Meet Info
Sacred Heart Track Classic
May 1, 2015 to May 2, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Darius Bruno
St. Michael's College- Toronto
24.00
24.88
Benjamin Pestana
Sacred Heart - Newmarket
NT
25.26
Carlo Sy
Mary Ward - Scarborough
24.50
25.54
Jemini Archer
Innisdale - Barrie
NT
25.63
David Tysick
Timiskaming District Secondary
NT
25.99
Joshua Andrade
St. Maximilian Kolbe - Aurora
25.00
26.26
Keon Edwards
St. Michael's College- Toronto
25.00
26.27
Philip Costa
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
26.28
Sebastian David
Jean Vanier - Scarborough
NT
26.33
Neel Desai
Birchmount Park - Scarborough
26.50
26.33
Ifechukwu Onyemenam
St. Michael's College- Toronto
25.00
26.71
Malique Stone
Mary Ward - Scarborough
25.50
26.92
Xavier Schiafone
Cardinal Carter - Aurora
29.00
26.99
Angelo Garcia
Cardinal Newman - Scarborough
25.50
27.04
Dylan Lamaca
De La Salle College - Toronto
NT
27.12
Samuel Slugen
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
27.20
David Sutton
Mary Ward - Scarborough
25.60
27.28
Renzo Villanoy
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
27.46
Oki Adeoba
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
27.58
Patrick Aguinaldo
Marshall McLuhan - Toronto
28.84
27.73
Brian Bancolita
Jean Vanier - Scarborough
NT
27.85
Isaiah Caruono
St. Maximilian Kolbe - Aurora
26.00
27.94
Erik Batarou
Jean Vanier - Scarborough
NT
28.15
Aaron Oliveri
Villanova College
NT
28.32
Prince Moruyi
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
28.55
Kadir Otag
John Polanyi CI-North York
NT
28.95
Andrew Briabane
Brebeuf - Willowdale
30.00
29.05
Earl Manabat
John Polanyi CI-North York
NT
29.08
Javon Atkin
Jean Vanier - Scarborough
NT
29.10
Murdock Shamar
John Polanyi CI-North York
NT
29.11
Nathan Kerr
John Polanyi CI-North York
NT
29.27
Kareem Evans
David Suzuki SS - Brampton
NT
29.32
George Tzimas
St. Joan of Arc - Maple
NT
32.35
Simon Adams
David Suzuki SS - Brampton
25.30
26.07
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Darius Bruno
St. Michael's College- Toronto
24.88
24.81
10
Benjamin Pestana
Sacred Heart - Newmarket
25.26
24.90
8
Jemini Archer
Innisdale - Barrie
25.63
25.11
6
Carlo Sy
Mary Ward - Scarborough
25.54
25.55
5
Joshua Andrade
St. Maximilian Kolbe - Aurora
26.26
26.27
4
Brian Johnson-Lennord
David Suzuki SS - Brampton
26.42
3
Keon Edwards
St. Michael's College- Toronto
26.27
SCR
David Tysick
Timiskaming District Secondary
25.99
SCR
c
Last updated Fri, 15 May 2015 21:13:03
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en