trackdatabase.com logo







Junior Boys 1500 Metre Run

Final
Name Team/SchoolSeedFinalPoints
Robert DenaultAurora H S4:09.004:08.8010
Kyle GrieveRichview C I04.124:09.708
Brendan HynesSt. Michael's College04.004:20.806
Andrew CostelloNeil McNeil H S4:20.004:21.604
Brett HackerNotre Dame Catholic Secondary4:25.004:30.602
Kevin RookeDon Mills C INT4:31.401
Christopher MoyerNotre Dame Catholic Secondary4:25.004:32.30
Renaldo RomeroMary Ward C S S4:35.004:33.90
Brendan MeiringNeil McNeil H S5:00.004:37.60
John-Paul ViolanteBrother Andre C H SNT4:40.30
Conor DenisonCrescent School4:45.504:40.70
Michael ParkerLawrence Park C INT4:41.80
Ryan BaileySt. Thomas of Villanova4:43.004:44.80
Michael CelenzaCountry Day School4:55.004:46.90
Matthew BadaliSt. Michael's College4:40.004:46.90
Sachin GaindalallC. W. Jefferys ciNT4:47.10
Brandon HazinethAbbey Park High School4:40.004:47.90
Mark IllesNeil McNeil H S4:57.004:48.40
Christian HurtadoLawrence Park C INT4:49.80
Matt teBogtSacred Heart C H SNT4:51.30
Karun TandonAbbey Park High School4:45.004:51.60
John MacIverYork Mills C I4:42.004:52.00
Alex FriebauerSt. Michael's College4:30.004:52.30
Ryan RamirezNeil McNeil H S5:00.004:54.70
Michele BertoneBishop Allen AcademyNT4:55.00
Danny RaghunandanWestview Centennial S S4:36.304:55.30
Raffi LippaNorth Toronto C INT4:55.30
Jonathon Alderton-SucklingBill Crother Secondary School4:40.004:56.70
Alex FisherRichview C I04.254:58.30
AJ dePaulsonSacred Heart C H SNT4:58.30
Nathan GoldsteinThornhill S SNT4:59.30
Jake CarterSacred Heart C H SNT4:59.90
Ryan PhyperRiverdale C INT5:00.60
Jeffrey HarrisDon Mills C INT5:01.00
Alex YuUnionville H S4:50.005:01.90
Henno EinolaNorth Toronto C I05.005:09.20
Martin NedzaLawrence Park C INT5:10.00
Aaron LeeWest Hill C INT5:10.20
Anthony GabrielliSt. Thomas of VillanovaNT5:11.30
Caelan Prescott-BrownWilliam L Mackenzie CINT5:13.20
Paul CousineauMichael Power/St.Joseph's5:26.805:13.60
Arthur YanEarl Haig S S5:20.005:15.30
Oliver CorenDe La Salle CollegeNT5:16.30
Guy-Anthony GaglianoHoly Trinity H SNT5:17.30
Ari Perlim-BaimEtobicoke Sch. of the ArtNT5:18.50
Karl WangRiverdale C INT5:19.60
Daniel WongYork Mills C INT5:24.40
Paul HudginsSir John A. Macdonald S S5:10.005:25.10
Brad DaviesKeswick H SNT5:25.70
Ian FraserDe La Salle CollegeNT5:27.10
Alan YuanDon Mills C INT5:27.70
Alistair MurrayMarkham D H SNT5:31.30
Anthony KwanCountry Day SchoolNT5:31.60
Chris ThompsonSt Jean de Brebeuf5:59.005:40.10
Ricky ManhAlbert Campbell C INT5:40.90
Sube MuneeswarathasanBrother Andre C H SNT5:42.30
Tony CenRiverdale C INT5:48.00
Elliot WeissbergCommunity Hebrew AcademyNT5:48.50
Jimmy CookeDe La Salle CollegeNT5:51.90
Andrew TadrosSt. Ignatius of Loyola SNT6:48.70
Sahar RabinovizCommunity Hebrew AcademyNT6:51.10
Brendan AlexanderSenator O'Connor CollegeNTDNS
Dylan BurkeDownsview S SNTDNS
Spencer TyberNorth Toronto C I4:50.00DNS
Wesley Juma-ManasseBishop Allen AcademyNTDNS
Jimmy CussanSt. Ignatius of Loyola SNTDNS
Derek LatremouilleAurora H SNTDNS
Adam SlavinSt. Ignatius of Loyola SNTDNS
Dan MathieAbbey Park High School4:05.00DNS
Kevin AhlinAbbey Park High School5:00.00DNS
Greg KurcinSt. Ignatius of Loyola SNTDNS
David DifonzoSt. Michael's College5:00.00DNS
Fraser GrimesCrescent School5:10.00DNS
Alec WilliamsonUxbridge S SNTDNS
Drini AliteRichview C I05.59DNS
Last updated Sat, 02 May 2009 9:09:10
 
Copyright © 2001-2021 trackDatabase.com All rights reserved.