Meet Info
Sacred Heart Track Classic
May 1, 2015 to May 2, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jamar Redhead
Villanova College
NT
24.08
Ramzi Abdullahi
John Polanyi CI-North York
21.84
22.53
Andrew Badali
St. Michael's College- Toronto
21.90
23.19
Logan Riley
All Saints - Whitby
21.50
23.28
Jacob McLennan
Bishop Allen Academy-Etobicoke
24.00
23.67
Noel Massiah
Birchmount Park - Scarborough
23.20
23.72
Jason Yadao
Mary Ward - Scarborough
23.40
23.97
Kelvin Njiriri
Michael Power/St.Joseph-Etobic
25.63
24.11
David Pileggi
St. Joan of Arc - Maple
NT
24.29
Nicholas Lee
Mary Ward - Scarborough
23.50
24.36
Dillon Abraham
John Polanyi CI-North York
NT
24.44
Darnell Bartholomew
David Suzuki SS - Brampton
24.30
24.58
CJ Smith
David Suzuki SS - Brampton
NT
24.64
Karlo Manapat
Mary Ward - Scarborough
24.10
25.13
Omar Elmor
Crescent School - Willowdale
NT
25.17
Tommy Liu
Bill Crothers SS - Unionville
NT
25.18
Taris Wilson
David Suzuki SS - Brampton
NT
25.24
Nashawn N Gillett
Brebeuf - Willowdale
NT
25.33
John Raagas
Mary Ward - Scarborough
23.90
25.42
Mahamadou Drame
John Polanyi CI-North York
NT
25.77
Ghety Mongeta
Mgr- de- Charbonnel - Willowda
NT
25.78
Mateo Menalo
Father Redmond - Toronto
NT
25.78
Paul Nunez
Marshall McLuhan - Toronto
25.45
25.79
Simon Egzaw
Brebeuf - Willowdale
24.10
25.86
Mike Shulman
Bill Crothers SS - Unionville
NT
25.88
Denzel Perez
Mary Ward - Scarborough
24.30
26.11
Ian Orden
Mary Ward - Scarborough
24.20
26.38
Gabriel G Padolina
Brebeuf - Willowdale
NT
26.43
Marc Allen Bien aim?e
Mgr- de- Charbonnel - Willowda
NT
26.91
Patrick Ramsa
Timiskaming District Secondary
NT
27.01
Chikezie James
Jean Vanier - Scarborough
NT
27.08
Mitchell Godin
Innisdale - Barrie
NT
27.08
Dennis Rossler
Cardinal Newman - Scarborough
NT
27.50
Preston Heavens
Timiskaming District Secondary
NT
27.65
Prriyan Sirithevan
Chinguacousy - Brampton
25.90
28.05
Akshar Patel
Chinguacousy - Brampton
26.90
28.10
Brandon Vuu
John Polanyi CI-North York
NT
28.21
Griffin MacVicar
Innisdale - Barrie
NT
28.87
Yaqub Farzan
Jean Vanier - Scarborough
NT
28.93
Placide Ilunga
Chaminade College - Toronto
NT
29.88
Vidur Suri
David Suzuki SS - Brampton
NT
23.37
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Ramzi Abdullahi
John Polanyi CI-North York
22.53
22.61
10
Logan Riley
All Saints - Whitby
23.28
22.92
8
Samuel Adams
David Suzuki SS - Brampton
23.27
6
Jacob McLennan
Bishop Allen Academy-Etobicoke
23.67
23.67
5
Kelvin Njiriri
Michael Power/St.Joseph-Etobic
24.11
24.05
4
Jason Yadao
Mary Ward - Scarborough
23.97
SCR
Noel Massiah
Birchmount Park - Scarborough
23.72
SCR
Andrew Badali
St. Michael's College- Toronto
23.19
SCR
c
Last updated Fri, 15 May 2015 21:13:03
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en