trackdatabase.com logo







Midget Boys 1500 Metre Run

Final
Name Team/SchoolSeedFinalPoints
Peter MinbashianMichael Power/St.Joseph-Etobic4:25.634:30.9910
David MooreBracebridge & Muskoka - Braceb4:40.004:41.298
Cameron SchmidtSt. Michael's College- Toronto4:41.004:41.556
Myles StranoInnisdale - BarrieNT4:43.795
Aedan RourkeSt. Michael's College- Toronto4:45.004:45.124
Marco StipoDe La Salle College - TorontoNT4:46.103
Carlton ThompsonDavid Suzuki SS - BramptonNT4:46.191.50
Philip CostaBishop Allen Academy-EtobicokeNT4:46.191.50
Lian ChoMary Ward - ScarboroughNT4:48.21
David MarchantSt. Michael's College- Toronto4:48.004:49.23
Grame BadleyBirchmount Park - Scarborough5:00.004:51.98
Grant SmithSt. Michael's College- Toronto4:58.004:55.96
Patrick WingBill Crothers SS - UnionvilleNT4:56.10
Eric LovisottoSt. Michael's College- Toronto4:58.004:56.40
Brendan RossSt. Michael's College- Toronto4:58.004:57.09
Andrew PerianayagamDe La Salle College - TorontoNT4:59.01
Christopher MagonyDe La Salle College - TorontoNT5:00.72
Mick MendozaCardinal Newman - Scarborough5:01.005:01.06
Matthew CheungDr.Norman Bethune - AgincourtNT5:04.63
Justin MoletaCardinal Newman - Scarborough5:05.005:08.64
Keithan SivapragasamMichael Power/St.Joseph-Etobic5:23.255:15.63
Gregory BryDe La Salle College - TorontoNT5:17.13
Trevor JackmanTimiskaming District SecondaryNT5:18.27
Mahan JaberNewtonbrook - North York5:15.005:24.65
Aaron OliveriVillanova CollegeNT5:24.74
Ben HaughWilfrid Laurier- ScarboroughNT5:25.19
Logan WilliamsonTimiskaming District SecondaryNT5:25.40
Matthew RobrigadoSacred Heart - Newmarket5:39.595:26.70
Cameron DawsonJohn Polanyi CI-North YorkNT5:28.45
Matthew LeungDr.Norman Bethune - AgincourtNT5:28.98
Daniel FragomeniVillanova CollegeNT5:32.46
Matthew MckennaFather Redmond - TorontoNT5:32.78
Josh GardnerStouffville - StouffvilleNT5:37.55
Andrew BlysniukFather Redmond - TorontoNT5:38.41
Callum AsseslstineMichael Power/St.Joseph-EtobicNT5:38.71
Nethusan RajagunathasDr.Norman Bethune - AgincourtNT5:39.80
Brendan CameronWilfrid Laurier- ScarboroughNT5:40.29
Kwame OwusuNewtonbrook - North York5:30.005:41.96
Aaron MosesJohn Polanyi CI-North YorkNT5:55.90
Gawshan SriskantharajahStouffville - StouffvilleNT5:55.91
David ArmientoBishop Allen Academy-EtobicokeNT5:57.59
Jaigiridar NahyanWilfrid Laurier- ScarboroughNT5:58.86
Will GuyCountry Day School - King City5:50.006:00.64
Andy Yu (333)Dr.Norman Bethune - AgincourtNT6:12.95
Devonte Huang-JustasonDr.Norman Bethune - AgincourtNT6:22.15
Logan HarrisBishop Allen Academy-Etobicoke4:33.00DNS
Noah DistasiMichael Power/St.Joseph-EtobicNTDNS
Nick KokkorosMarkham - MarkhamNTDNS
Jacob RobertiInnisdale - BarrieNTDNS
Mehmed AbdiStouffville - StouffvilleNTDNS
Myles CravenStouffville - StouffvilleNTDNS
Kevin DoyleSacred Heart - Newmarket4:50.00DNS
Andy Yu (323)Dr.Norman Bethune - AgincourtNTDNS
Lucas DatoDe La Salle College - TorontoNTDNS
Thomas WitkowiczAll Saints - Whitby4:08.00DNS
Jonathan PuzzoSt. Michael's College- Toronto4:41.00DNS
Austin HendyVillanova CollegeNTDNS
Miles EmersonFather Redmond - Toronto4:45.00DNS
Mattia BachelliSt. Michael's College- Toronto5:18.00DNS
Michael NowakMichael Power/St.Joseph-EtobicNTDNS
Jackson BernardBirchmount Park - Scarborough4:30.00DNS
Last updated Fri, 15 May 2015 21:13:03
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.