguerite d'Youville-Bram
15.70
13.16
Sareena Ambersley-Johnson
Mother Teresa - Scarborough
NT
13.19
Breanna Power
Bishop Allen Academy-Etobicoke
14.00
13.20
Kaliesha Hawthorne
Mother Teresa - Scarborough
13.70
13.27
Durka Muruling
Bill Crothers - Unionville
13.50
13.39
Chelsea Grant
St. Marguerite d'Youville-Bram
15.20
13.46
Myasia Blackman
Thornhill - Thornhill
NT
13.50
Bernice Johnson
Thornhill - Thornhill
NT
13.53
Mikaela Liscio
De La Salle College - Toronto
NT
13.53
Amanda Incognito
Cardinal Carter - Aurora
16.00
13.55
Pricilla Amankwa
Dante Alighiere - Toronto
14.85
13.57
Kamoi McWhinney
St. Marguerite d'Youville-Bram
14.50
13.58
Rose Wideman
Stouffville - Stouffville
NT
13.62
Cyanne Kim
Bishop Allen Academy-Etobicoke
14.00
13.67
Emily Goodwin
Stouffville - Stouffville
NT
13.69
Sarah Henein
Holy Trinity - Oakville
14:05.00
13.69
Jamila Antwi
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
13.71
Natalie Pignetti
Villanova College
NT
13.76
Mie Ucol
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
13.77
Elizabeth VonZuben
Stouffville - Stouffville
NT
13.82
Jenna Rizzo
Loretto Abbey - Toronto
13.90
13.84
Samantha Rose
Sacred Heart - Newmarket
NT
13.84
Irma Natale
Villanova College
NT
13.98
Anita Dziecielski
Bishop Allen Academy-Etobicoke
14.30
14.04
Fazia Agyemang
Villanova College
15.10
14.05
Megan Harvey
Alexander MacKenzie H S
NT
14.18
Monique McFarlane
St. Marguerite d'Youville-Bram
14.50
14.20
Katja Koenneker
Unionville - Markham
NT
14.26
Jessica Tombari
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
14.29
Kate Lynn Robles
Holy Trinity - Oakville
14:50.00
14.40
Rebecca Empringham
Stouffville - Stouffville
NT
14.47
Annie Charron
Loretto Abbey - Toronto
NT
14.55
Katherine Radyuk
Bill Crothers - Unionville
14.20
14.56
Gabriella Bilotta
St. Jean De Brebuef - Vaughan
NT
14.61
Angela Stea
St. Jean De Brebuef - Vaughan
14.50
14.61
Mikesha McNicolls
Dante Alighiere - Toronto
NT
14.66
Oressa Hamblet
Dante Alighiere - Toronto
NT
14.71
Laurence Savoie
Holy Trinity - Oakville
14.00
14.76
Nicole Crimi
Villanova College
NT
14.78
Jessica Vitiritti
Loretto Abbey - Toronto
NT
14.89
Krysta Peralto
Holy Trinity - Oakville
15:05.00
14.96
Maryann Lising
Loretto Abbey - Toronto
NT
15.13
Jessica Christie
Villanova College
NT
15.23
Shantel Batchelor
Holy Trinity - Oakville
16.00
15.25
Emily Chen
Milliken Mills H.S.
NT
15.48
Bianca Alexander
Emery - North York
NT
15.69
Emeshe Xavier
Holy Trinity - Oakville
14:05.00
15.80
Vanessa Lupo
Loretto Abbey - Toronto
15.00
15.84
Marina Romanova
Newtonbrook - North York
NT
15.90
Isabel Gallego
Holy Trinity - Oakville
15.00
16.40
Daniella Fontaine
Holy Trinity - Oakville
14.00
16.46
Laily Hoshmand
Holy Trinity - Oakville
15.00
17.47
Michelle Aboagyi
Loretto Abbey - Toronto
NT
18.06
Ellen Khoudiakova
Loretto Abbey - Toronto
NT
18.64
Madelaine Kirichuk
Holy Trinity - Oakville
15:05.00
18.93
Alexandra Chesterfield
Holy Trinity - Oakville
14.00
DNF
Janine Liao
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
DNF
Avernell William
St. Marguerite d'Youville-Bram
14.50
DNF
Victoria Vander Doelen
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNF
Monique Ebanks
Thornhill - Thornhill
NT
DNF
Christina Morelli
Bill Crothers - Unionville
NT
DNF
Deidrah Simmons
Woodbridge College- Woodbridge
NT
DNF
Patricia Galido
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNF
Emily Botnick
Unionville - Markham
NT
DNF
Halle Ashby
Unionville - Markham
NT
DNF
Sarah Juha
Michael Power/St.Joseph-Etobic
13.97
DNF
Tamara Akmadzic
Michael Power/St.Joseph-Etobic
14.12
DNF
Aexandra Czuchraj
Michael Power/St.Joseph-Etobic
15.34
DNF
Serena Partington
Michael Power/St.Joseph-Etobic
14.87
DNF
Victoria Podsbielski
Michael Power/St.Joseph-Etobic
13.66
DNF
Kaitlin Callegari
Michael Power/St.Joseph-Etobic
13.92
DNF
Simone Cappozollo
Bishop Allen Academy-Etobicoke
14.00
DNF
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Sade McCreath
Bill Crothers - Unionville
11.94
12.03
10
Aurea Gordon
Bill Crothers - Unionville
12.30
12.32
8
Brianna Jones
Wilfrid Laurier- Scarborough
12.18
12.56
6
Rochele Bulgin
Bill Crothers - Unionville
12.62
13.19
5
Alexandra Plos
Bishop Allen Academy-Etobicoke
12.70
13.25
4
Gabrielle Stadler
Villanova College
12.59
13.86
3
Temisan Ariri
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.60
FS
Lexie Recalis
Unionville - Markham
12.58
SCR
c
Last updated Sat, 05 May 2012 19:59:38
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en